Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

janula10
autor
12. feb 2009

nooooo kukni to co mam do vane to je jedine co mam

muriel293
12. feb 2009

baby ja som mŕtva! Bolí ma celý človek!
Ja musím ešte to s tými hračkami dohnať,chcem si pokúpiť ešte dáke hrkálky a knižočky to ešte nemám 😀

janula10
autor
12. feb 2009

no ja mam dve knizocky....ale netreba to prat asi alebo ako??? tie hracky aj fisherprice elly ako sa to udrzuje aby to mohlo dat dieta aj do ust???

elly111
12. feb 2009

janul to lehatko do vane ti stačí
ja len umyvam v teplej vode hračky a muriel veľa toho nekupuj, ešte aj podostávaš, uvidíš bude habadej,
my máme dve pískacie knižočky disney a ešte nejaku a jednu latkovu

janula10
autor
12. feb 2009

aha
no veru aj ja mam take ze jednu disney to je skoro ako latkova to mam co vyprat alebo????

elly111
12. feb 2009

parádna tá hračka a stolička ani nehovorím, tie sú super, ale to máš ešte pol roka čas

janula10
autor
12. feb 2009

no hej veru...stolicku som brala ze dobra cena a je nova v podstate, hracku som si zalubila velmi....

elly111
12. feb 2009

ano latkovu hodím do práčky aj všetky hračky látkové, plyšákov,.. také kde nie sú batérie 😀
baby to hojdacie kresielko od fisher je super, náš v ňom aj spí a keď sa zobudí, keď niečím buchnem, tak sa sám pohojá ako som písala už vie ako na to, nôžky vystrieť a pokrčiť a spí ďalej 😀

janula10
autor
12. feb 2009

a aky das prasok detsky? alebo bez?????

no ja mam lehatko tiez nemam fisher ale mam lehatko kupene snad ho vyuzijem 😀

elly111
12. feb 2009

my teraz fičíme v tomto: http://www.babydracek.com/zbozi/971--fisher-pri...
normálne to s vecami operiem najskôr som prala v lovele alebo v batole, po pár týždňoch s našimi vecami v bežných práškoch, skúsila som nemal žiadnu reakciu, tak to nedelím jeho a naše veci

janula10
autor
12. feb 2009

hej hej ja viem presne aj nasa kamoska z februaroviek mamamima kupila cez bazar.....presne tuto ze bude spokojna aj ju chcela tuto hojdacku do domu super....
ja sa chystam kupit teda nasi ked bude mat maxim pol roka to auto na baterie to je moj sen nech ma 😀

elly111
12. feb 2009

mamuľky idem ja na dnes pekný večer želám 🙂

elly111
12. feb 2009

ešte musím 😀 auto, to čo samo fičí? To náš nemôže, je ako valibuk, tak nech maká na odrážadle...

janula10
autor
12. feb 2009

jasne elly bez hej alebo motorku....ale aj odrazacie kupim nech sa uci to bude mat od roka potom taketo to samochodiace

elly111
12. feb 2009

jasné 😀 😀 😀, som sa musela prísť ešte pozrieť čo si napísala 😀 😀 😀

janula10
autor
12. feb 2009

elly jasne....mna tak boli hlava z celeho dna idem lahnut asi....zajtra piseme papa

elly111
12. feb 2009

dobrú noc, ešte som prišla, jedna mamina chce tričko HaM 🙂

janula10
autor
12. feb 2009

to tvoje pekne???? 😵

elly111
13. feb 2009

dobré ráno, áno už ho pôjdem poslať

janula10
autor
13. feb 2009

ahojte
ja som dnes skor hore.....trosku este pobolieva hlava sakra neviem co na nu si dat 😠

elly111
13. feb 2009

jani kúp si homeopatikum cephyl, stojí 47Sk, v avione viac, hlava bolí aj po pôrode a toto môžeš aj keď kojíš 🙂

janula10
autor
13. feb 2009

elly dik musim lebo citim stale nie moc no neni som ok....

janula10
autor
13. feb 2009

BABY a teraz mi volala MURIEL ma aj ona maleho Matka dnes sa narodil o 9,30h s mierami 3400g a 50cm ze tlacila dlho nemohla ho vytlacit dlho sa otvarala ze hroza od 1h rana do 9,30h to trvalo len maleho jej zobrali a nevidela ho este je trosku v strese ze co s nim je ale snad ok vsetko drzme palceky.....
Len muriel vcera mala romanticky maraton lebo odisli svokrovci aj upratovala cely den to jej dopomohlo no tlacenie velmi tazke mala....

elly111
13. feb 2009

gratulujem muriel 🙂 , takže jej včerajší deň prospel 🙂 , držíme palce nech je Maťko zdravučký a mamina čoskoro fit.
Asi jej nedali urychľovák, sa potrápila, ale na to o chvíľu zabudne, to je jasné že ho nemá ešte pri sebe nech sa nestresuje a oddychuje, do večera jej ho prinesú 😉

elly111
13. feb 2009

Janula o týždeň čakáme na váš poklad, ďalšieho chalana do partie 😀

janula10
autor
13. feb 2009

elly no jasne, len si myslim ze ja budem aj prenasat ale nevadi mi to citim sa dobre nenahanam nic ani neurychlujem!!! ziadny sex nic ja sa bojim....

ale muriel si dala 3x upratovala a vidis no ale sa neotvarala veru a ze hroza....ale ma to za sebou to je podstatne....

elly111
14. feb 2009

jasné načo urýchľovať, hlavne že ste ok 🙂
dúfam že už bude mať dnes drobca pri sebe 😉
krásneho Valentína všetkým 🙂

janula10
autor
14. feb 2009

No budem jej volat poobede napisem potom ja som spala u nasich idem s nimi na nakup aj dnes....a vecer dojde ku mne kamoska tak mam trosku zabity den ale dobre ze tak doma by som sa zblaznila

Aj ja prajem krasneho Valentinka hlavne Alexovi 😀 😀 😀

elly111
14. feb 2009

Dík 😀 😀 😀
Aspoň máš čo robiť a nesedíš doma 🙂 , daj večer vedieť čo ste pokúpili a ako je s Maťkom.

janula10
autor
14. feb 2009

no som volala s muriel je ok aj maleho mala dnes chvilku len je na pozorovani...zatial nic nove..... 😕 ale urcite je ok oni ho len sleduju.....davaju mu tam ze z flasky tak uvidi muriel ze co a ako....