Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

maja22
20. máj 2008

Ako vlastne dopadli MS?

bianca
autor
20. máj 2008

vyhrali Rusi

margaretka11
20. máj 2008

tu soooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀

margaretka11
20. máj 2008

Bianca a budeme tu ako hokejové fanynky mocť kecať iba o hokeji alebo aj o všeličom inom??

michalag
20. máj 2008

jeeeej baby supeeeeeeeeer tema 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵
no ako ste spokojne s vitazmi MS?

margaretka11
20. máj 2008

Ja veľmi a ty? Teda ak neberiem do úvahy, že najradšej by som bola keby tie zlaté medaily mali naši 😉

michalag
20. máj 2008

margi, to by som sa tesila asi najviac, ale povedala som si ze ked nie nasi, tak budem drzat Rusom a aspon to sa mi splnilo a navyse to konecne niekto natrel tej Kanade 😵 🙂 😉

margaretka11
20. máj 2008

Michala, to som bola rada aj ja, že tých Kanaďanov takto vyprášili 😵 . A takisto ako tebe aj mne vyšiel aspoň jeden tip, lepšie povedané tajné želanie 😉 . Lebo ja inak veľmi fandím Švédom, ale tento rok im to nevyšlo a medaile si vybojovali Fíni, ale zas musím povedať, že naozaj zaslúžene, boli perfektní 😉 . Ale okrem našich, tí sú na prvom mieste u mňa, fandím hlavne Švédom a potom samozrejme Rusom a Fínom 😉

emogeon
20. máj 2008

ved konecne zase Rusi po dlhej dobe 😉
ja inac aj nhl sledujem

gerena
21. máj 2008

jejjjjjjj, ako fajne ze som vas nasla...................bianca si hviezda 🙂 🙂

margaretka11
21. máj 2008

Ahoj gerena 😉

Emogeon ja som svojho času tiež sledovala NHL, ale teraz jednak neviem, na ktorom programe sa to dá vidieť (predtým sme mali Galaxiu Sport, ale to už nemáme) a navyše zápasy sú zásadne v noci, čo by pri tých mojich lastovičkách bolo ako samovražda 😀 😀 😀 . Aj keď teraz to finále, to musí byť nárez 😉

adal
21. máj 2008

margaretka11, dnes je futbal, píska Micheľ 🙂

margaretka11
21. máj 2008

Adal, páči sa mi, že sa Micheľ tak pekne prepracoval na medzinárodnú úroveň a berú ho aj na doležité zápasy. To može byť pekný zárobok 😉 . Už horšie je, že náš slovenský futbal za veľa nestojí, teda na tej medzinárodnej úrovni. Aj keď máme futbalistov aj v zahraničných ligách 😉 . Ale futbal, do toho sa ja veľmi nevyznám 😅

monkula
21. máj 2008

Ahooooj
Baby a máte aj svoj obľúbený tím z NHL? Ja mám, fandím Phoenixu... 😵 😵

margaretka11
21. máj 2008

Monkula, keď som to sledovala, tak som fandila Bostonu, ale teraz som už mimo 😝 . Na ktorom programe sa teraz dá sledovať NHL?

gerena
21. máj 2008

LA Kings, skoda ze malokedy vidim zapas NHL uz, zrusikli mi galaxie sport 😀 😀

margaretka11
21. máj 2008

Gerena, no presne, ja som to kedysi sledovala tiež na galaxii, ale to sú časy dávno minulé a čo teraz? Dávajú zápasy aj niekde inde 😕

gerena
21. máj 2008

ja neviem kde co, niekedy davaju madari na jednom porgrame

margaretka11
21. máj 2008

No ani neviem, či máme Maďarov, kto sa má v toľkých programoch vyznať??

margaretka11
21. máj 2008

Musím si to obzrieť v televíznom programe, či niekde dávajú NHL a potom si zistím, či ten program mám 😀 . A potom skonštatujem, že aj tak zápasy nebudem vidieť keďže sú v noci a budem spokojná 😀

monkula
21. máj 2008

margaretka,my máme satelit, tak tam na nejakej americkej stránke, ale ja to nepozerám, ja sa len muža vždy opýtam, a Phoenix ako hral? Alebo mrknem na TXT-te 😀 😀

margaretka11
21. máj 2008

Monkula ja by som tie zápasy zas najradšej videla na vlastné oči, to je ten najlepší zážitok. 😉

monkula
21. máj 2008

no,. zápasy sú v noci a už to máš jedno, keďže sa už bude pomaly NHL končiť, dúfam, že marián vyhrá Stanley cup 😵 😵

A ja mám jeho podpiiiis, aj Gáboríkov, aj Višňovského, aj Lintnera, Vlka, Droppu, Filca, Pavlíkovského... 😵 😵 😵

gerena
21. máj 2008

tuna mi ani nevadi ze to nie je priamy prenos, ja si pokricim aj sama.......... 😀 😀
ale keby ste sa daco dzvedeli, dajte vediet

a kto je vas milacik hokejista?

monkula
21. máj 2008

ja miláčika hokejistu nemám, ale fandím Hossovi, a každémuz z Phoenixu... 😀

margaretka11
21. máj 2008

Hmmmm, ja asi nemám vyložene nejakého miláčika 😅 .

margaretka11
21. máj 2008

no musím nad tým porozmýšľať 😉

k.a.t.k.a.
21. máj 2008

aj ja milujem hokej 🙂 ale teraz si kuknem finale LM 😎

margaretka11
21. máj 2008

no na nič som neprišla, tých hokejistov je ták veľa a zhrnúť švédsku reprezentáciu do jedného chlapa nejde 😀

ale nie, však ja som zadaná a detná, musím byť seriózna 😀 . Ale aby som zapadla, tak za našich vyberám z výkladu Országha a Demitru a z tých zahraničných, fúha toto je robota, Sundin, Forsberg, Koivu, Selanne. Normálne som sa spotila, máte v talóne ľahšie otázky? 😀

bianca
autor
21. máj 2008

jej som rada ze ste to nasli.

margi ja si myslim ze mozme kecat o vsetkom,ale keby bol problem tak si zalozime temu kamosky s MS 😀