Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

mamartinka
7. sep 2011

@elise To su jeho deti vsak.Az ide zima po mne.Strasne,strasne,Strasne.Hroza.

mamartinka
7. sep 2011

@jahodka11 Ake dieta jej zomrelo?

titkovamiriam
7. sep 2011

@mamartinka jedno z dvojičiek 😔

mamartinka
7. sep 2011

@titkovamiriam To som ani nevedela.Ja niesom az taky fanda hokeju ale toto ma dnes dostalo.A to bolo z dvojiciek dievcatka ci toho Lucasa?

elise
7. sep 2011

@mamartinka ano su to jeho deti

titkovamiriam
7. sep 2011

vieš co to uz neviem ,viem len že jedno z dvojiciek zomrelo no uz v akom veku neviem ☹ ☹ je to strasne...

elise
7. sep 2011

@mamartinka chlapček teo zomrel po 4 dnoch od narodenia, bol dvojča zary

jahodka11
7. sep 2011

@mamartinka bolo to dvojca zary, zda sa mi, ze chlapcek...:( neviem, toto sa asi neda prezit, chudera zena aj jej rodina :(

gaby21
7. sep 2011

To co sa stalo tym mladym chalanom je strasne nespravodlive, slzy mi tecu po tvari, je mi luto ich rodin, strasna tragedia 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mamartinka
7. sep 2011

Baby a to si neviem predstavit ten pohreb a vsetko.Na odpadnutie.Ja by som to asi nezvladla.

elise
7. sep 2011

@mamartinka najhoršie je na tom jeho rodina má mladu manželku 33 ročnu

titkovamiriam
7. sep 2011

ono je to strasné pre vsetky tie rodiny,tí česi,svedi ,rusi...vsetko mladý zdravý ludia 😔 😢

pancake
7. sep 2011

poznala som Pala osobne, tak isto aj jeho manželku Majku. Prajem celej rodine úprimnú sústrasť. Odišiel veľmi dobrý človek 😔

mamartinka
7. sep 2011

Sviecky uz horia.Som si zapalila za Paliho 😢

michalag
7. sep 2011

kočky ja som si aj poplakala ked som videla toho redaktora na Markize ako sa ani on nevedel zdrzat slz a takisto aj pri Sporte bol to skvely hokejista, manzel a ocino ... tiez som si spomenula hlavne na jeho manzelku a deti ked som sa to dozvedela ... takato necakana smrt je najhorsia, ale nechcem teraz tym povedat ze ti co su nahodou chory a nevyliecia sa je menej smutna, ale toto fakt nikto necakal a o to je to smutnejsie 😢 😢 😢 😢 😢

titkovamiriam
7. sep 2011

()_
|__|
|__|
|__|

lienka71
7. sep 2011

;( ;( ;( zimomriavky....nenachádzam slov ;( ;( ;(

lienka71
7. sep 2011

😢 😢 😢 zimomriavky....nenachádzam slov 😢 😢 😢

ani3012
7. sep 2011

@michalag to bolo neskutočné.....tiež som revala,nedalo sa to zastaviť najmä po jeho slzách.....

maca793
7. sep 2011

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

jarunka111
7. sep 2011

všetky takéto a podobné tragédie ma veľmi trápia ☹ Aj keď nie som extra fanúšik športu, tak toto ma tiež rozplakalo 😢

marianka79
7. sep 2011

úprimnú sústrast celej rodine 😢 je to smutné volakedy som bola skalná fanúšička hokeju tak ma to chytilo za srdce v práci som bola v šoku až som nemohla chvilku pracovat stále na to myslím ☹ 😢 😔

junovka
8. sep 2011

Vždy pod kontrolou hru si mal,
vždy naplno a srdcom si hral.
Vždy na lade bol si pán,
chýbaš nám pán kapitán!
Vždy celý národ na teba hrdý bol,
... keď dal si ten víťazný "gooool!"
To, čo si pre nás spravil vieme,
a preto ti zo srdca ďakujeme!
♥ PAVOL DEMITRA ♥

....uprimnu sustrast rodine 😢 😔

smejka
8. sep 2011

☹ ☹ ☹
je to velmi smutne....uprimnu sustrast blizkym 😔

majina.b
8. sep 2011

_()_
|__|
|__|
|__|

..........úprimnú sústrasť blízkym.......

bianca
autor
8. sep 2011

tu v tejto teme sa kazdorocne stretavame pri prilezitosti MS v hokeji.Tento rok to tu ozilo 2x a cez slzy chcem vyjadrit sustrast Palkovek rodinke a jemu i virtualne zapalit sviecku na pokojnu poslednu cestu

bianca
autor
8. sep 2011
ajca123
8. sep 2011

Babulky aj me je luto ze zomrelo vela dobrych hokejistov, uprimnu sustrast blizkym a najviac rodine :(
Cas bohuzel neda vratit a povedat jim aby nesedali do toho lietadla :(
Bohuzial zubata si nevybera.
Na svete zomiera vela malych deticek co lezia v nemocnicach a nikdo na ne nemysli:( aj s takych deti mohol byt taky ako bol Demitra:(
Aj jemu kratko po narodeni zomrelo babetko, to asi viete.

Este raz uprimnu sustrast rodine :( a hlavne jeho detem lebo budu vyrastat bez bajecneho tatina :(

katushka16
8. sep 2011

☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 je mi to hrooooooooooozne ľúto,odišiel super hokejista a určite aj človek,z neho tá dobrota vyžarovala,úprimnú sústrasť

andrejka77
8. sep 2011

pripajam sa uprimnu sustrast 😢 😢 ☹ celej rodine ☹ ☹ ☹ 😒