Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

muriel293
31. jan 2009

elly
tak to máš pravdu už sa tešíme kedy to z nás vypadne,však Janula? 😀 😀 😀 U nás sa to ozaj už riadne rozbieha v téme,tam sa rodí ako o dušu,trocha aj závidím,dúfam že s Janulou nebudem fakt medzi poslednými...

Ešteže ste kecali o tých fľaškách bo ja som si už tiež nachystala že na čaj ale nebudem to teda pokúšať...

janula10
autor
31. jan 2009

cafte aj ja hlasim ze uz som tu 😉
rano skola, potom som bola u nasich a potom v auparku a avione.....

vam poviem opushy mam take ale uz rano som mala nepreslo cez noc ze ako lopaty.....juj snad nic to neznamena ale vsak to je normalne si myslim teraz som si dala krem na opuchy chladivy a snad prejde zajtra ani na krok a v pondelok mam poradnu uz

no veru muriel my asi pojdeme posledne 😒 😠 ☹ 😢 😕 🙄

no ja som dnes kupila cajik od narodenia bylinkovy nech mam tak sem tam ked tak od smadu uvidim....

elly111
1. feb 2009

ahojte už je február 🙂
janula ty si aktívna 🙂, ja som bola v porodnici po troch dnoch taká šťastná že si zasa vidím svoje členky a nohy 😀
nebojte posledne nebudete 🙂 a keby aj hlavne nech je všetko ok, veď drobčekom je u vás dobre a tento mesiac už budú pri vás 🙂
my sme vcera kúpili kočík, je super

janula10
autor
1. feb 2009

elly ty mas ine vstavacie hodiny 😀 😀 😀 😀
kupila som si krem lebo sa mi minul ten elastin q na unavene a opuchnute nohy a dnes je opuch uz prec 🙂

dojdu nasi pre mna za pol hodku idem k nim mamina ide robit kakaovnik, orechovnik a makovnik tak mnamky mnam.....aspon nebudem doma zasa sama.....
hlavne ze mam skusku to pravo v stredu a serem na to no to osm cela ja 😀

elly111
1. feb 2009

ty si ako stelesnená reklama 😀 by ti mali platit za to 😀
mňaaam ešteže nám nikto nenapečie 😀

janula10
autor
1. feb 2009

no juj tak som sa najedla u nasich aj kolace mama mi zabalila z kazdej nohy polku tak mam co jest.....

zajtra mam baby poradnu o 10h tak ked sa nebudem poobede hlasit tak si ma tam nechali no snad nie lebo nemaju preco 😒
som velmi zvedava na kila mojho maximka velmi teda snad uz aj tie prietoky mi bude robit dokina a som zvedava na vysledky ci mozem mat epiduralku, ako mam ten fibrinogen ci ho mam zvyseny kvoli cisaraku....a robila mi aj ster no mam sa naco tesit s malou dusickou idem pre vysledky....

potom sa stavim ked mi povie dokina aj u toho ocneho

drzte palceky

muriel293
1. feb 2009

ahojte,
Janula zasa sme sa dneska obišli,dáko sa už míňame a to ešte nemáme pri sebe ani prckov! 😀 Aj ja mám zajtra poradňu a aj prietoky a ctg takže tiež tu nebudem...

elly111
2. feb 2009

baby držím dnes palce, nebojte všetko bude ok, dajte hneď vedieť 🙂

sandraa
2. feb 2009

Janula napiš čo u očneho, ináč dakujeme za koleso ale maly sa ho boji jak svina....som mu ho nafukala dala do vane a konieeec zacal plakat jak svina a pytal sa na ruky a ked som mu ho dala prec bolo dobre uz sa hral s penou...takze ho zeberem v lete na kupko nech sa s nim hrajka Maximko bo ten moj posero hruuuza...inac to je v riti ze nikde teraz nenajdem koleso pre maleho tak som si kupila z mimibazaru nech nemusime cakat na leto na,,sezonny tovar,,

janula10
autor
2. feb 2009

caute tak info z poradne
prietoky, krv na PEDA, ster vsetko OK aj uzv mi robila mame miery prisposobene tak ako som 37+5, maly ma cca 3,2kg ale ze moze mat aj viac hmatom ako mi chytala porodnicka ale ze prisposobene a ze v norme......tak som rada ze som ako rybicka......tlak som mala 140/80 moc ok takze tak....

a ziadne ze ocnej treba ist ked mam 1,5 do dialky to je nic ze to by musela chodit kazda jedna na vysetrenie ze vobec ze ten kto mi to povedal mam ho pozdravovat..... 😀

muriel293
2. feb 2009

čawko ,tak ja tiež info
mám o kilo menej ako naposledy,krvný obraz mizerný a preto lieky,plus zápal,malý sa von ešte absolút nechystá...
Prietoky good,plodová voda menej,bábo cca 3300g,vraj bude dlháň a je v poriadku tak mi odľahlo... 😉

elly111
2. feb 2009

baby supeeer gratulujem že takmer všetko ukážkovo ok, tak si ešte pekne užívajte tehuľkovanie 🙂 🙂 🙂

elly111
3. feb 2009

Ahojte vytahujem tému z druhej strany aby ste ju ráno rýchlo našli 😀 a popísali ako sa máte 🙂
ja bežím prebaľovať práve naložil 😀 😀 😀

janula10
autor
3. feb 2009

cau elly
ja si citam to pravo ide ma porazit idem na prednasku zajtra nech sa tam nalepi nieco a dam si piat test az po nej lebo maju ju ina trieda tak idem si to aj odsediet nech pocuvam uz sa tesiiiim

ty nejako znizujes tie casi ranne 😀 😀

elly111
3. feb 2009

ahoj áno dlho mi to ráno trvá kým zapnem pc 😀
neboj nič daj si skúšku čím skôr veď aspoň vyskúšaj nech sa dlho nestresuješ

janula10
autor
3. feb 2009

no ved boze nicneviem u nas vo februarovkach sa to roji ale aj baby co maju termin ako ja este ze ok vsetko....ja chcem nech maximko este je tam radsej 😀

elly111
3. feb 2009

jasne tam je mu dobre, letim zatial pa 🙂

muriel293
3. feb 2009

no ely,ja už prestanem ozaj chodiť na tému február,už ma ide rozhodiť tam len každý rodí a odchádza do nemocky a mne je potom ľúto! až priam mám nervy z toho! vrrr
Aj ja už chcem mať Martinka vonku pri sebe!

A ináč neviem či mi budeš vedieť poradiť ale sme s Peťom nedošli na to či sa tie pestúnky dajú použiť aj tak že zvlášť bez toho tretie pípacieho zariadenie,že keby chcem napr.malého dať von spať do kočíka a buchla by som tam jednu pestúnku a druhú si zapla vnútri-sme to tak skúšali a keď tá pestúnka neni pri tom treťom zariadení tak nám to nejako nefungovalo,to funguje len tak že to musí byť pri toM? 😖

elly111
3. feb 2009

muriel neskusali sme neviem, pozrite navod
a plne rozumiem ze uz to chcete mat za sebou a drobcekov pri sebe, ja som aj srahym skoro prisala o nervy posledne dva tyzdne 😝 , aj na doktorku som bola nepríjemná, že ja už chcem rodit, nech mi vyvolá pôrod 😀

muriel293
4. feb 2009

dobré ránko!
teda xixi,už je skoro obed,ale v poslednom čase sa mi darí doobeda vyspávať 😀 však čo,ešte si to užijem kým môžem ale to len vlastne doháňam to čo v noci dobre nespím,túto noc nie a nie zaspať,teplo mi bolo ako sviňa,keď už ja spím holá tak to je už čo povedať lebo ja som zmrzliak prvej triedy ale také návaly tepla som mala že hnus,plus pravidelne večer také pocity ako keby mi nenormálne stúpal tlak,horšie sa mi dýcha,rýchlejšie mi bije srdce ale trvá to našťastie len niekoľko minút hm nechápem ale čo už 😀
Dneska mám deň bez témy "február" tak som sa rozhodla že tam nevpáchnem ,hihi nebudem sa rozčulovať kto zas porodil...Janula keď sa budeš nudiť,skype me! 😀 😀 😀

Elly no s tým návodom si mi moc nepomohla ale jedna mamička čo predávala na bazare tento istý tip monitoru bola veľmi milá že ak budem potrebovať poradiť tak jej mám napísať tak to skúsim a ona to možno využívala tak sa hádam dačo dozviem...ok? 😉

Zatiaľ prajem pekný deň aj ke´d u nás je zase počasko na hovno...včera sme si s mužom spravili valentína predčasného išli sme spolu na rande,na večeru,poflákať sa lebo však mńa napadlo že keď už bude malý tak zbohom aj s batohom! 😀 😀 😀 A ktovie kde budeme na valentína všaaak? 😀

elly111
4. feb 2009

ahojte, janula kde si?
muriel ja už som to ku koncu mala stale lapala som po dychu, búšilo srdce,..
to je paráda že ste si urobili pekný večer, to nám nehrozí... 😀 , keďže nám drobca nemá kto postrážiť 😀
za návod, nenávod sa ospravedlňujem ale aspoň veríš že sme to nepoužívali 😀
a neísť do témy ti schvaľujem, aj ja ju zanedbávam 😀
dnes som bola dať zaočkovať psov, manželík išiel do práce až poobede, skoro zožrali morča, mačku a netopiera 😀 😀 😀

janula10
autor
4. feb 2009

caute tak sa hlasim
oplatilo s ami pripravovat urobila som to pravo na B to je 1- 😀 😀
bola som cele doobedie v skole tak som tu nebola...

veru u nas sa rodi uz ale budme radi muriel ze nejdeme moc predcasne dobre je ist okolo terminu plus minus nejake dni no nie elly???

janula10
autor
4. feb 2009

muriel ze skype me 😠 😠 😠 😠 a teba nikde 😠 😠 😠 😀

janula10
autor
4. feb 2009

elly este prebalujes??? 😀 😀 😀 co mal fenikel cely den??? 😀 😀

elly111
4. feb 2009

jeee máš to, Gratulujem 🙂 , vidíš žiadne stresy ani na dalsie, jasné? 😀
Nooooo ja som chcela rodit prvý augustový tak mňa sa nepýtaj 😀 😀 😀 😀 , ale jasné že treba počkať na termín, nech je všetko ok, veď už máte iba pár dníčkov 🙂

janula10
autor
4. feb 2009

no hej len ten 12feb to je velmi tazke u neho dal knihy nemam sancu skusim ale.... 😉

elly111
4. feb 2009

jasné že skúsiš a skôr ti nedá termín?
Čo aký fenikel? Jeeeminečku veď bol po až na hrudníčku, komplet prezliecť 😀 😀 😀

janula10
autor
4. feb 2009

nie 12feb idem ale ti poviem to je ako statnice fakt....skod aze niesu paky na neho 😢

no ze si dlho prebalovala som myslela ze bol zakakany az neviem kde 😀 ze asi mal cely den fenikel 😀 😀

sandraa
4. feb 2009

ty mas este 12skusku jani???nieee že mu tam budes vzdychat a odrodi ta on xxixi

elly111
4. feb 2009

😀 😀 😀
tak snaď to bude v pohode, šak má snáď pochopenie že ideš rodiť,...neboj nič 🙂
malý ubližuje hračkám, ja dávam inzeráty, tak nestíham 😀