Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

denduska
19. máj 2012

baby pozrite titulnú stránku 😀 😀
http://www.topky.sk/

bzuco
19. máj 2012

KRAAASNEEE!!!🙂
Mor ho! - NOVÁ VERZIA

Zleteli orly z Tatry, tiahnu na Helsinki,
ponad tisíc jazier, medzi blonďavé Fínky,
preleteli cez more, cez tú slanú vodu,
prišli spraviť radosť slovenskému rodu.

Duní hala a útok za útokom sa valí,
Slováci šalejú v gólovom ošiali.
Ukážeme svetu, že hoc sme národ malý,
nechceme sa predsa vrátiť domov smutní, bez medailí.

A tí, javorovým listom čo nad nami vládli,
kdeže sú? — My stojíme; ale oni padli.
Dal nám Boh zas dobrý deň, zlomili sme jarmo.
o gól sme boli lepší, trošku šťastia, raz darmo.

Pokraj bránky stojí Laco na ľadovom dvorci,
okol neho mocná stráž, tuhí to paholci.
Rastom sú ako jedle, pevní ako skala,
zdalo by sa ti, že ich jedna mater mala.

Ale zdanie klame, jeden vytŕča tam z radu,
nie je to však žiaden chlapec iba na parádu.
Je to náš kapitán, chrabré kúsky stvára,
dáva chlapcom odvahu, obor Zdeno Chára.

Hoj, rozoviera tá krv slovenská divoko,
a Šatan súperovi pozrel okom v oko;
a z hokejky ti mu prudká zablysla sa strela,
ruka od radosti do výšav vyletela.

A jedným veľkým citom srdcia im zahrali;
a jeden strašný ohlas ústa im vydali:
„Mor ho!“ kríkla družina slovenská odrazu
a hokejka zasvietila v pästi každému víťazu.
A čo i tam dušu dáme v obrane drvení:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť porazení!
„Mor ho!“ kríkla a razom na súpera sa metá.
Do éteru Ňiňaj kričí: sme majstri sveta! 🙂
♥ Slovenskooooo ♥

bianca
autor
19. máj 2012

Otče náš, ktorý si na nebesiach, posväť hokejky naše, príď zajtra zlato naše, buď pri brankárovi našom, ako v Goteborgu tak aj v Helsinkách, góly naše daj nám zajtra a odpusť nám naše chyby v obrane, ako aj v útoku, a neuveď nás do predĺženia a zbav nás faulov... Amen

adamko05
19. máj 2012

@michalag naši hrali výborne, aj prvé dva zápasy (môj názor) , len akosi to štastie chýbalo, čo ostatné zápasy sa k umeniu hokejovému sa pridalo.. jee, aj sa mi to "veršuje" 😀 😀 😀

michalag
19. máj 2012

@adamko05 ja som myslela pripravne zapasy este pred samotnym MS, ale tak zase je to ine, kym sa zohraju, poniektorí tam neboli ...
prve dva zapasy, nam nesli, ale presne chybala nam stastena, ale nastastie sa to otocilo 🙂 a ja som osobne rada ze mame aj novych a mladsich hracov, ved Šatan, Handzus, CHara .... tu nebudu navzdy raz pride aj ich cas odist do "dochodku" 😅

michalag
19. máj 2012

ja sa len obavam rozhodcov. Maju nam piskat cesky a svajciarsky rozhodcovia´, hlavne toho ceskeho sa po dnesku obavam 😅 🙄

michalag
19. máj 2012

ja sa len obavam rozhodcov. Maju nam piskat cesky a svajciarsky rozhodcovia´, hlavne toho ceskeho sa po dnesku obavam 😅 🙄

slimstar
20. máj 2012

vcera sme boli pri Eurovea a sledovali zapas na velkoplosnej obrazovke, bola fantasticka atmosfera 😉 dobre sme sa zabavili.
dnes ideme zas 🙂 a dufam ze bude zlato, potom sa vsetci zblaznia 😉

ani3012
20. máj 2012

Na budúci rok nastúpi Slovensko v základnej skupine proti Fínsku, Česku, USA, Nemecku, Lotyšsku, Francúzsku a Rakúsku. V štokholmskej skupine sa predstavia Rusko, Švédsko, Kanada, Nórsko, Švajčiarsko, Dánsko, Bielorusko a Slovinsko. Na rozdiel od tohto roka sa na 77. MS uskutočnia semifinálové stretnutia a zápasy o umiestnenie vo švédskej metropole.

ani3012
20. máj 2012

Zloženie základných skupín na MS 2013:
Skupina v Štokholme: Rusko, Švédsko, Kanada, Nórsko, Švajčiarsko, Dánsko, Bielorusko, Slovinsko
Skupina v Helsinkách: Fínsko, Česko, Slovensko, USA, Nemecko, Lotyšsko, Francúzsko, Rakúsko

Zloženie základných skupín na ZOH 2014:
A-skupina: Rusko, Slovensko, USA, kvalifikant 3
B-skupina: Fínsko, Kanada, Nórsko, kvalifikant 2
C-skupina: Česko, Švédsko, Švajčiarsko, kvalifikant 1.

penelope2066
20. máj 2012

Takzeeeee baby dneska to dame a verim,ze nasi chlapci budu mat zlato 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 No kedze som zase v praci tak radio to isty a dufam,ze nedostanem infarkt....Ale vecer budem kricat Slovenkooooooooooooooooooooooooo Slovenskoooooooooooooooooooooooooo heja heja heja Slovenskoooooooooooooooo.My predsa mame na zlato a aj si ho zasluzime a verim,ze Pali nam z hokejoveho neba pomoze a vitazstvo bude venovane jemu a nam vsetkym...Takze Slovenskoooooooooooooooo

maja22
20. máj 2012

Mne sa páčil komentár Adely Banášovej minulý týždeň, keď sme ešte nevedeli, ako to dopadne. Že keď vyhrajú, vrátia sa domov naši zlatí chlapci a keď prehrajú, tak sa vráti domov slovenská reprezentácia 😝 😀 😀 😀 Myslím, že dosť trefný komentár ohľadom našich médií. Tiež dnes silno držím palce 😵

ani3012
20. máj 2012

takže zmenáááááá
Zloženie základných skupín na MS 2013:
Skupina v Štokholme: Česko, Švédsko, Kanada, Nórsko, Švajčiarsko, Dánsko, Bielorusko, Slovinsko
Skupina v Helsinkách: Rusko, Fínsko, Slovensko, USA, Nemecko, Lotyšsko, Francúzsko, Rakúsko

Hráme na budúci rok s Ruskom a nie s Českom

adamko05
20. máj 2012

aj ja o chvíľku sadám k TV a ideme na tooooo
"Nech bože dá...." 😵 😵
ja verím, že došiel čas aj na Rusov, aby prehrali... síce v najnevhodnejšiu chvíľku pre nich, ale je na čase, im to "nandať"... 😝 😵
tak držme si palce

cairka
20. máj 2012

Ja som sadla k telke asi 10 sekúnd pred gólom, začiatok stretnutie perfektný, len tak ďalej, chlapci 😵 😵 😵 😵
SLovensko do toho 🙂

marianka79
20. máj 2012

a sakriš ja že čo to vonku hučíííííííí kukám už

cairka
20. máj 2012

a sakra....

marianka79
20. máj 2012

a je to v prdeli ☹

cairka
20. máj 2012

nevadí, striebro je krááááááááááááááááááááásne 😵 😵 😵 a nik ho nečakal 😎

marianka79
20. máj 2012

ale no tak musíme vediet aj prehrávat 😀 och že 5:1 😒

adamko05
20. máj 2012

aj tak krasa... DAKUJEME 😵 😵

cairka
20. máj 2012

Pekné sú tie tri bielo-modro-červené vlajky 😵 škoda, že nie sú v troška inom poradí, ale pekné 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michalag
20. máj 2012

Tak ja som dnes skončila na Zvolenskom namesti a bola fakt paradna atmosfera
Najlepšie že vedla nas sedela starsia pani - Ruska a vzdy tlieskala pri gole Rusov, ale nechapala ked na konci bol obrovsky pokrik nasim chlapcom DAKUJEME 😵 😵 😵
Hoci nemame zlato, ale striebro je krasne a mozeme byt hrdí na našich chlapcov 🙂 🙂 🙂

michalag
20. máj 2012

Tato fotka a to čo spravil Zdeno Chara ma dostalo a až mi slzy vybehli
krasa, toto je pre teba Palino "38" 😵 😵 😵

smiesko
20. máj 2012

Dúfam Pali, že si to sledoval s nami...........................................krása, ďakujeme aj keď to nie je zlato.....................ale, zaslúžili, by si ho ako hrali.......................pre nás ste zlatí chlapci.................................. 😀 😀 😀 😀

adamko05
21. máj 2012

@michalag a mne slzy vybehli, zima po mne chodila... aj z toho úspechu aj z toho, že to fakt oni hrali aj pre neho a asi každý deň na neho aj mysleli... 😵

slimstar
21. máj 2012

vcera sme isli v hokejovych dresoch a chlapcek hovori mame: Mami, hokejisti idu 🙂

smiesko
21. máj 2012

@adamko05 ......aj mne vybehli slzy...........a presne ako hovoríš, tiež som mala zimomriavky........zohrali sa, a utvorili super partiu....držali spolu...... a tak to má byť.... 😵

majina.b
21. máj 2012

aj ja sa pripájam 😵 😵 😵 Gratulujem ku striebru 😵 😵 😵 x-

a o rok na severe opäť 😉 😉 😉 z medailou 😉 😉 😉

majina.b
21. máj 2012