Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
28. nov 2007

juuuj, doteraz sme mali poradu, ide ma porazit 😝
bibka, tak to by nastvalo aj mna, keby sa mi hrabal v telefone a este ti to dokonca aj na rovinu prizna a k tomu ti to zacne zakazovat... ach jo... 😒
Nezabudni nam zajtra zreferovat, co ti povedala, ak tam teda pojdes 😉
Koncert bude urcite super 😵

biba
28. nov 2007

Na ten koncert sa nenormalne tesim . . . musi to byt poriadna show 🙂

alexa27
28. nov 2007

super, potom nam povies a aj na tu vesticu som zvedava co ti porozprava.
kam to vlastne ides?

jablonka
28. nov 2007

ahojte 🙂
biba - no mna by drahy dost nastval takym pristupom 😖 ...a k tej vestici by som isla, ved to co povie sa aj tak berie s rezervou 😉 ...a kam vlastne ides?
a kde je bobess? 😕
my s Diankou sa liecime, ma este teploty ale je vidiet, ze sa jej polepsuje 🙂 , dufam ze v sobotu bude na tom dobre a na chvilu do toho Auparku skocime 😨
zajtra rano idem zasa pozriet folikuly, ale uz vime ze tam zmena nebude 😠
moj manzelik ma dnes narodeniny, KRISTOVE ROKY 😎 , je s nami doma, tak sa len valame a pozerame s Di rozpravky 😀

bobess
29. nov 2007

dobré ránko
nestíham. ale vidím že ani Vy nemáte času na vyše ... s to tu plánujeme deti. No budeme si musieť vstúpiť do svedomia a viac sa "im" venovať. Dnes som tiež rozlietaná, ale snáď zajtra tu už budem. V sobotu sa Vám prispôsobím a určite prídem. už som sa vypýtala od manžela a aspoň mu kúpim vianočné darčeky a mikuláša. a tiež má narodeniny, takže niečo musím vymyslieť. teda najprv musím zohnať penízky.
jablonka - dúfam že Di sa už má lepšie a že aj folikulka trochu narástla. a hlavne mi prezraď čo mažel dostal na narodky ... ď

weja
autor
29. nov 2007

ahojte,
biba - tak ako bolo u vestice? 😉 A co drahy? Predychal to?
jablonka - tak manzelovi blahozelame, dufam, ze ste to aspon v uzkom kruhu oslavili 😉 Folikuly narastu, neboj sa, len im to asi trosku trva...
Tak to dufam, ze v sobotu dojdete, ved sa uz na vas tesiiiiim, na vsetkyyyyyy 🙂
Takze predbezne to stretko plati o 15,00 pri info stanku pri McDonalde?

biba
29. nov 2007

Tak babule nakoniec som tam nesla, .. . . koli pokoju v domacnosti . . ale volala som skoamoskou od ktorej mam kontakt a objednali sme sa tam spolu. Tak ked tam pojdeme tak mu zahlasim, ze idem s nou von a pojdeme tam spolu. Nebudem mu klamat . . len nepoviem celu pravdu . . ja viem ze by sa to nemalo, ale ja neznasam, ked niekto so mnou manipuluje ☹

jablonka
29. nov 2007

ahojte 🙂
ja som nejaka chora, total zachripnuta, boli ma hrdlo 😠 ...ako keby na mna nieco liezlo...musiiim sa dat dokopy, aby sme sa mohli v sobotu vidiet a na buduci tyzden idem do tej Prahy a tam nesmiem byt pri babetku ani trosku chora!!! 😖
a mam veeelmi dobru naladu 🙂 ...FOLIKULY NARASTLI...to som neverila vlastnym ociam, uz maju skoro dva cm...v pondelok boli v lavom len take mini a teraz take styri obrovske 😕 😀 ...aj v pravom vajecniku bol velky kandidat 😀 , vyzera to tak, ze ovulka budeeee 😀
dakujem za blahozelanie manzelovi, jasne ze sme v uzkom kruhu oslavili 😉 , dostal odo mna novy mobil a od Dianky luxusnu bonbonieru, lebo nas tatino sladke rad 😀

bubatenko
29. nov 2007

ajojte dievčatá 🙂
jablonka tebe gratulujem k rastúcim kandidátom... a kristovým rokom tvojho mangelíka.... nech Vás robí takými šťastnými ako doteraz 😉
Inač aj ja sa cítim pod psa aj s mužom... včera sme to o 22,00 zabalili obidvaja... s paralenom, neoanginom a teplým čajom.... sme sa strašne zle cítili.....

weja
autor
29. nov 2007

no toto... baby, len sa dajte nejako dokopy - ked pridete domkov, hned zalahnut s teplym cajom a liecte sa... 😉
biba - dobre si urobila, takto to bude asi lepsie...
jablonka - no to je super sprava 😵 😀 takze kedy snazilkujete? 😉 len aby ti to nevyslo nahodou na bud.tyzden, ked budes zrovna v Prahe...

biba
29. nov 2007

Jablonkaaa to je super sprava . . . gratulujem . . a drzim palce

drobec123
29. nov 2007

ahojte, tak som naspat zo Ziliny, musim vam povedat ze tam je menej snehu ako v BA, bola som dost prekvapena ... a uz som doma, to je super pocit prist za svetla !!!! 🙂
z mojej strany sobota plati, tak sa na vas vsetky tesim. ja sa uz zdravotne citim lepsie, aj ked este trosku kaslem ale je to uz dobre.
jablonka, tesime sa spolu s tebou !

bobess
30. nov 2007

dobré ránko - piatkové - huráááá
dnes som do cca 12,00 v práci takže sem všetky nabehnite 😀
zajtra teda potvrdzujem moju účasť o 15,00 v Auparku, pri info stánku. Určite budem chvíľu meškať (normálka) takže na mňa počkajte.
jablonka-super že folikilky rastú, manžel teda okrem bombonieri a mobilu dostane aj iné príjemné vecičky ... 😀

weja
autor
30. nov 2007

dobre raaanko,
bobess, takze tu dnes budes castejsie? super 😵
ja tiez potvrdzujem svoju ucast a uz sa na vas tesiiim 😵
Inak mam na vas jeden dotaz - musime dnes po ceste vyzdvihnut jednu kamosku, byva vo Vrakuni, ako sa tam prosim vas dostaneme z dialnice? Popri Ikei? Uz minule, ked sme boli v BA sme ju chceli ist navstivit, ale akosi sme presvihli odbocku, tak sme sa na to vykaslali 😅

bobess
30. nov 2007

no nie pri ikei ale hneď prvá odbočka z diaľnice za tým na šamorín, Podunajské biskupice a tak. Presnejšie: prejdete nákupné stredisko Ikea, Avion ... a potom bude jedna odbočka do prava ktorá točí hneď pod diaľnicu doľava a potom na tej štvorprúdovke budete pokračovať až k svetelným križovatkám (jedna je prechod pre chodcov - prvá) a na druhej pôjdete rovno - nie do prava ale rovno - medzi domy a benzínku a potom už ste vo vrakuni

alexa27
30. nov 2007

ahojte kocky, ja tiez potvrdzujem svoju zajtrajsiu ucast a tesim sa 🙂 .
weji, tebe uz poslal niekto ten telefon?

bubatenko
30. nov 2007

dobré ránko prajem,

sniežik sa nam opäť tu v BA chumelí.... a tak pekne pomaly - wejka dávajte pozor dnes , prajem šťastnú cestu 😉
btw. bobess ked si jej opisovala cestu do Vrakune...tak som si pripadla jak bezdomovec... ja o tej časti BA nemam absolútne páááááááááááááru 😀
Čo inak okrem stretka plánujete na víkend?

bobess
30. nov 2007

bubatenko - máme firmu v Biskupiciach takže toto je oblasť kt. poznám. Napr. Dúbravku akurát tak viem že je ale že kde a ako vyzerá ...
no víkend - hlavne sa vyspať - ešte som sa nevyspala od skúšok, takže mojím cieľom s manželom je v sobotu spať aspoň do 8,00 a keďže ideme dnes do divadla tak sa skôr ako o 24,00 nedostaneme do postele ale aj osem hodín spania je pre mňa úplne dosť ... hlavne musím svokre povedať že keď zavolá pred ôsmou tak ju ...
a potom budeme ozdobovať domček, a upratovať. vrámci učenia som to dosť flákala, takže si dáme duo s manželom - on kúpeľne a ja zvyšok. celkom sa na manuálnu prácu teším ...

weja
autor
30. nov 2007

jeeej, bobess vdaka, to si vytlacim, nech si to drahy prestuduje 🙂
alex, zatial telefon nikto neposlal, ale uz som na to myslela, takze prosim poslite mi niekto telefoooooon 😀 teda staci cislo... Ja vam tiez poslem ten svoj, pre istotu...
bubatenko, uz je vam s panom manzelom lepsie? dufam, ze ste to vcas zachytili a stopli 😉
Inak aj tu sem-tam snezi, nastastie este nie moc... u vas je chumelica? paaani, to zas bude cesta... 🙄

bubatenko
30. nov 2007

no bubatenko sa z toho ako tak dostalo, alem mangelík ma angínu jak hrom a chudáčik musí chodiť do roboty... mi jeho veľmi ľúto....
weja nie chumelica, ale len tak pomaly chumelí....

bobess
30. nov 2007

no weji - v BA padne cm snehu a je tu kalamita - a už ten 1 cm padol ...môj manžel ide 10 km už 45 minút ... takže asi takto
a to sa ja dnes musím trepať autom do centra - uj ale sa mi nechce. asi si budem musieť niečo vymyslieť ...

biba
30. nov 2007

Caute kocky . . . my sme boli vcera s kolegami na vianocnych a domov som sa vratila 04.00 rano 🙂 A takmer voobec sa mi nechce spat 🙂 boli sme kade tade a popili kadeco 🙂 Sice som pre istotu este dnes nic nejedla, ale inak . . . . manzel akurat nemohol so mnou spat v jednej miestnosti, lebo mal pocit akoby tam spala banda ochlastov 🙂 Ja som bola taka unavena, ze som ani do sprchy nesla . . .

weja
autor
30. nov 2007

ahaa, no tak dobre, snad to nebude take zle... Dufam, ze cez den sa zasa co-to roztopi a vecer z toho bude klzacka... 🙄 ale ved nejako sa uz dosmykame, aj horsie sme zazili 🙂
Jaaaaj, ja sa uz tak tesiiiiiim 😵 😀 Na stretko, aj na nakupy, skratka na cely vikend 🙂 Vcera som mala nejaky naval energie, stihla som vyupratovat cely byt, povysavat, umyt dlazky, ozehlit pradlo, zbalit sa a este sme aj stihli kupit darceky pre kamaratov z BA 😵 A este k tomu aj vypit kavu so svokrou 😀 Zase sa mi potvrdilo, ze najviac stiham, ked som v casovej tiesni... 😀 Chcela som totiz nechat upratany byt, kym odideme...
bobess - a na co idete do divadla? ja tiez rada upratujem, hlavne po celom dni v praci za PC, normalne si popri tom precistim hlavu 🙂

bobess
30. nov 2007

Ideme na Fidlikant na streche. Už som to videla ale organizuje to náš klient aj s párty, ale aj tak sa teším. Až na to že nemám čo na seba ale to je môj večný problém ...
aj ja som mala včera nával energie - vyzdobila som celú prácu (myslím firmu), postavila vianočný strom, spravila do každej kancelária adventné vence, doma som si vyrobila tiež jeden a aj výzdobu na dverách som urobila. hlavne ten doma sa mi hrozne páči. ešte potrebujem zlaté trblietka a už mám všetko. po jesennej farebnej výzdobe som sa dala na hnedo/zlatú a som z toho nadšená. už aby som mohla vyzdobovať vianočný stôl ...

weja
autor
30. nov 2007

jeeej bobess, tak to ta obdivujem, ja absolutne nie som nejaky tvorivy typ... 😒 byt sice vyzdobim, ale ze by som si nieco sama vytvorila... to nie... To by ma hlavne zaujimalo, ako robis tie adventne vence 😕 (ja som asi fakt blba, ale tieto tvorive prace mi nikdy nesli 😅 )

jablonka
30. nov 2007

juj, baby, vy ste take usilovne... my doma s Diankou len polihujeme, kychame a kasleme 🙄
ja sa zajtra tiez tesim, pridem aj s Diankou, budeme tam cakat o tej 15.00 🙂

jablonka
30. nov 2007

ale aby ste sa nezlakli ze Vas tam okychame a nakazime 😀 ...Dianka je na tom dost dobre, inak by som s nou nikam nesla, a ja keby som bola na tom zle tiez by som nesla snazilky nakazit 😉
neviem, ale mna uz zacina chytat z Vianoc mierna panika, ako to vsetko postiham...mam len cast darcekov, upratovanie, pecenie, medzitym mam minimalne jednu skusku v skole 😠 ...este aj ta Praha - ale tam dufam ze aspon dokupim darceky 😒

biba
30. nov 2007

Baby hlavne si nerobte stres z vianoc, ved jezisko sa narodil v chlieve tak nech sa citi ako doma 😀 Moje oblubene heslo. . . . ja tak na stedry den postavim stromcek a vikend pred nieco napeciem . . . upracem len normalne ako vzdy a hotovo. Cez sviatky a dni volna si mame oddychnut a nie sa zodriet 😉

jablonka
30. nov 2007

ked ja som tak naucena cely zivot este z rodicovskeho domu, ze na Vianoce to musi vonat cistiacimi prostriedkami, vsetko sa ligotat, vonat niekolkymi druhmi vianocneho pecenia, do toho vona ziveho stromceka a kapustnice...mozem za to ze som tak postihnuta?! 😅
bez toho by sa mi tie Vianoce ani neratali 😒

weja
autor
30. nov 2007

bibka 😀 😀 😀
jablonka, aj ja som bola z domu tak naucena, ale uz sa to snazim neprehanat a pomaly tomu ucim aj nasich... ved upratujeme pravidelne 2x do tyzdna, nikde nie su nanosy prachu alebo spiny, takze ozaj nevidim dovod, aby sa zrovna pred Vianocami upratovalo este viac 😕
ja z Vianoc nemam nejake stresy, okna som umyla uz minuly vikend, upratane bude a piect tiez vela nemienim - kolace vzdy povymiename s nasimi aj so svokrou, takze nemusim piect vela druhov 🙂 Tak uz len tie darceky... 😒