Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

bianca
20. máj 2008

Tak sem sa hokejistky.

capy
13. máj 2011

rusi by sa mali zobudit 😒

titkovamiriam
14. máj 2011

tak teda taketo finale som necakala ani vo sne 😉 z Rusov som vobec nechapala...

majina.b
14. máj 2011

veru rusi prekvapili, 😝

erikasadek
14. máj 2011

@titkovamiriam ja som ako ty aj ja vzdy fandim cechom , ako si pisala boli sme cechoslovaci a nato sa nezabuda mlada mlada generacia nevie neako pochopit..
jedno lutujem ze tu nemozem pozerat hokej kedze francuzov vobec hokej nezaujima.. skoda........;

ps v zahranici som nikdy nepocula ze slovaci su islny team, skor naopak.......; cesi vzdy vsade maju silnejsiu poziciu a aj reputaciu......
dajte mi vediet ako sko skoncilo finale......

titkovamiriam
14. máj 2011

@erikasadek jasne dam vediet neboj sa ak by si bola na FB tam sme skupinka co prekecame cely zapas...no ale ked si teraz bez PC tak je to tazko 😠 dufam ze bronz česi aj ked rusi ho budu chciet tiez bude to urcite taky ,,tichonovsky,,hokej.same vylucenia 😠 😠 no a finale to je tazko asi fíni 🙂

no a stým silným teamom boli časy boli-na mladež sa kašle tak kde nám mali ,,čerství vyrasť,,,,,to mas ako u nas v tenise,plavani a aj s vodakmi....vsetko stare paky a mladých niet...

cairka
15. máj 2011

čo hovoríte na stretnutie o bronz? zatiaľ po prvej tretine česko:rusko - 2-3

cairka
15. máj 2011

Nakoniec vyhrali češi 7:4 🙂

titkovamiriam
15. máj 2011

😀 😀 😀

bubelko
15. máj 2011

a musim povedat, ze hrali skutocne lepsie ako ti rusi, takze vyhrali naozaj zasluzene 🙂

titkovamiriam
15. máj 2011

bol to fakt super zapas až ma mrzelo že rusi neboli taky,,rusky,, a teraz zapas neviem je mi to asi jedno mozno by som to viac priala švedom 🙂

cairka
15. máj 2011

Tak Fíni sa do toho v tretej tretine obuli 🙂 Ale pekný koniec majstrovstiev, pekný zápas 🙂

gerena
15. máj 2011

neskutocne......sice som skor drzala palce Svedom, ale uzasny zapas 🙂 toto stalo zato

capy
15. máj 2011

suomi boli uzasniiii gratulujeme 😵 😵 😵

titkovamiriam
16. máj 2011

bol suprový zápas 🙂 tak zasa o rok!!! 🙂

majina.b
17. máj 2011

bodka na záver MS 2011: 🙂
MS sa skončili, a mám pocit, ze všetci turisti a hráči boli na SVK spokojni. Snád sme aspoň v tomto smere ten šampionát pomyselne vyhrali. 😉

Fínom k ich uspechu gratulujem, snad naši o rok dobré dopadnu 😵

seve_ranka
7. sep 2011

Jedna z najhorších na svete...

martinka1981
7. sep 2011

😢 😢 😢

lubicakovac
7. sep 2011

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ smútok v duši

elise
7. sep 2011

☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

capy
7. sep 2011

😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

adamko05
7. sep 2011

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ukana
7. sep 2011

hroznééé 😢 😔

petikd
7. sep 2011

☹ 😢 😢 😢 😢 nedá sa tomu uveriť ☹

linddi
7. sep 2011

😢

michalag
7. sep 2011

stále tomu nemôžem uveriť 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

jahodka11
7. sep 2011

velmi smutne, ked si predstavim jeho manzelku a deti.....najskor jej umrie dieta a teraz manzel? da sa to vobec prezit? 😔 😔 😔

elise
7. sep 2011

zara má 5 a lucas 8 ☹

sue
7. sep 2011

Príšerné, strašné :( kedysi sem chodievala manželka Janka Lašáka (tak tri roky dozadu)...isto poznala aj manželku Paľa Demitru...ak nás náhodou číta... tak úprimnú sústrasť a veľa síl ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bubelko
7. sep 2011

velmi smutna sprava. ani sa mi verit nechce... 😢 😢 😢