Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
16. máj 2008

ved hej, to si aj ja vzdy vravim. napriek tomu, ze nejake problemy mame, tak to je skoro nic v porovnani s niektorymi babami. takze by sme sa mali iba usmievat a byt stastne a vychutnavat si pripravnu fazu...nuz ale hold, clovek tvor netrpezlivy.......
no ved uvidime 😕
takze wejka, zelam nech dalsi cyklus uz je ten pravy 😉

weja
autor
16. máj 2008

ooo dakujem 🙂 a tebe to zelam uz teraz... 😉

alexa27
16. máj 2008

😵 dakujem, si zlata

weja
autor
16. máj 2008

inak, tento mesiac otehulkovali az 3 snazilky z Grafov BT 😵 vlastne 4 ak do toho zaratam este aj Lauritku... 🙂 tak podla vsetkeho zacina plodne obdobie, tak dufam, ze sa nas to vsetkych bude tykat... 😉

alexa27
16. máj 2008

no tak to je super, dufajme teda, ze sa to rozbehlo a zasiahne nas to vsetky 😵

drobec123
16. máj 2008

dobre ranko, ja som vcera nemala sancu ani vas len citat, bola som tu dlho dlho a dnes pokracuje vybuch na pracovisku !!!! ale je piatok hurrrrrrrrrra tak to zvladnem !!!! inac vycikala som si dve ciarky, musim vam povedat ze som si myslela ze budem mat vacsiu radost, potesilo aj som si odlozila ten testik ze si ho necham ale nejako som to potom nerozoberala do detailov ze wauuuuu, ale to bude tym ze cyklus mam pravidelny, vyzera ze aj ovu takze to beriem ako samozrejmost, co by som si mala uvedomit ze mam stastie....
alex aj som si myslela ze tie fotky su z PK 🙂 pekne pekne ..... a preco ste to mali v PK ?

alexa27
16. máj 2008

vitaj drobec 😉
no lebo baby su vsetky z PK, aj ja som jeden cas bola, chodili sme tam spolu na gympel 🙂
tak nech ti to v praci ubieha rychlo a nech uz si doma a zacinas pekny kludny vikend 😉 .

drobec123
16. máj 2008

jeeeej, to som nevedela ze si tam chodila na gympel 🙂 tak musim byt rychlo tehu aby som mala smejka ako partacku na kocikovanie 🙂

alexa27
16. máj 2008

noooo, ja som taka polo pezincanka 😉 , byvali sme tam, teda PK + Limbach, od mojich asi 12 rokov az po 18 rokov. nasi potom byvali v Limbachu az do 2006, kym sa neprestahovali do tatier, ale ja som tam uz po 18-ke bola malo, bola som skoro rok v anglicku a potom som uz bola viacmenej naspat v ba u babky. mala som sice take obdobia kedy som skusala dochadzat z limbachu ale nikdy mi to dlho nevydrzalo.

no a snaz sa, lebo smejko apelovala aj na mna vcera, ze nech sa posnazim, ze nechce byt sama na materskej, takze my sme jej mali to zelanie splnit. tehulkam sa predsa nic neodmieta 😉 .

drobec123
16. máj 2008

hej pamatam si ze si to pisala ale nevedela som ze si tam chodila na gympel.
a mas pravdu, tehu baby musime pocuvat, nemozu sa predsa zbytocne rozculovat 🙂
aky mate den ? ja som si dnes sadla s mojou sefkou a povedala som jej ze takto nemozme fungovat a urobili sme si nejake prerozdelenie - nove tak uvidime ako to cele dopadne, mozno by to mohlo byt ok 🙂 aspon na chvilu 🙂

weja
autor
16. máj 2008

ja mam dnes nejake fofry... a to je piatok, relativne vzdy volnejsi den... 😠
drobec - no super, tak dufam, ze tentoraz to uz bude znesietelnejsie... 😉 to som inak nevedela, ze tie "problemy" so sefkou stale pretrvavali, myslela som, ze ste si uz ako-tak zvykli... ani si sa nam nestazovala, chudatko... 😉

bobess
16. máj 2008

no vidím že v piatok sme nabrali druhý dych na prácu ! alebo ste tu už neni?

moja kamarátka mi dnes volala že je v 4. m. tehu a pred 2.m. sa rozviedla !!! ale bola šťastná ... (pre oba dôvody) - prosím neberte si príklad ako otehotnieť !!!!

drobec123
16. máj 2008

🙂 bobess krasny pribeh si nam tu napisala pred vikendom !
tak ja sa lucim, ved uz je na case...... uzivajte si, oddychujte a v pondelok v plnej sile sme tu opat !
paaaaaaaaaaa

bobess
16. máj 2008

drobec - zase sme tu asi len mi - ostatné už asi víkendujúúúúúú ... šup ho ideme ich dobehnúť a v pondelok začíname až od 11,00 aby sme do dorovnali 😀 😀 😀

alexa27
19. máj 2008

dobre raaaanko 😀
ako ste vikendovali? oddychnute na novy tyzden?

weja
autor
19. máj 2008

ahojteee 🙂
tu leje ako z krhly... 🙄 fakt hrozne pocasie... 😖

ja mam za sebou pekny vikend - v sobotu som bola pozriet kamosku v porodnici - inak fotky mam aj v albume, nech ju mozu vsetci obdivovat este skor, ako pridu z nemocky domov 😀 tak pozrite... 😉
a v nedelu sme boli u nasich na obede - a poobede sme sa s maminou vybrali na luku za domom zbierat alchemilku 😅 hlavne, ze obidve mame taku malu fobiu z vysokej travy, kedze clovek nevie, co sa v nej moze ukryvat za zverstvo 😀 tak to bola celkom zabava prezit... 😀

a dnes ide drahy KONECNE po autooo...!!!! no tak sa tesimeeeee... 😵

weja
autor
19. máj 2008

jeeej a este som zistila, ze jablonka ma novu fotkuuuu.... 😵 supeeeer, s Di ste tam velmi zlateee... 🙂

alex - pozerala som tvoj graf, vyzera to veeeelmi nadejne... 😵 dokonca aj s implantacnym poklesom... (teda drzim palce, aby to bolo ono) 😉

alexa27
19. máj 2008

wejiiiii, ty si taka mila hned z rana 😵 , no kiezby to tak bolo 😵

inak to bolo dobre s tym hladanim alchemilky, zivo si vas viem predstavit v tej vysokej trave 😀 ...a nazbierali ste aj vlastne?

jeeej a super, ze budete mat uz auticko, sa neviete urcite dockat, co? 😉

jablonka, na radu weji som pozrela fotecku, ste tam ozaj velmi podarene, krasna 😵

weji a ta losskina mala je rozkosna, ine baculko 😵

my sme boli cez vikend stale vonku, v sobotu som bola so svokrovcami v lese a na luke sa opalovat lebo manzel mi prisiel az vecer a v nedelu sme zase vsetci boli na cervenom kameni. v sobotu som si natrhala do vazy jasmin, je nadherny, vonia z neho cela izba a vyzera prekrasne 🙂

weja
autor
20. máj 2008

dobre ranko,
no konecne to fachci... vcera som mala normalne konikovy abstak 😅 doma mi to az tak nepride, ale ked som v robote, tak MK musi fachcit... 😉
tak dufam, ze dnes sa tu ukazete 🙂
mna dnes caka dost blby den - o druhej mame planovany meeting s majitelmi, ale ako ich poznam, tak pridu najskor o tretej 😠 a budem rada, ked sa to o siestej skonci... 😝 😖 uz aby som sla domov, uz teraz sa mi chce spat.... 🙄

bobess
20. máj 2008

dobré ránko ...

ja dnes neviem ako vydržím ... včera sme mali návštevu, išli sme neskoro spať, v noci sa mi vypol budík, takže nezvonil, našťastie som dala prať nech ráno o 6,37 mám vypraté takže nás zobudila práčka ... ale mne sa tak stráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááášne chce spať ...

alexa27
20. máj 2008

ahojte, no konecneeeeeeeeeee 🙂
vcera som bola normalne v pomikove, ked mk nesiel 😝 😅

weja, aj u vas tak hrozne leje? ja co som presla od auta k robote par metrov tak som uplne mokra, dazdnik mi pomohol akurat na hlavu, inak nic, takze sa susim teraz 😝 fasa, dufam ,ze nenachladnem 🙄

drobec123
20. máj 2008

dobre ranko, no fuuuuj dnes to je uuplne zleeee vonku .... brrrrrrrrrrrr
a ta hnusna zima !!!! alex ja som na tom podobne, tiez som presla len par metrov peso od auta a som mokra a uz som si aj par krat kychla. a vecer idem na koncert takze ma caka dlhyyyyy den ....

alexa27
20. máj 2008

drobec, ty si sa nejak rozkoncertovala 😉 a na co ides? a na zdravicko k tym tvojim kychnutiam.
inak ja som tiez na vcere dohodnuta s kamoskou ale asi to zrusim, ked bude takto liat, sa mi nechce nikam trepat.

drobec123
20. máj 2008

idem na IMT Smile 🙂 tesim sa aj ked sa mi tam nechce ist .....

weja
autor
20. máj 2008

no ja som tiez nejaka otapena z tohto pocasia... 🙄 asi by to chcelo daku kavu...
alex - aj u nas je take priserne pocasie uz od vcera... 😖 dnes iba trosku mrholilo, ked som sla do roboty, ale vcera kym som dosla, tak som bola total mokra - presne ako hovoris, dazdnik mi pomohol akurat tak na hlavu... 😖 dnes som si pre istotu zobrala do kabelky aj nahradne ponozky 😀 lebo vcera som pol dna sedela s mokrymi nohami, brrrrr, teda nic moc... 😝

drobec - co to bude za koncert? 🙂

alexa27
20. máj 2008

jeeeej super 🙂 ....to bude urcite velmi prijemne a mozno sa do vecera to pocko umudri

weja
autor
20. máj 2008

ahaaa... uz citam... 🙂
ozaj - vcera sme s drahym videli veeeelkeho bociana - preletel nam dost nizko ponad cestu 😵 tak dufam, ze toto znamenie bude znamenat len jedno... lebo ked som videla pavuka, tak to nemalo ziaden efekt... 🙄

alexa27
20. máj 2008

nooo weja dobry napad s tymi ponozkami. ja tu mam nastastie nahradne lodicky v robote a intuitivne som si dnes dala saty a take sietkovane pancusky, tak dufam ,ze to sa rychlo uschne. momentalne tu sedim bosa 😅

alexa27
20. máj 2008

weja, tak bocian to jednoznacne isti 😉

drobec123
20. máj 2008

ja som si uz zapla ohrievac pod nohami 🙂 mam pocit ze toto zmoknutie nevesti nic dobre ....