Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

margaretka11
25. feb 2010

no ahojte, konečne som sa sem dostala 😀 . Ja som úplne hotová, tesne po zápase som bola taká roztrasená a hlasivky aj s palcami ma bolia ešte teraz 😀 . Ale takú bolesť vydržím. Za takéto nádherné víťazstvo sa oplatí trpieť 😵

domika007
25. feb 2010

margaretka - ty si nam tu dnes chybala, kdeze si sa flakala?? 😀 😝

majina.b
25. feb 2010

dufam že nedostaneme tolko golov ako naše ženy s kanadou 😀

domika007
25. feb 2010

maji - nestras, chalani to zvladnu lepsie 😝

margaretka11
25. feb 2010

domika tárala som sa kade tade 😀 . To vieš, nemala som nič na práci 😀 . Nooo, ja som celé doobedie predýchavala skutočnosť, že sme sa dostali do NAJLEPŠEJ ŠTVORKY NA SVETEEEEEEE 😀 😀 😀 . Čokoľvek sa teraz stane tak už to môže byť len a len lepšie, ale tá štvorka to istí 😵 😵 😵

a dúfam, že naši nedostanú od Kanady taký výprask ako Rusi. Netrúfam si veriť, že vyhráme, keďže Kanada je ten najhorší súper, ktorý nás na ceste nahor mohol stretnúť, ale ak ich porazímeeeeeee... Tak ja sa scvoknem 😀

domika007
25. feb 2010

margaretka - kolka uprimnost 😀 😀

ja sa necham prekvapit ako dopadne nas zapas s canadou.....ale verim, ze vyhrame 😀 😝

margaretka11
25. feb 2010

aj ja verím 😵 😵 😵

saska.t
25. feb 2010

ste pekne optimistky stat sa moze vselico aj ked si nemyslim ze by kanada doma prehrala, ale uz sme ich porazili, takze dufam, ze teraz ich tiez porazime!!! 😀

domika007
25. feb 2010

saska.t - ale ved vies ako sa hovori, nadej zomiera vzdy posledna 😲
myslim si, ze chalani su dobre nastartovany a nemaju co stratit takze do toho daju vsetko 😉

hanka274
25. feb 2010

jaaaaaaj, tu ste boli rano...som vas hladala v druhej teme...supeeeeeeeeeeeeeeer.

mirka099
25. feb 2010

http://www.hokej.sk/clanok70916-Getzlaf_pred_se...

si pozrite..normalne som nastvana..ze prijemny bonus!!! bodaj by sa im ta istota vypomstila ako Svedom!!!!!!! 😠

hanka274
25. feb 2010

ale miri, necitala si ako to pekne novinari otocili, je to ich praca...
nikto nic nepovedal na nas, ze nam musia zlomit volu, je to len nadpis aby sme boli nuteni si citat cely clanok...
povedal to vseobecne, o protivnikoch, protihracoch...

nikto si z nas srandu nerobi... tak ako nizsie pisali a vyjadrili sa hokejisti, ze po prehre s cechmi sme sa do toho pustili... do boja...

hanka274
25. feb 2010

jediny kto bol namysleny boli ako vzdy zasr...ny Rusaci... vraj "jediny, kto moze ich porazit su oni sami" a ze "bez medaily neodidu"...tam maju, idu s holou ritou domov, konecne. 😀 😀

margaretka11
26. feb 2010

ale ja si myslím, že to vyjadrenie o "zlomení vôle" by si naši hokejisti mali vziať k srdcu. Kanada je silný súper, fuj, protivní sú a oni fakt vedia rozložiť svojho súpera (a ako poznám našich, keď začnú prehrávať tak sú schopní psychicky sa položiť). Sú silní v presilovkách, ak budú naši robiť voloviny (rozhodcovia im budú robiť aj tak veľa problémov) tak budú najviac na trestnej lavici a Kanaďania im to dajú vyžrať. Ale ak budeme hrať ako proti Švédom, to jest narúšať im rozohrávky, lepiť sa na nich ako lepidlo tak verím, že máme šancu aj proti Kanade. Aj keby o tom mali rozhodnúť nájazdy 😉

miska002
26. feb 2010

ked by boli najazdy tak to by som ani kuk nemohla lebo by to nevydrzal TV alebo ja ...... 😀

hanka274
26. feb 2010

tak potom to je uz na nas ako zahrame... ale ze by nas niekto takto nazval...to nie...nadpis clanku znie uplne inak ako samotny clanok....

a drzime palce dnes...teda v noci...zajtra...no sobotu 03:30 😵 😵

domika007
26. feb 2010

diefcata sa neskutocne tesim na ten zapas...pojde o vsetko 😵 😵 😵
dufam, ze to bude aj zaujimavy zapas napr. ako sme s rusmi hrali....ten sa mi celkom pacil, sme s nimi tempo drzali a ani vela golov napadlo, lebo to bol dost vyrovnany zapas 😉

capy
26. feb 2010

o 3:30 tu urcite budem 😵 😵 😵 ale vervy to budu poriadne

domika007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
26. feb 2010

Pred spanim sa nezabudnite pomodlit... OTCE nas ktory si na nebesiach, posvat hokejky nase, prid zlato nase, bud pri brankarovi nasom, ako v Goteborgu tak aj vo Vancouveri , goly nase daj nam dnes a odpust nam nase chyby v obrane, ako aj v utoku, a neuved nas do predlzenia a zbav nas faulov. Amen !!!!!!

hanka274
26. feb 2010

ani3012 😀 😀 😀 😀 to je mileeeeeeeeee 😵 😵 😵

ani3012
26. feb 2010

kto tu v noci a alebo skoro ráno bude?

hanka274
26. feb 2010

ja e-e, budem v posteli za telkou...

ani3012
26. feb 2010

keby som vedela,že vyhrajú,tak budem hore aj PC...ale asi nevyhráme...ale o to by som mala väčšiu radosť,keby že ANO ! 😵 😵 😵 😵

ani3012
26. feb 2010

že finsko-amerika 0:6

erikasadek
26. feb 2010

ja dnes nespim a budem tu..
ahojte.. 🙂

gerena
26. feb 2010

ja len čumim 😅 😅 😅
somsa tesila zeby sme mohli hrat o zlato s finmi 😖

michalag
26. feb 2010

ani, jeeej to je mile 😵 😵 🙂 🙂 ... ja tu asi budem 😉 , teda ak to prezijem 😝

ani3012
26. feb 2010

ale s fínskom skôr zahráme...síce my zahráme s každým ale ako 😀

susi157
26. feb 2010

ani3012.dobry otcenas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀