Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
22. máj 2008

ahojteee 🙂
dakujem za gratulacie, som stastna ze to mam za sebou 🙂 ...no dostala som najhorsiu komisiu, kazdy den tu vyrazili jedneho - dvoch , aj dnes, chudaka spoluziaka...bol predo mnou, bolo mi ho strasne luto pri odpovedi ☹
tak som to zmakla na B /to je vlastne 1-/, keby som mala inu komisiu urcite ma ja nejake A 🙄
no bol to des kolko nas skusali, ostane komisie mali viac ludi a skoncili o tri hodiny skor 😠 , ja som najprv obhajovala DP, potom este tri predmety, a aj ked som vedela aj tak davali otazky, proste do umoru...aj otazky od veci od temy 😠
no vytiahla som si taky stred co sa otazok tyka, z jedneho taky horsi stred, panenky sa mi pretocili, ked som to videla 😅 ...ale ved pospominala som si 😉
bubatenko - neboj, bude to OK, ved si sikula a poctivo sa pripravujes, uz sa tesim ako to oslavime 🙂
vsetkym vam este raz dakujem za podporu, boli ste skvele 😵 🙂
idem este teraz vecer k nasim za Diankou, uz ma netrpezlivo caka, ani ja sa jej neviem dockat, prideme az v sobotu vecer alebo v nedelu, v pondelok si pismenkujeme 😉

alexa27
22. máj 2008

jablonka, vyborne, strasne sa z teba tesim 😵 a teraz budeme vsetky poctivo mysliet na bubatenko 😵

bobess
22. máj 2008

super ... jablonka ten oddych si zaslúžiš !
takže smerujeme pozitívnu energiu a nejaké tie mozgové bunky na bubatenko ... 😀 😀 😀

a pomaly si môžeme dohadovať termín stretnutia ... oznamujem len že 12.6. idem do divadla ... práve som dostala od klienta lískty ... teším teším - west side story - strašne som to chcela vidieť ...

drobec123
22. máj 2008

a nedohodli sme sa na 9.6. ze sa stretneme ????
ja nemozem potom urcite 11.teho a potom od 18.teho som v portugaaaaaaaaaaaslku !!!! hura !!!! len nemam zatial okrem leteniek nic, musim booknut aspon ubytko na prve noci, ach jaj ....

alexa27
22. máj 2008

ano, hovorili sme o 9.6.. Bobess, ty vtedy nemozes?

bobess
22. máj 2008

tak sorry ja som ten dátum vôbec neregistrovala !
niečo tam mám - ale to je ešte ďaleko takže sa s tým dá niečo robiť... prepáčte fakt som bola mimo.
už si to budem pamätať, lebo v ten deň má moja ségra narodeniny ...

to musím na MK chodiť častejšie - ešte totiž vždy klikám na inú tému ... hrôza

weja
autor
23. máj 2008

dobre ranko 🙂
tak sme sa toho piatku dockali... 😵 sice som rano zase zmokla, kym som prisla do roboty, ale tak hned sa to lepsie znasa, ked viem, ze zajtra uz nemusim vstavaaat...!!! 🙂
zajtra sme planovali grilovat u nasich, ale vidim to s tym pocasim blede... 😒

bobess
23. máj 2008

tak som tu zase ...

krásne piatkové ráno ... ako pekne to znie

a ešte som aj správne klikla !!!

weja
autor
23. máj 2008

bobeeess - sa lepsis! 😉 vidno, ze si zlepsila aj dochadzku... 😀 😉

alexa27
23. máj 2008

dobre ranko 🙂
bobess gratulujem k rannym uspechom 😀
weja, ale na vikend tusim uz hlasia celkom dobre pocko, tak snad vam ta grilovacka predsalen vyjde.

weja
autor
23. máj 2008

no neviem-neviem... 😖 u nas je stale tma ako v rohu a stale prsi... a ani na vikend nie su bohvieake vyhliadky, pozerala som predpoved... totiz aj ked neprsi, ale je tu dost chladno na to, aby clovek len tak sedel kdesi vonku... 😒 sever je skratka uplne iny svet... 😠

weja
autor
23. máj 2008

haaaalooooooo.............. 😕 no kde ste dnes vsetky...???? ☹

drobec123
23. máj 2008

cafte, som tu na chvilu tak vas idem pozdravit,
alex ja som ta dnes videla !!!!! 🙂 bola som v Appole a koho nevidim 🙂

alexa27
23. máj 2008

uz som tu, bola som na obediku 🙂

drobeeeec, vazne? a kde? co si mi nekyvla? ci si bola pracovne? 🙂 🙂 ja som tam bola v cine na obede, chodievam do apolla pomerne casto 🙂

weja
autor
23. máj 2008

holky mna hroooozne boli hrdlo... ☹ ale uplne priserne... uz od rana, ale doma sme nemali nic, co by som si na to mohla dat, lebo zaciatkom tyzdna vsetko vyuzival mangel a nestihli sme dokupit... musim sa zastavit v lekarni, ked pojdem z roboty, ale uz ma zacala boliet aj hlava a cele telo... bleeeeee... 😝 ja nechcem byt choraaaaa.... ☹ 🙄

alexa27
23. máj 2008

wejaaaaa 😔 tak to je neprijemne. urcite sa zastav v lekarni. nam velmi pomaha ten tantum verde sprej aj pastilky a kup si sumivy aspirin, ten zaberie na vsetko 😉 no dufam, ze nebudes chora, chudatko.

drobec123
23. máj 2008

prestne tak tantum verde cukriky na cmulanie su super !!! popr. stopangin sprej - je sice hnusny, ale pomoze velmi rychlo !
no alex sedeli sme v "Riesime byvanie" a len som ta videla ako ides okolo asi s kolegynou, mala si taku paradnu cervenu velku tasku ! 🙂

weja
autor
23. máj 2008

hej, hej, Tantum verde pastilky aj mne najlepsie zaberu... len moj drahy je taky expert, ze nieco domina alebo vyuziva a vobec mi o tom nepovie, ze to treba dokupit 😠 a ja potom idem na istotu a najdem velke h.... houby...
este ze je zajtra vikend a netreba vstavat... nejako sa musim dat dokopy... 😒

weja
autor
23. máj 2008

ahojte, lucim sa, uz ma caka mangel, ideme kupit tete nejaky darcek na tie narodky a zajtrajsiu oslavu...
pekny vikend vsetkym... 🙂

alexa27
23. máj 2008

ahoj wejka, pekny vikend a liec sa 😉

drobec, ahaaaa 😉 , isli sme este do drogerie a ano s kolegynou som bola a cervenou taskou, presne ako hovoris 😀 . a co ste riesili? teda ak to nie je tajne. chcete sa stahovat?

drobec123
23. máj 2008

no my nie, ale svokrovci kupuju domcek na Ciernej vode, tak som s nimi bola na stretnuti. lebo ja dnes mam dovolenku aj ked uz druhu hodinu sedim v praci ☹

drobec123
23. máj 2008

tak vam prajem nicim neruseny vikend, idem ja po svokrovcov a aspon trosku vyuzit volny den 🙂
papa

alexa27
23. máj 2008

pekny vikend vsetkym 😉

bobess
23. máj 2008

zase som tu sama? ešte aj môj verný druh - súú druh drobec, má dnes voľno !!! no ešteže v pondelok/utorok si tu budete nadrábať a ja sa budem flákať ... tak teda s výhľadom na prejedenie sa belgických praliniek vám prajem krásne nasledujúce štyri dni .... 😎

alexa27
23. máj 2008

bobess, maj sa krasne a uzi si to v Belgicku 😉

weja
autor
26. máj 2008

dobre ranko 🙂
tak aky bol vikend?

inak moja choroba, ktora zacala v piatok cez vikend naplno prepukla a ja sa dnes citim absolutne pod psa... 😝 🙄 este k tomu ma v noci brutalne skrabalo v krku, z coho som dostavala zachvaty kasla a kedze som nechcela zobudit mangela, utekala som zakazdym "vykaslat sa" do kupelne... takze som naspala dokopy tak 3 hodiny a momentalne tu sedim ako zmok... 🙄 silne uvazujem, ze ked pride sef, asi mu oznamim, ze si na dnes beriem volno... nejako to nezvladam.... 😝

drobec123
26. máj 2008

dobre ranko, ja som mala velmi prijemny vikend po dlhsej dobe. boli sme v sobotu na bicykli, ale len tak lazo plazo na kolaciku a cez vinice. v nedelu na vacsej ture tu v karpatoch, takze sa citim uplne nabita energiou a pozitivnym myslenim ... nazbierala som si kvety bazy a idem vyskusat pripravit sirup a med, len neviem neviem ako sa mi to podari, nikdy som to este nerobila 🙂
weji, ked sa mi podari ten med tak ti jeden poslem aby si sa skoro vyzdravila !!!! mala by si ist asi naozajt do postele nech sa das dokopy. asi ste ani nebili na tej grilovacke ze ?

weja
autor
26. máj 2008

jeeej, si zlata 🙂 bazovy sirup robila niekedy moja starka, ale veru netusim, ako sa to pripravovalo...
na grilovacke sme boli v sobotu, totiz v piatok som sa nadopovala liekmi, takze v sobotu mi bolo celkom ok... ale asi som sa troska precenila, lebo od vcera mi je este horsie... ☹
ale inak grilovacka bola fakt super, uz davno sme nemali take fajn rodinne stretnutie 🙂

drobec - tak vy ste mali cyklisticky vikend 🙂 parada... a svalovicu nemas...? 😉

alexa27
26. máj 2008

caute kocky 🙂
weja, tak to ma mrzi, ze si chora. vezmi si radsej ozaj to volno a bez domov.
drobec, vyzera, ze ste mali velmi pekny vikend. moja svokra robi kazdy rok bazovy sirup, je to super, ale celkom babracka. manzelova babicka zase robi bazove vinko, to je ako taky liker sladucke a veeelmi zdrave 😉 , mam myslim niekde taku brozurku z receptami, tak mozem pozriet ked chces. mozno tam bude aj ten med.
Ja som v sobotu nieco porobila doma a potom som sla ku kamoske pozriet bytik, ktory ma krasne spraveny a potom som sa stretla v pezinku s kamoskami dalsimi a vecer prisiel manzelik, tak nedelu sme mali uz len pre seba 😵 . inak teplota klesa, takze ako som predpokladala, nic zo mna tento mesiac 😝

drobec123
26. máj 2008

no uvidime, mne sa ten recept nezda az taky narocny ani na sirup ani na med. teraz to mam vo faze luhovania, med na 24 hodin na chladnom mieste a sirup 48 hodin na slnecnom, takze som to nechala na okne. fakt sa tesim ked to budem dokoncovat, no ved ked sa nepodari tak to vylejem, ale chcem to skusit. aj moja babicka to robila ked bola na zive a preto mi to take prislo ze by som si tu chut a vonu rada pripomenula kedze tu uz nie je ....
weji, takze ty nevymyslaj a netrap sa tam zbytocne, sup do postele domov !