Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

bubelko
7. máj 2011

@ani3012 no viac nepozeram ako pozeram. obcas to na ten hokej prepnem, ale hned dam prec, aby som sa nestresovala 😀 😀 😀

majina.b
7. máj 2011

@ani3012
korytnačka Magdalenka čo tipuje výsledky 😕

ani3012
7. máj 2011

@majina.b to viem ale neviem ako tipovala 😉

titkovamiriam
7. máj 2011

tuším že prehrame tipovala

gerena
7. máj 2011

som na konci s nervamy, ale zatial je super.....sme u nasich a o net som musela pomaly bojovat s bratom ako nasi na lade 😉

majina.b
7. máj 2011

u nás v paneláku je tak ticho oproti včerajšku, ani keby hokej nebol,

capy
7. máj 2011

ale nieeee ☹ ☹ ☹

cairka
7. máj 2011

ach jo..... škoda toho... ☹

cairka
7. máj 2011

tak...a sme tam... 🤐

capy
7. máj 2011

a skoncili sme ☹ ☹ ☹

titkovamiriam
7. máj 2011

:(

ani3012
7. máj 2011

no pekne.....

ani3012
7. máj 2011

korytnačke utnite hlavu..veď jedna jej ešte ostane....

majina.b
7. máj 2011

z diskusie sme:
chlapci DAKUJEM
a to dakujem nemyslim ironicky. Odviedli co bolo v ich silach. Ozaj potrebujeme nastupujucu generaciu co bude par rokov rovnako dostavat po hube, ale mozno za par rokov si moje deti zakricia SME majstri sveta !!!!
Este raz Dakujem. 😉

jalao
7. máj 2011

ja už na to nemám nervy....a tak som verila ☹
@ani3012 super fotka!!! 🙂

titkovamiriam
7. máj 2011

hmmm tak mala pravdu:(proste už nestačíme na superov:(

majina.b
7. máj 2011

@titkovamiriam
vždy sa trafila, veď má 2 hlavy

ani3012
7. máj 2011

@majina.b tak ja taký názor nezdieľam..... Slovensko bude čakať 10 rokov,aby si zakričalo Sme majstri sveta a medzi tým si to niekto zakričí aj 3 krát.....tiež im hokejisti starnú...tak kde sa stala chyba ? Ti poviem kde: hrať hokej môžu u nás len "horných 10 000 " .....a aj keď niekto má na to talent,tak nemá na to sponzora.....

jalao
7. máj 2011

Mima, šak ja už neviem, na koho teda stačíme.. 😒 Som dosť sklamaná, ale tak, život ide dalej....

cairka
7. máj 2011

@ani3012 , to je žiaľ pravda a nie len v hokeji, pri akomkoľvek športe 😖

škoda toho, ako to celé dopadlo, možno bude stačiť zmena trénera, konečne nejakého, čo vie, čo robí.... 😒

bubelko
7. máj 2011

skoda, skoda, skoda.
@ani3012 mas recht. neviem, ktora generacia bude za nas hrat, ked 20tka nedavno bojovala o to, aby nevypadli. a uroven ligy, aspon co viem, tak len klesa a klesa... presne z toho dovodu co si napisala - hraju bohati a nie talentovani 😠

majina.b
7. máj 2011

@ani3012
ja som pri hokeji bola par rokov, a maš pravdu treba vela peňazí, ale ešte viac driny a talentu
a že niekto zakriči 3x sme majstri, tak to je pomerom hokejistov svk ku kanade , rusom , finom.... je to 1 : xy

gerena
7. máj 2011

som smutna ...je im ich luto.....teraz sa bud opijem alebo pojdem spat

tato generacia skoncila, dalsiu nemame......cele je to ri...

majina.b
7. máj 2011

nič to , o rok je tu olympiada, a zase nervy 😀

gerena
7. máj 2011

@majina.b to je natom to najkrajsie 😉

majina.b
7. máj 2011

na 4.2.2012 si tešte odteraz
http://sk.wikipedia.org/wiki/Majstrovstvá_sveta...

možno nebudeme hrať o záchranu 🙄

2015 MS su v čechách

titkovamiriam
7. máj 2011

@ani3012 veru hokej je poriadne drahý,mam kamosku a ta brata hokejistu od mala,velmi talentovaný no u nas nemal sancu ak chcel hrat za slovan to by si rodicia nikdy,,nezaplatili,,tak kym neskoncil skolu hral v poprade,dnes hra v taliansku:(,hral chvilku aj na skole ked bol v canade-tam si hokejom zaplatil studium 🙂 .tu je to sama korupcia a mladí sikovní nemaju šancu ak nemaju peniaze ☹

bubelko
7. máj 2011

inak som si len tak zo srandy pozrela vek nasich hracov. my nemame hraca ani len pod 25 rokov, zato 17 nad 30. parada. to nie je jedna generacia, ti hraju uz za druhu. ved nas reprezentuju hokejovi dochodcovia 😖

titkovamiriam
7. máj 2011

ved mame najstarsích hokejistov na majstrovstvach ☹

bubelko
7. máj 2011

@titkovamiriam tak to teda mame ☹ ale aby nam nebolo smutno - cesi su na tom podobne 😀