Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

bianca
autor
25. apr 2009

krasuliak som prestala citat pri bode c.3 😠 😠 😠

alon111
25. apr 2009

krasuliak manzel mi to vytlacil a nalepil na chladnicku a na dvere do obyvacky 😀

erikasadek
25. apr 2009

alon.. a mas po ptakoch.. 😀

sicilia79
25. apr 2009

keďže my sme všetci strašní hokejoví fanatici, tak u nás nie je žiaden problém počas sledovania zápasov...len to pivko a jedlo nám nemá kto priniesť počas zápasu 😀
u nás musí byť ticho, aj keď idú čo len športové správy

margaretka11
25. apr 2009

Ahojte.

no ak by som brala ten manuál úplne vážne tak by som tam musela pomeniť údaje tak, aby ma kompletne obskakoval manžel 😀 . No včera to dopadlo len tak tak a ja som bola taká dopálená, že som sem už radšej ani nič nepísala 😠

včera som Simonka začala zaúčať do tajov hokeja, bol zlatý ako vykrikoval mami puk, puk 😀 .

sicilia79
25. apr 2009

margaretka,
my sme našeho drobca začali zaúčať do tajov hokeja po jeho druhých narodkách, ktoré mal v apríli a v septembri už s nami začal chodiť na extraligu...a takto s nami chodí už 2 sezóny a chystá sa na tretiu

maca793
25. apr 2009

ahojte, tak to čo bol včera za hokej? úplne o ničom, nemalo to žiadne grády 😠 😠 😠

krasuliak
25. apr 2009

kurzy na vitazov

Rusko 3.00
Kanada 3.00
Česká republika 5.00
Švédsko 8.50
Fínsko 11.00
USA 24.00
Slovensko 25.00
Švajčiarsko 35.00
Bielorusko 201.00
Nemecko 401.00
Rakúsko 501.00
Lotyšsko 501.00
Nórsko 901.00
Dánsko 1001.00
Maďarsko 2001.00
Francúzsko 20001.00

maca793
25. apr 2009

magret, takže znova hokejový fanda ožil
mňa to už nebaví ako kedysi

bianca
autor
25. apr 2009

margi nasa cumela na prvu tretinu a potom som ju nemohla ulozit taka bola ,,rozjeta,, 😀

netmona
25. apr 2009

a ideme na vec,,,no uvidím v akom čase budú hokeje 🙂

netmona
25. apr 2009

ani som nevedela že, včera hral môj bratranec za madarou,,,,, 😵

bianca
autor
25. apr 2009

netmona tak toto si tu ani nemala pisat 😀 😀 😀

netmona
25. apr 2009

ta vidíš,,,a potomže, aký sme nepriatelia s H... 🙂 ,,,,ale aj tak sme všetci ludia 😝

netmona
25. apr 2009

hlavne že, sme vyhrali,,,a on tiež našim držal palec 🙂

krasuliak
25. apr 2009

netmona a dal gol 😠 😠 😠 😀

bianca
autor
25. apr 2009

netmona no to piskanie a skandovanie cez nasu hymnu ti prislo normalne?Sa zachovali ako by ich vypustili z neakeho ustavu

krasuliak
25. apr 2009

net on hral za madarou a drzal nasim palce? 😅 😅

netmona
25. apr 2009

jaj,,,neviem,,,krasuliak,,,lebo som len,,,na pol oka čumela,,,ale motl sa tam

netmona
25. apr 2009

bianca,,,ja neviem,,ale ja to neovplivnim... 😕

netmona
25. apr 2009

presne tak,,krasliak,,šak slovak,,,ked ho najbližšie uvidí,,popýtam sa

margaretka11
25. apr 2009

Tak tak Maci, hokej ma zase raz postavil na nohy 😀

Sicilia no však ja nato idem takisto ako ty. Malí majú takmer čerstvo 2 roky, minulý rok im to bolo šumafuk, ale teraz už viac chápu a tak to využívam 😉

netmona
25. apr 2009

jaj,,,čavte,,,idem,,,dúfam že, už žiaden bratranec,,za iný štát,,,bo nás veľka femili je,,,a je to dosť možné,,bo hokejisti veľa 😀 😀

sicilia79
25. apr 2009

to máš pravdu margaretka, v tomto veku je najlepšie začať s hokejom

lenže ja rozmýšľam, či sme to nejak neprehnali, lebo malý celé dva roky o ničom inom nerozpráva, iba o tom, že bude hokejovým brankárom a doma hrá celé dni hokej
pred rokom mal také obdobie, že sa do telefónu, v obchode, na ulici predstavoval menom košického brankára 😀

margaretka11
25. apr 2009

Sicilia to muselo byť rozkošné 😀 . Určite ste to neprehnali, však uvidíš ako sa to bude časom vyvíjať. A možno z neho vyrastie slávny hokejista 😵

margaretka11
25. apr 2009

ejha prďolata sa zobudili, idem si plniť mamičkovské povinnosti 😉

gerena
25. apr 2009

netmona ty si ma pobavila 😀 😀 mladez ked stym mate taky problem mozeme vymenit nasho madara za toho slovenskeho u madarov .... 😉 snad sa ztoho vymotate........
ale teraz vazne ja som madarka, ale v hokeji fandim slovensku uz roky a nevidim dovod preco by som teraz nemala.............a to co vystrajali cez slovensku hymnu, bolo drze a neuctive 😠

sicilia79
25. apr 2009

no ten piskot počas našej hymny nebol určite namieste 😠

náš malý si hneď ráno zapol archív a pozeral včerajší zápas, nakoľko sa o pol desiatej ospravedlnil, že nebude už pozerať, lebo ide spať 😀 , a keď išla hymna a bolo počut ten piskot a skandovanie maďarov, tak nechápal a vraví: Mami, veď počas hymny sa musí ticho stáť, alebo ju spievať, tak prečo maďari kričia a pískajú?
Tak som mu povedala, že som rada, že on vie ako sa treby počas hymny chovať, ale že niektorí ľudia to nevedia, aj keď sú už veľkí 😀

bianca
autor
25. apr 2009

jej tu to zijeeeeeeeeeee.To som happy

sicilia79
25. apr 2009

my ideme zajtra na oslavu narodenín k našim a keďže sme celá rodina hokejovo založená, tak namiesto ŽIVIÓ tam bude dúfam počuť GÓÓÓl 😎