Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

muriel293
11. feb 2009

Juuuj elly aj ja už chcem mať takéto starosti ako tyyyyy! Keby som mala zaručený recept ako toho škrčka vyhodiť z toho brucha tak už dávno konám ale žiaľ žiadne praktiky čo poznajú ešte staré tetky nezaberajú,nezaberá sex,ani drepy,ani pohyb asi ani keby celý deň vešiam záclony! 😠 😠 😠 Idem aspoň mrknúť tvoj album keď už nič iné! 😖

muriel293
11. feb 2009

xixiii aký je chutnučký,to vyzerá ako také veselé dieťatko! 🙂

janula10
autor
11. feb 2009

dobre rano ja som spala do 10,30h 😀 pevne verim ze tuto noc nenaspim nakolko ma caka zajtra ta skuska....

elly maly je svetovy 😵 😵 😵
to zistim co som ti posielala a stranku nemaju oni som aj kukala vobec nic....

muriel293
11. feb 2009

dobré ránko Janula,aspoň niekto sa vie dobre vyspať! Normálne ti závidím! Ale tú skúšku ti zas ozaj nezávidím. Ale budem ti držať palceee! 😉

janula10
autor
11. feb 2009

no spi sa mne v pohode stale.....len sa zobudim ked sa ako velryba prehadzujem zo strany na stranu ale inak pohoda jahoda ako ja hovorim....

muriel293
11. feb 2009

no ja už ani nevelrybujem,to brucho už je pre mňa hrozne ťažké ledva sa pretočím na druhú stranu! Peťo si robí prču že však je v ňom velký chlapisko tak čo ale mne to zavadzia!

janula10
autor
11. feb 2009

tak asi preto nespis ja sa musim prevalovat zo strany na stranu inak by som nespala tiez....

muriel293
11. feb 2009

no ale už teraz chvalabohu nemávam také tie stavy že do rána čumím do plafóna lebo sa mi nedá spať,teraz sa mi dá ale vždy ma vyruší to že musím na wcko a tak...

janula10
autor
11. feb 2009

este len oddychuj potom tu budeme pisat este v skorsich hodinach ako elly 😀 😀 😀 😀 😀 😀

muriel293
11. feb 2009

vieš čo,to už ma nezabije lebo malý ma trénuje skoro od začiatku takže to už ma nesere že budem ksichtiť hore už neviem odkedy! 😀 😀 😀

janula10
autor
11. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 vsak potom pokecame ked k tomu dojde 😀 😀 😀 😀

janula10
autor
11. feb 2009

nic idem si zlepit tahak a trochu si to kuknut aj co tam je pisane a mato ide robit dnes vyprazany syr som si nakazala 😀 keby si ma nechali zajtra po poradni v nemocke nech stihnem este taketo jedlo 😀

muriel293
11. feb 2009

dočkaaaj naštartujem svoj aladinovský koberec a dofrčím...aj ja ceem syyyyr! 😀 😀 😀

janula10
autor
11. feb 2009

dojdi mato ho robi dost 😀 😀

elly111
11. feb 2009

jeeej ste sa rozkecali a mňa nikde 😀
baby už len pár dní a u mňa tiež nič nefungovalo, ako vyvolať pôrod, už som aj dlažbu a tie špáry štvornožky zubnou kefkou drhla a nič, sa šúľal na mne drahý 😀 😀 😀
a najviac ma potom štvali poradne každý tretí deň a nič, potom doktorka naplánovala že v pondelok tam už zostanem, ale nechali ma v nemocnici už v piatok kôli prietokom a zničenú ma videl primár, tak že na čo čakať že ráno mi majú dať vyvolávačku 😀 , tak sme rodili v sobotu 😀
baby o chvíľku budete happy s bobríkmi doma, ale choďte na striedačku aby som si mala s kým písať 😀
čo v skorších hodinách že sem budete písať, vo dne v noci, chlapci bývajú veeeľmi hladní, tí v noci často papajú, to keď mi známe hovorili a v téme písali baby čo majú dievčatká že v noci spia 8-10hodín bez jedla, tak som nechápala, to my asi nebudeme ani v roku 😕 😝 😀
som sa rozpísala, kdo to bude čítať? 😀 😀 😀

janula10
autor
11. feb 2009

cau elly ja som si to precitala 😀
no vsak sme pisali a teba nikde.....ja mam cas este s porodom 😵 este ta tu budem otravovat neboj a ja mam internet aj v mobile takze neboj sa ze sem nenapisem spravy co a ako 😀 este ma budes mat dost 😅

elly111
11. feb 2009

sa teším 😀 😀 😀

janula10
autor
11. feb 2009

kde si mamina? 😉

muriel293
11. feb 2009

no moje sa narodí až na termín alebo po ńom už len preto že ho chcem skôr a tie čo skôr nechceli už sú dávno doma z pôrodnice! 😀

janula10
autor
11. feb 2009

no ved cela tabulka je plna som kukala ako puk....ale ako sa hovori to najlepsie na zaver 😀 😀 😀 😀

elly111
11. feb 2009

tu som len som mazala inzeraty, kazdý niečo chce 😀
jasné baby, veď kedy zasa budete tehu si to užite 🙂 , ale mne keď to povedala doktorka zýždeň pred porodom, tak som sa milo netvárila 😀

elly111
11. feb 2009

hľadám nejakú športovú sukňu na leto, možno nejakú tenisovú, nech vyzerám ako žena a matka 😀

janula10
autor
11. feb 2009

elly to bolo moje najoblubenejsie tieto sukne ked som do skoly chodila a bola chuducka...taka do A a mini... 😀

elly111
11. feb 2009

jo ale ja už som stará koza tak nejaku dlhsiu okolo kolien 😀

elly111
11. feb 2009

baby ja som sa tak bála aby som neporodila 13 alebo 14teho som držala nohy pri sebe, nemusim tieto datumy 😀 , moj sa smial že to určite bude 13 teho lebo ja čo nechcem väčšinou mám 😀
ale veď teraz je 14 Valentín to je dobré 😀

muriel293
11. feb 2009

dala by som si palacinky ....... 😝 😝 😝

janula10
autor
11. feb 2009

elly ja som 14juna narodena 😀
ale ja by som chcela keby to bolo 20feb na to vyrocie nase a bola to rybycka znamenie

muriel kto robil??? svokra??? 😀

elly111
11. feb 2009

moja svokra robila palacinky som ju stretla keď som išla na poštu, machrovala 😀
ja som dnes vypila liter capucina sa hanbím, ako prasnica to pijem, nevychutnávam 🤐

elly111
11. feb 2009

veď nemám nič proti 14tke hlavne 13 som nechcela, to unás v rodine nie je veľmi dobré číslo 😝

elly111
11. feb 2009

ahojte zatiaľ frčím sa hrať