Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

janula10
autor
8. feb 2009

caute
tak hlasim ze som urobila rekord cez noc 5x na WC 😠 uz vidim vsetkych svatych ked vstavam z postele 😀 Dnes idem poobede do auparku a do kina na rozpravku o zufalcekovi 😉 som zvedava co maxim v brusku bude robit asi prespi celu rozpravku si myslim 😵 idem so sesterkou jeho krsnou cakatelkou...... 😉
inak tu je take uprsane pocasie ze nic sa mi nechce ☹

muriel293
8. feb 2009

čafte,
hlási sa stará "konzerva!" 😀 😀 😀 Túto noc som mala už lepšiu ako tú predošlú tak som si aj pospala a Janula to behanie na wcko to už nám asi ostane kým sa nerosypeme ja tiež chodím minimálne štyri razy každú noc! 😠 A okrem mňa nikto iný,to som zistila tak že som papier minula a keď som išla znova tak nebol vytiahnutý nový takže hajzel je moje teritórium! 😖

janula10
autor
8. feb 2009

no ved to mne nevadi to behanie na wc ale to vstavanie z postele 😠 😠 😠 😠 😠 ledva vstanem 😀

muriel293
8. feb 2009

no ani nehovor,do mňa musí Peťo vždy sotiť lebo sa tam trepem ako prevrátený chrobák! 😀 😀 😀 A včera ako sme boli v tej Štiavnici na mňa došlo čúranie v prírode tak že ideme dakde do kriakov,tak mi robil doprovod a ešte že tam bol lebo ja som sa ti nevedela postaviť hore!!! Ma musel vytiahnuť! 😠 😀

janula10
autor
8. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

muriel293
8. feb 2009

No ty brďo,sa smej ale mne keď stvrdne brucho tak ho mám také ťažké že sa vtedy ani v posteli neviem otočiť na druhú stranu lebo akonáhle sa dostanem do polohy na chrbát tak normálne cítim ako ma to ťažké brucho brzdí v pohybe...ale inak Janula aj keď je to teraz asi najotravnejší mesiac tak som sa pristihla ako som si už na ten svoj kotol navykla a beriem ho ako svoju súčasť a samozrejmosť,nakoniec mi ešte aj ľúto bude za ním! 😀 😀 😀

sandraa
8. feb 2009

no mne teda za bruškom neni luto, akurat ked kukam na fotky tak to bolo take zlate, ale teraz ked vidim mamičky s tymi velkymi bruskami ako mate uz aj vy tak si poviem ze kokos uz nikdy....ja som mala termin v juny a to teplo co mi bolo, nohy som mala spuchnute, aerobic vo vani, ledva som sa do nej zmestila...uvidite ako sa vam odlahne ked to bude vonku, uz v porodke som s malym spala 6hodin vkuse na bruchu konecne som sa vyspala...jaaaaaj nech to uz mate za sebou a drobcov doma, na to vam zavidim ale zase dva dni v depke som bola jak svina furt som revala...

muriel293
8. feb 2009

jaj Sandri ani sa nečudujem,v lete pobehovať s takým pupkom to musí byť ozaj otrasnéééé brekeke to by som veru nechcela,mám dosť teraz čo sa potím ako sviňa a nie ešte v lete brrr!
Čo si mala popôrodné depky? Ale len také klasické čo potom aj rýchlo prešli nie? Hm,a prečo ti bolo do revu,z čoho? 😖

elly111
8. feb 2009

tak 6 hodín v kuse som ešte od tehotenstva nespala 😕 🙄 😀

muriel293
8. feb 2009

jeeej stratená elly sa ukázalaaaaa 🙂

janula10
autor
8. feb 2009

elly to fakt???

sendus ani neviem ze si prerevala nejake 2dni ale pocula som ze byvaju depky.... 😒

elly111
9. feb 2009

ja som depky nemala len som revala od únavy drahému do telefónu že nevládzem 😀, som totiž spala za tie 4dni asi 5hodín spolu 😝

sandraa
9. feb 2009

Elly hej??ja som spala za 4dni 8hodin ale potom som to zase s malym dotiahla, lebo on si feši spal ked mi ho dali na prikladanie...urcite mu dali dobry nutrilonček a jasne ze mi potom spinkal, tak som ho nebudila aj tak sa nechcel prisat...no a tie depky to je fakt dost nechutne....v porodke v poho, mala som cisarak cize maleho mi dali na cely den az treti den....cca o 13ma pustili bo este malemu robili to ockovanie, ja ultrazvuk vsetko ok tak sme isli domov, stary ma vyhodil doma a ze ide na nakup co treba, nadiktovala som mu a isiel...maly spal na gauci, na stole moje tašky a kokos doslo to...zacala som revat, vsade ticho, maly spinkal a ja som si k nemu lahla a zacala som revat, a viete co mi chodilo po rozume ci ho ja vobec chcem, naco mi toto bolo dobre a tak...tak som volala mojmu ze kajo ja neviem co mi je ponahlaj sa domov tak dosiel domov bolo vsetko ok, rano sme isli s malym hned von bo mal zltacku tak sme museli a ked sme isli domov zase ma to chytilo ze sa ide domov a co tam...no hruuuza teraz sa mi lahko pise ale nic prijemne to nieje....moje zlato že ci som ho vobec chcela, uz by som ho prec nedala aj ked mi rano taku pichol do oka ze som myslela ze ma trafi a on velky rehot....

ozaj maminky buduce kedy pojdete s drobcami von??ci cakate co dokina nakaze??my sme mohli hned bleeee...ale bolo leto a maly mal zltacku...

elly111
9. feb 2009

sandraa tie depky musia byť hrozné a človek to nevie ovplyvniť, ja našťastie nič bola som so všetkým vysporiadaná malého sme dlho plánovali, kým sme sa odhodlali to zreálniť boli dlhé roky 😀
Mňa priviezli z porodnice na odd. okolo polnoci s horúčkou 39,5 a zimnicou, ráno o 5.30 mi už drobca doniesli, ja s tými nejakými 15stehmi dole dohlboka, stále hore dole z postele, auuuuuuuu a on chcel stale papat mlieko som nemala, glukoza mu netačila, nespal takmer vôbec 😕. Keď som už mala mlieko tak som mala prsa na prasknutie, že to nevedel vytiahnuť,...ale všetko to bolo krásne len keby mohol byť manžel pri mne aby ho podržal, ponosil,... lebo ja som niekedy nevládala a aj som sa bála lebo som mala motáky a hroznú únavu, aby som s ním nespadla 😨

janula10
autor
9. feb 2009

caute
ja som dnes spala do 10,45h este to vychutnavam ten spanok 😀
no ked bude zdravy ja po 2tyzdnoch na prechadzky a po 3-4 do shopingu nech si zvyka na imunitu.....samozrejme ked nebude chory to sa uvidi vsetko

sandraa
9. feb 2009

my sme sa tiež tešili ale no proste došlo to na mna, moja kamoska to mala 3tyždne a mala kvoli tom utiez plakala, musela ist psychologovy ze co ma robit...

janula10
autor
9. feb 2009

no som zvedava ako ja ale myslim si ze nic nebude u mna 😀

elly111
9. feb 2009

jasné to sa nedá naplánovať, že nebude depka, to sú hormóny 😝 😉
janula snáď nebude 😀

janula10
autor
9. feb 2009

no veru uvidime lebo fakt clovek nevie co bude a ja co som cvicila taebo a bola fit sportovo ledva dycham a funim hormony veru 😀

elly111
9. feb 2009

že hormóny 😀 a kde si cvičila, ja som na to chcela chodiť, tuším v hale Mladosť to bývalo 😀 , tam som chodila do posilky a manžel na aikido 😀 , aj aerobic ma baví ale nejako mi nejde, som ako drevo aj keď som 12rokov tancovala 😀

janula10
autor
9. feb 2009

do auparku som najviac chodila janymu....on ma taebo najlepsie.....
mna to bavi to cvicenie velmi take energicke ked nebudem kojit budem chodit niekam urcite sem tam....clovek sa aj lepsie citi....
no vsak to sa clovek dostane do toho v pohode 😉

janula10
autor
9. feb 2009

ta muriel je nejako dlho v poradni snad si ju tam nenechali 😕 😕 😕 😕 😀

elly111
9. feb 2009

veď aj ja nabehnem keď sa presťahujeme, ak bude drahý občas doma a postráži malého, alebo nájdeme niečo kde budú aj drobci môcť byť 😀
je to možné že muriel už niekde čaká, veď mala minule bolesti,... 😕

janula10
autor
9. feb 2009

no hej mozno uz klystyr jej zavadzaju 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elly111
9. feb 2009

ty si vtipná 😀 😀 😀
možno spí a o chvíľu sa objaví 😀

janula10
autor
9. feb 2009

nie nie ona by napisala po poradni.....ale uvidime nechajme sa prekvapit 😉

elly111
9. feb 2009

no dobre tak čakajme 😀 😀 😀 do polnoci bude možno Martinko na svete 🙂

muriel293
9. feb 2009

ha baby,zase ste mimo! Ešte furt som celá 😠 A zas ma nepozeral ten môj doktor tak viem veľké h.............!!!! 😖 😠

elly111
9. feb 2009

ahoj muriel a my už by sme vám dopriali 🙂
ja umývam puzzle a Alex sa na mne smeje tak som ho na nich už odfotila 😀

janula10
autor
9. feb 2009

muriel....uz som si myslela ze si na kystyre som ja srandistka co?? 😀