Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
16. apr 2008

fuh, tak to teda nie, 40-ka nieeeeeeee 🙄

dnes idem po dlhej dobe zase na masaz tak sa tesim, idem si dat tentokrat klasicku, potrebujem rozmasirovat hlavne ztuhnutu siju 😝

alexa27
16. apr 2008

papa holky, jdu pomaly, vidime sa zajtra. zelam pekny vecer 🙂

drobec123
16. apr 2008

papa

bubatenko
16. apr 2008

ahojte opäť na večer.... sa ospravedlňujem, ale občas sa zažeriem tak do diplomovky, že stratím pojem o čase.... celkom fajn tému ste dnes rozoberali....ja osobne sa bojím toho, keď budem mať na začiatku 3-ku. Lebo duchom si pripadám strašne mlado a deprimuje ma pohľad na rok narodenia v občianskom preukaze, lebo je to už fakt ďaleko a neúmerné mojim pocitom, asi tak 😒
Weji beriem lieky na zápal priedušiek a obsahujú niečo , čo znižuje koncentráciu a celkovo utlmujú.....ale dve kafča ma vždy dajú dokopy 🙂
NO dobre tak Vám prajem pekný večer a zajtra sa opäť ozvem.... papa

jablonka
16. apr 2008

ahoj bubatenko - no mozeme si podat ruky s tou diplomovkou 🙂 ...kedy mate odovzdat? ja ju nesiem 28.4. zviazat a 30.4. musi byt v skole...potom si dam oddych a v polovici maja zasa prituhne 😖

bubatenko
16. apr 2008

no ja nemým vôbec oddych... ja mam odovzdať do 9.5. a ešte mam medzi tým 3 skúšky, lebo nám len teraz začína skúškové... ako keby sme ho nemohli mať v apríli, jednoducho na poslednú chvíľu... potom si itak neoddýchnem, lebo my máme štátnice posledný májový, prvý júnový... takže veľa priestoru medzi tým nemáme. 😠 Nech už je to za nami.... lebo fakt ma to nebaví a tie priedušky ma ubíjajú.... už som vykašlaná z podoby 😠
Jablonka potom sa pôjdeme poriadne opiť keď to bude za nami - súhlas 😉 Držím palčeky, nech nám tie strany čo najrýchlejšie pribúdajú 😉

jablonka
16. apr 2008

bubatenko - suhlas 😀 ...ja sice vobec nepijem, ale vsetko v zivote je raz po prvy krat 😀 ...no ja som dnes mala poslednu skusku, este neviem vysledok ale malo by to byt v pohode, na dalsi tyzden ju musim ist dat zapisat plus este jednu co mam urobenu ale nezapisanu plus zapisat diplomovy seminar od svojho skolitela...ja by som chcela do pondelka celu diplomovku dokoncit a buduci tyzden si necham na uvod a zaver a predhovor a abstrakt a obsah a literaturu a take tieto nedolezito-dolezite veci 😉 ...a statnice by som mala mat posledny majovy tyzden 😖 ...bojim, bojim ☹

bobess
17. apr 2008

dobré ránko,
bubatenko, jablonka - držíme palčeky aj my ... už nech to máte za sebou ... z tých termínov a skúšok sa mi až hlava zatočila ...

ináč včera som sa na správach zasmiala - hlavne keď hovorili o Putinovi, Sarkozim a pod. - ako vymieňajú svoje manželky !!! Zvláštne že to že bývalá manželka Sarkoziho vymenila tiež nie je až tak podstatné !!!

weja
autor
17. apr 2008

dobre ranko 😎
bobess - tulipaniky su kraaaasne 😵 tebe sa tie kvietky nejako vsetky drzia... 🙂
jablonka, bubatenko - drzime palce...!!! no nezavidim vam toto obdobie, samy stres a ucenie... 😖 ale ten pocit ulavy na konci stoji za to... 😉
alex - aka bola masaz? 🙂

drobec123
17. apr 2008

bre ranko ...... no skusky a diplomovka mi pripomenuli sice fasa studenske casy ked som nemala kazdy den rovnaky ako teraz, ale asi by som to nevymenila .... uz by som sa nevladala ovladat aby som tym ucitelom nepovedala svoj nazor. ale dievcata, vydrzte tych par dni a bude to vsetko ok, predstava ze cez leto si budete uzivat volna je skvela nie ? 🙂

bobess
17. apr 2008

weji - vďaka, teraz je tak hnusná zima, že nemajú čas ani vädnúť ...

weja
autor
17. apr 2008

bobess - zeby primrzli...? 😅 este stale mate take hnusne pocasie? tu trochu prsalo vcera a bola aj dost zima 😖 ale dnes je to uz lepsie, je sice zamracene, ale aspon neprsi... 🙂

bobess
17. apr 2008

weji- u nás je hnusne hnusne ... brrr práve som prišla z vonku a som premočená a premznutá ... ešte aj kávovar je v servise ... asi si dám varené víno ... ako v decmebri

drobec123
17. apr 2008

fakt je hnusne, uz treti den !!!!! a pritom rano svietilo krasne slniecko aspon u nas v PK.
ale tu zase mrholi fuuuuuuuj !!!!
mnem varene vinko je super napad !

weja
autor
17. apr 2008

len pozor, aby ste sa nepripili...! 😀
no neuverite, ale tu je momentalne uplne nadherny den - nefuka a slniecko svieti na krasnej modrej oblohe 😵
ja som uz priiiiiiiiserne hladnaaaaa... 😝 na ranajky som mala len hrozno a jogurt a teraz uz neviem, co so sebou, uz zacinam byt nervozna a to nie je dobreeee... 😅 aspon pre kolegyne urcite nie 😀

drobec123
17. apr 2008

ja chrumam slane krekry, vobec nic zdrave ale meetingovala som cele dopoludnie a teraz musim nieco rychlo spapat aby som neumrela a pojdem na obed. dnes mame vecer jednu akciu takze bude to dlhyyyyyyy den ☹

weja
autor
17. apr 2008

no uz som sa napapala, tak uz som spokojnejsia... 🙂 akurat sme sa s kolegynami rozpravali o cokoladovych zabaloch a take chute mi na tu cokoladu narobili... 😝 ale namiesto toho nacapania na telo by som ju radsej zjedla 😵 dufam, ze to vydrzim cestou domov, lebo tu klasicky nemam nic sladke... 🙄
drobec - aku akciu mate? nejaku oficialnu alebo len nieco neformalne?

drobec123
17. apr 2008

weji, akciu mame pre klientov, taku prezentaciu s diskusiou, zacina to o 16.00 a neviem kedy skoncia. takze domov sa tak skoro nedostanem. ale uz som s tym zmierena, ved to je moja praca 🙂
nejako sa nam to tu vyludnilo, kde su vsetky ?

weja
autor
17. apr 2008

no neviem, baby to tu nejako flakaju... 😠 ☹
mne tiez chvilu hrozilo, ze budem musiet ist dnes na pracovnu veceru s klientmi, ale som sa z toho vyzula... 😀 namiesto mna ide nova kolegyna... chvalabohu, lebo sa mi veru nechcelo... 😝

bobess
17. apr 2008

neflákajú - makajú ... teda aspoň tie dve čo píšu diplomovku určite !!!

môj manžel dnes išiel na autosalón ... tak už sa teším ako budeme mať zase rozložené všetky tie letáky a prospekty po celej obývačke ... ešte doteraz nachádzam zvyšky z coneco ... našťastie mu v sobotu príde tchýne takže to musí odpratať !!!

drobec123
17. apr 2008

moj manzel bol na autosalone v utorok a prisiel sklamany. teda on je velmi neobjektivny pozorovatel kedze je profesionalne deformovany - cely zivot pracuje pre automobilovy priemysel a tento rok je prvykrat ze tam nie je pracovne. ale vacsina ludi co chodi na autosalon do nitry tak z BA je sklamana, ved vela spolocnosti odmietlo mat stanky. ale ja sa do toho nevyznam, ja len pocuvam 🙂
weji ako to vlastne vyzera s vasim autickom ? budete ho mat tento tyzden ?

bobess
17. apr 2008

naši manželia by si asi rozumeli ... až na to že potom nechápem prečo musí ísť aj na ten aj ten

drobec123
18. apr 2008

dobre ranko, tak co bobess - manzelovi sa autosalon pacil ? my sme museli vecer na TA3 pozerat zaznam - nic nove som teda nevidela, ale tak zase nechcela som byt protivna aby som to prepla 🙂

alexa27
18. apr 2008

dobre ranko 🙂

drobec123
18. apr 2008

alex, ty nam zijes ? 🙂 skvele ta vidiet !

bobess
18. apr 2008

dobré ránko

no prišiel úplne znechutený, vraj tam nič nebolo ... a vraj sa k nemu všetci správali ako k ... puberťákovi kt. si len tak príde kuknúť auto ... keďže tam boli až poobede a nemal kravatu! keď potom povedal tomu predajcovi či čo tam sú že však on má doma také len chce vidieť face lift, tak sa tam skoro išiel roztrhať ... ale to mu už manžel povedal že si môže pískať ... a vraj tam bolo všetko zavreté a takže nabudúce ak tak, tak na novinársky deň ... vždy chodí vtedy len teraz to nestihol a chudák takto ho znechutili ... a to koncom roka si chcem ja kúpiť nové auto !!!
a čo Tvoj?

alexa27
18. apr 2008

zijem ako zijem 😒 , nakukam sem pravidelne, len nestiham odpisovat, sorryyyyy 😖
ale dnes je piatok, co je uplne skvele, caka ma dufam volnejsi den 🙂
baby, myslite, ze som mohla mat ovulaciu aj pri 36.5? lebo ovu test mi ukazal v stredu celkom silnu ciarku a aj vcera ale uz slabsiu, tak neviem ci som uz ovu mala v utorok alebo nie 😝 , kuknite sa na moj graf v albume, ked kliknete na ten tracker, tak by sa vam mal otovrit. dik

drobec123
18. apr 2008

moj bol cez novinarsky den, siel skor kuknut byvalych kolegov a vyuzit ze tam nebudu uz piaty den unudene postavat a okolo nich kopec ludi a deti. ja poznam autosalon aj z tej druhej strany kedy aj moj drahy musel tam stat ako "hosteska" - samozrejme neplatena 5 dni a otvarat auta detom a ludom, ja viem ze je to na to, ale poviem ti ked som videla ako chodil po 12 hodinach statia domov - tak ich viem pochopit. ale nastastie ten moj bol vzdy dobry ku kazdemu, nema v povahe byt neprijemny ani nevrly .... a naozaj tam nic nie je, moj drahy povedal ze vsetko co je na autosalone jazdi po cestach v BA. ale boli tam, videli to a dam ruku do ohna (aspon za mojho 🙂 ze tam pojde na buduci rok opat ..... v NR bude aj pracovne ale nastastie uz iba na kontrolu.

weja
autor
18. apr 2008

dobre ranko 🙂 konecne piatok...!
drobec - auto budeme mat asi az buduci tyzden, tak sa s nim manzel dohodol... ten tyzden este vydrzime, ked sme uz bez auta takmer mesiac...
bobess - a ake auto si chces kupit? nekupovala si si nejake minuly rok? pamatam si, ze sme sa o niecom podobnom bavili...

weja
autor
18. apr 2008

alex, pozerala som ten tvoj graf - po ovu sa musi teplota zvysit min. o 0,1 st. a nasledujuce 3 dni sa musi este zvysovat alebo sa aspon udrzat hore... ty si teraz posledne 3 dni namerala stale rovnako...
podla mna bola ovu ten 11DC... to ti este aj ovu test mohol ukazovat v stredu slabnucu ciarku...