Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

erikasadek
28. feb 2010

ani.. 😉 😀

cairka
28. feb 2010

no ja neviem, ved skončili 4., čo je podľa mňa super. medaila by bola lepšia 😝 ,ale aj tak je to jeden z najlepších výsledkov celej slovensko-hokejovej éry, tak nechápem tie porazenecké reči 😠 Celý turnaj hrali solídne, až na pár zaváhaní, šťastena a rozhodci sa nám otočili chrbtom, treba veriť, že na MS to bude iné 😵

majina.b
28. feb 2010

cairka, nikto ich nehaní super výsledok 4 miesto, len po veľkom očakánaní je sklamanie pre tých čo končia z hokejom v repre

cairka
28. feb 2010

maji, to verím 😔

bzuco
28. feb 2010

tak som im verila a o to viac som teraz sklamaná 😢 ...hlavne ked mali 2golový náskok

adamko05
28. feb 2010

no, ja som tiež veľmi sklamaná, neviem prečo, maju naši "talen" prehajdákat 2golovy vysledok 😠 😠 😠

margaretka11
28. feb 2010

Ahojte, ja som sem nedokázala napísať skôr. Som taká nešťastná, nahnevaná, sklamaná a smutná ☹ 😢

Môj názor je však taký, že tento zápas neprebehol v súlade s pravidlami fair play a rozhodcovia mali vyslovene taktiku, ako nás zastaviť v prípade, že budeme vyhrávať. Poslednú tretinu sme prakticky odohrali v oslabení, niet sa čo čudovať, že to Fíni vyrovnali a dali víťazný gól. Podľa mňa nie je náhoda, že keď hrali 5 proti 5 tak tí Fíni neboli schopní poriadneho nápadu. Takže aj napriek tomu, že sa vám to bude vidieť ako pritiahnuté za vlasy, som presvedčená, že Fíni pustili zápas Američanom a zato dostali prísľub bronzovej medaily. Ja viem, že naši robili chyby a boli za to vylučovaní, ale rovnaké zákroky mali aj Fíni a im to bolo prehliadané. Je mi z toho nanič 😝 😔

babulka
28. feb 2010

Margaretka, mas pravdu!!!!!
Tiez nezvyknem zalovat na pol sveta, ze sa spriahol proti nam, je jasen, ze prehrali si zapas sami...len im k tomu dopomohla vysoka zakulisna finska diplomacia. Olli Jokinen by si zasluzil nominaciu na Oscara - vyslo mu to stazovanie na hokejku do tvare, neumyslenu, ktoru ani rozhodcovia nevideli (hoci tam bola, ale poikal ja viem, kym neplati pravidlo zaznamu a ak ani jeden rozhodca nieco nevidel, tak ako keby nebolo), neviem, ako sa mu podarilo "zahrat" krv (hovorim, Oscar za specialne efekty) - ked sme dostali 4 minuty, potom boli na koni. Hlavne on, ved nam dal dva goly. Nasi sa vyslovene bali hrat tvrdsie do tela, co im vychadzalo v druhej tretine, tak v tretej sa neodvazili, lebo za vsetko boli vyluceni... Presna ako pise Margaretka - jemi z toho na 😝

Citala som vyjadrenia nasich hokejistov, aj pokial ide o nastupujucu generaciu-...........a hoci som tiez sama hravala kolektivny sport, a kolektivne sporty milujem, pokial to bude v mojich silach, kedze poznam vsetky realie spominane vo vyjadreniach (deticky prachatych rodicov hravaju, hoci sa potkynaju o vlastne nohy...), nedovolim, aby moj syn robil kolektivny sport...chodi na plavanie, kde bojuje sam za seba a ked mu to nepojde, ani pripadne prachy nic nezmozu.. 😔

domika007
28. feb 2010

Ahojte 😅

som tiez nevladala sem napisat skor, som stale mimo, stale vidim pred ocami stav 3:1 a potom zrazu obrat o 360 stupnov a prehravame 3:4 😔 😔
Tiez mi nie je luto, ze sme skoncili 4. len to, ze pre mnohych to bolo posledna sanca ziskat s repre medailu na OH a ze ju takymto stylom premarnili 😢

Som velmi zvedava, ci sa niekto podujme prist aj na tohtorocne MS 🙄

majina.b
28. feb 2010

ahoj domi

pozeram stv o5/12, a je mi ťažko.... slzy na krajičku, teraz na mňa to doľahlo

gerena
28. feb 2010

ja som este vzdy mimo ☹ ☹

domika007
28. feb 2010

och baby, je to strasne, ja som im taaaaaaak verila 😢

prave davaju zaznam zapasu s finmi na stv3...

gerena
28. feb 2010

nechcem to vidiet este raz ☹ este sa mi vzdy dviha tlak ked pomyslim na "fair-play" 😠

domika007
28. feb 2010

gerena - ja to tiez nepozeram, len som prepinala a vtedy som to zbadala, a velmi rychlo prepla prec, lebo hned sa mi adrenalin zdvihol 🤐

majina.b
28. feb 2010

uvedomte si ten paradox:
1 olym. deň, zlato - veľka radosť
posledný deň - ťažko na duši

domika007
28. feb 2010

maji - to je teda paradox...nam nie je sudene sa tesit aj na zaciatku aj na konci..teda aspon tak to vyzera...

majina.b
28. feb 2010

ja nemôžem už isť na sme, pravdu .... tie članky sa nedaju čitať. ešte že v diskusiii ich podržali

margaretka11
28. feb 2010

baby, ani ja sa nemôžem pozerať na nič, čo súvisí s našim hokejom. Pred chvíľkou na Jojke bol Filc a niektorí hráči, rozprávali o tom, ako ich to mrzí a ja som už zas mala stiahnuté hrdlo a slzy v očiach. Ráno som plakala ako dážď, ešteže bol manžel doma a mohol ma objať. Aj teraz ako to píšem mám zas slzy v očiach, ja neviem, či sa s touto nespravodlivosťou dokážem vôbec zmieriť 😢 😢 😢

A mrzí ma, že nepoznám osobne ani jedného hokejistu z reprezentácie, hneď by som mu povedala ako ma to všetko trápi kvôli nim a že sme aj napriek všetkému na nich hrdí a že sú naj...

susanne21
28. feb 2010

kočky, v ktorej krajine sú tohtoročné majstrovstvá sveta v hokeji?

gerena
28. feb 2010

v Nemecku 7.maja zacinaju- zda sa mi

majina.b
28. feb 2010

ms 2010

http://sk.wikipedia.org/wiki/Majstrovstvá_sveta...

mame opäť super skupinu, rusko, bielorusko, kazachstan 😝

gerena
28. feb 2010

mam este jeden, a koncim s ZOH 2010
http://blog.tyzden.sk/volcko/2010/02/28/handzus...

majina.b
28. feb 2010

gerena, končíš ty alebo MH?? 😉

už tie članky nečitam ,nemôžem....

str. o hokeji opustiť do maja.......

zoh sice končia, chvala bohu, to boli nervy, ale začínaju paraolympionici, aj im treba držať prsty

erikasadek
28. feb 2010

mam dost do akje skupiny sme sa dostali? 😠
kanada pozeli ste si lahsiu skupinu nau nemohla mat..
a cesi ,sa tak mozu len svedov bat.. 😠 😀

majina.b
28. feb 2010

komu pán Boh, tomu všetci svätí.

gerena
28. feb 2010

majina je to moj najoblubenejsi hrac uz roky 🙂 poobede ked som sa zobudila tak som sa rozkukala po clankoch, pacili sa mi aj viac, napr.demitrovou manzelkou bol rozhovor 🙂 😉
koniec ZOH som myslela, ze nebudem pozerat finalovi zapas, Kanadu nemam rada a USA momentalne tiez nie, zahrali sa snami nepekne 😠 uplne suhlasim s margaretkou, je to hlavicka 🙂 vzdy na nieco mudre pride
mimochodom poobede som zaspala cez h.pottera, mat tak palicku, hned by som rozhodcovi pricarovala mozog a nove okuliare 🙂

margaretka11
28. feb 2010

no a zase dávali o hokejistoch a ja už zas plačem 😢

ger ďakujem 🙂

čítala som rozhovor s Handzušom, dáva si za vinu, že nebol schopnejší, že naši hokejisti "nepotrebujú dreveného Miša, ktorý akurát tak zavarí nejaký gól" . Je mi ho tak strašne ľúto, však to nie je pravda, urobil v obrane toľko cennej roboty a strelil parádne góly, na iné zas nahral..

celkovo si tí naši chlapci vyčítajú všetky chyby, ktorých sa dopustili, na jednej strane ich aj chápem, niektoré situácie sa možno dali riešiť inak, ale aj napriek tomu vidím hlavnú vinu skôr v rozhodcoch, ktorí na našich neskutočne striehli a Fíni im svojim hádzaním sa na ľad pomáhali k tomu vylučovaniu našich. Ja som vždy mala rada severský hokej, Švédov som považovala za férových súperov a na zápasy s Fínmi som sa tiež tešila lebo som vedela, že s nimi zahráme dobrý zápas. Ale poviem na rovinu, odteraz Fíni u mňa skončili, budem ich považovať za bandu špinavých podvodníkov, pľujem na nich. Nepatria do elitnej skupiny, ale na hnojisko 😠 😠 😠

diddi
28. feb 2010

finale Canada vs USA piskaju 3 kanadski rozhodcovia...cisty podvod!!!

majina.b
28. feb 2010

ls
Position Name ih.officials.team
Referee 1 McCREARY Bill CAN
Referee 2 O HALLORAN Daniel CAN
Linesman 1 FONSELIUS Stefan FIN
Linesman 2 MORIN Jean CAN

a už vieme prečo vyhrali fíni, niečo za niečo 😝