Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

adamko05
27. feb 2010

ahojte...

baby, neviete kde by som si na nete mohla kuk zápas našich... posl.tretinu som šla spat, reku 3 : 0, čo už.. a tie dva goly by som rada vidiet 😉

mirka099
27. feb 2010

ale ste popísali toho 😅
ja som kukala tiež... jooj skoda... takze sme teda bronzovi 😵 co uz tí fíni 😀

domika007
27. feb 2010

Ahojte 😅
sorry, ze som sa uz neukazala, ale nemohla som drzat palce a zaroven sem pisat 😀 😝

spokojna som, poslednych 10 min bolo paradnych, sme prehrali so ctou, taki rusi ti dopadli ooovela horsie 😵 😵

a sup ho na finov 😲

domika007
27. feb 2010
domika007
27. feb 2010

a s Fimni hrame naozaj o 4 :00 hod rano 🙄

susi157
27. feb 2010

ahojte,skoda ze sme prehrali ☹ .kedy budeme hrat s finmi

domika007
27. feb 2010

ahoj susi , vid moj prispevok tesne nad tvojim 😉 a nebud smutna prehrali sme so ctou 😵

susi157
27. feb 2010

to je blby cas ☹ no uvidime 🙂

domika007
27. feb 2010

co uz , si moc nenavyberame 😖

cairka
27. feb 2010

tak ja som dnešný hokej neplánovane prespala, nejak som sa nezobudila na budík 😅 škoda, podľa toho, čo píšete to mohlo byť zaujímavé. Dnes si dám apsoň 3 budíky 😝

majina.b
27. feb 2010

no ako vidim a čitam, boli ste on line do začiatku.ja som videla posledných 10min.
dufam, že to už dnes v noci dotiahneme k víťazstvu. chcela by som vedieť čo píšu finske noviny, a koho favorizuju, dufam že SVK 😀

capy
27. feb 2010

OTCE nas ktory si v Kanade, posvat rozumy nase, prid KONECNE vitazstvo nase, bud KONECNE SILA pri brankarovi nasom, Daj mu do ruk hrable a lopaty, nech nie je ako ko..t zodraty ako v Goteborgu tak aj vo Vancouveri , goly nase daj KONECNE superovi dnes a odpust nam nase NEODPUSTITELNE chyby v obrane, ako aj v utoku, a neuved nas do predlzenia a zbav nas faulov a hracov za lenivost, tupost a nezodpovednost zbav vsetkych premii. Amen !!!!!!

dnes snad vyhraaaaaaaame 😅 😅 😅

domika007
27. feb 2010

capy - 😀 😀 😀 😀

majina - chybala si 😉

claudee
27. feb 2010

bronz bude náš 😵

erikasadek
27. feb 2010

ja sa ozyvam s FR kedze oni drzia s canadou , no je frankofonna co je normal//
takze su hotivy s toho zapasu, aky adrenalin, no proste v superlativoch sa o nom hovori..
proste , hlavne dve goly ake sme dali nechapu nadhera... proste praca hracov , slovenskych ako dali ten gol,

takze sa nemame zaco hanbit, bol to suepr zapas aj ked az na konci ale nevadi.....

a nevedela som ze kanadania nam doteraz dost drzali , mozno asi tym ze nasi hraju v canade... a maju respeekt pred nasimi hracmi hlavne nas brankar..
tyakze asi tak , este nikdy , o nasich tak nerozpravali v super lativoch ako po tomto zapase..

boze ako to dobre robi.. 😉

majina.b
27. feb 2010

ani neviem opísať svoje pocity po zápase ( píšem ako by som bola v bránke) či sklamenie, alebo ..... snád zajtra bude lepšie a hlavne veselšie.

capy
28. feb 2010

ahojte tak ja som prave prisla domov. poobede ked sa tomino zobudil sme boli za tatinom, potom sme boli na navsteve u mojej kolegyne, odtial sme prisli o deviatej. tomino hned klopal susedovcom ze ide za havinkami tak sme im zaniesli kolacik a stvrdla som tam az do teraz 😅 😅 😅 bolo super. tomino spinka od desiatej tak pohodicka.

este dve hodinky a ide sa bojovat o bronz 😵 😵 😵

erikasadek
28. feb 2010

ahojte je tu niekto;;; 🙂 ?

gerena
28. feb 2010

dobre ranko 😀

erikasadek
28. feb 2010

nikto nic,,? asi tu budem len sama.... 😨

gerena
28. feb 2010

ale nebudes 😉

erikasadek
28. feb 2010

ahoj u zsom sa bala... 😀

erikasadek
28. feb 2010

no fini su ako osi.; 😀 😠

capy
28. feb 2010

do nich 😵 😵 😵 😵 😵

gerena
28. feb 2010

a je po presilovke 🙂

renka9
28. feb 2010

a jedeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

erikasadek
28. feb 2010

janse do nich::: pekne nasi na niach tlacia dobry tlak.; s toho su vzdy golyyy 🙂

capy
28. feb 2010

skodaaaaaaaaaa miro ☹ ☹ ☹

erikasadek
28. feb 2010

tesnotka, este ze mame hlaka.. 😵

erikasadek
28. feb 2010

halaka.. prepac mi.. 😉