Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

janula10
autor
17. feb 2009

no ved uvidim si myslim ze ked si ma nenechaju mi da urcite nejaky termin nastupu 😅

elly111
17. feb 2009

bývala kolegyna čakala tiež 20 a nechala ju doma az do 30 a rodila 2hého 🙂

sandraa
18. feb 2009

Baby janula je v nemocke kua, zacala krvacat....a kde ste?????

kvietok23
18. feb 2009

ahoj sandra, ma uz vraj slabe kontrakcie, ale neozvala sa este, nepisala viac, neboj, ona porodi v piatok ako chcela 😉

sandraa
18. feb 2009

jejoooo no ako kvietok ako malinky???lenka mi spominala ze si isla cisarakom co???

kvietok23
18. feb 2009

aka lenka? 😅

elly111
18. feb 2009

ahojte maminy, viem ze janula je v nemocnici, ale od rána sa neozvala, možno išli na to 🙂, len nech sú obaja ok, domov už pôjdú traja 😀
jeeej kvietok gratulácia k babätku 🙂 , nestíham sledovať 😀
sandri váš malý si už vie sám sadnúť a lozí? Sa pýtam aby som bola v obraze kedy sa mám tešiť na tieto pokroky 😀

sandraa
19. feb 2009

kvietok myslela som facovku...uz vies??janula mi este nepisala sms idem kuk februarovky lebo sa pripaja cez mobil

kvietok23
19. feb 2009

sandra - ty sa poznas s lenkou? 😀 no totoooooooooooo

elly111
19. feb 2009

baby žiadne info o Janule? 😕 Asi ešte nič, snáď dá večer vedieť. Dúfam že ju nenechajú dlho čakať.

kvietok23
19. feb 2009

nic, neozyva sa 😒 mna nechali cakat a az na 3 den som porodila, takze neviem, co s nou robia

elly111
19. feb 2009

jej chúďa bude unavená, ale aspoň sú pod kontrolou
kvietok ty si tiež bola na Antolskej? A ako sa máte s drobčekom 🙂 ?

kvietok23
19. feb 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš SPRAVA OD JANULY:

Ahojte, tak uz som konecne medzi vami! Narodil som sa o 16.45m s mierami 4000g a 50cm. Vyzeram presne tak ako si ma maminka a ocinko predstavovali Maximko.

sandraa
19. feb 2009

Baby volala som s Janulou, ona sa cíti velmi dobre sme sa smiali že by zajtra sa mohla aj Auparkovať xixi, poslala mi maleho foto je krasnučky...hovorila že zatial vyzera taky kludas, este jej ho zobrali nech sa vyspinka a od zajtra ho už bude mať....rano bola otvorená na dva prsty a potom cca o 13:45 na 6 tak ju zobrali na salu a maly bol o 16:45 na svete tak krasny porod rychly, že kontrakcie sa jej dali predychat ale že tlačenie bolo trošku horšie, nastrihla ju dokina tak že jej to omtrvila tak že to nebolo citit...citi sa vynikajuco ze len ked trosku zakasle ju to pobolieva ale ze OK...zajtra sa bude rodinkovať ved jasnačka...keby mi zajtra cinkla dam info, jaaaaaj sa tešííím už na neho....jaaaaaj a že malinky je vlasaty a snedučky po tatovi, že noštek bude mať asi po nej a ustočka asi po tatovi ved sa to este nejako vykrištalizuje...jaaaaaaj a že epiduralku si nakoniec nedala....tak sa majte februarovky všetko dobré prajem este tehulkam a ostatné sa držte papa

elly111
20. feb 2009

Sa mi nepridal príspevok ráno 😕
Janulke gratulujeme a jej aj Maximkovi želáme hlavne zdravíčko 🙂
murielka už ste doma?

kvietok23
20. feb 2009

no super, ze mala taky rychly porod - aspon niekto 😉 ale zasluzila si ho - no som zvedava na foto maleho, lebo aj nas je taky snedy a vlasaty 😀

kvietok23
22. feb 2009

nevolali ste s janulou, ako sa ma? 😅

muriel293
22. feb 2009

ahojte ženy,ako sa tu máte? nás konečne v piatok pustili domov tak si to tu spolu doslova užívame! Malý je zlatunký,cez deň je dobrý len papá a spinká ale v noci má pravidelne záchvaty hrozného revu o tej istej hodine tak myslím že asi koliky je to hrozné,plačem s ním,neviem mu pomôcť ťažko ho utíšiť...papáme nutrilon bohužiaľ,mlieko mám ale buď sa nevie prisať alebo ak sa podarí tak mi tam zaspáva som z toho zúfalá.Odsávam ale ktovie dokedy...je to veru lenivý chlap,z fľaše sa mu najlepšie papá! Inak sa máme dobre,trošku cvičíme vojtovu metódu na svalíky ale ide nám to a vy ako?

elly111
22. feb 2009

ahoj murielka tešíme sa že už ste doma a gratulácia k drobčekovi 🙂
Dávaj mu pred každým jedlom infacol kvapky, dobre sa dávkujú kvapkadlom priamo do pusiny. Dávali sme až do tretieho mesiaca a nemali sme vďaka nemu žiadne plače, žiadne koliky.

muriel293
22. feb 2009

jeeej elly super správička tak to vyskúšam to normálne v lekárni dostanem bez receptu? Kto ti ich poradil? Hneď v pondelok letím kúpiť lebo toto je fakt hrôza!

elly111
22. feb 2009

držím palce aby pomohol 🙂

muriel293
22. feb 2009

elly počuj,ak mi malý nepravidelne papká mám ho začať budiť aby papal každé tri hodiny??? 😅 😅 😅 Lebo keď sme prišli domov papal aj každé dve,potom každé tri a teraz všelijako buď tri alebo aj neskôr... 😕 Neviem čo robiť

elly111
22. feb 2009

muriel on vie kedy a koľko potrebuje, to nám hovorila ja pediatrička, ak dávaš UM tam máš napísané kedy najskôr ďalšiu dávku, po 3-4h, ale snaž sa udržať si mliečko častým prikladaním a ak sa neprisaje tak aktívnym odsávaním, bola by to veľká škoda nekojiť

muriel293
23. feb 2009

joj elly s tým kojením ani si nevieš predstaviť ako sa natrápime! UM papáme každé tri hodinky,vraj cez deń ho mám aj zobudiť aby mal režim a v noci nechať a dobre to je zatiaľ lebo v noci spinkal päť hodín tak aj my sme si konečne pospali.Len tie koliky to je otras,Peťo zohnal kvapky ale iné espumisan lebo naša lekáreň obmedzený výber tak uvidíme čo to spraví,dúfam že pomôžu....
Dneska nič nestíham,dáko sa mu nechcelo spať,konečne zalomil...je to teda riadny tréning! 😀
Nevieš ako Janula? Som jej skúšala volať ale mala hovor a potom sa neozvala

kvietok23
23. feb 2009

nemala by prist uz aj domov Janula?

elly111
23. feb 2009

ahojte áno Janula by podľa mojich výpočtov mala ísť dnes domov, tak možno sa ešte adaptujú 😀 , snáď sa čoskoro ukáže 🙂

elly111
23. feb 2009

muriel je to zaberačka a tešte sa že sa aspoň trošku vyspíte 5 hodín náš prespí aj teraz veľmi výnimočne 🙄
u nás v téme doteraz niektoré len koja naodsávaným, vydržali pol roka je to úžasné, ale mne sa to nepodarilo 😢

muriel293
23. feb 2009

Janule som volala a išla už domov že sa mi večer ozve..

kvietok23
23. feb 2009

no super janula, tesime sa uz na teba a hlavne na fotky 😀

elly111
23. feb 2009

janula kde si? Kojíš? Hoď infošky že ste ok 🙂
Dnes budú asi dospávať, ak Maximko dovolí 🙂