Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

titkovamiriam
7. máj 2011

jasne ved Jagr taha na 40 😀 😀 😀

bubelko
7. máj 2011

vyzera to tak, ze cesi mozno v tom 2015 pochodia rovnako ako my tento rok 😀

majina.b
7. máj 2011

Jagr ako hokejista nie je robotnik , ale zakončovateľ, preto je aky je.....

no dufam že tento rok češi nebudu viťazi 😝 , radšej rusi 😀

majina.b
7. máj 2011

jagr *1972, v hlave sice prazdnučko, krkom je jeho mamka, ale tie peniaze 😕

bubelko
8. máj 2011

@majina.b 😀

adamko05
8. máj 2011

aa, teraz dilema, komu dopriat zlato, čooo? 😉
ked sa tak nad tym zamyslím.... ja by som to priala dakemu "prekvapeniu" ako su Nori (aj ked tí to ešte celkom ist nemaju, postup medzi 8mičku)... alebo možno aj Nemocom, a keby sa mam rozhodnuť z tych každoročnych elit, asi zas by som dopriala švedom... neviem, prečo... 🙂

včera som bola taka naštvana, ani nie na to, že prehrali ale na to, že mne v tomto zapase dako chybala bojovnosť, vôla to vyhrať... mi to prišlo take "o ničom".. aspon na mna to tak pôsobilo 😠 😠 😠

ved všetky zapasy sme prehrali (vyhru so Slovinskm neratam, aj tam nebolo daleko od prehry 😠 )
a jake mena svetove.. niekedy lepšie, ked postavia sa hrači z ligy... neviem, som z toho doooost sklamana

a zajtra ak nas aj Dani vyprašia, ako dovidenia, nech sa ani neukazuju na verejnosti

majina.b
8. máj 2011

@adamko05
po zajtrajšku možno 16/24 miesto, je fajn, horšie keby na doma hrali o záchranu, ktorú by určite prehrali 😝

adamko05
8. máj 2011

@majina.b nemyslím si, že je to fajn... ale dobre 😉

ozi
8. máj 2011

Tak ja poviem iba niečo k tomu. O zápasoch niet, čo hovoriť, prehrali sme všetko dôležité, občas nám chýbalo šťastie, ale často sme boli slabší, na nič sa vyhovárať nemôžme, aj keď chalanom snahu uprieť nemôžme...

Som bola včera na zápase a čo mňa najviac zarazilo, je TYPICKÝ SLOVENSKÝ FANÚŠIK!!! Keď sa vyhráva, chce sa s nimi stretnúť, a prezentuje sa ako veľký srdciar, keď sa prehráva, tak každý len nadáva, miesto toho, aby podržal, VERNÝ FANÚŠIK!!! Hanba nie je chalanom, ale nám, ako národu, a hlavne tým, čo včera po zápase chalanov vypískali!!! Pre mňa osobne bolo toto najväčšie sklamanie... 😠 😠 😠 😠

majina.b
8. máj 2011

@ozi citujem : Hanba nie je chalanom, ale nám, ako národu *
uvedom si, že tam nehrali nasť roční, ale starí profesionali 🙄 , čo hraju 25 a viac rokov hokej,
je pravda, že šťastena chýbala, ale ona nehrala 😀

ozi
8. máj 2011

@majina.b , ten kto športuje, vie ako to so športom je..., mne však išlo o to, že napr. v Nemecku, či Anglicku stoja verní fanúšikovia za hráčmi aj keď zostúpia do nižšej súťaže, u nás je však viac tzv. gaučových fanúšikov, viac nadávajú ako povzbudia. 😒

judita80
8. máj 2011

@ozi tiež som bola včera na zápase, súhlasím s ozi, na konci ten piskot, no teda, veru hanbu robia. A ešte niečo typické, keď my nevyhráme, tak nech aj Češi prehrajú. Ja im fandím, dúfam že vyhrajú MS, keď už naši chlapci šancu nemajú.

majina.b
8. máj 2011

@ozi
v tomto máš 100% pravdu, ale koľko svk fanušikov bolo v zahraniči, 95% vo veľkom fandili až tu, a najbližšich 15 rokov pochybujem že si zakričia, ak, tak len z gauča 😀

ozi
8. máj 2011

@judita80 , presne, ten piskot ma teda riadne zarazil, a veru aj ja som čítala, že nech teda aj čechúri nevyhrajú, ja som ešte z čias ČSSR, pre mňa sú ako naši 😉 😉

@majina.b , niekdy mám pocit, že v našich halách a na štadiónoch chodia, teda najmä chlapi si zanadávať, lebo doma musia byť asi ticho, keďže som dlhé roky robila profi šport, tak som to zažila osobne, keď sa vyhrávalo, tak Ťa všetci poznali a ukazovali, ako im na Tebe záleží, keď nešlo, tak by Ťa najradšej do r... kopli, jasné, každý fanúšik je sklamaný, tiež som myslela, že dosiahneme viac, že to bude správna rozlúčka s týmito chalanmi, nevyšlo im to...ver mi, že včera viacerí z nich poriadne nespali...a toho sa aj ja obávam, že tak skoro nič nedosiahneme, nemáme na to talenty, ale je čas začať zabudovávať mladších, musia zbierať vlastné skúsenosti, aj keď to bude ťažké...

gerena
8. máj 2011

@ozi aj mna to rozculuje, mame radi len zlatych chlapcov.......a nenormalne zboznujem, ked niekto kto hokej nesleduje, nevyzna sa vnom hodnoti zapas, a vysmieva sa.......ja som im verila....nevyslo im to......prezijeme....tato generacia v hokeji dosiahla v kariere co mohla a ja som im zato vdacna......o mesiac si nato nikto uz ani nespomenie a o rok zacne sialenstvo opat........u nas je to tak, nadavame, mame silne slova ako sa hovori:po vojne je kazdy general..........a potom sa opat nic nedeje
mna by tiez potesilo keby Cesi neobhajili titul....ale zato lebo su namysleni a uz nevedia co zo sebou......sprotivili sa mi hlaskami typu:"Ako moze mat Jurcina take cislo dresu ako Jagr?"
@majina.b snahu mali urcite, ale podla mna uz fyzicky sa nedokazu 20 kam vyrovnat, a to vidis na rychlosti aj na obratnosti

cairka
8. máj 2011

snahu im nik uprieť nemôže. Čo teda vadí mne, sú tie silácke reči pred šampionátom, dokonca ešte pred každým zápasom....

a čo sa týka čechov - hokejistov, nie národa - tak tam má veľa ľudí ťažké srdce preto, že oni po rozdelení ostali v A-skupine a my sme sa museli prebojovať až z C-skupiny ... a správanie českých hokejistov voči slovenským tiež nie je zrovna priateľské 😝

a mimochodom, nebola som na žiadnom zápase na majstrovstvách u nás ani nikde, ale za to si nemyslím, že som horší fanúšik ako tí, čo chodia na zápasy kade-tade. tým len závidím ich možnosti 😉

titkovamiriam
8. máj 2011

Fanúškovia sú rôzny 😉 ja tipujem na zlato čechov alebo canadu-držím palce čechom 😉 a samozrejme v pondelok našim nech sa aspon pekne rozlucia 🙂
http://sportky.topky.sk/c/65055/handzus-buducno...
http://sportky.topky.sk/c/65057/lintner-domace-...
http://sportky.topky.sk/c/65058/demitra-po-dans...

a zasa vyzitka:
http://sportky.topky.sk/c/65052/danov-po-vitazs...

bubelko
8. máj 2011

@cairka ja som bola na ms, ked boli v bratislave a nasi postupili z B do A. a bola som v 2009 par krat v Klotene, a videla som hrat aj nasich. a veru ta atmosfera bola ina. v bratislave to bolo vtedy super, teraz povzbudzovali fakt len ak sa im darilo. ale to vzdy bolo. to si pamatam aj zo slovana, ked im islo, tak bol stadion na nohach, ked neslo, tak bucal...

co sa cechov tyka - nefandim im presne kvoli tym ich vyrokom, spravani a presne ako pise @gerena - sprotivilo sa mi to.

dalsie muzstvo, ktore mu som drzala boli svajciari, ale momentalne prehravaju so svedmi, takze uvidime ci vyrovnaju alebo nie. ostatne muzstva som poriadne nevidela. a tie co som videla, zatial moc neukazali - ani rusi, ani cesi a ani fini nehraju presvedcivo. 😉

titkovamiriam
8. máj 2011

tak toto bol fakt hokej 🙂 ja im fandím 🙂 pretože fakt dobre hraju a tože maju niake pokeci....kto nemá 🙂

bubelko
8. máj 2011

@majina.b 😉

ozi
9. máj 2011

@gerena , presne tak som to myslela, keď sa darí, tak sme všetci fanúšikovia

čo sa týka nejakých výrokov, či už Čechov, či našich, súhlasím, Česi majú reči, ale nehádžme všetkých do jedného vreca, myslím, že v každom mužstve sa takých MAJSTROV SVETA nájde, aj v našom mužstve, aj u Čechov, či iných mužstiev, ale je tam aj kopa skvelých a normálnych chalanov 😉 .

@titkovamiriam , vo svete máme povesť podvodníkov a zase sa to potvrdilo 😠

ozi
9. máj 2011

No ale verím, že sa dnes chlapci dôstojne rozlúčia so šampionátom!!!

bubelko
9. máj 2011

http://samuelmarec.blog.sme.sk/c/264504/Epitaf-...

velmi pravdivo napisane...

aj aj dufam, ze sa so sampionatom dostojne rozlucia. 🙂

@titkovamiriam to iste sa stalo demitrovi, ze mu tusim hned v prvy den vykradli izbu... 😖

majina.b
9. máj 2011

hrajeme po 1/3 huráááá 2:1 🙂

kde ste???

bubelko
9. máj 2011

@majina.b obed, ulozit deti spat a na hokej som akosi zabudla 😲

bubelko
9. máj 2011

http://hokej.sme.sk/c/5884201/desat-dovodov-pre...
toto som prave nasla, ked som pozerala, ako vyzera stav po 2.tretine. myslim, ze to vojto jurkovic vystihol uplne presne ...

cairka
9. máj 2011

ja som tiež pozabudla 😅 , ale od začiatku druhej tretiny kukám. Stav dobrý , ale hokej už bol aj krajší na majstrovstvách 😝
hlavne nech sa teraz nezačnú biť a nepokašľú to 😒

ani3012
9. máj 2011

baby,čo sa tam stalo,že sme boli vylúčení 2 minúty a ďalší 4 minúty ?

cairka
9. máj 2011

@ani3012 , najprv jurčina kros-checkoval jedného a mali dáni výhodu a kým rozhodca odpískal fauloval aj neviem kto to tam bol tiež fauloval, hokejka do tváre a krv... takže 2+2