Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
29. apr 2008

poslem vam moj najoblubenejsi salat na svete 🙂 mnami mnami 🙂

drobec123
29. apr 2008

no kde ste zamrzli ? 🙂 robite uz salatik ? 🙂

weja
autor
29. apr 2008

uz som tu... 🙂 ale za chvilku pojdem na obed, uz sa tesim, lebo zacinam byt hladnaaaa... 😝
inak ja mam dnes taky super den v praci - sefa tu nemam a nikto nechce odo mna ziadne somariny, s ktorymi sa zabavam pol dna... takze mam taku pohodicku... 🙂

drobec123
29. apr 2008

ja som uz tiez po obede, som si navarila vcera doma - cestoviny so sparglou, dusenymi kuriatkami a dubacikmi. dobrota to boa !!!! mnam !

weja
autor
29. apr 2008

aj ja som uz napapana... hned mi je lepsie... 🙂
drobec - si ma navnadila s tym salatom, musela som si na obed dat... ale ja som mala grecky... ale tiez bol super 😵
tie cestovinky si jedla studene...? 😕 ale znie to dobre... 😉

alexa27
29. apr 2008

ahojte, aj ja som uz po obediku a tiez bol salat 🙂 kuracinkovy s parmezanom, mnam 😵

drobec123
29. apr 2008

nie nie, zohriala som si cestoviny v mikrovlnke a v kuchynke spapala 🙂 mam novu kucharsku knizku - recepty so sparglov, a neviem si ju vynachvalit, a to ja teda vobec nie som nejaka kucharka ... ale taketo lahke jedla ma motivuju varit, z toho mam radost 🙂

weja
autor
29. apr 2008

ja vzdy ked obzeram kucharske knizky, tak siaham hlavne po takych, kde je napisane "rychlo a jednoducho" 😀 tiez nie som nejaka skusena kucharka, zatial sa mi teda vsetko podarilo, ale naco riskovat tym, ze budem skusat zlozite recepty 😀

bobess
29. apr 2008

aha varíme!!!!!

svelé ... ja síce neviem variť podľa receptu ale podľa chuti ale tiež rukolu používam do alátu ... alebo len tak na tanier ... ja mám rada rukolu s pŕikom a kukuricou ... pokvapkať chili olivovým olejom a je to mňamka ... rukola vyzerá ako púpavový list, takže doporučujem pokrájať alebo potrhať - ak by náhodou niekto mal niečo proti púpave a neveril vám že ste to dopestovali (viď môj švagor - kt. si fakt myslel že som to na lúke natrhala) ... ja to totiž nekrájam ale len trhám na kusy

peržlen si treba kúpiť do kvetináča - pertžlen kučeravý malý ... tie sú vhodné aj na balkóny ... ja mám aj taký aj normálny v záhrade

weja
autor
29. apr 2008

no hned zajtra si pojdem nakupit nejake bylinky... pazitka je uz zasiata od soboty, tak som zvedava, ci nieco vyjde... 😅 skusim aj tu rukolu, do salatu to moze byt ozaj dobre... 🙂
ozaj - znesie sa to vsetko v jednom kvetinaci...??? 😕

bobess
29. apr 2008

ako myslíš v jednom ... ? ja mám každú bylinku zvlášť.

weja
autor
29. apr 2008

no ja mam kupeny jeden veeelky kvetinac a tam som si chcela pestovat bylinky... nasi maju napr. v zahrade vsetky bylinky v jednom rozku zasadene pri sebe, tak si myslim, ze aj v jednom kvetinaci by sa mali zniest, nie...? 😕

alexa27
29. apr 2008

dievcata, ja sa uz dnes nedostanem asi na net, mam toho vela lebo na koniec budem mat dovcu uz od zajtra takze musim vsetko dokoncit.
majte sa krasne, uzite si predlzene volno a vidime sa v pondelok.
papa

bobess
29. apr 2008

weji asi máš pravdu aj moja ségra to tak pestuje ... veď skús ale ja doporučujem už teraz nesadiť zo semiačok ale kúpiť niekde predsadené ...

drobec123
29. apr 2008

wej, podla mna nieco sa znesie spolu, ale neviem co ano a co nie. a tiez podla mna si kup priesady, ja napr. mam este vsetko vo vnutri lebo vonku je predsa len este chladnejsie. aj cherry mam za oknom na parapatnej doske ....

bobess
29. apr 2008

už sme tu s drobcom zase iba samé?

bubatko / jablonka - už máte dopísané? odovzdané? ozaj a máte voľno pred štátnicami?

drobec123
29. apr 2008

hej hej same samucicke ...... ale ved na to sme zvyknute nie ? 🙂

drobec123
29. apr 2008

no tak som tu sama .... inac weji nemas ist ty zajtra k lekarke ? alebo az buduci tyzden ides ? nejako som popletena ....

bobess
30. apr 2008

drobec ja som tu ešte po piatej ale nejak sa mi nechcelo Ti písať ... však vieme že mi to tu zatvárame ... tak a ja to dnes otvorím !!!

dobré ráno !

pre wejku - to už ako keby bol piatok !!!! hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá zajtra nemusíme vstávať
iba s dorbcom musíme dnes ešte fúkať - tie hnusoby mračná sme asi fúkali iným smerom, pretože pršať malo v piatok a dnes hlásili že bude už zajtra - drobec ja už fúúúúkam

drobec123
30. apr 2008

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuhaaaaaaaa nejako sme na to pozabudli, teda ja sa priznavam, fakt ma zajtra prsat ? chceli sme ist opekat, hmmmmm.....
inak dobre ranko vsetkym, a ja sa straaaaaaaaaasne tesim ze zajtra nemusim nastavovat budik. moj drahy ide dnes na firemnu akciu takze mam volny vecer, teda chcela by som ist s kamoskou do kina, takze predlzeny vikend sa zacina uz dnes po praci !!!! 😀
ake mate vy plany, teda alex je jasna a ostatne ?

weja
autor
30. apr 2008

dobre raaaaanko 😎
bobess, mas pravdu - ja uz mam piatooooook.... a potom 4 dni volna 😵 a buduci tyzden znova to iste... tento mesiac sa mi zacina veeelmi pacit... 😵 😀
no uvidim, co s tymi bylinkami vymyslim... len neviem, kde by som zohnala priesady byliniek... 😕 aj v obchodoch som vzdy videla len semiacka...

hej, hej, dnes idem za doktorkou... som zvedava, ako dopadnem... ide so mnou aj mangel, vypytal sa z roboty skor, aby tam so mnou mohol ist, vraj nech dr. vidi, ze to myslime s dietatkom vazne... 🙂 no zlaty... 😵

bobess
30. apr 2008

no fakt je zlatý ... dúfam že sa niečo pozitívneho dozviete ...
priesady teda u nás v ba dostaneš snáď všade ... ja tom to už videla aj v tescu, baumaxe, hornbachu ... neviem čo máte v u Vás ... a možno keď to budeš mať vo vnútri tak stihneš aj semiačka ... veď skús
o ktorej idete k lekárke?

drobec na čo idete do kina?

weja
autor
30. apr 2008

jaaaj, no veru, fukat do mrakov ste zabudli... tu rano vyslo slniecko, ale ktovie dokedy... 😒
bobess - no Tesco aj Baumax mame najblizsie v PP 😖 tam sa mi asi nebude chciet trieskat len kvoli priesadam... no uvidim... mozno zasadim len semiacka a ak nic nevyjde, nevadi, zasadim tam daku tuju... 😀

s dr. som dohodnuta na 15,00, tak okolo druhej zdrham z prace... no ved jasne, ze dam vediet, ako som dopadla...

inak pred chvilkou sme sa dozvedeli, ze celofiremna dovolenka bude aj ceeeely buduci tyzden, lebo vo vyrobe sa cosi pokazilo, takze buduci tyzden to len budu davat dokopy... a ked nejde vyroba, tak nema zmysel, aby tu sedeli aj THP... takze do roboty pridem az 12.maja 😅 😀 😵 sa tesiiiiiiim...!!!! take neocakavane volno je celkom fajn a buduci tyzden ma aj drahy volno utorok-streda-stvrtok tak aspon raz budeme dovolenkovat spolu 😵

drobec123
30. apr 2008

weji, to je uuuuuzasna sprava !!!! tak sup vybavit si nejaku dovolenku !!!! 🙂
priesady maju myslim aj v kauflande aj v lidli som videla, treba skusit pobehat. ale bazalka ti napr. urcite vyjde aj zo semiacok, mam odskusane .....
bobess neviem ci vobec pojdeme do kina, to je zatial len taky napad kedze sa chalani len vcera dohodli ze si spravia vecer akciu. moj drahy sice nerad chodi na nieco take ale uz ked tam je tak sa vzdy zabavi, a ja ho celkom podporujem v tom aby chodil vonku - raz za cas, co znamena tak dvakrat do roka, mi to fakt nevadi.

vy co planujete ?

weja
autor
30. apr 2008

drobec - no dovolenka nebude asi ziadna... aj tak si budeme nejake peniaze pozciavat na to auto, takze nebudeme teraz zbytocne rozhadzovat... radsej si doprajeme poriadnu dovolenku potom v lete...
ale urcite si spravime aspon nejaky vylet, ked uz budeme doma a bude pekne pocasie... 🙂

drobec123
30. apr 2008

mas pravdu weji, ved vo vasom okoli je toho taaaak vela co sa da robit, hned by som menila a sla k vam na predlzeny vikend a uzivala si. inac ty mozes prist na dovolenku do BA (poziciam ti nas byt) a my pridem k vam ! 😀 som to dobre vymyslela ze ? 😎

bobess
30. apr 2008

dievčatá - spravíte si výmenu ako vo filme Prázdniny? to by bolo super ... hneď sa prídam aj ja ... ale zase musím podržať Bratisalvu a okolie aj tu je toho dosť čo pozerať ... ibaže času nieto ...

weji ináč to máš super - a vidím že sa tešíš ... 12 dní voľna ... to budeš ale oddýchnutá ...

jablonka
30. apr 2008

ahojteee 🙂
weji - to je supeeer s tym volnom, hned by som brala 😉
bylinky - nestihla som zasadit tu matu, tak tiez musim popozerat uz po priesadách 😅
no ja som sa vcera neozvala, lebo som bola v skole cely den, odovzdala som diplomovku, index a prihlasku na statnice, a dnes som sa aj dozvedela kedy ich mam - 23.5. je ten den D 😖 ...bojim...bojim
dufala som ze to bude az ten dalsi tyzden a ziskam dva vikendove dni na ucenie k dobru 😅 , ale co uz ked to je v piatok...aspon sa z toho budem moct cez vikend spamatat 😅
inak zasa som chora, ale nastastie nie velmi, len ma strasne boli hrdlo a mam strasny kasel ☹ , v noci som ani nespala 😠 ...vcera som s Alex volala a ani ma skoro podla hlasu nespoznala 😅
my mame zajtra Tupperware party, tak sa tesim 😉
weji - drziiim place u lekarky, budem na teba mysliet 🙂

weja
autor
30. apr 2008

drobec - no veru dobre vymyslene 😉 uz len zariadit pocasie... 😅

no s tym volnom - ked pociatocna euforia z necakaneho volna u vsetkych vyprchala, tak zistili, ze este treba dorobit kopu veci, predsa len prideme az 12.5. a to uz je polka mesiaca 😖 takze v pondelok asi budem musiet dofrcat a podokoncovat si niektore veci... myslela som povodne, ze si to zoberiem domov, ale tak ci tak by som rano musela prist, tak ked uz tu budem, dokoncim to tu..., ved manzela budem mat doma aj tak az od utorka...

jablonka - neboj nic, silno silno drzime palce cely ten piatok, ale podla toho, ako si lavou zadnou zmakla vsetky skusky, tak isto nebudes mat najmensi problem 😉
tu chorobu mas mozno aj z toho, ze organizmus je vycerpany, oslabeny, malo spavas, vela sa ucis... no kto by z toho neochorel...? uvidis, ako ti bude paradne uz po 23.5. 😉

bobess
30. apr 2008

takže 23. si šktrám v kalendári a píšem že celý deň držím palce .. to zase toho veľa nenarobím, ale zase čo by som pre jablonku nespravila 😀 a tiež súhlasím s tým aby si dbala na svoje zdravie ...

weji - opravujem 11 dní !!! aj to ešte stále znie veľmi dobre !!!