Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

janula10
autor
4. feb 2009

cau sendus
no povec.....porad ma odrodi 😀 😀 😀
myslim ze ju nezvladnem no skusim

co nove?

janula10
autor
4. feb 2009

elly co predavas??? hod do placu...len hracky?

elly111
4. feb 2009

jasné povedz že už to na teba ide, že by si mu aj viac povedala ale nestíhaš 😀
ale všetky skúšky vám dajú, aj štátnice, musia sú od toho platení

janula10
autor
4. feb 2009

no nie u kazdeho je to tak elly....vies co? uz by som nesla neni mi co zavidiet len tolko ☹

elly111
4. feb 2009

čo by si nešla študovať?
predávam, som objavila košeľu nočnú s tými dierami na dojčenie, ja som ju nevyužila a ešte som našla nejaké overaly a bodynka, že hračky to by bolo kruté 😀

janula10
autor
4. feb 2009

no juj ze si skor nenasla vsak sm si musela kupit drahu koselu do porodky sakra.....

ake overali?? take na 6-12mes???

elly111
4. feb 2009

no my mame smolu na tie obchody spoločné 😝
overaly 62, 0-3m biele a jeden hrubší žlty, zapínanie vzadu do tvaru T

janula10
autor
4. feb 2009

jaj to take mini...inak ak budes mat nejaky teply tak na 9-12 tak to na mna mysli 😉
to asi teraz vyuzivas ty.....lebo to nemam nic take 😠

no vsak ja vsetko v predstihu kupujem dnes idem do auparku s nasimi zasa nieco kupi babka asi 😀

muriel tebe poslem v obalke s tym co ti mam poslat od elly super vzorky co mi dala na prsniky take este nemas a budes potrebovat lebo ani ja som to nemala 😀

elly111
4. feb 2009

😀 😀 😀
jani mam teplačky nove aj s vysačkou 9-12m náš sa do nich nedá, aj nové riflle, gate z H&M, nič z toho neoblečie v pase, este som nedala inzeraty

janula10
autor
4. feb 2009

elly tak ak tak si kupim ked tak alebo aj muriel mozno by si kupila ona tiez bude mat chlapceka matka 😉
snad sa mi zmesti sakra...ako to ze do hm sa nezmesti?? oni podla mna robia take veci si myslim naj...
juj boze snad co ja mam veci sa tam da zeby som mu dietu naordinovala????

elly111
4. feb 2009

no proste sa nezmesti nemam sancu ho narvat ani do 9-12m na gumu, teraz sme dostali iné na cvok z hm do tych sa ako tak narve. Hm tricka nosi tiež 9-12m, má 5m 😕

janula10
autor
4. feb 2009

jezis ani nevrav co ja budem robit s vecami co mam nakupene????? boze ale nevyzera byt praveze mischelinak....
juj moj ty boze ja uz nekupujem teda 😕 😕 😕 😕

elly111
4. feb 2009

kupuj velkeee

janula10
autor
4. feb 2009

no to uz mam tolko ze......radsej nekupujem nic uz sakra od 6mes.....
som nemyslela ze az taky rozdiel....a asi aj ja budem mat maximalneho maximka 😀 😀 😀

elly111
4. feb 2009

vyzerá to tak že to bude poriadny chlapík 🙂

janula10
autor
4. feb 2009

no veru

idem babky do auparku papa vecer som tu ako na koni tak okolo 20h

ta muriel asi spi tej je dobre teda 😀 😀 😀 😀 😀

elly111
4. feb 2009

asi 😀 😀 😀
papapa a dobre nakúpte, ja až zajtra o 20h chodím spať 😀 😀 😀

muriel293
4. feb 2009

ahojte
jeeej človek tu chvílu neni a už tu píšete ako divé! 😀

Janula ospravedlňujem sa ale najprv som sa gúlala na poštu a do obchodu a potom drahý manželík že ide kamošovi nakúpiť drevo či nejdem sa povoziť ja že jasné ale to som nevedela že budem v aute zaspávať lebo cestou späť sme išli nieže 50tkou ale dobreže nie tri! Lebo mal naložený vozík a keby ide rýchlo tak sa mu hneď rozkýve! 😠 😠 😠 No takže to som mohla aj tu oxidovať nuž čo už...

Čože tu predávate? 😀 Ja mám už zakázané nakupovať ale možno tajne niečo ešte vymáknem hahaaaa,zajtra akurát chcem kúpiť ešte ten pakšament na dudle akože sa to volá? Neviem proste puzdro na cumle čo sa dá zavesiť aj na kočík,som čakala akej farby bude kočík a som si vyhliadla tak už viem že červený tak možem kúpiť 😀 😀 😀 😀

sandraa
4. feb 2009

elly a ake mas ID???davas inzeraty na mimibazar???no my nosime 80 ale my mame 8mesiacov, vas je iny papaks, ty este kojis??

lucinka1104
4. feb 2009

caves aj som tu tiež dlho nebola.....stále nás trápia zubky nie a nie sa prerezať tak mrnčíme, nosíme sa...
predvčeroms me boli na pohrebe aj s krpcom no hruza ešťe aj na kare takm strašne plakal toľko cudzích ľudí.....
inak som nešťastnmá z toho strašného počasia už aby bolo leto..... malý ma volá

janula10
autor
4. feb 2009

muriel 😠 😠 😠 😠 😠 😠
tak ty takto?? vylety? 😀 😀 😀 😀 😀

ja som bola baby kukat tie sortky na kupanie do riti 550sk dost maju stale tie jedny no nic cez week mi ich pojde mato kupit k valentinovi musim ich mat 😀 😀

kupila som knihu velka kniha riekaniek je super su tam take klasiky ako ked my sme boli male....lebo musim sa ucit nejake pre maleho vsak viem len tri asi 😀 😀 😀 😀 😀

elly veru daj nam fotos.....vsak ty mas len dobre veci 😀 😀

lucinka1104
4. feb 2009

jnaula kde si kupila tu knižku a po čom? Aj mne by sa zišla v BB som nevidela 😕

muriel293
4. feb 2009

no ja si s riekankami ešte dávam načas xixi,ja zatiaľ kupujem len hrkálky a iné somariny! 😀

sandraa
5. feb 2009

dobre ránko, my akože dnes od 6hore prvý krat, ledva vidim a moj maly zase fiči na BEBE TV....tu kačicu by som už vedela hodiť do koša, mi to už leze na nervy ale ked mi vypnem zvuk tak to neni ono....maly sa hra s metrom bo som niečo merala tak idem radšej k nemu nech si žalúdok nezmerá xixi

elly111
5. feb 2009

ahoooojte aj my chceme knihu riekaniek
sandraa 😀 😀 😀 nášho ani telka už nebaví
čo chcete? baby ja už nič nebudem predávať lebo rozpredám aj dom ma to baví 😀 😀 😀 a chcem si dať doniesť vecičky značkové z usa nech mám čo predať 😀
a neviem či nezruším inzeráty moj drahý prišiel včera v noci domov a že či nebudeme mať aj duhé bábätko 😕 😀 😀 😀

elly111
5. feb 2009

sandri nekojím od 2tt 😔 , tak my rozhrýzol bradavky že krv tiekla, dostala som samozrejme zápal, týždeň zimnice, horúčky a zo dňa na deň ani kvapka mlieka. Je veľký papkáč, zje všetko, často a veeeľa 😀
Odkaz na mimibazar vám pošlem do ip, ale už tam je len zvyšok všeličoho 😀

elly111
5. feb 2009

napíšem mimibazar a pošlem vám odkaz na babybazar, no ale neva tam je toho viac ako na mimi 😀

lucinka1104
5. feb 2009

joj ja som maal tiež zápal 2 x 😔 nonašťastie ešťedojčím...
juj moja mama je ťažký prípad a veľa mi v živote ublížila,ale vraj ma asi rakovinu a to ma dosť vzalo 😢

janula10
autor
5. feb 2009

elly mne nedoslo nic cez IP 😠 😠 😀

no ta kniha sa vola velka kniha riekaniek je modra stala 299sk a je dobra taka ta klasika tie nase riekanky ja som si to kupila nech mam co mu rozpravat od malicka 😀 😀 😀

muriel293
5. feb 2009

čavte
elly dík za link,ale kuknem to neskôr,dneska som úplne k.o musí byť otrasný tlak,točí sa mi hlava a cítim sa ako keby mám každú chvílu odkvacnúť takže sa asi vymrožím na postel a na hodinku na dve zalomííím 🙄