• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočky zo snažiliek - "stará partia" :)

30. januára 2010 
weji - dakujem, si zlata :slight_smile:
no vcera som jasne ze pozerala po nete vsetko mozne, tak ono je to zapricinene zrejme tou hormonalnou liecbou, ktora ma za ulohu aby narastol a nasledne praskol folikul, lenze mne zrejme len rastol a rastol a nepraskol... a potom sa nevstrebal ako by sa normalne neprasknuty folikul mal, ale este stale rastol aj je z neho taka cysta :frowning2: ...cize fakt sa zrejme neda nic ine robit len cakat jeden cely cyklus ci sa vstrebe, alebo praskne - co dufam ze nie, lebo je to nahla prudka bolest :cry: ...ale vraj sa v drvivej vacsine vstrebu - no a potom zvolime inu liecbu
- ak sa nevstrebe a ani nezmensi, ale nebidaj narastie, horzi operacia :cry:
- mam aj foto tej hnusoby, zoberiem babam na stretnutie
28. mar 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... dnes nam blbne net v práci.... ale sa to koneče rozbehlo...
jablonka neviem, čo k tomu povedať.... poznam ten pocit, ja ju tam mam tiež...... netreba jednoducho na to myslieť a davať tej cyste takú moc.....jednoducho si povedať, že ju obídeš a babatko príde tak-či tak...... :wink:
Večer pokecáme o tom....
28. mar 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj, tak verim, ze sa hnusoba vstrebe :angry: ten Clostil je asi fakt riadne svinstvo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nevadi, fakt treba len pozitivne mysliet, nech vsetko dobre dopadne.... :wink:
28. mar 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok dievčatá, wejka tebe prajem pekný víkend, bobess tebe ďakujem za prevod vstupenky a poriadne si odpočiň dnes večer a naber síl na posledné tri dni a s vami ostatnými sa vidím večer..... pekný víkendík
28. mar 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobess, diky za tip na divadlo. myslim ze hovorim ze vsetky holky ze to bolo vyyyyyyyyyyyborne ! nasmiali sme sa a bolo to to prave na piatok vecer. super interaktivne ! :wink: kto bol vrah u vas ??? prezrad ....
29. mar 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobess...pridávam sa k drobec... bolo to úžasné a o to viac ti ďakujem, že si mi prepustila miesto..... :slight_smile: Príjemný záver pracovného týždňa a po návrate domof som tak príjemne uvoľnená zaspala ako mimino :slight_smile: Pekný víkendík ešte prajem
29. mar 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som rada že ste sa zabavili ... vrahom bola tá mladá baba. A u Vás?
30. mar 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko,
zasa dalsi pracovny tyzden... :confounded:
tak vidim, ze divadlo bolo dobre a zabavili ste sa... :slight_smile:
a inak - vikend bol aky?
31. mar 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobess u nas bol vrah ten jej milenec :slight_smile:)
dobre ranko.... weji ako dopadlo stretko ?
31. mar 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no stretko sa nakoniec nekonalo... :frowning2: tehulky boli totiz prave v ten den kde-kade na kontrolach a boli uz po celom dni unavene a vacsine ostatnych sa to tiez trochu skomplikovalo, tak sme to po vzajomnej dohode odlozili... skoda :unamused: ale na druhej strane mi to tiez celkom padlo vhod, lebo vecer sa k nam chystali kamarati, tak som mala aspon viac casu trochu upratat a pripravit daco pod zub... :slight_smile: nabuduce to hadam lepsie zorganizujeme...
inak z tych vasich reci si absolutne neviem predstavit, co to bolo za divadlo :sweat_smile: ale hlavne, ze ste sa zabavili... :wink:
31. mar 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji, nabuduce naplanujeme tvoj vylet do BA tak aby sme sli spolu na divadlo, aby si vedela o com hovorime :slight_smile: teraz to fakt musi vyzerat ze ta natahujem :slight_smile:
31. mar 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no pridavam sa k tomu, ze divadlo bolo super, velmi sme sa zabavili :slight_smile: ...naozaj by sme v buducnosti mohli zorganizovat aj nieco take, aby mohla prist aj weja :wink:
zacala som si dnes merat teplotu, manzel mi kupil novy teplomer...uz sme boli po nakupoch, ale aj tak sa cez cele nakupne centrum vratil do lekarne a nejaky mi vybral...dufam ze mi prinesie pozitivnejsie teploty v buducnosti...
31. mar 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec :grinning: no ste zlateee... dufam, ze bude este prilezitost, aby sme sa znova stretli... :slight_smile: ale ked by uz k tomu doslo, tak by som asi viac uprednostnila nejaky pokec pri kave, lebo vela takych prilezitosti, ked by som s vami mohla pokecat na zivo, nie je... :grinning:
jablonka - tak snad ten novy teplomer fakt prinesie stastie :wink:

ozaj, ako ste na tom momentalne? nejako som stratila prehlad, odkedy sme to nejako prestali rozoberat... akurat viem, ze drobec je tiez 19DC, lebo naposledy nam mrcha prisla narovnako :grinning:
31. mar 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, bubatenko by uz mohla testovat, myslim ze v piatok spominala ze teplotka je nad 37 :dizzy_face:
31. mar 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: ,
aj ja sa pripajam k davu a dakujem bobess, lebo divadlo bolo fakt skvele :grinning: .
ja mam dostat mrchu v nedelu a neratam s tym, ze by som ju nedostala, takze tak :unamused: .
a ostatne ako?
bubatenko vyzera nadejne s teplotami nad 37
31. mar 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,

dnes troha neskor - bola som si splniť svoju občiansku povinnosť - podať danové priznanie. Som jedna z tých, čo si to nechávajú na poslednú chvíľu.
Bubatenko by aj mohlo testovať, ale sa bojí.... dnes som 12 den po ovulke.... a neviem, či mam počkať.... a teplota sa drží a musím priznať, že mam aj ako také prznaky.... ale ten strach, že sa mylim je veľmi silný :unamused:
31. mar 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to vaaazne? :dizzy_face: bubatenko a ktory DPO si? a kedy ne/cakas?

ja som mala ovu asi vcera alebo dnes... snazilkujeme naplno, takze uvidime... este musim preckat dllllhe dva tyzdne....
31. mar 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji však vidíš na grafe, 43 DC, ale len 12 po ovulke... a v podstate dostať by som mala 14 dni po ovulke, t.j. v stredu
31. mar 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubatenko - grasny graf :dizzy_face: no byt tebou, pockam aspon do 14DPO... skor to podla mna nema vyznam... takze ak sa teplotky udrzia, vo stvrtok testni :wink:
jasne, ze sa bojis, je to normalne... ja mavam tiez pred testovanim take stavy, ze mi je az do revu a trasu sa mi ruky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne je v tej chvili zo mna len uzlik nervov :sweat_smile: :pensive:
ale ty mas teraz najlepsie predpoklady, tak sa skus prilis nesledovat a bez stresov prezit tie zostavajuce 3 dni... drzim palce!!! :slight_smile:
31. mar 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este som sa chcela spytat - mala si uz aj predtym take teploty nad 37?
31. mar 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdy..... teraz prvý krát mi vystúpili nad 37
31. mar 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko, grafik vyzera uzasne :dizzy_face: ....ale vydrz radsej do 14dpo i ked vyzera to super nadejne :dizzy_face: :dizzy_face: a zvlast ked si predtym teploty nad 37 nemavala :wink:
31. mar 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko :dizzy_face: ...ja by som uz skusila testnut...co som pozerala grafy, uz 10 DPO vysli pozitivne testy :slight_smile:
a aj ste sa snazilkovali v obdobi ovulky? :confused:
31. mar 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to hej, to je ozaj dost dolezity fakt, ked mas teraz prvy krat take vysoke teploty :dizzy_face: supeeer, ale nepredbiehajme... pekne pockaj do stvrtku a potom testni... :wink:
31. mar 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež si myslím, že počkám do piatka čo sa bude diať a potom testnem....no jednoducho bude to dlhý týžden :wink:
Ja by som bola tak veľmi šťastná... ešte by mi vychádzal termín na mikuláša, čo ma aj moja maminka narodeniny a 4 dni predtým aj moj tatino..... a prave kvôli nemu.... je choručký a po ničom inom netúži ako vnúčatku - myslím, že krajší darček by som nemohla dať :dizzy_face:
31. mar 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mohlo by to vyjst aj 10DPO, ale niektorym vyjde prvy pozitivny test az 15DPO, dovtedy testuju aj kazdy den a nic... :unamused: bubatenko by mohla byt sklamana, ak by sa unahlila a pritom by to este ani nic nemuselo znamenat... ja by som asi radsej pockala... :confused:
31. mar 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko, velmi ti drzim palce :dizzy_face:
31. mar 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej - snažilkovali jeden, dva dni predtým.......ale ja mam pocit, že ovulku som mala deň predtým ako mi to zaznačilo...... aspon podľa mojich pocitov a aj ovulačný mikroskop mi to potvrdil
31. mar 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridavam sa - drzim vsetkych 20 !!!!!!!! :dizzy_face:
bubatenko ty si aj chcela decembrove babo pod stromcek, ze? :wink:
31. mar 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok