Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
21. máj 2008

ahaaa, no to mas pravdu, v tomto snari na nete som ani ja vela veci nenasla... ale ja vsetky tieto veci citam tak zo zabavy, niekedy som aj zvedava, ale zas prilisny vyznam by som tomu neprikladala... 🙂

bobess
21. máj 2008

dobré ránko

alex - to muselo byť strašné !!! dúfam ale že zlé sny prinášajú dobrú realitu ... v podstate podľa mňa máš iba podvedomý (neviem aké i/y) strach ... tie týždne po ovu už také bývajú, nie? Dnes cho´d spať nalačno a možno to bude lepšie !
musím bežať - poobede možno nakuknem ... pekný (aj napriek nechutnému urpšanému počasiu) deň ... 😀

alexa27
21. máj 2008

To see a dead baby in your dream, symbolizes the ending of something that is part of you.

-toto som nasla v anglickom vyklade, to znie celkom realne, aj ked neviem co by mohlo koncit. ze by moja praca? hm, neviem, pozriem este doma v knihe.

weja
autor
21. máj 2008

alex - podla mna to nie je celkom presne - ty si nevidela na vlastne oci mrtve dieta, vy ste sa iba o tom rozpravali... skor by som hladala nieco take, ako napr. pocut zlu spravu a pod... pripadne pozri aj to, co znamena mat dvojca, tiez si myslim, ze to moze mat dost silny vyznam... 😉
a kde si to hladala...? na nete?

alexa27
21. máj 2008

hej, na nete, dal som si do google dreams a vyhodilo mi to interpretation of dreams, tam som to nasla. ale ja som to dieta aj videla weji, ako mi to mama povedala, tak sa to dieta vo sne aj objavilo, videla som ho take malinke krvave s pupocnikovou snurou 😔 . a pozerala som aj dvojicky, to znamena, ze mam v sebe nejaky rozpor, akoby moje druhe ja. tou smrtou by ten rozpor mal asi skoncit, no neviem.

weja
autor
21. máj 2008

ahaaa... no vlastne mas pravdu... no ktovie... 😕
ale ja mam jeden napad, ktore obdobie by mohlo skoncit - odteraz uz mozno budes 2v1 😀 😉

alexa27
21. máj 2008

no ta kto by bolo fajn 🙂 ale videla si dnes moj graf? teplota klesla a spinenie neprestalo, takze...

inak teraz ako preorganizovali tie temy, tak stale klikam na modry konik miesto volna diskusia 😠

weja
autor
21. máj 2008

alex 😀 ja presne to iste... a niekedy vobec nerozmyslam a kliknem na modreho konika aj 2x za sebou a potom pozeram ze zasa som tam, kde som nechcela byt 😀 to je tak, ked je clovek na nieco zvyknuty... 🙂

graf som videla, ale ved klesla len o jednu desatinu... to je absolutne zanedbatelne... ved tie co su tehu nemaju stale rovnaku teplotu a takisto im kazdy den len nestupa, takze je to ok... 🙂 uvidime ako sa to bude dalej vyvijat, ale zatial sa to drzi pekne... 😉

alexa27
21. máj 2008

😀 no ja tiez, ako blba klikam stale dokola na mk a cudujem sa co su to tam za divne temy 😕 😀 😀
....no my sme jasne 😀

weja
autor
21. máj 2008

😀 no ved to, vzdy mi pride ako prve divne, ze do ziadnej temy nikto odvtedy, ako som tam bola ja, neprispel 😀 potom sa pozriem lepsie a som jasna... 😀
podla mna sme prepracovane... 😀 ved pracovat 3 dni po sebe je teda dost, nie? 😉 chcelo by to daky oddych 😉

alexa27
21. máj 2008

ja uz som po obediku, mala som kura s ryzou a miesanym kompotom, mnam mnam 😵

weja
autor
21. máj 2008

aj ja som uz napapana 😵 ja som mala cinu, ale teraz by to chcelo este nieco sladkeeee... 😵

alexa27
21. máj 2008

🙂 aj ja tu uz nieco znuravam, ale moc tu toho nemam a o jednej mam uz miting, tak ani nestiham ist neico kupit. mam tu taku malu ockoladku co davaju ku kave, tak dam si aspon tu 😵

weja
autor
21. máj 2008

a ja som nasla lieskove orechy v cokolade... 😵 dufam, ze mi nieco z nich zostane aj na zajtra 😅
tak nech ti meeting rychlo ubehne... 😉

jablonka
21. máj 2008

ten kon zasa blbne, uz mi to nezobralo jeden prispevok 😠 ...takze este raz:
ahojte 🙂 - nestiham vsetko citat dozadu, ale vidim ze Alex sa pekne drzi teplotka 😵 a tiez sa zaradujem medzi tie, co uz dvakrat klikli na temu Modry konik a cudovali sa co su to tam az temy 😎 😀
baby, na zajtra mi prosim strasne drzte palce a veriace sa za mna mozu aj modlit, idem donutra piata, teda asi o 11-11.30, tak na mna myslite...som duta ako melon, bude to strasna hanba, ale duuuufam ze aspon nieco zo seba vyhapkam a zmiluju sa 😅
tak drzkaje palceeee

weja
autor
21. máj 2008

jablonkaaaaaa - drzime vsetkych 20 x 5 = 100 palcov !!!!!!!!!!!!!!! to musi zabrat! 🙂 budeme na teba zajtra ceeeely den mysliet, ale ty to urcite zvladnes na jednotku 😵 potom sa nam urcite ozvi, ako si dopadla 😉

alexa27
21. máj 2008

jablonkaaaa, vsetci budeme na teba mysliet!!!!! drz sa a nezabudni sa hned hlasit, tfuj tfuj tfuj 🙂

drobec123
21. máj 2008

cafte, baby a to som si len ja myslela ze som taka "chytena" ked klikam a klikam a ziadna povedoma tema 😲
aj ked uz sa mi to raz aj podarilo ze som trafila nasu - som dobra !!!!!
jablonka, zajtra od 11.00 nebudeme ani dychat !!! cela nasa energia bude smerovana len na teba !

jablonka
21. máj 2008

dakujem strasne za podporu, je skvele citit to od Vas, velmi mi to pomaha...prave som telefonovala s tatinom a rozoberala som s nim politicke vplyvy v STV a Markize po r. 1998 - k obhajobe DP...inak mam v komisii p. Darma - byvaleho riaditela STV, tak aby som tam netrepala blbosti 😅 ...esteze toho tatina mam 😉
tak zajtra sa Vam ozvem, nech to uz dopadne ako chce 😒

alexa27
21. máj 2008

dopadne to vyborne jablonka, jasneeeee????? s inou spravou sem ani nechod 😉 😀 ......neboj, urcite vsetko zvladnes, si sikulka a s nasou dusevnou podporou sa to inak ani neda 😉 . tak sa drz moja. pa

dievcata, dnes nemam sefa, tak to tu uz coskoro zabalim, teda spon sa chystam. tak sa majte krasne a vidime sa zajtra 🙂

bubatenko
21. máj 2008

jablonka veeeeeeeeeeeeeľmi držím palčeky... normalne mam stiahnutý žalúdok .... budem držať všetký palce a aj môj manžel povinné celé doobedie.... a tešíme sa na pozitívne správy.... tfuj, tfuj, tfuj 😉

bobess
22. máj 2008

dobré ránko ...
takže veľký deň je tu ... dnes začnem skoro, aby som o 11 už mala všetko zmáknuté a mohla držať palčeky ...

a pripájam sa k všetkým Vám ktoré klikáte na zlú tému !!! musím sem častejšie chodiť nech to dostanem do krvi ...

alexa27
22. máj 2008

Dobre rano 🙂
tak bobess to by si mala. ked sem kliknes raz za den, tak si to nenatrenujes 😉

takze dnes davame vsetku pozitivnu energiu smerom k jablonke 🙂

weja
autor
22. máj 2008

dobre ranko 🙂
jablonka - no dnes na teba myslime od rana, drzime palce... takze na 100% to dopadne na vybornu 😵

inak toto pocasie je faaaakt hrozne... 🙄 dnes to zasa vyzera tak, ze bude prsat... 😖

alexa27
22. máj 2008

aj tu 😖 , zatial sice neprsi ale na pekny den to zrovna nevyzera 😒

weja
autor
22. máj 2008

este ze je uz zajtra piatok... uz ma chyta nejaka kriza - nie a nie sa rano vyhrabat z postele... 🙄
co planujete na vikend?

alexa27
22. máj 2008

my nic specialne, neviem ci vobec manzel pride, mozno zase az v nedelu 😨 , blizi sa mu termin tek prekliatej skusky, ktoru nie a nie spravit. ma ju 10.6., takze sa drvi ako to len ide. verim, ze tentokrat sa to podari, ale musime sa tym padom trochu obmedzit, lebo ked sme spolu sa nenauci nic 😝 , ach jo, uz nech je aspon polka juna a nech su vsetci nasi studenti uspesni 🙂

weja
autor
22. máj 2008

alex - tak to budeme drzat palce aj jemu, nech uz mate vsetci s ucenim svaty pokoj 😎
my ideme v sobotu na oslavu tetinych narodenin, bude to taka rodinna gril party na zahrade, tak dufam, ze pocasie vyjde... 😕 a v nedelu budem tiez sama - drahy musi do roboty ☹ ale tak nejaky program si uz vymyslim 🙂

bobess
22. máj 2008

no začínam mať pocit že som hádam jediná čo niečo neštuduje !!! no hrôza ... musím si niečo nájsť

ja v sobotu cestujem do toho Bruselu - a nebudem klamať ale vôbec sa mi nechce. vrátim sa až v utorok v noci. takže o víkend mám postarané ... teda v sobotu ideme až poobede, ale nutne sa potrebujem vyspať - takže doobeda zabijem spaním, upratovaním a balením ...

weji aké je autíčko? môja ségra a švagor robia v Boleslavy v Škodovke, takže sa určite potešia akémukoľvek názoru na "ich" auto - teda švagor - ségre je to šum a fuk...
a ja budem mať tiež nové auto !!! ale ho musím objednať - aj tak sme chceli kupovať až v august/september - tak to akurát vyjde.

alex u nás je teraz krásne modrá obloha ale tam nad karpatmi už vidím že sa zaťahuje ... ja už chcem teplúúúúúčko !

weja
autor
22. máj 2008

bobess - vacsinou ked sa cloveku nechce niekam ist, tak to dobre vypali, tak drzim palce, aby to bol aj tvoj pripad 😉
auto je super!!! 😵 vazne... spokojnost je maximalna... hlavne manzel len tak ziari... 😀 vcera som ho poslala do mesta povybavovat nejake veci, z domu do centra to mame tak na 10-15 minut, ale samozrejme, ze isiel autom 😀 viem, ze v Blave ste na to zvyknuti, ale tu v podstate nemame nikam az tak daleko... ale jemu to auto uz hroooozne chybalo... chudacik sa citil ako bez ruky... 🙂