Je tu mamina čo ovláda posunkovú reč?

dzidzuska
18. apr 2008

Napadlo ma, ci je tu este nejaka maminka co ovlada alebo sa uci posunkovu rec...

wladka
16. aug 2009

inak.. pre Blavacky.. www.myslim.sk kurz PR

pre Nitrancanky www.effeta.sk

obidve kurzy vedu nepocujuci lektori, teoria dobra, prax ista, na nezaplatenie - ja som to viedla v minulosti, v NR.. tak to mam z prvej ruky.. 😉 .. teraz tam nerobim, lebo som nastupila na doktoranduru.. ale kolegyna tam je.. 😉

jani23
4. sep 2009

Ahojte,neuvažovali ste dať dieťaťu zaviesť Kochleárny implantát?Mám nepočujúceho 12mesač. synčeka.Ja som nedoslýchavá,manžel je ťažko nedoslýchavý.Prosím,keby sa našli nejaké mamičky,alebo niekto,kto nad tým uvažuje.

dzidzuska
autor
25. sep 2010

ahojte kocky,trosku oprasim temu...mam za sebou kurz posunkoveho jazyka...zatial len prvu cast...najde sa nejaka mamina alebo ocino zo Zilinskeho kraja, ktori ovladate posunkovu rec? chcem sa dalej ucit. Dakujem 😉

makakis
8. nov 2010

ajoj chcela by som sa naucit posunkovu rec ale neviem ako dalej viem abecedu ale co mam robyt teraz ?? 😒

rukavicka5
21. aug 2014

@wladka suhlasim 🙂 rovnako mam dobru skusenost so zdruzenim myslim v BA, vrelo odporucam babam

rukavicka5
21. aug 2014

@bibula Ahoj, presla som si tvoj prispevok, ak dovolis, toto zdruzenie umoznuje aj individualne kurzy, t.j. ty im povies, kedy ti vyhovuje prist, povinne su len hodiny ktore musis absolvovat, taktiez cennik, ano lacne to nie je, ale taktiez umoznuju aj platbu po castiach, co je dobre pre ludi s nizsim prijmom 🙂