Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

michalag
7. máj 2011

Ahojte kocky
Ja som bola vcera s kamoskou vonku, dali sme si dzus s vodkou a pred zapasom chodil chlapik na tip ako dopadne zapas, moj tip bol 3:2 a pytal sa co budeme pit pocas a kolko tak to budeme mat zadarmo ak vyhrame a vyhrala som 🙂, prislo mi to akoby som to privolala 😝
ten vcerajsok ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , my mame tieto MS tak ako minule fakt smolu ☹ . Nevravim ze hrali zle ale proste mne to stale pride ze ten puk si strasne dlho posielaju hore dole a nakoniec nam ho aj tak zoberu, ale zase Halak vcera vychytal fakt jasne goly, takze mohlo to dopadnut aj horsie

adamko05
7. máj 2011

@cairka ved ja som s tebou suhlasila... nepočula som to sice, ale podla mna, tieto roky mame celkom OK brankarov len to pred nim začínaju byt len MENA bez snahy čosi dokazať aj za Slovensko, nie iba za kluby, ktore ich platia 😒 ☹

adamko05
7. máj 2011

@michalag ja by som nikdy nestavila na to, že prehrame... 😕 😉

michalag
7. máj 2011

@adamko05 ono to bol len tip a viac som si zelala aby sme vyhrali 😉 🙂 a chlapci si konecne zacali viac verit

titkovamiriam
7. máj 2011

tak syn sice vcera sklamany ale že bola super atmosfera-dnes ma ubezpecil že vyhrame a ak si myslím že nie tak mam byť ticho 🙄 🙄

ela2710
7. máj 2011

@titkovamiriam aj ja stale verim, na nasich som vcera dala 3 eura, hrozne som im verila, no nevadi, ja som si aj tak trosku myslela, ze prehrame, ale tak moja ,,hrdost" mi nedovolila tipnut na Cechov 🙂 a dnes na nasich podam znovu, nikdy nevies, a ked nie, tak co uz, nejde o zivot 🙂

majina.b
7. máj 2011

no včera som hokej pozrela 1/3, a prepla som to už .......
čitali ste, diskusia je naj..
http://hokej.cas.sk/clanok/197503/uplakani-cesi...

ja ani neviem čo napísať na adresu hokejistov...... ťažko mi je ..... ako sa trapia ..... a šťastie ich obchádza
a fanušikovia...... ostáva im, len oči pre plač

majina.b
7. máj 2011

zo str ninajov svet 😀 😀 😀
ked neporazíme Fínov v riadnom hracom čase už nám pomôže len jediné...že nám udelia divokú kartu.

ani3012
7. máj 2011

Jaký je rozdíl mezi slovenským hokejovým týmem a Titanicem?
Vše je v pohodě, dokud nenajedou na led....

som dnes čítala .... 😠 😀

titkovamiriam
7. máj 2011

@ela2710
veríme veríme a dúfame,že dnes konečne zahraju,inak akurat pozeram ako sa Nemci trapia s Danmi....

ani3012
7. máj 2011

@titkovamiriam teraz som to práve prepla a mi sánka padla..som si myslela,že to bude jasný zápas....

ani3012
7. máj 2011

Kanada Nórsko 2:0

capy
7. máj 2011

nemci prave prehrali 😅

titkovamiriam
7. máj 2011

neverím 😲
tak si dnes držme palce-ľahký súperi už niesu!!!!

cairka
7. máj 2011

zdravím vospolok. Všetci pozitívne naladení?

titkovamiriam
7. máj 2011

jasne🙂

capy
7. máj 2011

ako inak 😵

ani3012
7. máj 2011

aj ja 🙂 gol

cairka
7. máj 2011

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

capy
7. máj 2011

goooooooooooooooool

ani3012
7. máj 2011

ja som akurát prišla domov a dali sme gol 😀 som vám išla písať,že aj ja som pozitívna-čo sa týka nálady...
USA FRANCUZKO 0:1

bubelko
7. máj 2011

ja som taka nervozna, ze to ani pozerat nemozem 😀 ale drzim silno palce 🙂

ani3012
7. máj 2011

@bubelko takže nepozeráš ? 😀 aj ja idem urobiť poriadok..zapnuté to ale budem mať-keby náhodou 🙂

titkovamiriam
7. máj 2011

fúúú nervy ale je super že konecne aj vedieme a gol sme dali prví 🙂

majina.b
7. máj 2011

no len aby ich nasadenie neskončilo po 1/3 🙄

ani3012
7. máj 2011

niekedy mám pocit,akoby naši mali väčšie korčule....

ani3012
7. máj 2011

no idem ja..už ma začína moc bolieť žalúdok...

capy
7. máj 2011

pekne ho miro zasnezil 😀 😀 😀

majina.b
7. máj 2011

neviete čo predpovedala korytnačka???? doteraz jej to s SVK vyšlo 😀

ani3012
7. máj 2011

@majina.b neviem čo... čo ?