Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

titkovamiriam
8. sep 2011
smejka
9. sep 2011

@titkovamiriam ☹ ☹ 😔
...
..
.
odpocivajte v pokoji 😔

aliza
11. sep 2011

tiez sa pridavam, R.I.P ☹ ☹ ☹

michalag
12. sep 2011

tak dnes zraneniam podlahol aj posledny hokejista z leteckej tragedie Alexander Galimov ☹ ... R.I.P ☹ ☹ ☹ , uz su vsetci spolu
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zahranicne/hok...

petikd
14. sep 2011

No baby ja bulííím teraz pri modrom z neba 😢 😢 😢 stále nemôžem uveriť ☹

dadulkasch
14. sep 2011

modre z neba,pekne to spravili uprimnu sustrasť

elise
15. sep 2011

Život náš je lacný hotel
Iba chvílu býváš v ňom
Kým ťa vezmú Pane poďte
Už je záver krásnym dňom

Zbádáš vážne že je koniec
Spomienok máš na kilá
Tak sa nebrán len im povedz
Láska nás vždy zabijá

R:Zopár dievčat bolo s nami
Boli lásky na pár dní
Boli sme raz milovaní
A tak budeme raz,budeme raz spasení

Život príliš krátko trvá
V tom smrť býva dôsledná
Bývala tu láska prvá
Príde aj tá posledná

Boli krásky boli dámy
Kým posledná utiekla
Ten kdo bol raz milovaný
Ten nepríde do pekla

R:Zopár dievčat bolo s nami
Boli lásky na pár dní
Boli sme raz milovaní
A tak budeme raz,spasení
A tak budeme raz,budeme raz spasení

zbohom paľko....

adamko05
15. sep 2011

zbohom

petikd
15. sep 2011

zbohom a dovidenia ☹

titkovamiriam
15. sep 2011

„Plakal si vtedy, keď si sa lúčil s nami, tvoje meno kričali deti aj mamy, pre hokej sa narodil, pre hokej aj zomrel, pre to naše Slovensko by sa kľudne zadrel. Štve ma že ťa neuvidia hrať už moje decká, videť ťa na lade späť, to by bola pecka, každé malé dieťa chce byť Palom Demitrom, každý chce byť hokejistom, nie doktorom," rapuje v songu pre Demitru Markiz, ktorý v závere svojho ani nie dvojminútového diela, vyjadruje úprimnú sústrasť celej rodine tragicky zosnulého slovenského hokejistu.„Si náš kapitán navždy," týmito slovami končí raper svoju skladbu, ktorá sa síce nemusí páčiť všetkým, je ale v každom prípade úprimným vyjadrením toho, čo Palo pre speváka, a nielen pre neho, znamenal.
http://www.diskoteka.sk/clanky/7-portal/561-mar...

darra
15. sep 2011

Človek a Hráč s veľľľkýýmm SRDCOM...... ☹ 😢 😔
R.I.P Pavol Demitra

majina.b
16. sep 2011
bianca
autor
4. máj 2012

je nacase si zasa zakricat a trosku ponervovat.Standartne oprasujem Slovenskoooooooooooooooooooooo

ani3012
4. máj 2012

Slovenskoooooooooooooooooooooooooooo 🙂

KUK ako hrajeme http://www.hokej.sk/?schedule=SVK

cairka
4. máj 2012

Tak poďme na to, poďme rozveseliť túto tému 🙂 Slovenskooooooooooooooooooooo

majina.b
4. máj 2012

no tak po roku sme tu opäť 🙂 😉 😀

takže..... Slovenskoooooo

bianca
autor
4. máj 2012

@cairka moja myslim ze stare casy uz pominuli 😀

Slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

bianca
autor
4. máj 2012

akoze kocky uplne mi unikol moment ked sme dostali ale neunikol ked sme im ho vratili.Gooool

cairka
4. máj 2012

eeeeeeeeej, ja som odišla za stavu 0:0 do škôlky a do obchodu a teraz sme prišli a 1:3 , no, hádam sa ešte preberú....Slovenskoooooooooooo

bianca
autor
4. máj 2012

@cairka ja som bola po malu uz pred 15 tou.Ja by som to nezvladla a ona by nezvladla keby nevidela

bianca
autor
4. máj 2012

a uz 3:2 Slovenskooooooooooo este jeden este jeden

cairka
4. máj 2012

Tak, prvý zápas za nami...zasa ako niekoľkokrát minulý rok môžme skonštatovať "škoda druhej tretiny"...ale majstrovstvá len začínajú, netreba hádzať flintu do žita 🙂

slimstar
4. máj 2012

nemate tip, kde chodi fandit vela ludi napr v ba? minuly rok to bolo fajne. vela som si zazila, najlepsia atmosfera je ked fandi vela ludi naraz 😉

margaretka11
4. máj 2012

No ahojte 🙂. Tak ja som dve tretiny prežívala v práci, slúchatká na ušiach, ženy, mňa keby ste videli ako som trieskala do klávesnice v závislosti od toho, ako komentátori komentovali, hlavne, keď sme sa dostávali do gólových šancí alebo nás tlačili Kanaďania.. Ušúľali by ste sa na mne. Srdce mi bilo ako zvon, tlak 200 na 500, v pondelok po príchode do práce budem odhadovať napáchané škody 😀 .

Len nechápem, to ja musím prísť domov z práce, s rukami založeným vbok sa postaviť pred telku, aby naši dokázali znížiť na 3:2? A to ako, keby som náhodou nestihla zápas, tak nechajú Kanaďanov, aby nás rozstrieľali na fašírku? Či? 😀
Nie, vážne. Ja by som samozrejme bola najradšej, keby sme dnešný zápas vyhrali, ale napriek tomu cítim vnútorné uspokojenie. Naši bojovali, ježiši, konečne som po dlhej dobe videla nahrávky naslepo, ktoré si našli svojich adresátov, konečnee. Tak ešte dať do poriadku tie presilovky a pozašívať obranu 🙂 . Ale tak v celku ma naši potešili.
A keďže kedysi dávno aj film natočili, že Šťastie príde v nedeľu, tak dúfam, že to mysleli už vtedy na túto nedeľu 😉
Za Slovensko, za Demitru 😵

bianca
autor
5. máj 2012

@margaretka11 no nazdaaaaaaaaaaaaaaaaar.Tak dalsia pracantka :D Inak ja som citila vnutorny pokoj z toho ze konecne pocujem nove mena ktore sa dokazu postavit aj kanade.Slovensky hokej neumrel ale zijeeeee

bianca
autor
5. máj 2012

█▀▀ █░░ ███ █░█ █▀▀ ███ █▀▀ █░█ ███ ███ ███ █ █ █
▀▀█ █░░ █░█ █▄█ █▀▀ █░█ ▀▀█ █▀▄ █░█ █░█ █░█ ▀ ▀ ▀
▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ░▀░ ▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀ ▀ ▀

emogeon
5. máj 2012

nasa znama dobra tema hehe... 😀

margaretka11
5. máj 2012

@bianca ahooooj 😀. Prosím ťa, slovenský hokej neumrie, nemôže, my nedovolíme 😀