Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

adamko05
14. máj 2012

no škoda, že nám dnes tí Bielorusi nepomohli.. tie necelé dve minuty už mohli vydržať v stave 1:1 😠 😠 😠 😀

adamko05
15. máj 2012

kde stééééé
máme to domáááááá 😵 😵 😵 😵 😵
nervy to boli, ale paráda
zlato na dosah 😀

majina.b
15. máj 2012

@adamko05 že zlato, len tak tak 😉
to sa dnes nedalo pozerať, ale chvala bohu......

adamko05
15. máj 2012

@majina.b podľa mna to bolo pozerateľné, akurát som si skoro okúsala gélové nechty 😀
a taký nezainteresovaní mali peknú "podívanú".. šak 9 golov
a čo máš proti zlatu??? 😕 😕

majina.b
15. máj 2012

@adamko05 ak by hrali ešte 5 min. tak sa balia domov (možno).

ja im prajem zlato...... 🙂

cairka
15. máj 2012

A ja som dnes nevidela, sme mali besiedku v škôlke , vravíte, že aspoň som ušetrila nervy?

Už vidím výsledok, no, myslela som, že to bude jednoznačnejšie 😅 ale hlavne, že vyhrali 🙂

adamko05
15. máj 2012

@majina.b ja neviem, v tomto by sme sa asi nezhodli... lebo ja verím fakt už roky (hokej sledujem od svojich asi 6 rokov a do dnes môj tato nechápem, že som s ním hodiny prestála na štadione bez dychu 😀 😀 😀 😀 ) do poslednej sekundy, že aj naši musia mať raz šťastie...
keby hráme možno 5 min. z Fínmi, tak vyrovnáme, keby možno včera hrajú Bielorusi s Francúzmi, možno tiež vyrovnajú.. všade je možno... skončilo sa to aj pre náš sťastne, nehrali 100%tne dnes, to bolo vidieť... ale snaha sa uprieť nedá...
a povedzme si, "zlatí českí hoši" majú takmer každé MS dooosť veľa šťastia.. je tam aj umenie, ale šťastie im tam nejak vždy prevyšuje... čo keby sa tak k nám presťahovalo....
to zlato ber s rezervou, ale vyhliadka by to bola pekná 😵 ... ved ked ide "sme majstri sveta" z pred 10 rokov, zimomriavky stále, stále... rada by som zažiť znova, aj bronz by bol krásny 😵

toľko moje "filozofické" okienko a môj monológ 😝

margaretka11
15. máj 2012

Ahojte, no fuj, zase raz jeden zápas v práci. No to bolo niečo strašné, minimálne štyrikrát ma skoro šľak trafil. Zajtra si skontrolujem opierky na stoličke lebo som do nich tak tlačila, neviem, či to prežili 😀 . Posledné dve minúty sme už s niekoľkými kolegyňami obstali rádio a hypnotizovali ho očami. Fuj, to zas bol raz deň, akoby nestačilo, že práce máme vyše hlavy a nevieme, kam skôr skočiť 😝

No ale z iného súdka, toto som našla na internete, tak dúfam, že sa pobavíte aspoň tak dobre ako ja 😀

Najvtipnejšie hlášky slovenských hokejových komentátorov:

"Bielorusom sa proti Kazachstanu podarilo obrátiť z 0-2 na 3:1."

"Fíni hrajú presilovku, ale naši chlapci ju hrajú dobre. Puk držíme ďaleko od našej brány a dostávame gól."

"Teraz Afinogenov ukázal, ako nedať to, čomu sa hovorí, že sa nedá nedať. Ale na tomto ľade sa dá nedať aj to, čo sa dá dať."

"Bielorusi nedali gól, hoci ho takmer dali."

"Robíme si s Rusmi čo chceme...a dostávame druhý gól."

"Bondra bojuje o puk v rohu klziska. Vyzerá to ako keby okopával zemiaky."

"Taká je rovnica: dvaja Ukrajinci rovná sa jeden Chára."

"Američanom sa podarilo zničiť kanadský zárodok už v zárodku."

"Musíme dať nabudúce viac gólov ako súper, inak prehráme."

"Čas sa teraz vlečie ako zúfalec plávajúci v mede."

"Ruskí hokejisti prefrčali cez modrú čiaru. Teda cez červenú, ktorá je pri modrej."

"Naši majú snahu, ale nemajú puk. Áááá, už ho majú... Náš brankár ho vyťahuje zo siete."

"Pokúsil sa preniesť puk do útočného pásma, ale stratil ho. No a bez puku sa hrá ťažko."

ani3012
15. máj 2012

Štvrťfinále - štvrtok, 17. mája
12:00 CAN - SVK ..
14:45 RUS - NOR ..
17:30 USA - FIN ..
20:15 SWE - CZE ..

margaretka11
16. máj 2012

Nespravodlivosť vládne svetom. Taký dôležitý zápas zajtra a ja zase v práci. Dievčatá, ja to síce budem počúvať v rádiu, ale fandite o život aj za mňa (predsa len v práci sa musím krotiť). A držte palce, aby ma netrafil šľak 😝

michalag
17. máj 2012

Tak pozerate/ pocuvate?
Ja som prave malu chovala a skoro mi tanier z ruk vypadol ked tam skrikli goool 😀

titkovamiriam
17. máj 2012

pozerame v praci!zatial super!!!!

cairka
17. máj 2012

pozerám, pozerám, začína to byť drsné.... držíme palce na najbližšie minúty , Slovenskoooooooooooooooo, slovenskoooooooooooo

michalag
17. máj 2012

fuuuuj ale nas tlacia 😠 ☹ , ale Laco je uzasny 🙂

cairka
17. máj 2012

Laco je naozaj skvelý 🙂 🙂

michalag
17. máj 2012

este 28 minut to este bude
Moje dieta nechce spat a stale vykrikuje z postielky uz je goool 😀 , taka je bombova 😵

cairka
17. máj 2012

@michalag , ani moje nespia 😝 a povzbudzujú o život 😀

michalag
17. máj 2012

@cairka moja to uz vzdala, asi sa nemohla na ten tlak pozerat 😀

cairka
17. máj 2012

no....a je tam...to už bude ťažké otočiť 🤐

adamko05
17. máj 2012

škodaaa.. smutná som ☹
ale veríííím...
len ked to cez to rádio počúvam, je to také až smiešne 😀

michalag
17. máj 2012

@cairka suhlasim, teraz to uz bude tazke ☹ 🤐 ☹

cairka
17. máj 2012

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool 😵 😵 😵 😵 😵

michalag
17. máj 2012

teraz mame jedinecnu sancu dat gol, tak podme chlapci 🙂

michalag
17. máj 2012

to su debiliiii, chudak Mikus ☹

cairka
17. máj 2012

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool , to bol rpe Mikuša 😵 😵 😵

michalag
17. máj 2012

toto budu najdlhsie 2 minuty

michalag
17. máj 2012

Slovenskoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cairka
17. máj 2012

HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA? SLovenskooooooooooooooooooooo, Slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, ideme ďalej

CH L A P C I
Ď A K U J E M E 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adamko05
17. máj 2012

juchuuuuuuuuuuuuuuuu
v robote sme fičali.. nevidela som,a le informovali ma mailom. paradááááááááááááááááááááááááááááááááá
😵 😵 😵 😵
o tom zlate, kto to tu so mnou polemizoval ???????????? 😀 😉