Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

margaretka11
2. máj 2009

cairka dúfam, že budeme mať ešte dôvod na radosť

petusaaa
2. máj 2009

margaretka, o to o 18:43 bolo pre mna? 😕

petusaaa
2. máj 2009

budem citovat svojho kamarata, dufam, ze vam to aspon trosku zlepsi naladu 🙂

" no nemozme byt lepsi aj v hokeji ked uz sme vo futbale,hadzanej,volejbale,tenise,nohejbale, vodnom pole, vodnom slalome,kanoistike,plavani...sak kurna musime im nechat aspon jeden šport ktory aj tak hra vrcholovo iba 8 krajin na svete :D zezerte si ho " 😀 😀 😀

margaretka11
2. máj 2009

petusaaa áno, to som adresovala tebe 😉 . Pozdrav kamaráta, zlepšil mi náladu 😀

petusaaa
2. máj 2009

ale ved ja som nepisala, ze cesi sa vyklaslu na zapas 😕

margaretka11
2. máj 2009

nie, nie, písala si, že Bielorusi môžu s Čechmi remizovať a my pôjdeme domov. No ale to by sa Česi museli vykašľať na zápas, aby remizovali, teda aspoň podľa mňa.

petusaaa
2. máj 2009

aha, tak to som to ale nemyslela. ja som to myslela tak, ze uz len ked bude remiza, tak to je v haji zelenom. a nieto este vyhra 😉

margaretka11
2. máj 2009

no práve idem napísať, že remíza sa koná a teda naši si po zápase s Nórmi balia kufre a pôjdu domov. Smutné, ale zaslúžené 😔

margaretka11
2. máj 2009

teraz už len musíme dúfať, že sa naši rozlúčia so šampionátom dôstojne a teda výhrou nad Nórmi..

pozitívum je, že sa umiestnime lepšie ako minulý rok a nemuseli sme bojovať o záchranu. Verím Bondrovým slovám, že teraz sa dá ísť už iba hore a tak dúfajme, že budúci rok to bude na MS zas o kúsok lepšie a prebojujeme sa hádam aj do štvrťfinále 😵 😵 😵

michalag
2. máj 2009

.....v pondelok po zapase s Normi mozeme ist domov 🙄 , ale podla mna si to tento rok inak ani nezasluzia 🤐

petusaaa
2. máj 2009

nevadiiii, o rok im to ukazeme 🙂 ale tiez dufam, ze aspon zapas normi bude nejako vyzerat 🙂

margaretka11
2. máj 2009

petusaaa presne tak, hádam to aspoň s Nórmi uhráme a vyhráme a budúci rok sa posunieme zas ďalej 😉 🙂

ale viete čo? svet a Slovensko čaká na hokejistu s iniciálkami SS (nemá to nič spoločné s fašistami, hej? 😀 ). Pýtate sa, kto je to? Ja o ňom čosi viem, práve teraz sladko spinká v našej spálni 😉 . A o mojich machináciách ani netuší 😀

aktak
2. máj 2009

dnes to bola bieda 😅
ja tiez pridavam svojho maleho hokejistu do buduceho majstrovskeho timu 😀 s hokejkou zaspava, vstava, hokej hra kde sa da a ked sa neda (napriklad v aute) tak sibrinkje hokejkami pripadne si cvici pokriky 🙂

penny13
3. máj 2009

Tak to bola hanba! hrozná hanba! 😲 Zo Čechmi prehrať 8. 0! Čo sa to deje? Herci moderujú, moderátori tancujú, zábavné dvojice sa rozchádzajú a Slováci prestali dobre hrať hokej ☹ My sme dokázali Čechov poraziť, alebo keď už, neprehrali sme tak vysoko.

margaretka11
3. máj 2009

dnes ráno som vstala s myšlienkou, že sa stalo niečo veľmi zlé. A doteraz sa z toho neviem spamätať, neviem si logicky zdôvodniť, prečo naši včera nehrali. Zakaždým, keď prehráme zápas tak si viem sama sebe povedať, kde robili naši chyby (teda z môjho pohľadu), ale teraz som v koncoch, neviem, čo si myslieť o zápase, do ktorého naši vlastne ani nenastúpili. Ľúto mi je len Lašáka, musel ten zápas hrať sám...

asitka
3. máj 2009

margaretka...mne ho včera tiež bolo lúto...a fakt som sa mu čudovala...že tam vydržal až do 7meho golu...bolo to zúfalé...čo tam perdvádzali....

petusaaa
3. máj 2009

no, ja mojho radsej na hokej nedam 🙂 uz som sa rozhodla, ze bude bud lekar alebo architekt 😀 😀 😀 ale lekar iba vtedy, ked budu lepsie platy 😀 😀 😀

penny, my mame skoro rovnako starych chlapcov 🙂

margaretka, tak to nechapem ani ja, co sa stalo. lenze ked si zoberies, cesi tam mali skoro same hviezdy z NHL a my skoro nikoho takeho 😒

bambusko
4. máj 2009

no, nedalo mi 😀

Cestou domov lietadlom premýšľa Bartečko:

"Ako sa je teraz ukážem ľuďom na oči?"

A tak zašiel za kapitánom lietadla, či by mu nepožičal náhradnú
uniformu - na prezlečenie. A tak vystúpi v Bratislave z lietadla v
kapitánskej uniforme, nikto ho nepoznáva, iba jedna stará zhrbená baba
príde k nemu a hovorí:

"Tak čo Bartečko, si myslíš, že kapitán ako kapitán?"

A Bartečko hovorí:

"Baba, ako si ma spoznala?"

A baba:

"Aká baba, ja som Filc."

luminkasp
4. máj 2009

ahojte,

dnes tu nikto nie je?

hrame posledny zapas 😎

asitka
4. máj 2009

luminkasp....a bude na to ešte niekto pozerat??? 😀

alex
4. máj 2009

ja pozerám 😉 vedieme 2:0, ale čo keď nám je to na dve veci...

cairka
4. máj 2009

aj ja pozerám, ale len jedným očkom. žiadna sláva to zas nie je, ale aspoň vyhrávajú 😝

bambusko, 😀 😀 😀

alex
4. máj 2009

hej, je vidieť, že už o nič nejde...

luminkasp
4. máj 2009

asistka, pozerame, sak je to posledny zapas 😎

alex
4. máj 2009

no dovolili sme Nórom jeden gólik 😒

luminkasp
4. máj 2009

slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😉

luminkasp
4. máj 2009

a dali sme gol, aj ked v predlzeni, ale vyhrali sme 😎

tak uvidime sa o rok 😉

petusaaa
4. máj 2009

tak o rok 🙂

alex
4. máj 2009

a máme to za sebou, dúfam, že toto trápenie sa už nebude opakovať.
Teším sa o rok 😉

renka9
4. máj 2009

tak je dobojovane ☹