Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
2. jún 2008

dobré ránko !!!
tak kedy to máme myslieť na to bubatenko????
ináč k víkendu - do môjho manžela nabúdral jeden 19. chalan a rozbil nám zadok auta. a to ho mal manžel zaparkované pred svokriným domom. Takže asi si viete predstaviť akú sme mali náladu !!!

weja
autor
2. jún 2008

bubatenku drzime vsetkyyy palce...!!! dufam, ze nam da vediet ako dopadla, nech nas nedrzi v napati do zajtra...
bobess ☹ to je teda mrzute... 😖 a ako to idete riesit? mal ten chalan vobec nejaku poistku?

jablonka
2. jún 2008

ahojte po vikende 🙂
no treba dnes mysliet na bubatenko, dnes ma dolezity den, kolektivne drziiime palce!!!
drobeeec, ozvi sa nam ako si sa mala 😕
bobess - to je mrzute s tym autom ☹ , ja to poznam, takto v juni pred rokom tiez do nas naburali nakladnym autom 😠 , tie starosti okolo toho a hlavne uz to auto straca na hodnote 😠

bobess
2. jún 2008

chalan mal poistku, jeho otec totiž robí niečo s mojím manželom takže sa neobávame, že by nám to nepreplatili, to je ok, skôr je to tak ako hovorí jablonka - škoda je škoda - a stráca to na cene. auto nemá ani 3/4 roka - takže o to horšie. No a samozrejme je to veľké auto s kt. sme chceli ísť na dovolenku - a teraz nevieme či to dovtedy stihnú opraviť alebo nestihnú. Nehovoriac presne o tých behačkách okolo - manžel s tým zabije kopec času a bude len nervózny no a nervózny manžel - veď to poznáte ...

ale taký bubatenkov manžel musí byť dnes nervózny, že?
môj manžel nervózny nebol - aspoň to tvrdil a teda nebolo naňom vidno že by sa znervózňuval úre takú maličkosť ako moje štátnice !!! ale zato jeho štátnice - to sme boli nervózny všetci - ja som s ním sedela pred sálou celý deň ... a keďže poznám aj jeho spolužiakov tak som tam robila všetkým vrbu a počúvala ich večné - ja nič neviem, ja si nespomeniem a pod ...

weja
autor
2. jún 2008

bobess - no snad vam ho stihnu opravit... 😒 to fakt vie potesit... 😖
moj manzel tiez svoje statnice prezival horsie ako moje, ale to je tak asi u vsetkych 😀 ale v pravidelnych intervaloch mi volal, ze ako sa to vyvija, ale nejako sa neznepokojoval... povedal mi len, ze on mi veri, ze to zvladnem na vybornu, takze nie je dovod, aby sa znepokojoval... 😀

alexa27
2. jún 2008

Ahojte kocky 😉
tak ja sa opat hlasim po skoleni a vikende.
BUBATENKOOOOOO, DRZIIIIIIIM vsetky prsty!!!!!! vela stastia a hned ako budes moct sa ohlas 🙂

bobess, no nic moc s tym autom, ked si predstavim tie vybavovacky okolo, az mi je zle, fuj, no nezavidim vam, ale co uz narobite, ze? tak zelam, nech to mate cim skor za sebou.

inak co mate nove? drobec pride kedy z toho mc?

weja
autor
2. jún 2008

ahoj alex 🙂
ja som myslela, ze drobec bude uz dnes v praci... 😕 no mozno aj je, ale nestiha... ved ona sa nam isto ozve... 🙂
a ty si ako vikendovala?

jablonka
2. jún 2008

ahoj alex 🙂
aky si mala vikendik?
my sme boli vcera s di na takom malom MDD v Petrzalke, povozili sme sa na clne na Chorvatskom ramene, potom sme isli na zmrzku a atm nas zastihla burka, nastastie tatino prisiel pre nas 😉 ...celkom pekny den sme mali 🙂
a v sobotu som bola na nakupoch s Di a s babkou v tych Malackach, celkom dobre som nakupila, aj manzelikovi kravatu presne vo farbach mojich siat 🙂

alexa27
2. jún 2008

ahojteeeee 😀
my sme mali taky celkom fajn vikendik. v piatok sme boli u zubarky, co teda nebolo az take uzasne. manzelik ma na stastie zubky ako perlicky, nemal ziaden kaz, ale mne nasli az tri 😨 , so mostala uplne v soku, lebo u mna nie je zvykom mat nejaky problem so zubami, vobec som s tym neratala ze mi neico najdu, tak som sa objednala na opravu az buduci tyzden, dovtedy sa musim na to psychicky pripravit, ale doktorka povedala, ze su uplne v zaciatkoch a ze to vobec nebude boliet a ked budem mat velky strach tak mi da injekciu.
no a v sobotu sme klasicky upratali, poprali a boli sme asi dve hodky na zlatych a tak sme si len lebedili zvysok dna. no a v nedelu rano manzelik odisiel do viedne sa ucit a ja som bola v ciferi na cintorine, lebo dedko mal vyrocie umrtia, tak som bola zapalit sviecku a zastavila som sa vyzdvihnut babku, ktora bola u svojej sestry a odviezla som ju domov, no a to uz bol vecer, takze som si pozrela konecne prvy krat cely let's dance a isla som spat.

jablonka, super, ze ste nakupili 😉 aj Dianke ste zohnali sandalky?

alexa27
2. jún 2008

ozaj a vy pozeravate ten let's dance? kto sa vam najviac paci? mne asi ten Zidek. jediny tam totiz vyzera ako normalny chlap. ostatni ti tanecnici posobia vsetci ako tepli, alebo aj su. teda nic proti teplym, ale na ich vrtiace sa ritky sa naozaj nemusim pozerat. ma to normalne znervoznuje take nemuzske pohyby 😝

jablonka
2. jún 2008

ano, aj Di som zohnala sandalky...teda nejaky vyber nie je, ale tieto su aspon take ze sa jek vsetkym farbam hodia 😉
no pozerala som vcera trochu Lets Dance...aj mne sa ten Zidek najviac pozdava...a teda s tym Vajdom to je ina sranda 😀

alexa27
2. jún 2008

no super, tak ste nakupili vsetko co ste chceli 🙂 a promocie mas kedy presne?

a buduci tyzden 9.6. sa teda vidime? plati? 🙂

a inak mam nove vlasky, som bola vo stvrtok u kadernicky a dala mi taky cokoladovy melir do ofiny. pekne to vyzera, dokonca aj manzelovi sa to paci a to som si myslela, ze bude frflat.

jablonka
2. jún 2008

jeej, to musis byt zlata 🙂 ...sa teskam kedy ta uvidim 🙂
no ja ratam s tym pondelkom, dokonca som aj kadernicku odlozila 😨
promocie mam 1.7. - uz mam aj restiku rezervovanu, bude to v Kucisdorfskej doline 😉

alexa27
2. jún 2008

jablonka, v kucisdorskej v pezinku? uzasne, tam je velmi pekne 🙂 dobre ste vybrali 🙂

a s pondelkom aj ja ratam, sa uz na vas velmi tesim 🙂

weja
autor
2. jún 2008

Vajda je v Lets dance uplne perfektny... 😀 fakt posobi strasne komicky chudacik, ale je s nim aspon zabava... 🙂 Zidek sa aj mne celkom pozdava a aj Veresova - s tym Cechom vyzeraju spolu velmi dobre, ked tancuju... 🙂

ja mam dnes medzi 13,00-13,30 volat ohladom vysledkov hormonalneho profilu... dufam, ze bude vsetko ok... 😨

my sme v sobotu rano rozmyslali, co s nacatym dnom a manzel navrhol, aby sme si urobili vylet na Spissky hrad... 🙂 bolo inak super, mali sme vychadzku, pocasie bolo nadherne... potom sme sa boli naobedovat na nejakom salasi... cestou naspat sme sa zastavili este v PP popozerat trosku po obchodoch... takze den to bol uzasny... 😎
a vecer som si bola sadnut s kamoskami - dve z nich mali minuly tyzden takisto statnice, tak sa potrebovali trosku odreagovat a oslavit... 🙂

alexa27
2. jún 2008

veresovu som prepasla 🙄 , ale ked som ju videla potom v tej spolocnej choreografii, tak ano, oni dvaj vyzeraju najprofesionalnejsie asi. velmi im to pristane. ale najsympatickejsi mi je Zidek 😉.

weji tak drzim palce na vysledky, potom daj vediet, co mas nove. ale snad bude vsetko v poriadku.
a tu sobotu ste museli mat skvelu, krasny vylet 😵 mas aj nejake fotky?

jablonka
2. jún 2008

supre vikendik weji 🙂 ...musel to byt krasny vylet 😵 ...a aj ste nieco v PP nakupili? 😕
ta Veresova pekne tancuje, ale ja ju moc nemusim 🙄
alex - je to tam super, je tam klimatizovana restika a velka terasa a hned pod nou detske ihrisko a cele je to pod lesom...to bude taka pohoda, aj ked bude teplo 😉

weja
autor
2. jún 2008

no trochu sme sa fotili, hlavne manzel fotil, ja som tie fotky este ani poriadne nevidela 😅 musim popozerat ako vysli a potom vam nejake poslem, nech mate aj vy trosku historickej kultury 😉

alexa27
2. jún 2008

sa budeme tesit weji 😉 presne to som chcela naznacit, ze nejake by si nam mohla poslat 😀

jablonka, hej ta poloha pod lesom je uzasna, skvele miesto, budete to tam mat velmi prijemne 🙂

weja
autor
2. jún 2008

jablonka - ta restika znie super 😵 vyzera to na prijemne prostredie a este k tomu bude co oslavovat, tak urcite budete mat prijemne posedenie 🙂

uz som sa dovolala ohladom tych vysledkov, takze hormony su v norme 😵 sa tesiiiiiiiiiiiim!!! teraz uz mam aspon istotu, ze je vsetko ok, takze mozme veselo snazilkovat dalej 😀

alexa27
2. jún 2008

wejaaaa, gratulujem, skvela sprava 🙂 tak teraz len vesele snazilkovanie 😉

weja
autor
2. jún 2008

alex 😉 no ved toho sa drzim 😀 som inak zistila, ze sa mi cyklus zazracne skracuje kazdym mesiacom... 😕 neviem ci to moze byt tymi bylinkami, co stale pijem, ale som tomu samozrejme rada... 🙂 len uz sa stalo, ze sme tento mesiac takmer prepasli ovulku tymto sposobom... 😅

drobec123
2. jún 2008

ahojte, uz som napisala 2 prispevky a MK to nezobral, tak ma ide porazit, takze tento prispevok si uz pekne ulozim. som naspat a v praci od pol osmej, ale...... neviem ci by niekto so mnou menil byt v MC. 23 hodin z kazdeho dna sme boli v hoteli - behali po chodbach, pochodiach - nabehala som pekne kilometre v lodickach, teraz mam take krce v kolenach, ze az ..... ale v sobotu som bola na prechadzke s kolegynkou z prahy a dvoma navinarmi. kvoli tymto 2-3 hodinam to stalo za to !!!! boli sme sa poprechadzat popri mori a na plazi, namocili sme si aj nozky a bolo to skvele ..... potom to uz bol opat len stres a oficialny program, ale zase mam skusenost a zazitky. Ale najvacsi zazitok mam z toho ze ako je mozne ze som nezabila svoju sefku .... ta ma dostaval do takych situacii ze to si neviete ani predstavit, sama seba som obdivovala ze som to zvladla. bolo to faaaaaakt narocne ! vcera sme prisli o pol osmej vecer a to sme este rano o pol siestej zurkovali 🙂
a dost o mne, drzime vsetky palceky bubatenku !!!!!!

jablonka
2. jún 2008

weji - to je fakt super, velmi sa tesim ze to mas v poriadku, urcite to doda sil do snazilkovania 😉
no ja som dnes 30 alebo 31 DC a az teraz mi ide teplota hore, aj ma v bruchu pichalo cez vikend...bola by som rada keby to vyzeralo na ovulku, ale tie moje dlhe cykly mi strasne vadia ☹

weja
autor
2. jún 2008

ahoooj drobec 🙂 fiiiha, to bol ozaj narocny vikend... vidis, ale zase plati, ze co ta nezabije, to ta posilni... 🙂 to ste fakt zurovali do 5,30 rano..??? 🤐 fuuuha, a ako fungujes - zvladas? 😅
no tesime sa, ze si zasa doma a tu s nami... 🙂

alexa27
2. jún 2008

ahoj drobec 🙂 tak vitaj naspat. po zure do 5.30 to musis mat dnes dost tazke 😅 , kazdopadne popis tvojej sluzobky znie velmi zaujimavo a blahozelam ,ze si to vsetko tak super zvladla, urcite to nebolo lahke, hlavne teda tie nervy co si mala so sefkou 😝 .

weji tak pozor pozor, prelad sa na kratkocyklovu vlnu, aby ste ovulku neprepasli 😉
jablonka a ty si nechcela skusit nejaky ten femigard alebo nieco podobne, mozno tebe by to pomohlo na skratenie cyklu.
my tento mesiac prepasieme, lebo drahy ma akurat zrejme niekedy v case mojej ovulky skusku, takze spolu v tie dni urcite nebudeme aby sa nerozptyloval, ale nevadi buduci mesiac si to vynahradime a snad uz pojdem aj na nejaku dovcu 🙂

jablonka
2. jún 2008

ahoj drobec - tak si to super zvladla, na to aka je ta sefka 😠 ...boze to co je za osobu? 😅
alex - chystam sa k inej lekarke - po skonceni cyklu - uvidim co ona povie, budem hladat dovtedy kym nenajdem niekoho kto mi s tym pohne 😉

weja
autor
2. jún 2008

alex - no ved prave... teraz budem mat prvy krat po neviem kolkych rokoch 29dnovy cyklus 😵 😀
jablonka - mozno by ozaj nebolo na skodu, keby si skusila nejaky prirodny preparat... bud ten Femigard alebo lacnejsia alternativa (a vraj rovnako ucinna 😕 ) je Feminan elixir... alebo skus aspon jeden mesiac pit alchemilku aspon 2x denne... ja kym som nepila tu a ten bylinkovy caj, co sem hodila drobec, tiez som mavala ovu okolo 25.DC 😖 a teraz vidis - tento mesiac som sa uz dostala na 15.DC 😵
inak tento mesiac mam dooost divoky graf... 😖 to bud asi aj tym, ze som bola tesne pred ovu chora, tak mi tie teploty nejako zblbli... 😠 keby som nerobila ovu testy, tak asi ani neviem presne urcit, kedy bola ovu...

alexa27
2. jún 2008

ja si tento mesiac ani nemeriam teplotu. nema to vyznam, kedze s manzelikom nebudeme spolu.

weja, pozerala som si tvoj graf, no nevyzera podla mna vobec zle 😉, tak tfuj tfuj tfuj, mozno sa nieco chytilo 😵 😵

baby, inac ja som fakt zvedava ktorej z nas sa to uz konecne podari a kedy 😝

drobec123
2. jún 2008

no ona sama o sebe nie je zly clovek, myslim zakerny ale viete ze su v zivote ludia ktori vam dodavaju energiu svojou pritomnostou a naopak ludia ktori vam ju beru a ani o tom nevedia, tak ona je ten druhy pripad .... potvrdila mi to aj kolegyna z prahy ktora mi najprv len naznacila ze ci nejdeme niekam na vylet kedze sme mali volne popoludnie ale teda ked pojde moja sefka ona radsej ostane v hoteli ...... a potom na plazi sme to rozoberali a viete ked vam aj relativne cudzi clovek ktory s nou nepracuje povie tie iste pocity ako mam ja, tak som sa minimalne uistila ze nie som zaujata a ze nie som na nu prilis kriticka len preto ze mi je sefkou. proste je minimalne o dve urovne nizsie ako ja, ale tak co z toho ked u nas sa navyhadzuje a sama neodide .... musim najst nejaku strategiu ako z toho co najviac vytazit.
weji, PP je krasny najma v takomto pocasi 🙂 ja hodim mojich par foto na net a poslem potom linku aby ste sa pokukali 🙂 bubatenko sa este neozvala ?