Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
2. apr 2008

ahojte 🙂
dakujem za pochvalu izbicky, no uvazovala som tak, aby to nebol cisto detsky nabytok...myslim ze o par rokov vymenime tapety a zaclonu za nieco romantickejsie dievcenske, zmiznu tie haldy hraciek a bude z toho dievcenska izba 😉 ...vsetko v ramci moznosti, vedela by som aj inak carovat 😅
bubatenkooo, ta teplotka je nadherna, verim ze je to dobre znamenie 😵 ...prosiiim, otestuj v piatok rano, nech nie sme tolko cez vikend napate 😅
drobec - to s tou sefkou je teda des, neznasam taky typ ludi 😠

drobec123
2. apr 2008

no nic baby, ako som povedala bude budem tehotna alebo odchadzam inde. dva kohuty na smetisku nemozu byt, to je jasne ☹
je mi luto ze vas tu tymto zatazujem ale nemam to cez den s kym riesit. dufam ze aspon vy sa mate lepsie ...

jablonka
2. apr 2008

fuu, drobec, to mi je luto 😢
vobec nas nezatazujes! 😉
no je to na jed, ze po tych vsetkych uspechoch sa k tebe firma takto zachovala 😠 , a ta dotycna si je asi velmi dobre vedoma tvojich kvalit, preto je nechutna, aby ta odrovnala ako konkurenciu 😠
ja nemam na taketo vztahy zaludok, teraz to mam OK, ale uz v minulosti som si tiez zazila svoje 😢 ...a vsetci mi hovoria ze v dnesnej dobe je to takmer vsade...brrr, kde budu poctive duse pracovat?! 😢
drz sa a v najhorsom fakt zmen pracu...mozno si potom uvedomia co urobili 🙄

weja
autor
2. apr 2008

drobec - ☹ to je fakt na figu, ze sa ti to takto skomplikovalo... 😒 ako pise jablonka, zrejme sa citi byt tebou priamo ohrozena, lebo pozna tvoje kvality... no je to na nervy, viem si predstavit... 🙄
no prinajhorsom fakt uvazuj o zmene... niekedy je to sice posledne riesenie, ale aspon si to tvoji nadriadeni uvedomia, ze asi spravili chybu... drz sa!
a jasne, ze nas s tym kludne dalej "zatazuj" - ved od toho sme tu... 😉

bobess
2. apr 2008

drobec-tak to je nagrc celé. ani ti človek nevie poradiť lebo najradšj by som ťa posalala na materskú už v nultom mesiaci nech si to tam vyžerie celé tá kolegynka. mňa hlavne naštvalo že tam bola jeden deń aj z cestou už ako píšeš sa tvárila že bez nej by si to tam asi celé zlikvidovala totálnym bordelom a chaosom ...

no ja mám dnes tiež deň blbec, čo sa práce týka a aj mojej kamošky ktorá mi oznámila že je tehu (samozrjeme na prvý krát - ´čo už ani nekomentujem) ale zato som kúpila neterke krásne nohavice - dvojo, krásne tričká - dvojo, balóniky, pečiatkovače a papierové taniere a pohárky na nedeľńajšiu oslavu jej 4 narodenín ... ešte tú česaciu hlavu musím zohnať

weja
autor
3. apr 2008

dobre ranko 🙂
este tu nik nie je??? 😕

drobec123
3. apr 2008

ja som tu, aj s mojou novou sefkou ☹ dobre ranko .... rano som vzdy este dobre naladena, ale vecer napr. vcera mi bolo tak do placu ze naozaj som odtialto utekala presne ako mi skoncila oficialna pracovna doba co u mne je dost nezvycajne lebo tu vzdy sedim dlhoooo...... musim najst na tom nieco pozitivne a bude mi lepsie na dusicke.
ako sa mate vy ? weji teplotka sa drzi ?

weja
autor
3. apr 2008

ahoj drobec - no vidis, aspon nieco je na tom pozitivne - aspon ta "donuti" chodit na cas domov 😉 to samozrejme srandujem... je mi luto, ze sa ti to takto v robote pokaslalo... 😖 to tam potom clovek chodi fakt len s premahanim... a co na nu hovoria ostatni? tiez im lezi v zaludku?

teplotka je hore, ale som este len 5DPO, takze este mam dlhu cestu pred sebou... 😒
a co tvoja?
ozaj, cajik pijete?

bobess
3. apr 2008

aj ja som už tu. ale ja som tu u6 od 6.00 mám totiž dnes daňovú kontrolu a ešte k tomu aj nový PC, takže sa tu s tým nastavovaním trápim ...
drobec - chúďatko naše ... čo tá druhá ponuka? myslíš že sa to nezlepší?

drobec123
3. apr 2008

weji, mne moj graf neukazal ani ovu kedze som zacala merat neskoro. a teploty nie su dost vysoke, a nic ani necitim takze cakam uz na mrchu, teda buduci tyzden. potrebujem sa trosku ukludnit z tohto vsetkeho napatia a verim ze sa nam to skoro podari. preto som zatial nereflektovala ani na tu druhu ponuku. chcem sa stretnut ale s tym kamosom co mi to posunul ako info a zistit viac, neviem ci je to presne to co by ma bavilo .....
a co sa tyka reakcie ostatnych, vies je to velmi specificke kedze ja som na oddeleni bola veeeelmi dlho sama, od minuleho roka mam podriadenu a ta tiez zatial nie je nadsena ale berie to ze medzi novou sefkou a nou som ja este ako filter, takze sa jej to uplne nedotyka .... a ostanym to je jedno kedze sa ich to netyka

weja
autor
3. apr 2008

bobess - nech danova kontrola dobre dopadne, drzime palce 😉
drobec - takze to je len tvoja nadriadena? ja som myslela, ze vsetkym... ahaaaa, tak to je jasne, ze im je to jedno... to je skoda, myslela som, ze keby ste boli viaceri nespokojni, ze by sa mozno nieco zacalo diat, ale takto je to komplikovanejsie... 😒
kazdopadne, nic nedas za to, ked sa budes informovat o tej ponuke... je to na figu, ze by si musela zacinat zasa od zaciatku, ale niekedy je to lepsie riesenie, ako sa v praci zozierat a stresovat... 😖

bubatenko
3. apr 2008

dobré ránko prajem... ja mam dnes dovolenku.... pre istotu.....

drobec... ani neviem, čo ti mam napísať, ale viem si predstaviť aké to musí byť ťažkééé...... hlavne sa snaž hľadať, čo najviac pozitív, aby si neupadla do depky, lebo myslím, že aj napriek tomu, že máš toho veľa, svoju prácu máš rada.... prajem ti pevné nervy...

no dievčatá moje nádeje, pocity sa rozplynuli.... teplota išla dnes rapídne dole, príznaky sa včera vytratili a teraz slzičky na krajíčku a bolesť na srdiečku....moje príznaky s najväčšou pravdepodobnosťou súviseli s tým, že som mala konečne ovulku a aspoň viem ako reaguje moje telo keď funguje ako má... viem, čo je to bolesť v prsiach, strašné krče v podbrušku atď, atď..... strašne som tomu verila tento mesiac, bola som o pravde príznakov presvedčená, ale o to viac to dnes bolííííí.... idem niečo robiť ak sa bude dať, poobede mam sedenie s diplomovým vedúcim, ale neviem čo múdre mu dnes poviem.... akurát ma pošle kade ľahšie... 😒

bobess.... držím palčoky, aby tvoja doterajšia práca a snaženie bolo čo najlepšie ohodnotené 😉

weja
autor
3. apr 2008

bubatenkoooo... ☹ ☹ to hadam nie... ja som tomu tiez verila, ved tvoj graf bol ukazkovy... fakt sa to moze zmenit pomaly z hodiny na hodinu... 😔
neviem, cim by sme ta povzbudili... poplac si kludne, ulavi sa ti trosku... to sklamanie je vzdy hrozneeee... ☹ aaach jo... 😔

drobec123
3. apr 2008

bubatenko, tak to moj problem nie je problem ked citam o tebe. straasne som si priala a verila nam vlejes nadej a aspon z niecoho sa budeme tesit cez vikend ! je ale skvele ze si mala ovu a aspon trosku sa cyklus upravil, som presvedcena ze si na najlepsej ceste k uspechu !

jablonka
3. apr 2008

bubatenko 😢 , to ma mrzi ze to zrejme nevyslo, chapem ako sa citis...ani neviem co viac povedat, snad uz konecne pride obdobie, kedy sa budeme tesit z prvej tehulky...
no my mame v robote dalsiu tehulku, takze nic moc pre moje pocity, ale na druhej strane je to krasne sledovat ako rastie cloviecik 🙂 ...len skoda ze prave tieto dve tehule si to neuzivaju, jedna stale strazi kazde edko na sebe a hoci zacina 7. mesiac pribrala len 4 kila, este vobec nic nekupila pre mimi a ani len netusi aky kocik a pod. 😅 ...je to tazka intelektualka a vcera povedala ze vlastne to este ani dieta nie je, len nezivotaschopny plod´ ☹ ...a ta druha - napr. dnes ma bolesti brucha na pravej strane, stale sa tam drzi a zda sa ze ju to fakt boli, ale robota je pre nu prednejsia ☹

jablonka
3. apr 2008

...ze strazi kazde deko na sebe som chcela povedat 😅

bobess
3. apr 2008

bubatenko - ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ čo viac môžem povedať ... už nejeden krát sme si to prežili zostáva len dúfať že tentokrát to bude naposledy 😒 verím že sa telíčko už na to pripravilo a ovulka bude pravidelne ... a skôr ...
dnes mi je tiež nejak tehulkovstky - teda moja kamoška plánuje mimi vov eľkom o tom stále rozpráva (má frajera asi mesiac, ale som fakt presvedčená že sa im to na prvý krát podarí ...) a teraz tu bola moja kolegyňa - tá čo nastúpila tehu ... so 6 týždenným mimčom, krásne sa usmialo na mňa a spalo ďalej ... bolo nádherné, manžel z neho nechcel oči sputiť, a keďže je to chlapeček tak o to viac ...

jablonka - no to tak býva ... len škoda že si nevieme my nejak povedať nech sa na to mi tak neupíname ...

alexa27
3. apr 2008

ahojte dievcata, tak ja dnes tak oneskorene.

jablonka, Diankine fotky z oslavy su prekrasne. je to rozkosne dievcatko, mas byt na koho pysna 😵 taka mala princeznicka to je.

bubatenko, ...mrzi ma to 😔 ....nebudem ani viac pisat 😔

drobec, tu ponuku si urcite pozri, za to nic nedas a aspon budes mat zadne vratka keby to uz bolo neznesitelne. uplne ta chapem, lebo ja som v obdobnej situacii co sa tyka toho, ze by som sla najradsej do novej prace, ale na druhej strane stale tajne dufam ,ze mimi uz konecne vyjde a stastlivo to tu dobacujem na matersku 🤐

jablonka
3. apr 2008

ahoooj alex 🙂
a ozvali sa ti nakoniec z tej firmy co si tam bola v piatok? 😕
dakujem za pochvalu fotiek, no Di je moje slniecko, vcera sme vsetci traja hrali Clovece, perfektne sme sa zabavili, az nas brucha od smiechu boleli 😀

alexa27
3. apr 2008

😵 jeeeeej, aj ja uz chcem mat takeho maleho zlatusika.... 😵

z tej prace sa mi neozvali, dnes som tam mala ist na dalsi pohovor s konatelom, ale kedze nevolali, tak nic z toho nebude. zrejme ako som predpokladala, plat bol kamen urazu, ale aj tak mi pride dost neseriozne, ze ani nedali vediet, ze nic 😖

weja
autor
3. apr 2008

jablonka - Diankine fotocky su fakt ukazkove... 😵 je to ozaj krasne dievcatko, taka mala paradnica 😵 velmi sa mi pacila ta torta aj kyticka, s ktorou sa fotila - krajsie by som si pre 5-rocne dievcatko nevedela predstavit, ani keby som chcela...
fotky sa vam fakt vydarili... ozaj, kto fotil - mamina ci ocino? 🙂

alex - tak ty si uz rozhodila siete pri hladani novej prace? predpokladam, ze vo Viedni... kedy mas dake pohovory? aby sme vedeli, kedy drzat palce... 😉

alexa27
3. apr 2008

weji, zatial som nerzhodila, toto bola len jedna ponuka co sa mi zapacila, bola sice na slovensku ale pre viedensku firmu, tak sa mi to zdalo celkom perspektivne pre mna.
mam uz nejake kontakty na headhunterov, tak ich asi v blizkej dobe vyuzijem a poslem im cv. su to taki, ktori maju v ponuke aj pozicie v zahranici, tak snad budu mat nieco aj vo viedni. uvidime.

drobec123
3. apr 2008

no baby je to presne tak ako ste napisali, moja kolegyna z prahy ktora ma vcera akoze chcela potesit v mojej pracovnej situacii mi povedala, no vsak si naplanuj byt tehu a bude to vyriesene, tak som s kyslim usmevom odpovedala ze vsak ano naplanujem si to - a ona cela nadsena ze chceme mimi sa ma spyta ze tak a kedy to chcete ???!!!!!! sakra co jej mam na to povedat .....

jablonka
3. apr 2008

juuj, Alex, z toho si nic nerooob, ked som videla ako prebiehali pohovory u nas vo firme 😖 ...a to by clovek od takeho gigantu uz cakal nejaku tu serioznost 😅 ...som si povedala, ze uz si v zivote nebudem nic robit z nejakeho neuspesneho pohovoru 😉
weji - dakujeeeme za pochvalu, odkazem Dianke! 🙂
- no ja som dvorny fotograf nasej princeznej, bavi ma to 😵 ...krasne fotky som jej porobila minuly rok na jar v okoli bratislavskeho hradu, uplne uzasne, ale nemozem ich dat na net, lebo su na klasickom filme 🙄
no tu tortu som chcela inu, ale tetuska co ju robila je zvyknuta na klasiku 😅 ...ale nakoniec sme boli spokojni, len Di nezjedla ani kusok, torty jej absolutne nic nehovoria 😕
a kvetinky dostala od deduska /mojho ocina/ 🙂

alexa27
3. apr 2008

drobec, bez komentara..... 😔

jablonka
3. apr 2008

drobec - no, kto nezazije, nepochopi... 😔

drobec123
3. apr 2008

jablonka tie fotky su ukaaaaazkove, naaaadherne !!!!! aj my chceme princeznu a ta tvoja je okuzlujuca, musis byt na nu pysna ! inac my tiez mame vela fotiek z detstva ktore sme si chceli zachovat nielen v tlacenej podobe, vies co sme spravili ? normalne sme ich rozlozili na stol a po jednej sme ich nafotili v plnej velkosit do digitalu a poviem ti nemas sancu rozoznat ze neboli niekedy robene inaksie. skus ich pofotit po jednej a sama uvidis !

jablonka
3. apr 2008

drobec - dakujeeeme 🙂
...dobry napad, skusim ich pofotit a ked budu OK pridam aj nejake starsie fotky do albumu 😉

weja
autor
3. apr 2008

alex - nieco sa isto najde, ked zistia, ake mas kvality, budu ta brat vsetkymi dvadsiatimi 😉
ja som tiez presla koooopou pohovorov pred 2 rokmi, ked som si po VS hladala robotu... a bola som max. znechutena, ze jedinym, co vsetkych trapilo, bolo, ze nemam ziadnu prax 😠 to bol des 😖 najskor ma to vytacalo, ale ked som uz mala za sebou asi piaty pohovor, tak ma to prestalo trapit... povedala som si, ze raz niekto oceni moje kvality a kludne si na to aj pockam... a potom ma zrazu prijali sem... 😀 😉

drobec - take reci dokazu vytocit 😠 viem si predstavit... skus si to nepripustat prilis k telu... 😉

jablonka - ja mam rada klasiku, ta torta bola fakt krasna 🙂 mala si si z nej dat ty aj za Di, ked ona nechcela 😉 😀
no ako vravim, fotky su to fakt vydarene... 🙂 po kom je Dianka taka sneda? vyzera ako keby sa prave vratila od mora... 😵

jablonka
3. apr 2008

weji - ano, bola tri-styri tyzdne po navrate od mora 😉 , ale ona je inak taka sneda, asi po tatovi 😉
no ja som si z torty kusok dala, ale ja som ta posledna ktorej to je treba! 😠 🙄
esteze sme nabalili krstnemu 😀