Kde kúpim sadu na krížikové vyšívanie?

velanda
18. aug 2015

Baby, viete mi poradit kde mozem nakupovat' sadu na vyšívanie?
Chcem nejaké milý domik alebo nieco take.

leninka75
19. aug 2015

na nete nájdeš kopec stránok s ponukou bavlniek, ihiel atď......ja osobne radšej chodím do kamenných obchodov typu "galantéria" 🙂 🙂 🙂 🙂.......

gal_augustina
1. okt 2015

ahojte, tesim sa ze niekto tuto otazku dal, zaujimalo by ma ake sady, vzory preferujete, co by ste radi v takej galanterii videli, mali moznost zaobstarat.. pytam sa iba preto lebo sama niekedy hladam a nic nenajdem co sa mi paci, tak pohravam s myslienkou to co napr. mne chyba v galanteriach, ponukat aj inym vysivkarkam. tak by ma zaujimal vas nazor.
a k tvojej otazke, mensi vyber ma kazda galanteria, vacsi vyber podla mojich skusenosti najdes v Bratislave v galanterii Motyl a Ribbon.

oslo1
1. nov 2015

Ahoj. Som velmi rada, ze sa tu niekto venuje rucnym pracam.
Ja som velmi vela vysivala z casopisov. Potom som si niekolko sad objednala z amazon.co.uk
V kamennych obchodoch nenakupujem sady, tam je to zbytocne predrazene.
Ale moj najnovsi objav je aliexpress. Je to z ciny, do vyhladavaca si das cross stitch kits. Maju velmi nizke ceny, ja kupujem p&p free of charge. Som od nich kupila asi 12 sad, ale z amazonu mali rovnaku krajinu povodu, tak viem, ze budu dobre.
Na modrej streche to mam v albume, tak pokukaj.
Aliexpress posiela do celeho sveta.

zdstar
2. jan 2016

ak by ste mali záujem..toto mám voľné.. 🙂 už sa k tomu nedostanem..a sú k tomu aj bavlnky.. :D

slovaskab
23. nov 2016

Ja mám na predaj už vyšitu supravu ak máte záujem. Balonová