Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
26. mar 2008

alex a kam chodis na kupko v BA ?

weja
autor
26. mar 2008

ze vraj april by uz mal byt teplejsi, tak dufam, ze v maji sa uz budeme moct opalovat 😎

alexa27
26. mar 2008

my mame v raci jedno velmi fajn kupalisko, skoro pod lesikom, takze pekne prostredie. chodievam tam aj ked nie je este napustena voda, sa opalovat.
no a potom cele leto travime na zlatych, ale moj manzel je byvaly veslar, takze mame clenske v lodenici a ta ma sukromnu plaz, co je uplne super, lebo je tam cisto a nikto len "domaci" a mame tam aj lodenciarske fitko k dispozicii a kuchynku s velkou terasou a je tam aj taky maly bufet, ktory sluzi aj pre okolitych chatarov a daju sa tam kupit take klasicke kupaliskove dobroty ako nanuky, kofola, hod dog, hranolky a tak...mnam 😅 😎

alexa27
26. mar 2008

kde ste kukucky?? 😕

drobec123
26. mar 2008

ja som tu 🙂))) baby mne sa tak nechce !!!!! a ked si predstavim co vsetko este by som mala urobit, ach jaaaaj..... alex, citala som dnes v trende o zmenach u vas, celkom ich je dost ....

alexa27
26. mar 2008

hm 😒 , mi hovor...pre mna v podstate dopadli tie zmeny celkom dobre, ale je to taka dvojsecna zbran, takze rozmyslam stale nad zmenou. poviem vam potom viac na stretku, nechcem sa tu moc rozpisovat.

jablonka
26. mar 2008

ozaj, kedze v divadle si nepoklabosime, dufam ze si robite este po predstaveni rezervu na pokec 😉 🙂

jablonka
26. mar 2008

nehovorte komu sa nechce! ☹
ja musim eset do piatku napsiat dve veci do skoly - preco by sa mali vyrabat a premietat filmy, a dalej napisat blog o pracovnej kariere, vzdelavani - nieco okolo tejto tematiky
kto mi pomoze? 😕 😀

drobec123
26. mar 2008

ufff jablonka, tak to znie ako horor co vsetko este musis stihnut okrem prace, rodinky..... budem na teba mysliet aby si to zvladla !
inac to stretko predtym je dobry napad, mozme sa stretnut okolo 18.00 niekde napr. na obchodnej aby sme to mali potom blizko. co vy na to ? a mozme poklebetit ! alex, prinesiem ti tu knizku uz naspat 🙂

alexa27
26. mar 2008

a o kolkej sa stretneme o piatej? mne je jedno, ja mam volno 🙂

alexa27
26. mar 2008

drobec aj ja tebe 😉 ...cely tyzden na to myslim, ze nesmiem zabudnut

jablonka
26. mar 2008

no ja neviem presne kedy sa vratim z Trnavy, mala by som podla mna okolo stvrtej najneskor...neviem teda presne na kolkatu to stiham...ale ved ked mi poviete kde budete, ja si vas najdem 😉 😀

drobec123
26. mar 2008

jablonka, mi na teba pockame 🙂 alex, ja som si uz dala reminder aby som tu knizku nezabudla, no ved uz mam svoje roky, nemozem si vsetko pamatat ! 😀

alexa27
26. mar 2008

dobry napad, idem si aj ja hned dat do telefonu 😉

drobec123
26. mar 2008

baby mna porazi, ja som tu este stale ..... cakam na jedno schvalenie aby som s kludom odisla.... sakra ! a to som si slubila ze sa budem ponahlat domov. ach jaaaj....
bobess nie si tu aspon ty ?????

bobess
26. mar 2008

drobec ja som ešte tu a Ty si ešte tu??????? 😀 😀 😀
dnes som vás nestihla ani prečítať, zajtra mám úplný frmol, takže v skratke mi môžete zreferovať čo máte nového????? alebo sa niečo deje nedeje? vďaka. Iináč nejak ste sa rozbehli už sme pomaly za 100 ....toľko rečí a výsledky ... ☹ tak snáď v tejto stovke ... sladké sníčky ... ešte tu nejakú hodinku pobudnem ale potom huráá do postieľky ...

weja
autor
27. mar 2008

dobre ranko 🙂
bobess - v tvojom pripade plati asi doslovne, ze uz v praci aj spavas 😀 😉 ale to som povedala len tak, na odlahcenie, nerobim si z toho srandu, aby si si nemyslela 😉 pevne dufam, ze buduci tyzden to uz konecne vsetko dotiahnes do konca a budes si moct konecne vydychnut... 🙂

holky aj u vas stale snezi...? 😖 som uz z toho na nervy, zima je jak v Rusku a to uz mame jar aj podla kalendara... 😠

inak mam taky pocit, ze mozno to ma za nasledok ten caj, ale vyzera to tak, ze sa mi konecne zazracne upravuje cyklus... 😨 vcera som si spravila ovu test a zda sa, ze ovu bude aj skor ako minuly cyklus a ten predminuly ani nehovorim... takze som rada, ze sa to konecne unormalnuje 🙂

drobec123
27. mar 2008

bobess, to nie o tom case som uz bola v posteli ..... ale cakala som na teba celkom dlho, musis uznat, a teba nikde ! sa polepsi !!! 😀
a inak nic noveho v skratke, len sa tak vykeckavame o zivote a tesime sa do divadla ! nezabudni, to uz je zajtra ! inac ja nemam na ziadnu z vas tel. cislo, poslem vam moje do IP adresy, pre istotu, ok ?
a este sa musim priznat ze moja ovu prisla tento mesiac o dost skor, len neviem kedy, dnes som si merala prvy krat teplotu a mam 36,7 (co je u mna vysoka teplota) a tak som si povedala ze cert to ber idem skusit prvy ovu test v zivote a bola som celkom sklamana ked som mala len /. som sa tesila ako male dieta ze aspon na ovu teste budem vidiet // a nist ..... no tak to su moje novinky ....

drobec123
27. mar 2008

vidim weji, ze mame rovnaky problem, teda ja som to nepredpokladala ze sa mi to posunie a tak som z toho nie az tak nadsena ako ty ..... ale tak svet sa nezruti, ideme dalej ... aj ked mala iskierka nadeje je 🙂

alexa27
27. mar 2008

Ahojte 🙂
bobess, teda ty si inak pracovita, dufam, ze ale do divadla stihnes prist.
drobec posli to cislo, aj ja ti poslem pre istotu.
bubatenko, tak ma napadlo, nestihas prist aspon na pokec pred divadlom zajtra?
weji, drobec, myslite, ze to ten caj vam mohol posunut? mne neskratil cyklus, ale asi mu z casti vdacim za to, ze ovu vobec bola i ked tent omesiac vyzera, ze tiez bola a teraz ho nepijem vobec, ale buduci cyklus zacnem zase poctivo. len musim si dat nejaky namiesat leb oho uz mam malo.

weja
autor
27. mar 2008

drobec - no ved je to trochu na figu, lebo kazdy mesiac mozeme cakat ovu v iny den 😒 ale vdaka bohu aspon ze pride 😀
alex - no ja si myslim, ze bylinky maju poriadny vplyv na organizmus... z vlastnej skusenosti viem, ze aj po kyrete ked som zacala intenzivne pit alchemilku, mrcha prisla za 5 tyzdnov - skoro ako moj normalny cyklus, takze bez problemov... potom som ju v januari prestala pit a to som mala cyklus 40-dnovy a dost rozhadzany 😖 od februara zasa pijem tento cajik a cyklus bol bez problemov, tento mesiac to zasa vyzera tak... este aj ta faza od mrchy po ovu sa skracuje, takze ja som spokojna... 🙂 mozno sa nakoniec nabehnem aj na 28-dnovy cyklus 😀 to by uz bola aka parada...! 😵 😉

alexa27
27. mar 2008

weji, tak to je super, ze ti to takto pomaha. snad bude coskoro aj ten "28-dnak" ale az po deviatich mesiacoch pauzovania, co povies? 😵

jablonka
27. mar 2008

inak, alex - daju sa homeopatika ako napr. to vase folliculinum kupit v kazdej lekarni alebo su to nejake speci lekarne? 😕 ..a asi to nie je na predis, ze? 😕

alexa27
27. mar 2008

daju sa zohnat bezne v lekarni, ked ich aj nemaju, vedia ich objednat, takze nemala by si mat problem. ale bolo by asi dobre sa poradit s odbornikom predtym ako si ich kupis, lebo je velmi dolezite davkovanie, napr. aj my s bubatenkom uzivame to iste homeopatikum kazda inak, takze na vlastnu past by om to neriskovala, aby si si viac neublizila ako pomohla.

jablonka
27. mar 2008

jasne, ja viem, nebudem to brat len tak, len ma to zaujimalo 😉
inak zajtra nebudem vobec na nete, tak neviem ako sa dohodneme kde sa stretneme 😕 ...alebo zavolam zajtra alex a povies mi kde ste? 😕
mne sa taaak strasne nechce ist do Trnavy, ze az 🙄 ...ale to uz mam uplne posledne prednasky, tak snad to prezijem 🙄 😅

weja
autor
27. mar 2008

alex - no bodaj by si mala pravdu 🙂
ja som stale rozmyslala nad tym Gynexom, v snazilkovskych temach ho velmi chvalia, ako im upravil cyklus... ale asi este pockam, ved je mozne, ze za chvilu uz budem mat vdaka caju cyklus ako hodinky 😀 😉

alexa27
27. mar 2008

hej, urcite vydrz, ked ti cajik takto pekne zabera 🙂

ja zajtra nie som v praci, takze tiez nebudem na nete. drobec, najlepsie by bolo keby si mi zavolala, ked budes na obchodnej a ja za tebou pridem, budem v meste uz asi od tretej. a jablonka, ty potom crnkni mne a dobehnes za nami 🙂

bubatenko
27. mar 2008

ahojte vôbec nestíham.... jeden meeting za druhým.....
alex ja v podstate môžem zajtra, len to som sa ja dozvedela len pred týždňom.... lebo sestra oslavuje nakoniec dnes a svokor v pondelok, lebo chce abz tam bol aj moj mangel a ten ma volno až v pondelok.
Takže kľudne pred začatim preddstavenia sa môžem s vami stretnúť. Kedy sa približne stretávate?

alexa27
27. mar 2008

asi medzi piatou siestou 🙂
super, tesim sa, ze mozes

bubatenko
27. mar 2008

ok... však zajtra sa tu dohodneme a ja prídem na chvíľu s vami zahájiť víkend 🙂