Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

elly111
15. jan 2009

Ahojte, zelam novej temicke vela spokojnych prispievateliek 🙂
Vdaka konikovi som spoznala niekolko super ludi 🙂

elly111
15. jan 2009

ahoj janula 🙂

zuzka1.
15. jan 2009

no kocky vas sice nepoznam, ale vdaka konikovi som spoznala par super mamiciek, s ktorymi mam pocit kecame ako keby sme sa poznali uz davno....................mam vas rada kocky 😉

sandraa
15. jan 2009

Ja sa trošku v písani ulievam ale chodievam sem a čítam vaše problemy s detičkami, s bruško, s nákupom pre drobcov atd....s Janulou sa poznám už sto rokov a teším sa ked už bude mať jej Maximko aspon pol roka nech sa s mojím Sebastiánom pohraju tak ako sme sa my dve na Matadorke (kupalisko v Petržalke) spolu bláznili v bazéne...tak baby spoznávajme sa v novej téme papapaaaaa

kvietok23
15. jan 2009

ahoj januuuul 😀

monkula
15. jan 2009

zuzka, a jja Teba 😀 😀

janula10
autor
15. jan 2009

no veru to bol dobry napad zalozit MK 😀 vsak co by sme robili vo volne? 😕

sandraa
15. jan 2009

Kvietok Janula spominala ze si jej suseda tak ja byvam o krizovatku dalej od Vás tak ked porodite tak Vás dojdem kuken nech moj Sebinko spozna dalsieho kamoša...

zuzka1.
15. jan 2009

monkula 😀 😝
no neviem co by sme robili, ved by sme sa na tej Md unudili! teda tie, ktore maju jedno dieta, tie co maju 2 asi nudu nepoznaju, podla toho co od nich citam!!!

monkula
15. jan 2009

zuzka a prečo ten 😝 😝 to akože nepatrilo mne, čo čo? 😕 😕 😀

kvietok23
15. jan 2009

ahoj sandra, no a mozu sa vsetci hrat u nas za bytovkou na travnicku, pieskovisku, hojdacke a smykacke 😀

janula10
autor
15. jan 2009

cau kvietok aj sandra
no veru budeme po kope...ozaj zuzi, sandra ma velke auto 😀 😀 😀 😀

no tato tema je zalozena nam co sa pozname tak super konecne nieco pre nas sukromne 😀

kvietok23
15. jan 2009

jeeeeezis, super,velke auto pre 3 baby, 3 deti a nakupy??? 😀 😀 😀 😀

no nic, idem sa vypnut, ideme s muzikom kukat film - konecne je doma. 😵

janula10
autor
15. jan 2009

juj no kvietok ma VIP ihrisko 😉 😵 😵

sandri maly sebastian spi???

kvietok23
15. jan 2009

vsak ked ho uvidite, tak sa vam 100% bude pacit 😎

zuzka1.
15. jan 2009

monkula 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
xixi
tebe, komu inemu, ved tato tema je len pre tie, ktore sa poznaju, nie pre nas, ktore ich nepozname!!!!!chapes

janula10
autor
15. jan 2009

papa zuzi

inak aby som dala do placu zatial
kvietok je zuzka
sandraa je sandra alebo senda
elly111 je evuska

a ostatne neviem ci su od vas 😕 zalozili sme si temu co sa pozname mozno su od vas neviem, ak nie nevadi baby pridajte sa 😉

elly111
15. jan 2009

sandraa pekne si to o vas s janulou napisala 🙂
aj ja uz idem, prisiel manzelik zo sluzobky 🙂
tesim sa na vas, vsetkym zelam pekny vecer

kvietok23
15. jan 2009

a janula je janula 😀 😀 😀 a uz naozaj idem 😀

janula10
autor
15. jan 2009

zuzka1. mozete sa pridat no problem 😉

elly papa

elly111
15. jan 2009

aj ja pa 😀 😀

marrrka
15. jan 2009

dobry vecer 😀

janula10
autor
15. jan 2009

cau mamina cakatelka 😵
vitaj....som citala ze sa uz chystas do poradne na antolsku...kedy ides presne?

sandraa
15. jan 2009

Maly Sebastianko KONECNE spi, lebo som vyhodila už AVENT flasku bo mi uz smrdela a supla som mu taky tenky dudel a fešimu sa to nepačilo tak spustil rev, on bol hladny ale ked spusti tak uz ani papat ani mojkat až ked som zapla BEBE TV tak prestal...ozaj baby čo mate detičky kukavaju vam bebe TV???tak to je asi najlepsia vec na svete, pustim mu to a mam pokoj, otvorena pusa, veeeeeeeeeeelika slina a kuka a ked sa pred neho postavim este aj nervy ma ze nevidi tie veelikanske kocky, lienky a somarinky a ta kolotočárska hudba no hruuuza ale hlavna vec ze on to zere a maminka si moze netovat....

janula10
autor
15. jan 2009

sendus ale to tam asi len kacicka beha nie??? ci co tam aj ine davaju???

janula10
autor
15. jan 2009

idem ja zajtra doobeda mam skolu ☹ aj ma porazi tak papa

maminkatn
15. jan 2009

ajoj,,monkula....xi xi aj tutok,,,sa stretavame 🙂 🙂
aj ja mam kopa,,,kamosiek,,vdaka,netu,,,,,,a aj vdaka,mojim deckam,,ze ma na to namotali...aj ked nie som nalmladsia.... 😉 ☹
ale naucial,,,som sa pisat,,,skypovat,,,a vela,veci,,,co moje kolegyne,,nevedia,,,a to ma hreje,,,,
😀 😀

sandraa
15. jan 2009

Jani kačička, kocky a somarinky ja ani neviem lebo maly ked to kuka tak aj na mna kasle a ja mam cas aspon riady umyt atd...Držím palce...idem napisat babam do mojej temy že kolko im spia detská, lebo moj maly spava ako novorodenec....

janula10
autor
16. jan 2009

no halo je tu niekto z particky nasej???? 😀

bianca
16. jan 2009

ahojte.Ja mam vdaka konikovi suuuuuuper kamosky

jednu najvetsejsiu uz z mojadvadba a s tou kamosime uz zopar rokov(zdravim ta Lovacka)

a vdaka konikovi som si nasla aj v CR kde byvam suprovu kamosku ktr. pochadza s mojho rodneho mesta a mam s kym kocikovat

vdaka modrykonik