• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

14. apríla 2009 
elly
no veď my ke´d vyberáme malého tak ešte občas zabúdame že to je zapaté a nevypneme to takže to automaticky začne pípať čiže to funguje... :confounded: Citlivosť je nastavená na dvojke,tam asi aj bola...
4. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na tom nutrilone čo my papáme je že do dvoch týždňov sa zarába 60ml a dve odmerky a potom už tri a viac aj vody a teraz neviem či mám nechať ešte stále tých 60 ml a počkať čo povie doktorka desiateho alebo mám sama prejsť na tie tri odmerky na dávku? som z toho jeleń ako mám vedieť či mu to stačí?! :confounded:
4. mar 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel tak potom funguje ok
to môžeš sama presjť na vyššiu dávku, doktorke hlásiš iba zmenu druhu mlieka
nášmu to nestačilo ani ako novorodencovi, dávali sme oveľa viac a zistíš to jednoducho že plače od hladu a často si pýta
4. mar 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no tak všimla som si že posledné noci sa budí po troch hodinách čiže zobudí sa aj o tretej aj o šiestej ráno a predtým sa tak nebudil,takže mu dáme papať a potom zase zaspinká tak neviem,bože je ešte toľko vecí ktoré neovládam!
A ako je to s meraním teploty v riťke? Viem že tam je normálna teplota 37 päť ale neviem kedy je vlastne horúčka? Všetko nad tým? :sweat_smile:
4. mar 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálna teplota 36,5 - 37 st. C, zvýšená teplota 37,1 - 38 st. C, horúčka 38,1 - 39 st. C, vysoká teplota
nad 39 st. C
v ritke je o 0,5st. vyššia treba odčítať
tak vidíš on si povie kedy potrebuje, neboj si preňho tá najlepšia mamina :slight_smile:, všetko chce cvik, stále sa učíme a je to pre nás nové :wink:
4. mar 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som dneska k.o,malý je mrchavý ako sto čertov,od štvrtej rána čumákuje a nie a nie spať stále vymýšla..už som na nervy!!!! Mám sto chutí vypadnúť niekam jooooj ale som zlááá čo!

Dneska v noci nám to zase pípalo a to až tri razy,práve ke´d Peťo prišiel k postielke som počula ako sa malý nadýchol...spal tvrdo ako drevo ale tak už nepanikárime už to bereme tak že ak by mu dačo hrozilo tak sa nenadýchne zrejme vôbec a museli by sme my už niečo podniknúť tak neviem....ale samozrejme ma to znervózňuje!
5. mar 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj maly je certivy som volala s dokinou dnes mu nasadim espumisan l na koliku na brusko asi ho boli trosku
5. mar 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska je asi zly den - aj moj maly dneska velmi malo spi a mrnci .,..asi to pocasie..
baby, k tym ockam, moj maly ma skoro stale karpinku v ocku,ale bielu ... to vadi?
5. mar 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi nevadi aj maly to mal to je normalka...poslala som ti na mail tie hracky :wink:
5. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, akurat to pozeram, vsetky su nadherne, ... lebo baby v nasej teme stale pisu o tych ockach, ale oni ich asi nemaju biele, tie karpinky...
5. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maly mal bielo zltu vyber mu to
5. mar 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, uz cakam prvu varku navstevy, prave som vypla gulasik a doupratovala... sila to pocasie dneska, strasneeeee. ani von sa nedalo ist, len nech takto neni cez vikend, nech mozem vypadnut z toho davu :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved vyberam, a ty si sa na to pytala doktorky? ako mu to vyberas? prstom?
5. mar 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
az zajtra maju dojst nie???

no hej ja som mu to vybrala prstom a odvtedy nemal ale myslim si ze je to normalne....
5. mar 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svagor s dvojickami dneska, svokrovci zajtra
5. mar 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak dnes ti to zacina bude veselo :angry: :angry: :angry: :angry:
5. mar 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karpinky suche alebo aj tahajuce sa su normalne vybrat čistou plienkou, vreckovkou,... tie problémy čo mávajú detičky sú iné slzia očká a sú zapálené, toto sú normálne karpinky ako dospelý človek ráno a pod to sa len očičká čistia :wink:
muriel prosím choďte k doktorke a nespoliehajte na to že zatiaľ sa vždy nadýchol, ak by nedýchal treba zakričať, zatriasť a pozrite prvú pomoc čo robiť, znamym takto hučal angel care a ich dcéra fakt nedýchala museli resuscitovať a utekali na pohotovosť, stalo sa im to 4x ale angel care im vlastne zachranil dcérku
5. mar 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uz teraz sa neviem dockat nedele, ked vsetci odidu :grinning:
5. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože elly nestraš ma,dosť som aj tak z toho vystresovaná a vždy keď sa blíži večer a noc tak som na nervy že čo zas bude! :pensive:

kvietok to až teraz ti začínajú návštevy? to máš super,mne sa dotrepali hne´d v prvý deň ako som prišla z nemocky ani som si ešte nestihla vybaliť tašky!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: Ani som nevedela čia som a nie ešte návštevy a na just plná prdel ľudí! :angry: :angry: :angry:

Ja malému utieram karpiny vatovými tyčinkami...
5. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel ale kde, navstevy uz trvaju odkedy sme doma, len dneska pride jedna cast a zajtra druha, takze zajtra o takomto case sme v 2izbovom byte okrem nas 3 este dalsi 5 :angry:
5. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravíííím,tak túto noc nám to vôbec nepípalo ale pre zmenu malý bol ako sto čertov včera celý deń a v noci pokračoval,len jačal a pritom bol najedený,prebalený,bruško ho nebolelo,mám dosť! dneska s Peťom vyzeráme ako dve mŕtvoly,nechápem čo je taký urevaný ale taký rev púšťa že to až uši píli a hlava rozbolí :confounded: :confounded: :confounded: Včera bolo vonku hnusne tak sme neboli môže byť taký preto? :confounded: Predtým tak pekne spával v noci ja už neviem,nespí poriadne ani cez deň ani v noci až sa čudujem že neni z toho ani unavený!!!! :angry:
6. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muriel .- aj moj maly je nervozny, podla mna tiez z toho, ze nebol vonku, ale davam ho aspon ku otvorenemu oknu spat a je trosku kludnejsi :wink:
6. mar 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvietok no dneska síce u nás pršalo ale som išla s ním aj tak von teraz drichme a som zvedavá čo bude v noci...zvýšila som mu aj dávky UM lebo už mu asi nestačili možno aj preto bol taký nervózny ale ja som dneska ani nespala cez deň tak dúfam že budeme v noci spať lebo to už nezvládnem... :confounded:
6. mar 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej pomaly si tu budem asi písať sama so sebou,kde steee? :sweat_smile: :confused:

Baby nedeľu budeme tráviť u našich,celý večer som chystala všetko pre malého od papania ,oblečenia,prebalovania,vecí na von....to je neuveriteľné,jeden deň a toľko vecí že konec,si neviem predstaviť zbaliť ho na týždeŇ! :grinning: :grinning: :grinning:
Viete jaký je zlatý pri kúpaní? Ale musí tam byť somnou Peťo aby sa ho mohol malý držať prstíkmi ináč je vyplašený a plače ale keď sa drží tak len púli oči! :dizzy_face:
7. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute som mala taky week ze u nasich, prechadzky, aupark :grinning: :grinning: :grinning: dnes upratovanie....konecne mam feri teraz.....
8. mar 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak prechadzat si sa mohla jedine po auparku tento vikend, sak pocasie bolo strasne...
my sme uz konecne sami, asi od 15.30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tooooooolko miesta tu zrazu mame, bolo to o drzku, ked sa nedalo od stvrtku ani von vyjst, co tak lialo...
ozaj, dzus chuti? :wink:
8. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak kočky ako ste prežili weeK? poviem vám,my u tých našich-to bol totálny horor! :confounded: Malý bol doma v pohode,zbalili sme ho naložili,v aute spinkal pred obedom sme tam dorazili,samozrejme ešte sa ani nestihol prebrať a už sa naši na neho vrhli a ťuťu a muťu ľudia ten človiečik plakal ako o dušu,strašne bol nervózny som myslela že zdechnu tam,po obede rýchlo teda šup šup na prechádzku lebo v kočíku sa ukľudní vždy aj tak bolo ale potom zas rodina keď sa dozvedeli že budeme doma u maminy tak sa tam všetci nasáčkovali takže na neho zíralo naraz trinásť ľudí...ja som sama mala čo robiť ako mi hučalo v hlave a ušiach,na večer sme išli domov konečne a poviem vám,ten malý ešte dnes nie je ok,úplne je nervózny,včera tak reval ako pavián nevedeli sme už čo s ním :frowning2: Nestačilo že ho vyradilo cudzie prostredie,ešte toľko ľudí a navyše ja krava som mu tam vzala extra fľašu na papanie takú že čo tam bude mať a na tú nebol zvyknutý takže ešte aj s tým sa trápil jooooj normálne mám strach tam ešte s ním ísť! Užili sme si to teda všetci včera riadne... :confounded: :confounded: :confounded: Asi je na takéto veci moc malý ešte alebo to bolo na neho veľa naraz... :confounded:

Zajtra poobede máme prvú poradňu,už som totálne zvedavá koľko nám pribral,veď má dve brady a teda naládovať sa vie statočne! :grinning:
9. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute
kvietok chuti chuti uz mam doma aj karton v kumbale :grinning: :grinning: :grinning:

muriel to hej to nas maly mal zachvat vtedy jedovaty ked aj u nas bolo vela ludi som povedala ziadne navstevy cest vynimkam do 6tyzdnov lebo aj urieknutie moze byt.... :confused: :confused: :confused: :confused:

daj vediet ako v poradni....

dnes je konecne slniecko jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tešíme sa zo slniečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
muriel veď toľko ľudí je aj na dospelého veľa :confused:
na nášho sa mohla svokra prvých 6 týždňov len spoza okna pozrieť :grinning: :grinning: :grinning:
a keď ho potom bola pozrieť, tak bol z toho dva dni nervózny, deti niektorých ľudí nemusia, vedia vycítiť :grinning:
ale čo prišli znami a kamošky to bolo ok :slight_smile:
aké šťavy pijete, čo ste si nakúpili?
idem ja, po obede som si dohodla kočíkovanie s mamčou a drobcom tu z koňa, už sme raz boli pred Vianocami, tak snáď bude dobre
joj už nech je teplejšie nech sa nemusíme tak babušiť, aj keď mne to kôli sexi postave vyhovuje :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elly - jablkovy dzus z lidla vyborny pijeme :wink:
10. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok