Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

janula10
autor
23. jan 2009

ja som mala ster na streptokoka teraz asi 2tyzd dozadu a negativny no moze sa asi aj este ukazat....len nejaku infekciu taku som mala ze len cipky som mala na 7dni....aby sa neukazal streptokok....
a co je ecolly?

a to nevedli? vsak antibiotikum sa dava pri tom nie???

no hej teraz mas dvojnasobny pokladik doma 😵 😵 😵 😵 😵

lucinka1104
23. jan 2009

ja som mala ten ster tiež negatívny..... 😖
ecoly sú normálne v hrubom čreve no pri pôrode as dostalia j do pošvy.....
mne ATB nedali 😠 😠 😠 😠 😠 😠
najbližšie si ich budem pýtať automaticky aj sama 😠

muriel293
23. jan 2009

ahojte nikto už nikde však? len ja tu straším lebo ma hrozne začalo pobolievať podbruško plus tie divné pocity medzi nohami,žeby to boli poslovia? či ako sa to prejavuje? 😖

elly111
24. jan 2009

ahojte vcera ste pokecali, ahoj lucinka, treba zabudnut a tesit sa, snad uz bude vsetko ok, vsetkym babatkam zelam zdravicko a ziadne bolesti a trapenicka
murielka to je normalne, len si vzdy stopuj ci tie bolesti nie su pravidelne sa opakujuce a stale castejsie prichadzajuce
mne zacalo brucho pobolievat o 12.00 a do 17.00 som chodila za sestrickami a hovorila ze ma boli brucho kazdych 5 minut, aj ked manzel prisiel a on ze co??? Ved to musia byt kontrakcie a ja ze toto? 😀 😀 😀 ved mna len podbrusko boli 😀 Sestricky nechceli zavolat doktora, ze ci fakt chcem 😀, ja ze ano lebo to boli stale viac a uz som bola na 3cm otvorena 😀 o som isla na porodnu salu a o 21 sa maly narodil 🙂
takze pocitajte ako casto, voda odtiect nemusi, ani mne neodtiekla

janula10
autor
24. jan 2009

lucinka no taks a ti ukazal streptokok asi az po ja si dam este jeden ster robit lebo sa bojim toho ti poviem....

muriel hej to su poslickovia ako pred menstruaciou ale pokial to nemas caste su to len maly poslickovia...

ja som dnes mala tu blbu skusku mali sme 10otazok ze ked 6 bude je to na prejdenie na najhorsiu znamku mala som ich 7 ale neviem ci uplne cele a dobre sakra az cez tyzden budu vysledky no co uz nezblaznim sa asi ma mrdne uz z tej skoly radsej 5x rodit asi fakt 😀 😀

muriel293
24. jan 2009

janula som bola na teba zvedavá že ako si dnes dopadla...na skype ťa nevidím...

elly
no to je najhoršie toho sa bojím že to neodhadnem kedy sa už do tej nemocky vybrať aj keď teóriu ovládam...Muž sa v noci prebudil ale som mu vravela nech pokojne spí,ale on ma každú chvíľu kontroloval,si myslel že možno aj porodím 😀 Ale tak zlatý je no...to sa musí nechať...ráno mi oznámil že nespal dobre lebo sa o mňa bál oooo to ja som pre istotu od večera zaspala až po piatej ráno-dobré ???!

A všeobecne,mám už toho po krk!!! vrrrrrrrrrrr už vidím aká "čulá" zas budem na večer,ako plnka do truhly! 😔

elly111
24. jan 2009

janul neboj vsetko dobre dopadne pôrod, aj škola 🙂
muriel pekne sa o teba stara, moj si posledne dva tyzdne tehu zobral dovolenku a stale číhal či už a nič 😀 , až vyvolávačka
neboj to zistíš, ono sa tie bolesti stupňujú, do nemocnice treba ísť keď ťa bolesť zastaví, že to bolí tak že musíš zastať a opakujuce bolesti kazdych 5min

muriel293
24. jan 2009

eeeee no znie to ohromne "príjemne" čo ti poviem! brekeke,už sa "teším"

Môj si nemusí brať dovolenku lebo dielňu má vo dvore a teraz ani nezvykne chodiť na montáže dakam mimo takže je stále po ruke a to je fajn,keď porodím tak si hodí voľno,vyupratuje,podujal sa aj na žehlenie baldachýnu xixi trošku sa obávam ale nechám ho nebudem mu kaziť radosť hádam to zvládne xixi

elly111
24. jan 2009

jasné teš sa, je to zážitok, ale naozaj, lepší ako tie stavy predtým
že nebudem mu kaziť radosť 😀

lucinka1104
24. jan 2009

jani no radčšej si adk urobiť 😉

janula10
autor
24. jan 2009

uz tu asi nikto nieje teraz co maminy?

lucinka1104
24. jan 2009

ja som tu drobec je ešťe hore,ale už pôjde čoskoro hajinkať tak tu budem

janula10
autor
24. jan 2009

a zasa bude v noci hore? 😀 😀

janula10
autor
24. jan 2009

inak my tu mame vsetky chlapcov teda vy mate a my cakame chlapcov 😀 😀 😀 😀 😀

lucinka1104
24. jan 2009

nie o 17-tej chodieva bežne ešťe spinkávať 😉
hhej a taksom siho zaľúbila, že chcem aj druhého chlapca , teda už ho možno aj čakám 😉

janula10
autor
24. jan 2009

lusi to faaaaakt????????????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
juj gratulujem tak rychlo testik treba robit ci uz si dorobila? 😀

ja ti poviem ja som ine ako chalana necakala teda tak myslim som si nepripustala ze by som mala babu.....ked som si to dalo zistit z krvi tak som trpla a cakala a vysledok keby mi oznamili babau by som si poplakala jasne ze by sa nic nedialo ale proste chcela som na 100% len chlapceka a to maximka

muriel293
24. jan 2009

ooo mne haproval cez deň net tak som sa semka nedostala už,fňuky,zase mám tie divné stavy v bruchu och už mi to vážne začína liezť na nervy,mám taký nepríjemný pocit že malý príde skôr ako 22ého ale možno sa mýlim..

sandraa
25. jan 2009

To je taka sranda ked počúvam od tehuliek že to vidia na skorší termín...mne v 36t povedal doktor že kludový režím lebo že je maly moc nízko dole a že dúfa že tam malý ešte aspon 2týždne vydrží...ja som mala naplanovany cisarak kvoli astme, mala som rodit v pondelok ale v nedelu na monitore sa mi ukazovali kontrakcie tak ze teda ked idem cisarskym tak ideme to odrodit...vysetrila ma dokina asi hodku pred porodom a že čoooooooooo rodit???ved to vobec na porod nevyzera že maly je vysoko...rodila som teda 2dni pred terminom a keby som nemala tie mini kontrakcie tak este aj prenasam...takže baby ked to ma prist tak to dojde...aby ste aj neprenasali ked už cakate dokonca tých lenivých chlapčekov

muriel293
25. jan 2009

sandri,to mi ani také nehovor,ja ho nechcem presne na termín,dovtedy sa mi už nechce byť tehotná! 😀 A muž si ho želá na narodky xixi,a tie má šiesteho! 😀

sandraa
25. jan 2009

žeby o 12dní skor???no ved uvidiš, to ti pisem moj pripad, ale mam teraz 5kamosiek tehotnych a kazda to hovori a to som aj ja rozpravala, tak teraz mi to je smiešne ved som zvedava ako sa budete pomaly ,,odkinderkovavať,, lebo teray ste ešte konikove kinderka xixi a nie že sa urazite moje surprice sa hra v ohratke a papa vsetko co mu dojde pod ruku

elly111
25. jan 2009

ja som tiez vedela ze to bude chlapec, fakt neviem ako by som zareagovala keby ze nie 😀
doktor ze viete co cakate? ja ze povedzte, on ze chlapec a ja ze aj tak som to vedela a on ze ako ste to mohli vediet, co ste tancovali woodo? 😀
luci drzime palce nech sa podari, ak si to zelate
murielka suhlasim so sandrou a myslim ze tak skoro to nebude 🙂
pozri janul ta pekne caka na 18.2.2009 🙂
dnes som bez foto 😀

lucinka1104
25. jan 2009

ano želáme uvidíme testovať budem až v utorok už som testovala,ale bol nagatívny no BT mám už 9 dní 37,0 a telesná teplota tiež 37,0
mám z toho aj tak trochu strach ak to naozaj vyšlo,ale bábo chceme

janula10
autor
25. jan 2009

luci drzim palcek a v utorok hned pis 😵 😵 😵 😵

no uvidime ako to bude s terminom inak ja som dnes behala po obchodoch od 10h do 16h medzitym jedlo u nasich a v pohode som uplne....no uvidime zajtra cakajte odo mna info idem prvykrat dr Niznanskej na antolsku porodnicke ze kolko ma maly kg a podobne...a ako to vyzera.... 😀

elly kde mas fotooooooooooooooooooooo??????

elly111
25. jan 2009

janul zajtra, luci v utorok drzim palce 🙂

janula10
autor
25. jan 2009

dikes....vsak aspon bude o com kecat 😀
elly preco si dala foto prec aj album?
a ozaj? mam zajtra ti vybavit tu susedu co sme sa bavili??

kvietok23
25. jan 2009

aku susedu? 😀

janula10
autor
25. jan 2009

kvietok vitaj medzi nami 😀 😀
teba nemyslim myslim doktorku susedu....
a co ty este strasis doma???? este nic????? 😠

kvietok23
25. jan 2009

nic, mali by sme dat oxytocin do tela trosku hovorim drahemu 😀 😀 😀

janula10
autor
25. jan 2009

😀 😀 😀 😀

kvietok23
25. jan 2009

a on sa boji a tak mu vravim, ze no nic, tak vydzis do marca - minimalne... 😠