Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
30. apr 2008

bobess - jasneeee, 11 dni znie uuuplne naaadherne...! 😵 uz sa tesim ako si super oddychnem 😎 za vikend to clovek niekedy nestihne... ja sa vacsinou zacnem citit oddychnuto az na 3.den 😅

weja
autor
30. apr 2008

no kde ste sa stratili...? 😕
ja padam, utekam este domov a aby som o tretej bola v nemocke... 🙂
potom sa ozvem, prijemny zajtrajsi sviatok vam prajem 😎

drobec123
30. apr 2008

ja som mala stretnutie mimo, weji drzime palce a mohla by si nas inak informovat co a ako !!!! sme zvedave ako kone 😀
ok, navrhujem stretnutie 23. rano a pri kavicke a nejakych ranajkach a budeme mysliet na jablonku. aj tak nic ine v praci nespravime !!! 🙂

jablonka
30. apr 2008

jeej, vy ste zlateee 🙂 😵 ja si to hrozne cenim, ako na mna budete mysliet 🙂
moj manzel mi slubil ze si vybavi volno a pojde so mnou, aby ma priamo tam dusevne podporoval 😅
weji - myslim na teba a informuj nas!

bubatenko
30. apr 2008

ahooooooooooojte...... jooj jablonka tiško závidim.... ja mam na diplomovku teraz týždeň a pol - odovzdávam na budúci piatok, lebo iba dnes som dostala materiál na ukončenie diplomovky. No budeš to mať skôr za sebou .... budem na teba strááááááášne moc myslieť....ja pôjdem asi 30.5, alebo 2.6....uvidíme, ale prijala by som ten posledný májový deň, lebo potom ide víkend.... a môžem si oddýchnuť, lebo ja musím isť deň po hneď do práce.... podľa mna to máš fajn takto, že piatok a krásny víkend pred sebou... no tfuj, tfuj... nech sa ti to všetko ľahko nalieva do hlavy a zvládneš všetko ľavou-zadnou.....
weja celozávodna dovča..... to znie fajn...v mojom prípade by museli zrušiť štát 😀 ale už to nejak dobujujem... už pôjdem len 4 krát do práce a potom mám 3 týždne dofču..... 😀
P.S. daj vedieť ako si dopadla u lekárky, nieže nás necháš v napätí 11 dní 😉

baby musím zase letieť lebo mam toho dosť.... prajem vám krásny predlžený víkend, pekne si ho užite so svojimi polovičkami a načerpajte veľa energie 😉

bobess
30. apr 2008

bubatenko - tebe tie tri týždne vôbec nezávidíme ...

všetkým pekné 4 dni

weja
autor
2. máj 2008

halooo, dnes tu nikto nie je...? 😕
no u doktorky som dopadla celkom fajn, spravila mi zakladne vysetrenia, vraj vyzera vsetko v poriadku, o vysledky cytologie si mam zavolat o 2 tyzdne... No prebrali sme aj dalsi postup, v podstate to iste ako povedali tebe drobec - krv, hormonalny profil, SPG, folikulometria, nejake vysetrenie, pri ktorom sa zistuje priechodnost vajecnikov (to je vraj dost bolestive ☹ ) a posledny krok je laparoskopia...
Povedala mi, ze kedykolvek budem chciet, mam prist a moze od 4-5 DC zacat s tymito vysetreniami, ale podla jej nazoru je na to este cas... Vraj ked sa uz raz zacne nieco skumat, tak to nema konca-kraja a uz sa z toho len tak nevymotame... 🙄 To som jej dala za pravdu, rozhodne by som sa nechcela niekedy dopracovat k laparke... 😖
Ukazala som jej aj 2 grafy BT, co som mala so sebou, podla jej nazoru su dostatocne vyrovnane, takze nepredpoklada nejaku hormonalnu poruchu... Co ma teda ukludnilo... 😅
Takze sme sa dohodli, ze kedykolvek sa rozhodnem, mozem prist na zaciatku cyklu a zacne sa s vysetreniami, zatial vsak na to dovod nie je...

No som rada, ze ma aspon vysetrila, ze som ok... Doma sme sa o tom rozpravali a dohodli sme sa aj s mangelom, ze si dame do leta cas - predsa len budu dovolenky, menej stresu... no a ak sa nezadari, tak v auguste/septembri s tym zacneme... 🙂

weja
autor
2. máj 2008

ozaj a na UTZ videla dost velku folikulu, ktora by uz mohla prasknut (ale to som samozrejme vedela aj ja, ze som pred ovu), tak kazala snazilkovat... 🙂 Doma som si urobila ovu test, aj ked som myslela, ze ovu bude az cez vikend - a skoro som odpadla, ked som videla 2 rovnako silne ciarky... 😨 To mi este nikdy nevyslo... No nebyt toho, ze mi povedala, ze podla nej by ovu uz mohla byt, tak by sme ju asi aj prepasli.... 😅

no... idem trochu upratat, nech mam cez vikend pokoj, inak vyzera to tak, ze u nas bude cely den liat... 🙄
tak pekny vikend vsetkym... 😉

jablonka
2. máj 2008

ahooj weji 🙂
tak to je super ze vyzera byt vsetko v poriadku...a schvalujem tvoj a manzelikov pristup, ze pockate do zaciatku jesene, lebo je pravda ze ked sa raz zacne s vysetreniami, nema to konca- kraja 🙄
ja som dnes v praci, Dianka ostala u nasich, lebo tatino je este stale doma, tak spolu s nim a mojou babkou gazduju 🙂
a dnes som dostala mrchu, takze tiez ma caka kontrolny UZV ohladne tej cysty a chcela by som si dat spravit aj horm. profil, len neviem ci mi to vyjde ist tam buduci tyzden 😖
a caka ma tento mesiac zasa folikulometria, budem tam chodit asi ako na klavir, ale aspon uvidim co a ako 😕

jablonka
2. máj 2008

no weji tak vsetko nechaj tak a sup do postielky 😀 ...drziiim palce! 😉

weja
autor
2. máj 2008

ahoj jablonka 🙂
tak Dianka uz veselo vikenduje... 🙂
na hormon.profil treba prist na krv 4-5 DC, tak sa skus s dr. dohodnut tak (ak sa bude dat), aby si nemusela cakat znova do dalsieho cyklu...
no ta folikulometria dost odradza aj mna 😖 hlavne kvoli tym navstevam ako na klavir... 😝 ale ak je to potrebne, tak to uz clovek nejako vydrzi... 🙂

jablonka
2. máj 2008

no ved prave, ze on ma ambulanciu vzdy v stredu a to uz budem 6 DC, tak neviem ci to zasa neprepasnem...on inokedy nema sestricku, aby mi zobrala krv ☹

weja
autor
2. máj 2008

ahaaa... no ale to je dost blbe, ved to by si mohla cakat aj cele mesiace, aby ti niekedy vysiel 4DC na stredu... 😖 a neda sa to zariadit nejako inak? a ako to riesia ostatne pacientky?
ale mozno by to aj slo - ved 6.DC nie je od toho 5.DC az taky vzdialeny, nie? 😕 🙂

jablonka
2. máj 2008

weji - ja mu zavolam a popytam sa, mozno to pojde aj skor spravit 😉
ale som rada ze mam aspon tu mrchu uz a ze sa drzi do 40 dnovych cyklov, to je uz pokrok 😉
prajem Vam vsetkym krasny vikend plny oddychu a snazilkovania 🙂

bobess
5. máj 2008

dobré ránko
dúfam že ste si všetky oddýchli ...
môj predĺžený víkend bol otrasný ... ako vždy ke´d s ana niečo teším ... ale v endeľu poobede už sa to trochu vylepšilo... 😒 dnes som v jednom kole, takže si večer prečítam čo máte nového krásneho ...

alex - nezabudni nás podrobne informovať !!!
drobec - paradajky sa rozhodli ma potešiť a už majú 13-15cm
weja-ideálny čas na nič nerobenie ... hlavne sa šetri !!!
jablonka/bubatenko - učiť sa učiť sa učiť sa ... (ale s mierou nech sú tí ostatní nie až tak zahanbení ...)

weja
autor
5. máj 2008

dobre ranko 🙂
tak ja som dnes prvy a posledny den v tomto tyzdni v praci 😎 ale poviem vam, cim viac som myslela na to, ze je to len tento jeden den, tym menej sa mi chcelo vstavat... 😖 akosi som sa rychlo stotoznila s tym, ze mam vyse tyzdna volno, takze ked rano zazvonil budik, taaaak hrozne sa mi nechcelo vstavat.... 🙄

alex - tak aky bol vylet?
inak pekny den vam vsetkym prajem, tu sice vyzera, ze bude prsat, ale inak pohoda 😎

alexa27
5. máj 2008

ahojteeeee 😀
volno bolo uplne paradne, super sme si odychli a Budapest je uzasna. Skonstatovali sme, ze je trosku netypicka. nie je ako ine velke metropoly, Londyn, ci Pariz, kam prides a na prvy pohlad si uzasnuta. na prvy pohlad nas nic az tak neohurilo, ale cim tam je clovek dlhsie, tym sa mu zda byt budapest nadhernejsia. urcite tam pojdeme znovu a na dlhsie. kazdy jeden dom v centre je historicka budova, su tam aj krasne parky, no super

drobec123
5. máj 2008

dobre ranko vam vsetkym prajem,
tesim sa s vami ze ste mali krasne vikendy, ja som na tom podobne ako bobess, cim viac sa clovek tesi ze ma mat volno tym horsie to dopadne. som unavena ako kon, citm sa ze ked do mna dnes niekto pichne tak explodujem od nervov .... ach nech uz je stvrtok! asi vas dnes budem sledovat len zdialky aby som tu neprenasala negativnu naladu .....

alexa27
5. máj 2008

drobec, prave naopak, mala by si nas sledovat z blizka, aby sme ti naladu vylepsili 😉
zajtra vam poslem nejake fotky, nemam tu dnes kabel na pc.

weja
autor
5. máj 2008

alex - tak sa tesim, ze sa vam vikend vydaril... 🙂 na tie fotky som zvedava...
drobec - tiez si myslim, ze by si tu dnes mala chodit castejsie, prave preto, aby sme ti zvihli naladu... 😉

jablonka
5. máj 2008

ahojtee 🙂 a kde steee 😕
alex - to musel byt krasny vikend, tesim sa na fotky 🙂
no ja som nemala bohvieaky vikend, naplno mi vyvrcholila choroba, tieklo mi z oci, nosa...tak som sa snazila byt doma
no a v piatok som sa dozvedela jobovku - statnice mam o den skor a v inej komisii, vymenili ma totiz za mojho spoluziaka, ktory si tam zaplatil zmenu pre neho lepsej komisie /bohuzial aj to sa deje 😠 / a vymenili ho prave za mna ☹ ...takze idem uz 22.5. a mam tam "super" zostavu v komisii ☹
a vo stvrtok idem na kontrolny UZV s tou cystou, tak som zvedava 😖

weja
autor
5. máj 2008

ahoj jablonka 🙂
no holky su asi zaneprazdnene... 😕
inak to s tou vymenou terminov je svinstvo 😠 to by clovek neveril, ze sa taketo veci ozaj deju... 😖 a preco je tak komisia o den skor horsia...? to nemate stale tych istych...? 😕
na ten hormonalny profil si sa nepytala? u dr. drzim palce, nech sa cysta rozplynie... 😉

jablonka
5. máj 2008

no myslim ze sa kazdy den opakuju komisie, ale ja som bola povodne v dvojke a teraz ma dali do jednotky 😖 , takze tak 😠 ...inak ten spoluziak /medialne znamy tym, ze si straasne vymysla a je trkvas/ tak pri Bc. ststniciach takisto mu museli v den konania menit komisiu 😠 ...za prachy sa da fakt vsetko ☹
na ten hormonalny profil som sa ani nepytala, budem chodit na folikulometriu a uvidi sa co dalej 😉

drobec123
6. máj 2008

dobre ranko, tak pokusim sa tu dnes byt s vami trosku castejsie 🙂 vcera som tu mala este aj kolegynu z prahy s ktorou som cely den meetingovala. dnes uz bude lepsie .......
alex ani si nam nedala vediet co s pracou, ozvali sa aspon ?

jablonka
6. máj 2008

ahojte dnes 🙂
ale ako pozeram, ani nemam velmi koho dnes zdravit okrem drobca ...udelujem Vam vsetkym v dochadzke velky cierny puntik!!! ☹ 😀 😝

drobec123
6. máj 2008

no je to tu dnes smutne .... ale tak zase o to viac spravime v praci nie ? 🙂

bobess
6. máj 2008

jablonka - žiadam vyškrtnúť čierny puntík ja som tu písala ako blb a tento MK dnes nie a nie zobrať môj príspevok - už ani neviem čo som chcela
majte sa

drobec123
7. máj 2008

bre ranko .... to je pravda tento MK zase blbol vcera ..... cierne bodiky sa nebudu rozdavat !!!

jablonka
7. máj 2008

caute 🙂
tak som zevdava, ako sa dnes s dochadzkou napravite 🙂
chudatko bubatenko je ospravedlnena, lebo finisuje s diplomovkou - bubatenko, myslime na teba!
ja uz sprtam na statnice, vcera som si dovliekla sest knih z kniznice, dnes si idem este pre jednu co mi pozicia kamaratka a este si asi aj nejake kupim...jeden predmet mam nastastie komplet vypracovany, tak to sa mi bude dobre ucit 😉
dnes som prvy den po mrche, teplota bola 36.5, co je na mna dost vysoke, tak som zvedava, aky bude tento cyklus...a zajtra idem na UZV, ako som spominala, tak dufam, ze uz ziadna cysta tam nebude 😖
co budete robit zajtra? 😕

bobess
7. máj 2008

dobré ránko
tak sa hlásim ...
jablonka - ty toho teda máš hodne ... prajem pevné nervy a nech už je jún ...to už budete akurát tak vyberať šaty na promócie ...
zajtra odchádzame na chatu a vrátime sa až v nedeľu - aby som to nelala také super - ide s nami aj svokra 😖 ☹ a aby som toho nemala dosť k našim prídú svokrovci mojej sestry. takže sa vzbrojím nejakými knihami, bobríkom mlčania a prácou - a dúfam že to vydržím - už nech je pondelok !!!! jediné pozotívum vidím v tom že budem s našimi (ako tak) a a neterkou (ako tak) - myslím že všetkým je jasné že to bude skôr trápenie ako radosť !!! teda pre mňa ...