Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
18. apr 2008

dik weji, ja to tiez tak vidim, ze ten 11. den mohla byt, ale tak potom ju mam uz fakt asi kedy sa jej zachce. ach jo a zase sme ju tym padom presvihli, som myslela, ze budeme snazilkovat tento piatok +vikend, uplne som ratala, ze ovu bude teraz. hm, no nic tak dalsi mesiac 😅 🙄
a co planujete na vikend?

drobec123
18. apr 2008

alex, suhlasim s wejou,v stredu to vyzara ze bola ovu. co to pre tebe znamena ?

alexa27
18. apr 2008

to co som napisala, ze sa tesim na dalsi mesiac 😝 😠 😀 🙄

weja
autor
18. apr 2008

alex - ale je mozne, ze ovu este moze byt - lebo 36,5 su dost nizke poovulacne teploty podla mojho nazoru... 😒 ale predtym si vlastne nemerala, takze tazko posudit... ale kedze ovu test uz slabol, tak asi predsa len ovu prebehla ten 11DC... 😒

na vikend planujeme ODDYCHOVAT !!! 😵 zajtra sa mozno pojdeme niekde previezt na bikoch, ak bude pekne pocasie a inak sa doobedu chcem konecne dospat po celom tyzdni 🙂

alexa27
18. apr 2008

no ved ta nizka teplota ma myli, preto som chcela pocut vas nazor, nuz uvidim ci cez vikend stupne, ale skor to vidim na toho 11.

na vh1 bol vcera summer hits vecer a uuuuplne perfektne pesnicky hrali, normalne som dostala chut ist niekam tancovat, tak my mozno pojdeme sa vyjasit, ked ma to do soboty neprejde 😅
a tym padom budeme celu nedelu spat 😅

drobec123
18. apr 2008

my ideme k svokrovcom, takze budem cely vikend papat, nic nerobit a nakupovat 🙂 proste "idealny" vikend - skoda len ze nie pre nas 🙂 ale tak zase budeme spolu a aj si trosku oddychneme. beriem si so sebou tu hrubu anglicku knizku, uz by som celkom rada pokrocila v nej, nejako som sa tento tyzden zabrzdila.

weja
autor
18. apr 2008

no tak si predstavte, ze ti klienti z CR, co u nas vcera boli (spominala som, ze som mala ist s nimi na veceru, ale nastastie ma to minulo) prespali v hoteli v meste a rano chceli ist domov... a zistili, ze im ukradli auto...!!! 😲 😲 😲 to je des... nejako sa to tu rozmohlo, zacinam sa normalne bat... 🤐
my si nase dovezieme buduci tyzden, ale mangel povedal, ze ho chce dat poistit hned od toho dna, ako ho dovezie, inak v nom vraj bude nocovat... 😅 je to vtipne, ale za takejto situacie cloveka prechadza aj smiech... 😖

drobec123
18. apr 2008

weji tak toto je fakt na zaplakanie ! spred hotela im ukradli auto ??? a ake prosim ta ? skoda ze si robime takto hanbu pred cudzincami, neda sa k tomu asi nic napisat ☹

weja
autor
18. apr 2008

ved prave to neviem, ze ake... vcera totiz neparkovali pred nasou firmou, tak sme ho nevideli, ale isli ich kolegovia ratovat - isli s nimi na policiu a potom ich pojdu zaviezt do CR, lebo su chudaci v takom soku, ze by si ani listok na vlak nevedeli kupit... 😒 tak ked pridu, tak musim pozistovat, co to bolo za znacku...
hej, zmizlo spred hotela... 😖 ale tu v LM asi ani nie je hotel, kde by bolo strazene parkovisko, takze je to jedno, kde by parkovali... 😖

bobess
18. apr 2008

ahojte
s tým autom je to teda hrozné. človek sa fakt bojí už aj zaparkovať mimo domu.
a tie starosti s tým ani nehovorím.

drobec123
18. apr 2008

este ze doma garazujeme a pocas dna sa snazim mat auto pod oknami aby som na neho videla, samozrejme podla moznosti parkovania, ved to v BA v meste poznate ☹
jaj babizne, som nejaka zamotana dnes, neviem ci preto ze je piatok, alebo preto ze tu nemam "sefku" alebo preto ze nemam motivaciu, asi z kazdeho rozku trosku ...

weja
autor
18. apr 2008

no obavam sa, aby sme sa netesili z noveho auta predcasne... ☹ ale hadam budeme mat viac stastia... sused ma tiez octaviu, uplne novu, r.v. 2008 a v plnej vybave, tak sa trochu utesujem tym, ze keby niekomu zapistalo srdce po octavke, ze si hadam zoberie tu novsiu... 😅 joj ale som hnusna... ja mu neprajem nic zle, aby ste si nemysleli, ale to ma firemne auto, tak za tym by mu hadam nebolo az tak smutno... no hanbim sa, ale toto mi napadlo... 😔

drobec - ak ti to uz v praci lezie na nervy, tak dobra rada nad zlato - zabal to a chod uz vikendovat 😎

bobess
18. apr 2008

weji a akú farbu budete mať?

drobec123
18. apr 2008

nie nie, ja sa nevzdam ! dala som si nejake ulohy na dnes, ktore uz na mna cakaju dlhsie, tak bojujem, aspon nieco chcem dokoncit nech mam lepsi pocit z dnesneho dna, lebo som naozaj neefektivna oproti inym dnom !!!! ale nikomu ani muk 🙂

weja
autor
18. apr 2008

bobess - bielu... trosku som sa toho obavala, nevedela som si predstavit, ako to bude vyzerat, ja preferujem skor tmave farby na autach... ale bola som nou celkom nadsena... 🙂 manzela farba az tak moc nezaujimala, skor stale ospevoval, aku ma dobru vybavu a ze je zachovala atd., takze som si povedala, ze na farbe az tak nezalezi... ale ked sme ju videli "nazivo", fakt som bola prekvapena, ze vyzerala ozaj dobre... 🙂

drobec - ty si taky nas maly workoholik 🙂 aj bobess tak trosku, ale pracovat vela vo vlastnej firme je celkom pochopitelne... ale ty uz vypni, nemusis mat kazdy den 100% efektivnost 😉

inak ako som sa vratila z obeda, ide mi straaaasne pomaly net... 🙄 a hocikedy pada... asi je cas ist domov...
po tretej sa po mna zastavi drahy, takze vam prajem kraaaaasny vikend plny oddychu... 😉

bobess
18. apr 2008

weji -biela je fajn ... takže odteraz pri každej bielej octavke budem na Vás myslieť ... a keď budete mať mimi tak si na dvere auta dáte čiernymi písmenami meno mimčka kt. bude vzadu, to bude krása ...

a ja sa teším aj ako si môžeme kúpiť nálepku baby on board !!!! huráááááááá

pekný víkend

alexa27
18. apr 2008

pekny vikend vam zelam dievcata 🙂

drobec123
18. apr 2008

tak bobess a sme tu same !!! podme niekoho poohovarat ! 🙂

bobess
18. apr 2008

no neviem s kým začneme?
myslíš že nám na to neprídu?
😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎

alexa27
18. apr 2008

ja tu stale som dievcata, takze bacha! 😠
😅 len som vam zazelala pekny vikend keby som vas uz vecer nezastihla 😉

bobess
18. apr 2008

fajn tak sa pridaj ...tri proti trom ... to je vyrovnané

drobec123
18. apr 2008

alex mala si ostat v utajeni ako tichy pozorovatel 🙂
kam sa tak vecer ponahlas ?

bobess
18. apr 2008

ja odchádzam a odpájam sa do pondelka ... majte sa krásne

alexa27
18. apr 2008

domkov iba, nikam speci, ale pride manzelik a idem predtym este k babke, lebo tam prisla krstna so sesternicou z Tatier, tak ich idem kuknut 😉
a chcela som povodne robitbabatko tent ovikend, no ale zase ta ovu so mnou vybabrala, tak si budemem len tak uzivat, nevadi aj na na to sa tesim 😵
ty si dnes dokedy v praci?

alexa27
18. apr 2008

ahooooj bobess a krasny vikend

drobec123
18. apr 2008

no ja mam dnes zavazok o 17,00 vypadnut, musim sa este nachystat na vikend kedez vecer letime. sa mi sice nechce, ale uz ked tam budeme tak bude fajn. a babatko sa da robit aj ked ovu bola, co ty ale nemozes vediet 🙂 takze sup sup do toho, ved je to radost robit nie ? 😀

bobess
21. apr 2008

dobré ránko,

dnes by som dala hocičo za to aby som nemusela vstávať ... nech už je piatok !!! 😝

drobec123
21. apr 2008

dobre ranko vsetkym ..... bobess a co si taka unavena ze sa ti nechcelo vstavat ? ja som zatial celkom v pohode, az sa sama cudujem .... aky bol vikend ?

weja
autor
21. apr 2008

dobre ranko 🙂
no vidim, ze poniektore "srsia" energiou 😉 ja sa citim celkom oddychnuto a necaka ma ani nejaky tazky tyzden (klop-klop, aby som si to nazariekla), takze da sa... 🙂
vikend bol ok - hrooozne uprsany, ale mali sme ho s drahym pre seba, takze aspon sme sa mohli tulkat 🙂
drobec - ako bolo u svokrovcov?

alexa27
21. apr 2008

dobre ranecko vsetkym 😀
my sme mali super sobotu, rano sme upratali a potom sme boli cely den na vylete, isli sme na cachticky zamok, kde bolo nadherne a cestou naspat sme sa zastavili v piestanoch na veceru. boli sme v takom podniku, ze Art Gallery Restaurant, je to taky umelecky podnik plny malych drobnostiek, s roznymi fotelkami a sedeniami, na kazdom stole boli vazy s tulipanmi a sviecky, no strasnaaaa romantika 😵 .
v nedelu sme boli doma, mala som tu krstnu so sesterkou, tak boli u nas na navsteve a inak som varila, umyla som konecne balkon po zime a tak. v nedelu sme mali taku pohodicku.