Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
28. apr 2008

dobre ranko, vikend bol naozaj krasny. my sme boli tiez v sobotu na bicykloch, vecer na koncerte a v nedelu lyzovat 🙂 bolo naaaaaaaaaaadherne !!!!! 🙂 a este stastie ze budeme pracovat len 3 dni, v stvrok by sme opat chceli nieco vymysliet aby sme si vyvetrali hlavu ....
jablonka, tvoj graf je teda tazko citatelny, ja teda neviem k akej variante sa mam priklonit .....

weja
autor
28. apr 2008

jablonka - skoda, ze si nemerala teploty cely cas, ale tiez sa mi zda, ze ovu musela prebehnut podla tych teplot... 🙂 a snazilkovali ste sa vtedy, ci ste sa na to tento mesiac nezameriavali kvoli tej DP?
drobec - na akom koncerte ste boli? no vo stvrtok uz ma vraj prsat 😖 tak z vyletov asi nebude nic... ☹

jablonka
28. apr 2008

no ved skoda ze som tam pred tyzdnom par dni vynechala, vtedy zrejme bola ovu...snazilkovali sme dost malo tento mesiac, tak priebezne, nedavam tomu nadej ze by z toho nieco bolo...ale uz ten graf aspon vyzera lepsie ako tie predchadzajuce 😉

bobess
28. apr 2008

dobré ránko

môj príspevok sem dávam už 3x a už ani neviem čo som chcela... asi toľko že víkend bol super ... bicykle, záhradka, domáce práce ... ale super super ... už sa teším na predlžený víkend ... len tie mraky nad piatkom musíme ešte nejak odfúkať ...
jablonka-ja ti neviem mne sa tovj graf celkom pozdáva ... teda ak by sa tak udržal hore ešte pár mesiacov ...

drobec123
28. apr 2008

weji, boli sme na Morcheebe, UK skupina s francuzkou spevackou (spievaju napr. "Rome was not built in a day" - to je asi najznamejsie od nich). kupila som na valentina manzelovi listok, bolo to prijemne spestrenie, velmi prijemny koncert. a uvidis ze v stvrtok prsat nebude, my s bobess uz fuuuukame a odhaname mraky 🙂

weja
autor
28. apr 2008

jablonka - a nevies ani priblizne kolky DPO mozes tak byt?

holky, vcera sme nasho Richarda zobrali k nasim, ze nech si ide omrknut svoje nove posobisko... 🙂 bol chudatko strasne vyplaseny, zrazu tam bolo nanho privela novych pachov, zvukov, cudzi ludia na ulici... hned sa skryl do garaze (asi sa citil istejsi, ked mal okolo seba 4 steny) a len sem-tam vykukol, precupital 10 krockov a utekal naspat skryt sa 😀 ale myslim, ze si zvykne, len sa potrebuje trosku otukat...
no ale problem je v tom, ze mne je akosi z toho nanic, ked viem, ze ma odist... ☹ sice ho budeme vidiet u nasich kazdy tyzden, ale predsa len je to maly maznacik, ked s nami nebude na kolenach pozerat vecer telku... ☹ s manzelom aj nasimi sme boli povodne dohodnuti, ze ked bude teraz tento predlzeny vikend, tak ho skusime uz prestahovat natrvalo... ale ked mne to akosi pride coraz tazsie... 😔
no musela som sa vam vyzalovat... neviem, ci neskusim presvedcit mangela, nech si ho nechame aspon do leta... ja sama viem, ze macka a male dieta nejdu velmi dokopy, ale momentalne mi je smutno pri predstave, ze nebudem mat ani babo ani macku... 😢

drobec123
28. apr 2008

a preco chcete dat richarda prec ked este nemusite ? ci prave kvoli tomu aby ste si moc nezvykli a rovnako ani on ? verim tomu ze to musi byt pre vas celkom narocne, ved ho uz mate relativne dlhsie ze ?

drobec123
28. apr 2008

som tu samucka samucicka 🙂 tak idem na obed ...papa

alexa27
28. apr 2008

Ahojte dievcata,
weji, chudatko, viem si predstavit ako ti musi byt smutno, ale ber to tak, ze aj pre Richarda to bude lepsie, cim skor si zvykne.
jablonka, grafik vyzera podla mna dobre, drzim palce, nevadi, ze ste moc nesnazilkovali, ved nikdy nevies kedy sa zrovna podari.
drobec a vy kde ste boli lyzovat este?
bobess, cauko 😉
inak my sme tiez mali pekny vikend, v sobotu som bola vo viedni, povodne som chcela zehlit a upratovat, na koniec som len vecer pozehlila a inak som sa vyvalovala na terase a opalovala, manzelik sa totiz chytil upratovania, tak som mu nechcela kazit radost 😉 😀 .
v nedelu sme boli v ba a mali sme taku pohodicku.
v piatok si na koniec berieme volno, mame v lodenici tu opekacku a na vikend by sme chceli ist do budapesti s tym, ze tam aj prespime do nedele, tesi mtesim, len dufam ,ze to vyjde 🙂

jablonka
28. apr 2008

ahoooj alex 🙂
tak to bol super vikendik a este lepsi ta caka 🙂 ...juuj, aj trosku zavidim 😔 😝 😀
weji - tak to si viem predstavit, ako ti musi byt smuuutno ☹ ...a nemozete si ho este nechat? ...ved ho dakte k rodicom az ked budes tehu 😉 ...chapem, aky to musi byt stres pre zvieratka 😅
ja si myslim ze by som mohla byt tak 10-11 DPO...mne ani tak nejde o to ze by som bola tehu, moc tomu neverim s tou mojou cystou 😖 ...len by ma potesilo, keby konecne bola ovu 🙂
inak s tym, ze netreba vela snazilkovat, je prikladom moje prve tehotenstvo - len dvakrat 😎 a bolo to 😀

weja
autor
28. apr 2008

mali sme poradu... 😝

no ja by som bola najradsej, keby este par mesiacov mohol zostat u nas - aspon do leta... Aj sme to tak povodne planovali, ze ho dame k nasim ked budem tehu..., ale u nasich bude len vonku a tak by bolo pre neho najlepsie, keby si zvykol, kym je vonku teplo, cez zimu by to bolo horsie - z bytu rovno do zimy... 😖 Takze sme sa na tom dohodli uz davno, ale ja mam teraz take nejake precitlivene obdobie... z kazdej somariny mi je hned do placu... 😢 a ja sa o neho bojim pomaly ako o male dieta - aby mu nebola v noci vonku zima... aby nevbehol na ulici pod auto... 😅 no skratka maznacik... 😵 najradsej by som bola, keby zostal u nas a hotovo... 🙂 ale je zas pravda, ze cim dlhsie bude u nas, tym si asi tazsie zvykne niekde inde... 😔 no uvidime...

bobess
28. apr 2008

alex - čauko ... mne nemáš čo povedať? 😀 super Budapešť mám na zozname aj ja v júly/auguste ... takže očakávam celkom podrobné infošky !!!

weji - k tomu niet čo dodať ... 😒 ale veď mu nebude zle a Vám určite tiež po čase pribudne drobček, takže všetko bude ako má byť ... (už vám tá veta tiež lezie na nervy? ale v čo iné má človek dúfať !)

weja
autor
28. apr 2008

drobec - inak ten koncert musel byt ozaj dobry... Morcheebu mam celkom rada... 🙂

jablonka - inak co sa snazilkovania tyka - prvykrat som tiez otehotnela podobne - tiez sme snazilkovali len 2x, z toho jeden krat to bol jonasovsky den... kedy bola ovu som ani netusila a vidis... to je vacsinou ta ironia osudu... 😒
a ake mas zatial pocity? mas pocit, ze mrcha dorazi?

alex - tak mas dobre vikendove vyhliadky pred sebou 😎 a co budete robit v Budapesti?

drobec123
28. apr 2008

paradne vikendy mate naplanovane !!!!
my sme boli lyzovat na chlebe (vratna dolina) ale myslim ze to bola posledna lyzovacka do dalsej zimy, uz bol mokry sneh, ale tak stalo to za to 🙂
ok, takze nase expertky hovoria ze sa staci 2x snazit a booom budem tehu ! 😀 to ste nemohli skor povedat ! 😉 inac uz sme si dlho neukazovali grafy tak kuk na moj, vyzera paraaaadne - skoro ako vsetky predtym 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/1af27c

weja
autor
28. apr 2008

drobec - pekny graf, fakt, mas pravdu - rovnako pekny ako tie predtym 😀 tak uz by mohol byt jeden z nich niecim vynimocny, nie? 😉
inak mohli by sme vlozit vsetky nase grafy na jednu stranu a tam by sme ich vzdy nasli, ako sa komu vyvijaju a kto je v akej faze...
moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d

drobec123
28. apr 2008

no super graf, len nic necitim, takze som opat jasna ..... weji, ty sa fajn rozbiehas 🙂

alexa27
28. apr 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1a3509

prikladam aj ja moj grafik. nie je vobec super, no ale co uz narobim.

bobeeeeess 😀 , potom porozpravam ako sme sa mali, len dufam, ze nedopadneme ako s londynom, ze na koniec nikam nepojdeme. ale snad nie.

weji, do budapesti chceme ist len tak pozriet. boli sme tam len ako deti, takze to si moc nepamatame a budapest je vraj nadherna 🙂

drobec123
28. apr 2008

budapest vrelo odporucam ! teda bola som tam len parkrat ale stoji za to. praha sa mi paci sice viacej, lebo je taka viac koncentrovana na jednom mieste ale budapest tiez stoji za to !
jablonka diplomovka odovzdana bez ujmy na zdravi ? 🙂

weja
autor
29. apr 2008

dobre ranko... dnes je uz ako keby stvrtooook....! 😎
ja som este v Budapesti nebola... 😕 celkovo sme toho nejako vela este nepochodili... asi by sme mali zacat, kym je cas 😅
len my ked sa s drahym terminovo zladime na nejakej spolocnej dovolenke, tak to je fakt zazrak... 😖 hlavne teda manzela nemozu (alebo nechcu...?) uvolnit z roboty hocikedy, ked by chcel... takze my si musime tieto veci planovat aspon pol roka dopredu 😅 aj teraz uz vieme, ze na letnu dovolenku mozme ist len na prelome jul/august, inak s tym bude zasa problem... 😖

ozaj, co vase paradajky? 🙂

bobess
29. apr 2008

dobré ráno

weji tak predsa ste sa rozhodli pre dovolenku? a už máš nejaký destinácie? manžel je asi dobrý pracant keď si ho tak strážia. a už máte to auto ?

moje paradajky rastú - nie síce podľa očakávaní, ale rastú ... drobec na ne asi viac dýcha ale zatiaľ sa nevzdávam 😀 mám ale azsadené normálne paradajky (11 krčíkov) takže jesť bude čo.

drobec123
29. apr 2008

dobre ranko, no moje sice rastu ale oproti tomu co som videla v sobotu na trhu ake tam maju priesady tak ja budem mat cherry asi az na vianoce 🙂 ale aj tak mi robia radost a kazdy vecer si ich pekne obzeram a dycham na ne a dohovaram im aby pekne rastli 😀
bobess a vy nejaka vacsia dovolenka ??? inac fakt weji, uz mate to auticko ?

weja
autor
29. apr 2008

no auto este stale nemame... 😠 vraj to nejako natahuju na rakuskej strane, davaju si nacas, kym ho odhlasia odtial... takze zatial ho nemame... 😖 ale volal ten majitel autobazaru manzelovi, ze nam moze vratit zalohu, ak nechceme cakat, lebo ze si uvedomuje, ze nam tvrdil, ze to bude skor... ale rozhodli sme sa, ze nan pockame, lebo auto je to fakt pekne a uz ziadne ine sme odvtedy ani nehladali, tak dufam, ze uz to dlhsie ako nejaky tyzden nepotrva... 😖

no super, tak pretekarska sutaz paradajok v raste pokracuje... 😉 u nas bol este aj dnes prizemny mraz, takze tu este o nejakych paradajkach ani nechyrovat... 😅
ja som si kupila na balkon taky velky kvetinac, v ktorom chcem pestovat bylinky... co by ste mi poradili, ktore bylinky su take prakticke...? ja som doteraz nic take velmi nepouzivala... ale planujem tam zasadit cinsku pazitku, bazalku a matu... ale nic ine ma uz nenapada... 😒 tak mi prosim nieco poradte, co by sa dalo este zasadit a potom pripadne aj vyuzit...

bobess
29. apr 2008

wejka - tak to je blbé s tým autom ... ja by som určite nečakala - ja som nečakala ani na moje ... vošla som do salóna... povedala som im že toto chcem a že zajtra sa mi vracia manžel takže ho chcem mať ... bez debaty... prišla som druhý deň ... mali ho pre mňa pripravené manžel zaplatil vybavil leasing a už sme šli na dovolenku (aha ešte vykňúral parádnu zľavu ten môj manžel) ...

wejka-ja mám zasadenú bazalku, pažitku a rukoluu ... a pertžlen ... ostatné nepoužívam takže nemám ... to mis tačí

weja
autor
29. apr 2008

to auto... 😒 no nechce sa nam zasa behat v niektorych pripadoch aj cez pol Slovenska, aby sme si isli obzriet nejake auto bez zaruky spokojnosti... 😖 manzel je tiez dost narocny, hocico nechce, takze sme boli radi, ze sme nasli konecne nejake, co mu vyhovuje a aj mne sa paci... no co uz... trpezlivost ruze prinasa... (vraj... 😅 )

rukolu nepouzivam... ale dava sa do salatov tusim, ze? je to dobre?

alexa27
29. apr 2008

babyyy, huraaaaa, uz mame rezervovany hotel, takze nasa budapest vyzera realne 😀 😵

wejka, dufam, ze auticko vam uz kazdu chvilu dorazi a budete spokojni, ked ste sa uz tolko nacakali.

weja
autor
29. apr 2008

alex - supeeer 😵 tak vikend vyzera byt ozaj realne skvely... 😉

alexa27
29. apr 2008

hej 😵 , sice este nemusi vyjst pocasie, ale nevadi, to nam predsa nemoze pokazit naladu 😀

inak dnes mi klesla teplotka zase pekne dolu ale mrska zatial nikde, tak dufam, ze cim skor dostanem nech nemam zrovna v budapesti najsilnejsiu 😝

drobec123
29. apr 2008

alex, nejako sa ti pekne skracuju cykly ze ? mne mierne stupla, ale nic z toho nevyvodzujem lebo tieto krivky doverne poznam 🙂
weji, urcite si na to auto pockajte aj ked mozno len tak zo dna na den pozerajte, nikdy nevies ci niekto vo vasom okoli nebude chciet predat este nieco lepsie 🙂
ja mam doma zasadenu bazalku, pazitku (ale este ani jeden rok som z nej nic nemala, nejako sa jej nechce u mna rast) a matu. bobess ako mas zasadeny petrzlen ? ved na to potrebujes asi hlbci kochlik kedze ide o korenovu zeleninu nie ? co sa tyka rukoly, to sa nam neoplati ani sadit, my kupujeme 500g balenie a to mame na veceru, takze to by nestihala dorast u nas doma 🙂

weja
autor
29. apr 2008

alex - vzdy si mala take kratke cykly...? 😕 myslis, ze ti k tomu mohol pomoct aj ten Femigard ci co si to brala? Ja by som tie moje najradsej tiez poskracovala, keby som vedela ako... 😅

drobec - a co s tou rukolou robis...? 😕 to vazne mate taku velku spotrebu?

alexa27
29. apr 2008

ja som mala prave vzdy problem s extremne kratkymi cyklami, len mozno posledneho pol roka som mala take pekne 28-dnove a teraz sa mi zase asi skratil, ale uvidim bohvie kedy este naozaj dostanem. a neviem preco sa mi zrovna teraz skratil, ale mozno ta akupunktura co tam chodim s bubatenkom + naordinovane homeopatika, netusim, uvidim buduci cyklus.