Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

elly111
9. feb 2009

no aj jednej keď mi tiekla infúzka vyvolávačka, tak sa po... aj keď bola predtým 7krát po klystíre 😕

janula10
autor
9. feb 2009

no boze moj ale tak co trapas to nieje podla mna to beru normalne....
elly ty si mala epiduralku ja si uz ani nepamatam......

elly111
9. feb 2009

ano beru to normálne. Ja som sa na dvakrát vyto... a bola pohoda
joj áno ja som mala epi, to bolo super takú náladičku som dávno nemala, som spievala po chodbe, ma musel drahý krotiť 😀
len tá bolesť kým mi ju trafili, no nič len my slzy tiekli ani som nerozprávala, manžel hovoril za mňa či môžu, ja som mu len očami naznačovala 😨 mám totiž skoliózu a nemohli mi ju trafiť, asi až na piatykrát 😖

janula10
autor
9. feb 2009

aha teraz ked pises ten spev si spominam ze si mi to uz pisala.... 😀

aj si pouzivala fit loptu? tam vlastne ako je to ze je tam jedna sprcha a jedno wc alebo ako tam v tej miestnosti vzdycharni ci kde to kde aj mato bude so mnou

elly111
9. feb 2009

no určite som to už písala 😀
nepoužívala som loptu, ale môžeš, bola za stolom. No najprv ma po klystire doktorka kukla na kolko som otvorená, že ok 3cm, že ma nebude trápiť zavolala anesteziologičku, pichla mi epi a s infuzkou sme sa s manželom prechadzali po chodbe a chodili na jednu izbu na chodbe na wc a do sprchy a zasa prechadzali, asi hodinu, potom ma zasa kukla ze ok ešte sa máme prechádzať a prísť keď zasa začnem cítiť kontrakcie, lebo tie po epi to bol iba taký slabý tlak, no a potom mi dali ešte jednu menšiu davku epi ale už som zostala na stole, maly potreboval aby som viac dychala, tak som s manželom a doktorkou dychala a predychaval, aj kyslík lebo mu klesala frekvencia oziev a potom sme už tlačili 🙂
letím malý plače

janula10
autor
9. feb 2009

aha dikes za infosku

no bez bez asi sa mu nieco snivalo ☹

muriel293
9. feb 2009

vidím že dneska je to tu od hovna k hovnu 😀 😀 😀 😀 Dobré témy! 😀 Ale asi som ja na vine! 😀

janula10
autor
9. feb 2009

no a kto iny????? 😠 😠 😀

sandraa
9. feb 2009

baby toto mala byt tema o srajde???no tak ja tu teda zapadam, za tri dni som srala asi 15x.....ale mala som niaky vyrus v sebe asi...nevadi, hajzlaku je dost a aspon som o dve kilečka lahsia, do leta si supnem este niaky pokazeny gulas nech to zhodim...

elly111
10. feb 2009

janul nie asi zubky, ale našťastie pootom zaspinkal a v noci iba raz papal 😕 a vstával až 5.30, čo je dnes ve´d nemám narodky 😀 😀 😀
muriel ty si to zhodnotila 😀 😀 😀
sandraa že nech zhodím 😀 😀 😀

muriel293
10. feb 2009

dobré ráno,bože elly ty už odkedy strašíííš? To mi nehovor že ťa potomok tak skoro vydurí z postele! 😅 🙄 😀

elly111
10. feb 2009

ahoj muriel o 5.30 to je nádhera, predtým bývalo o 3.30 mal on ráno 😀

elly111
10. feb 2009

a kde ste všetky? Janula spí a muriel??? 😕 Malý sa sám hrá v postieľke, tak ho neruším 😀

muriel293
10. feb 2009

no Janula zvykne dlho drichmať xixi a ja som upratovala,umývala riad a tak...a mám pocit že mi malý odtiaľ vypadne,bože už nič nevydržím! 😅

elly111
10. feb 2009

ale už vydržíš týždeň, dva 🙂
no veď nechdrichme kým sa dá 🙂
náš práve lochčí mlieko 🙂

janula10
autor
10. feb 2009

caute veru ja som tu uz....som spala do 10h cca.....mala som noc rozmyslania nad tym ako stvrtok....

muriel293
10. feb 2009

Ja som sa dneska síce zobudila na svoje pomery skoro ale od rána som s úsmevom od ucha k uchu podskakovala že zachvílu nám začínajú medové týždne a že sa teším ako budeme sami a proste asi mi šibalo! 😀 😀 😀

janula10
autor
10. feb 2009

od kedy mate medove tyzdne?

muriel293
10. feb 2009

však odkedy svokrovci idú het! 😀 😀 😀

janula10
autor
10. feb 2009

hej ale kedy idu??

muriel293
10. feb 2009

dvanásteho skoro rááááááno! 😀 😀 😀

janula10
autor
10. feb 2009

aha boze ten datum 12teho bleeeeeeeeeeee to je stvrtok teraz 😠 😢 😢 😢

muriel293
10. feb 2009

nooo hej ale tak pre mńa je to dobrý dátum,pre teba taký ťažší ale neboj,bude to ok!

elly111
10. feb 2009

vy zsa máte tému 😀 , muriel, ve´d to aj tak budeš možno v porodnici 😀 , ale nie len si to doma pekne užite 😀
jani pohoda ved 12 je pekný dátum, šecko zvládneš 😉
varím kuracinu, aj malému, on sa hojdá v kresielku, odráža sa nožičkami a to sa mu po dlažbe posúva, proste pochopil systém hojdania 😀 😀 😀 raz je na jenom konci kuchyne, raz na druhom 🙂
aspoň si vypracuje tie mischelinovské nožičky 😀 , jeminečku letím už búcha do smetného koša 😀

janula10
autor
10. feb 2009

elly tak ty mas zabavu 😀 😀 😀

elly111
10. feb 2009

to áno 😀 😀 😀 , dnes má naštastie náladičku, nie ako včera
predávam na babybazare knihu práva 😀
už ranajkuješ, to nie si hladná keď spíš do 10? 😀 😀 😀
muriel čo chystáš na medové týždne?

janula10
autor
10. feb 2009

nie ja uz ochvilu obed si idem dat a potom maskrtu 😀

muriel293
10. feb 2009

elly
hehe dobrá otázka že čo chystám! Asi nič moc,hlavne to ticho a pokoj a to že kuchyňa bude iba moja!!!!
Za iných okolností keby to nebolo tak ako je by som chystala také šukačky že by mi pina zhorela,konečne by som pritom nemusela hrýzť do vankúša a dusiť sa pod ním nuž ale čo narobím.... 😀 😀 😀

elly111
10. feb 2009

no veď teraz je ten najvhodnejší čas, my sme to mali príkazom od doktorky 😀

muriel293
10. feb 2009

no hej možno je najvhodnejší čas ale človek sa teraz nemôže tak odviazať,joj keď si spomenem na tie sexovačky predtým to sa nedá ani porovnať teraz len tak pomalinky opatrno celé mesiace bože,dúfam že ešte príde čas že ma schmatne a ošuká jak besný pes! 😀 😀 😀 Ale bojím sa že to už nebude také,že to budem ináč cítiť alebo že moje telo ostane také hnusné po porode že už to nebude proste ono! 😝