Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

gerena
6. feb 2009

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool 😀 😀 😀

bianca
autor
6. feb 2009

no nazdaaaaaaaaaar.Uz som tu nad tym zlomila palicu a tu sa zije.Ja som sa musela podrobit vetsine (teda mamine)a kukam panelak

gerena
6. feb 2009

ozivame...........uz som sa zlakla ze ste ma tu nechali samucicku 😀 😀

bianca
autor
6. feb 2009

ale neeeee.len to moje dieta je dnes neake zdivocele,1x som ju dala do postielky a hned zaspala tak je sama v spalni a ja som na nervy

gerena
6. feb 2009

bianca klidanko............nasi chalani maju mierny problem dostat sa spopred vlastnej brany.............ale svajciari su vylucovany "chvalabohu! pravidelne kazdych 5minut 😀 😀

bianca
autor
6. feb 2009

ger ani nehovor.Cakam na reklamu

gerena
6. feb 2009

hrame s troma hracmi.................toto nechcem vidiet 😖

margaretka11
6. feb 2009

ahojte. Tak neviem, čo ma viac zaskočilo, či hokej alebo to, že je tam aj Lintner 😀 . Ale nie, ja som nevedela, že Lintner znova hrá, predtým som ho vídala ako spolukomentátora tak som si myslela, že definitívne skončil. Vidieť, ako ten hokej flákam, môžem sa hanbiť 😝

Mimochodom, počuli ste, že Višňovský nepríde na MS? Nepotešilo ma to teda 😔 .

Ale už čumím intenzívne na zápas 😉

gerena
6. feb 2009

do slaka ☹ ☹

margaretka11
6. feb 2009

no chvíľa oddychu 😉

ger ešte nehádž flintu do žita 😉

gerena
6. feb 2009

nehaszem.......to bola len poznamka ku golu 😉 ja im verim 😎 😎
margi kto este nepride na MS?

margaretka11
6. feb 2009

zatiaľ som nepočula o nikom inom, ale je pravda, že to nesledujem úplne poctivo. Deti sú teraz živšie aj zábavnejšie, tak nestíham sledovať program a počas televíznych novín zas kúpeme a potom uspávame. Čiže tak. 😉

gerena
6. feb 2009

krasny gol.............skoda ze v nasej branke ☹ ale neva, dorovname 🙂 🙂

margaretka11
6. feb 2009

ach jo, tak tie potvory švajčiarske ušaté nakoniec vyhrali 😝

ale keď mám pravdu povedať, tento zápas ma až tak veľmi neoslovil, videla som už aj lepšie. Ale ako hovorí môj ocino, nič to zato, že je blato, príde vietor, vyfúka to 😉 😀

gerena
6. feb 2009

strasne mi vadilo to zmensene cudo 😖 tie usate potvory mali perfektnu obranu........budu aj dalsie zapasy s inym koncom 😉 ale necty mam vsetky okusane ani neviem ako a kedy 😖

margaretka11
6. feb 2009

aj ja som sa pristihla pri akútnom obhrýzaní nechtov 😀 . Asi to až príliš prežívame 😉

margaretka11
7. feb 2009

ahojte. A čo hovoríte na dnešný zápas? Mne sa páči to sneženie 😀 Ale hokejistom nezávidím 😝

emjee
7. feb 2009

ja som kukala jak puk, ze kde to hraju, ked im tam snezi 😀

margaretka11
7. feb 2009

Emjee 😀 takto to dopadne, keď sa raz rozhodnú hrať pod holým nebom 😀 . To vieš, na ulici zúri globálne otepľovanie, počasie je nevyspytateľné 😉 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianca
autor
26. mar 2009

no nazdar.Som uplne zabudla ze to tu exzistuje 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianca
autor
26. mar 2009

ja cakam na majstrovstva.Inak nasej ten hokej zostal.Ked ide zapas v telke tak chran toho Pan Boh kto prepol.Musime kukat povinne.Sa nezaprie ze mamina kukala na hokej do 6 do rana ked bola tehotna 😀

k.a.t.k.a.
26. mar 2009

s * l * o * v * a * n 😵 😵 😵

arabeska
26. mar 2009

skalica 😀 😉

margaretka11
18. apr 2009

halooooo hokejové fanynky vyhlasujem pohotovosť prvého stupňa. Blíži sa nám udalosť roka 😉 😵 Už sa tešíte? Lebo ja počítam dni a zoskupujem svoje handry v národných farbách, nech to mám v pravú chvíľu čisté a voňavučké 😀

bianca
autor
18. apr 2009

slovenskoooooooooooooooooooooooooo,slovenskoooooooooooooooooooooooooo eja eja eja slovenskooooooooooooo

cairka
18. apr 2009

veru tešíme, toho roku musíme lepšie fandiť 😉

krasuliak
18. apr 2009

no tento rok to vyzera so zostavou biedne 😝 😝 jedine ze by v 1.koli p.o. NHL vypadol detroit a boston vancouver 😅 😅 co moc nepredpokladam

bianca
autor
18. apr 2009

aj tak budeme drzat palce ako kazdy rooooooook