Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

elise
9. máj 2012

1:0 vyhrávame🙂

elise
9. máj 2012

vyrovnane 1:1

michalag
9. máj 2012

dnes sa ale potrapili 😝 , ale dolezity je vysledok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adamko05
9. máj 2012

no, trápili sme sa celkom slušne... ale tak, hrali sme pekne, aj na oko s Kanadou aj Fínskom a prehrali sme.. teraz to moc na krásu nebolo, ale dôležité je 4:2 😵 😵 😵

slimstar
9. máj 2012

no tak to som velmi zvedava ako budu hrat dalej, este nas cakaju tusim bielorusi a svajciari.
vsimla som si ze cesi nemaju svojho milovaneho jagra, ktory hra ako keby tam nikto iny nebol. 😉

ani3012
9. máj 2012

ahojte baby..tak nikto sa tak netrápil (ani naši hokejisti)ako aj pri Paťkovom projekte 😀 takže TV zapnutý a iba odbiehala ak bol väčší hluk z TV a koniec som úplne prekričala-samozrejme na Paťka 😀 😉

ale som rada,že sme vyhrali,len som musela mm volať,ako to dopadlo 😅

margaretka11
9. máj 2012

ahojte, no ja som zápas zas nevidela, iba počúvala v rádiu. Ale je zaujímavé, ako sa mne niektoré fakty stále opakujú a potvrdzujú. Keď sa povie, že sme fasli "papierovo slabšieho súpera", tak zásadne viem, že náš poriadne vytrápi a že ak vyhráme, tak to bude vydreté víťazstvo a rozhodne nie žiadne "víťazstvo s prehľadom". Fakt neznášam, ak niekoho označujú ako "papierovo slabšieho" súpera. Doslova ma irituje toto označenie, keďže ostatní takto označujú častokrát aj našu reprezentáciu. Takže keď som to počula z úst slovenského komentátora, tak ma v práci až nadvihlo zo stoličky. Kurnik šopa, to kde žijú tí ľudia? Však tímy na majstrovstvách sa už tak vyrovnávajú svojím výkonom, že je prakticky nemožné určiť, kto je z nich najlepší. Každý tím má slabšie chvíľky, ale aj tie lepšie. A označiť Kazachov sa papierovo slabších súperov.... Ešte šťastie, že nepočuli našich komentátorov, bohvie ako by sa ten zápas skončil 😝 . A Kanaďanov alebo Američanov označovať pomaly za hokejových bohov, keď im zápasy vyhrávajú aj rozhodcovia, ktorí vylučujú ako blázniví akonáhle ich miláčikom tečie do topánok, no to je teda fakt vysoká úroveň 😉

A čo sa tu ja rozčuľujem? Však som rada, že naši vyhrali, aj keď sa potrápili, zase nevyužili kopu gólových šancí, presilovky radšej nejdem riešiť, že? 😀

Bojím sa Švajčiarov 😝

michalag
9. máj 2012

@margaretka11 uplne suhlasim. Tiez milujem ked vravia ze je to najslabsi tym, ale prave ten najslabsi nas potrapi vzdy najviac 😝 . Uz sa neda povedat ze tí patria k najlepsim a ti zase k najslabsim ako kedysi
Ja sa obavam ako Svajčiarov tak aj Bielorusov 😝 , ti nas este len potrapia 😅 a Kazaši bol pre nasich len trening , ale nech sa potrapia, dolezity je vysledok a dufam ze bude v nas prospech 🙂

slimstar
11. máj 2012

@margaretka11 naco sa nad tym rozculovat?
ja pozeram hokej uz minimalne 15 rokov a tiez si myslim ze Fini, Kanadania, Rusi, Svedi, Cesi su velmi silne timy 😉
neviem si predstavit ze Kazachovia alebo Francuzi by vyhrali medailu, oni na to jednoducho nemaju. 😉

slimstar
13. máj 2012

dnes bude zapas so svajciarmi, co myslite kto vyhra?

😉

adamko05
13. máj 2012

@slimstar my 😵

cairka
13. máj 2012

@slimstar , no jedine S L O V E N S K O 😉 😀

ani3012
13. máj 2012

dnes to bude na infarkt....

cairka
13. máj 2012

gooooooooooooooooooooooooooooooool 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adamko05
13. máj 2012

tak, nič moc na "obraz", ale inak efekt fajn... 1:0 - môže byť aj na konci takto 😉

ani3012
13. máj 2012

no pekne...Graňák a Hossa.... ☹

ani3012
13. máj 2012

@adamko05 vieš čo ? aj 3:0 môže byť...

cairka
13. máj 2012

@ani3012 , no sú riadne nepríjemní, ešte pár súbojov a nebude mať kto za nás hrať.... 🤐 🙄

ani3012
13. máj 2012

@cairka mali hrať teda včera a nie ničiť hokejistov 😝 nemám to rada a už vôbec nie to nadŕžanie rozhodcov

ani3012
13. máj 2012

goooooooooooool 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to nieje ale huráááááááááááááááááááááááá

cairka
13. máj 2012

nie je, ale ustáli to, huráááááááááááááááááááááááááááááááááááá, Slovenskoooooooooooooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

michalag
13. máj 2012

🙂 🙂 🙂 jupí jupííí jéééj 🙂 🙂 🙂

ani3012
13. máj 2012

heja heja heja Slovensko !!! Čaute v utorok 🙂

slimstar
13. máj 2012

pekny zapas, najviac sa mi lubi ten Tatarka, brankar Laco a Kopecky. 😉

adamko05
13. máj 2012

heja, heja.. nervy mám v rici, ale v pohode... v utorok ešte a potom tá reklama čo beží "sme majstri sveta, sme majstri sveta"... tak bodaj by to nebola už len "reklama" z pred 10 rokov 😵 😵 😵 😵

gerena
13. máj 2012

@slimstar dufam ze to je vtip Tatarka 😠

cairka
14. máj 2012

Ináč Tatar bol ozaj dobrý, celkovo od začiatku MS je jedným z naj podľa mňa. Ale s menom si asi užil svoje. Moja staršia zas, keď ho komentátor spomenul sa pýtala, že " A on je taký pomýlený, keď je tatar?" 😅 😀 (potom som zistila, že p.uč. v škôlke im hovorí, keď je niekto pomotaný, že je tatar 😝 )

slimstar
14. máj 2012

@gerena jasne ze to je vtip 😉
viem ze sa vola Tatar, ale ja ho volam Tatarka tak sa mi to viac lubi 😉

slimstar
14. máj 2012

Hossa a Granak maju zlomene ruky, takze hrat uz nebudu, velka skoda ☹
no uvidime ako budu hrat proti Francuzom a ci Galsky kohut zakikirika 😉