Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

dulius
3. jan 2009

ano petulka, je to o mne 🙂

cukrikk
3. jan 2009

nasi hrali vcera super urcite im pomohol aj labilny brankar USA ked padli prve dost lacne a dolezite gole.... musim pochvalit ako hral Tatara, obetavy Daloga a samozrejme treba vyzdvihnut zakroky nasho brankara..... dnes nas caka dalsi dolezity zapas drzim nasim chlapcom palce aj ked viem ze po takej euforii a po takom vykone aky predviedli nasi chalani vcera sa dnes bude tazko hrat......
drzime palce!!!!!!!

cukrikk
3. jan 2009

... tazko o niecom pisat ked do toho nevidi...
... tazko niekoho hodnotit ked ho nepozna...

aj fanusik dokaze velmi ublizit je to clovek ktory ma dve tvare, hra na dve strany, ked sa dari hrac sa pre neho stava ,BOH' neskutocny talent, vzor, uzastny clovek... a to vsetko len pre par vydarenych zakrokov a vyhraty dolezity zapas.... v tedy fanusik tuzi po jeho podpise ci po stisku ruky,,,,
a poto to pride ten jeho ,BOH' ten jeho pan uzastny dostane hmm nestastny gol,,, alebo hrac neda zo sance gol a v tedy to upada uz to nie je ten pan uzastny uz je to diera, ci chudak co nema co v Repre robit
zaujimave ze z jedneho uzastneho zapasu ho nosia na rukach a o den neskor by ho najradcej zakopali do zeme ... o com to vlastne je?,,,,, 😒

dulius... nepoznam vas nic o vas neviem a preto sa nemozem k vasej teme vyjadrit... iste je ze ked nie ste priamo v styku s ludmi ktori pracuju s hokejom alebo len malou muskou v hokejovej satni tazko nieco kritizovat .... priznam sa tiez do toho nevidim take veci doma neriesime ....
bolo obdobie ze sme za 5 rokov na MS ziskali 3 medaile .... a za posledne roky nic .... to je asi obdobie ked nasi chlapci ktori to tahali uz maju svoje roky a doplnaju chalani ktori na svoju slavu cakaju musime byt trpezlivy vcera nam chlapci ukazali ze nie je to az taka bieda !!! 🙂 😒

elise
3. jan 2009

cukrikk pekne si to vyjadrlila a súhlasím s tebou 😉 😉

ale aj tak tento rok držím našim chlapcom palce a prajem im aby dali veľa golov

cukrikk
3. jan 2009

v prom pispevku mi blba klavestnica m vynecha tak tam patri na konci m
nevidim a nepoznam 😉

riska
3. jan 2009

cukrikk, súhlasím s tebou, že fanúšik má dve tváre, ale mám pocit, že to je slovenská špecialita, že inde na svete to tak nie je, alebo sa mýlim? ☹

inak včera to bolo neskutočnééé, parádny zážitok z hokeja - a to dokonca v januári 😀 😀 😀
dnes sedíme pred telkou a držíííííííme palce...inak dobre, že už funguje stv3 😉

adoracion
3. jan 2009

caute ja fandim HC kosice niekedy som aj chodievala na hokej ked som este zila na Slovensku je tu niekto priamo s fanklubu? 🙂 a dufam ze nasi 20-rocny budu hrat o zlato s Kanadou

cukrikk
3. jan 2009

tak a zaciname tak Slovensko drzime palce myslim ze to bude velmi narocny zapas ako herne tak aj psychicky....

alex
3. jan 2009

Ahojte opäť som zavítala do tejto témičky, tak isto pozerám a fandím. Zatiať sa držíme, tak hádam sa do finále dostaneme.

riska
3. jan 2009

no, chýbalo málo, nevadí... chlapci hrali srdcom 😉 ešte stále môžeme byť tretí 😀

margaretka11
3. jan 2009

Alex no to som rada, že si sa objavila, dúfam, že sa ti bude dať prísť častejšie. Aj ja sa posnažím, sľubujem 😉

No pozrela som si zápas, šikovní sú tí naši. Len ten včerajší zápas im dal zabrať a určite boli unavení. Predsa len Švédi mali voľno. Ale hlavné je, že sa snažili a tá snaha bola viditeľná, ja som spokojná 🙂

michalag
3. jan 2009

ahojte,
aj my sme pozerali zapas a hoci nam k vyhre nechybalo vela som spokojna, lebo sa snazili 🙂

dulius
4. jan 2009

konecne sa tu zacalo debatovat o hokeji, este ze som tu daco napisal ;)
videli ste vcera Rusko? ina smola co? 5s pred koncom dostali ... a nakoniec prehrali ...
spojme sa pre hokej !
http://spojmesaprehokej.tym.sk/

inak nasi nemohli mat to stastie stale .. swedi sa s nami hrali ako macka s mysou, boli o triedu lepsimi, to uzna kazdy.

cukrikk
4. jan 2009

hmm nesuhlasim s tebou dulius ze boli sviedi o triedu lepsi.... ved nasi hrali z prvej tretiny 12minut oslabeni a obrana bola UZASTNA nasi hrali perfektne celu prvu tretinu druhu tretinu zacali tahat za kratci koniec svedi ale aj tak nasi uzastne branili a tak isto sa dostali do sanci.... jedine co nam v poslednej tretine chybalo viac sil nasi chlapci nevladali ved den pred tym odohrali narocny zapas s USA a na druhy den hrali hned zapas so Svedmi takze ja si myslim ze svedi vyuzilo te ze sme uz mleli z posledneho ale vobec neboli o triedu lepsi...(moj nazor)

alex
4. jan 2009

Ahojte, tak sa nám to nepodarilo, ale hádam aspoň to tretie miesto zoberieme 😉

riska
5. jan 2009

tak držme palce, nech máme bronz 🙂 ale budú to mať s tými rusmi poriadne ťažké...

margaretka11
5. jan 2009

Ja budem držať palce, nech to mladým vyjde. Sú šikovní, zaslúžia si to 🙂

bianca
autor
5. jan 2009

hojte .Nemam vobec cas ale nas dorast som pozerala zo zaznamu

margaretka11
5. jan 2009

Bianca hlavne, že si si ten zápas pozrela, však to je jasné, že nie je vždy čas na hokej. Deti sú na prvom mieste 😉

bianca
autor
5. jan 2009

margi presne.My sme vcera krstili tak sme doma pozerali povine dnes zaznam 😀 lebo sme vsetci zavislaci.Ja teda iba prilezitostny ale aj tak.Inak mala nezabudla ako som s nou v bruchu kukala hokej o druhej rano.Sa uplne rozculila ked sme jej zakrili vyhlad na telku.Sledovala ako o zivot 😵

margaretka11
5. jan 2009

Bianca tak to má byť, čo sa za mladi naučíš... 😀 . A teraz pozeráš? Zápas je aj na dvojke aj na trojke.

bianca
autor
5. jan 2009

margi nie lebo polovicka cumi na Hausa ale urco prepnem ked vypadne

bianca
autor
5. jan 2009

joooooooooj skoda toho golu

bianca
autor
5. jan 2009

je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

margaretka11
6. jan 2009

No Bianca, včera sa už nedalo pripojiť tak som tu teraz. Škoda, že nevyhrali, tak som im to priala. Ale tak možno nabudúce, netreba klesať na duchu 😉

bianca
autor
6. jan 2009

margi my sme dopozerali az do konca ale nechcela som to tu potom sama tapetovat.Smutno mi bolo i za nich

gerena
6. feb 2009

halooooooooooooooooooo
baby nepozerate stv3 zapas?

cukrikk
6. feb 2009

halo aj ja sa hlasim nejde nam STV3 ako nasi hraju???

gerena
6. feb 2009

ahoj...este sa rozohravaju.....prva presilovka nasa..........ale pri tom nasom hlasatelovi pravdepodobne zaspim 😅

gerena
6. feb 2009

zacala sa druha tretina, hrame v presilovke este necele 3minuty ....ale sa to uz zlepsuje 🙂