Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

miresta
16. jan 2009

ahojte,
tak ja vďaka koníkovi som si našla naozaj pár kamošiek, aj keď niektoré vidím len na fotkách, a som za to vďačná, pretože sa porozprávame tak ako by sme sa už poznali dlhé roky. A tiež vďaka koníkovi som si veľa krát pomohla pri maličkej. Super témy - super rady.

vdaka mamičky 😉

vdaka modrý koník 😉

muriel293
16. jan 2009

ahojte dievčatá,
ospravedlňujem sa že sem vnikám až tak neskoro (že janula xixi) ale akosi mi to nevydalo,dovalili sa k nám kamoši a hrali sme spoločenské hry a hrali a hrali až mi z toho zašibáva a tuším som závislá a zanedbávam koňa aj všetko xixi,čo ja budem robiť keď porodím a nebude na to čas xixi ???? 😀 😀 😀

Janula,kúpila som si nočnú košelu s označením xxl a je mi napasovaná,mala by som ju reklamovať? 😀 😀 😀

janula10
autor
17. jan 2009

no vitaj muriel
to si si kupila asi dievcensku XXL myslim nie??? 😀 😀 😀

elly111
17. jan 2009

ahojte nestiham 😀
malemu asi idu zuby, teda to si uz myslim mesiac, ale... je nervny, drhne si dasienka a dnes vobec nespi, az teraz sa podarilo ked som mu ich potrela niecim na dasienka a rasiace zuby, tak hned zaspal 😝
janul co skola?
muriel reklamuj, mne boli tiez vsetky male, az na antolskej v tom obchodiku mali moju velkost, teda nie som taky obor ale brusko bolo veeelke 😀

maca793
17. jan 2009

ahojte, veľmi mi cez týždeň chýbate, nemám doma pc, takže som tu len o víkendoch, keď som u našich. aj to takto večer.

janula10
autor
18. jan 2009

elly vsimla som si ze mas abstak...
no skola tak ze teraz v sobotu mam skusku jednu, potom idem sama na skusku 4feb individualne a 12feb neviem ci stihnem s ostatnymi skusku ☹ mam z toho nervak dost tak co narobim ale zasa....

elly111
18. jan 2009

aky abstak? ze sa tu nevyskytujem, tak casto? 😀 To je pravda 😀 , ale ja to dobehnem buduci tyzden 😀
neboj vsetky skusky stihnes, ked tak ti nejaka zostane po porode, hlavne ziadne stresy
maca tesime sa ze ti chybame, aj ked sa nepozname 😀, jee vy mate tri dievcatka 🙂, aj vacsina mamin co viem, tie ktore byvaju okolo BB, teda vsetky maju dievcatka 🙂
a my okolo Ba chlapcov 😀
No cakame navstevu tak padam trosku pouhadzovat neporiadok 😀

muriel293
18. jan 2009

no babenky ja sa dáko v poslednom čase málo vyskytujem na nete,posledné dni mi je ozaj divno,vy čo to už máte za sebou tak neviem čo vy na to,ale ma často pobolieva brucho aj medzi nohami mám divné pocity,niekedy ozaj ako keby tam už malý mal hlavu 😀 😀 😀 tak neviem či to nejaká už predpríprava tela na pôrod alebo čo ale je mi ozaj nanič! 😝

muriel293
18. jan 2009

hm nikto nikde??? 😕

elly111
18. jan 2009

murielka mala som podobne pocity mesiac pred terminom a povedali my ze lepsie to uz cakat nemam, az po porode 😀 , posledne dva tyzdne my uz tak tlacil ze ja som ani dychat nemohla lapala som po vzduchu 😝

janula10
autor
18. jan 2009

cafte
no veru asi ide nahorsie obdobie juj musime vydrzat 😵

zajtra mam poradnu tak sa hlasim potom co a ako poobede 😉

muriel293
18. jan 2009

elly moja no to si ma ozaj teda "potešila" Tieto čakacie stavy sú tuším už najhoršie,aj známa mi vravela že už lepšie to teraz nebude,no čo už,musíme vydržať....ale veď onedlho sa už rosypeme a bude! 😉

elly111
19. jan 2009

este sa nerozsypajte, pekne vydrzte, stoji to za to 🙂 o mesiac mate drobcekov v naruci 🙂

muriel293
19. jan 2009

elly však ja nevravím že sa už už chystám xixi! 😀 😀 😀

janula10
autor
20. jan 2009

no vcera som mala poradnu a maly ma 3-3,10kg na konci 36tt tak som rada ze nebude nejaky slizik 😀
keby mal pri porode 3,6kg by som bola spokojna 😉 inak krcok normal a neotvaram sa, v pondelok idem uz na antolsku mojej doktorke tak uvidime co povie ona budem na konci 37tt tak uz uvidi co a ako....

sandraa
20. jan 2009

Caute baby, taka som rada, maly mi vcera prvy krat spapal masko, mrkvičku a petržlen, lebo my sme maly taky problem že on jedol vsetko len sladke..začínala som s mrkvou ale po tyzdni som to vzdala a kupila som mu tu prvu kasu tak donej som obcas supla mrkvicku, zemiak a tak...ale samotne mi nic nezjedol len sladke co bolo...vcera papal to a dnes sme boli so susedkou v Tescu na kafe a detska nam zaspali tak sme bol idlhsie a ked som dosla domov tak maly uz fnukal od hladu tak som mu šupla Hami z rakuska (ináč tam vyjdu zeleninove velke vyživy na 1euro a tu 54sk) a do toho som mu dala este kuracie masko...cele to bolo v takom niakom paradajkovom naleve mnaaaam vonalo to ako morkadela, maly sa isiel tym zadusit tak som rada ze mi uz takto papa....lebo bol pomaly 3mes len na kase, vyzivach a vsetko co bolo na sladko...

elly111
20. jan 2009

jeee tak to bude pekny macko, to bude viac ako 3,6 🙂 na porodenie staci 😀

janula10
autor
20. jan 2009

no ja stale hovorim elly ze rakusko je najlacnejsie musim ju tam zobrat zalozit karty na zlavy nech vie aj ona 😀
no ale ti poviem elly ze som rada ja som chcela nech ma tak 3,5-3,8kg
alex mal kolko?
sebastian kolko?

muriel293
20. jan 2009

ahojteeee,už mám fraj,desne sa nudím,som trochen upratala,upiekla som koláčik tvarohový a už nebudem robiť nič,stačí že som v noci oxidovala hore do pol štvrtej cca-skoro,takže sa dnes cítim úplne "super" !!!! 😖
A ešte aby ma nasrali,tak mi poslali z beate-uhse katalóg erotického spodného prádla,fakt sa cítim eroticky,asi si dačo kúpim aby som bola sexy tuleň v čipke! vrrr 😠

monkula
20. jan 2009

že tuleň v čipke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula10
autor
20. jan 2009

ze tulen.....
juj mne uz puchnu nohy aj v noci aj ruky vsetko a nic nerobim len sa postavim alebo lezim..... ☹ uz sa rozkladam asi 😀

muriel293
20. jan 2009

mno ale aspoň muž bude mať z toho dačo,si pozre tie polonahé vychudnuté štetky! 😝

sandraa
20. jan 2009

Moj Sebastián mal 3890 a odchadzali sme s vahou 3500g

muriel293
20. jan 2009

sandri ako to? prečo schudol??? hm?

janula10
autor
20. jan 2009

ti tam schudol sendus?
juj no a vidis nebol az taky velky nie??? ja som chcela nech ma 3,5 - 3,8kg budem spokojna...uvidime sice ako pojde von 😀 😀

muriel293
20. jan 2009

ja nonstop myslím na sex
nie som divná? ale to len posledné dni! dobre,tak možno posledné dva týždne! 😅

sandraa
20. jan 2009

Muriel to skoro kazde babatko schudne, mozno je to tym ze potom sa cistia alebo ja neviem no....zevraj vacsinou 10perc z vahy....a ze myslis na sex???kokos ja som na sex nemyslela pomaly rok...bo ked som bola tehu tak ma to dost bolelo a teraz myslim skorej na to ako si lahnem do postele a nech mi da kazdy pokoj....a to moje dieta je este celkom spave na to ze ma 7mes....cize sa vyspim krasne od tej 23-7

janula10
autor
20. jan 2009

no ja veru tiez nie od 6mes neviem co je slovicko SEX 😀 😀 😀

elly111
20. jan 2009

baby ved uz je cas zacat pomaly sexikovat, to mi kazala doktorka, ze mi to da na predpis a mam si to vybrat kde chcem 😀
nas mal pri narodeni 3750g, pri odchode 3450g

janula10
autor
20. jan 2009

no tak super neni to velke babo podla mna norma a myslim si ze tak bude mat aj moj macko 😀