Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
9. jún 2008

dobre ranko... skoro som nasu temu ani nenasla... 😝
ako ste vikendovali? 🙂
bubatenko - ja som vedela, ze bez slziciek sa to nezaobide... 😵 a dnes ti uz svieti krasnych 7tt 😉

bubatenko
9. jún 2008

dobré ránko,
celkom dobre to vyšlo, vždy v pondelok mi to bude preskakovať na nový týždeň. Baby dnes asi na to stretko neprídem, lebo mi ešte stále nie je dobre.... je to lepšie, ale teraz som v tom štátdiu , že vykašliavam a mám ešte nádchu a väčšinou okolo 16,00 som už úplne mrtva a idem rovno do postele, lebo som poslednú dobu strašne unavená, nevydržím dlhišie ako do deviatej a idem spať.

alexa27
9. jún 2008

dobre ranko 🙂
ako ste vikendovali?
jablonka a bubatenko, obavam sa, ze na koniec nestiham ani ja nase stretko ☹ , respektive by som mohla ale az o taku pol hodinku neskor, pockate na mna? lebo moja babka isla do nemocnice a idem tam po robote za nou, tazke stihnem za vami prist najskor na taku pol siedmu.

alexa27
9. jún 2008

no akurat som pisala aj ja, ze mozem az neskor. ach jo, tak to asi nechajme tak, stretneme sa inokedy. pre teba lubi, ozaj nie je dobre, aby si niekam sla, ked este stale nie si uplne fit a ja by som tiez bola uplne unahana. jablonka, ty si na tom ako?

weja
autor
9. jún 2008

no skoda, ze vam to stretko nevyslo... akosi je coraz tazsie sa nejako zosuladit, co? 😒 ja to poznam, tiez sa nevieme s mikulastankami dohodnut uz 2 mesiace na nejakom stretku 😒
bubatenko - tak sa len pekne doliec... kedy ides na kontrolu na gyndu? nezabudni si pytat potom aj nejaku fotku a cakame, ze si uz zalozis album 😉
alex - a co sa stalo babke? snad bude v poriadku...

aj u vas je take "skvele" pocasie? tu je uplne zatiahnute, len a len prsat, najradsej by som zaliezla naspat do perin 🙄

alexa27
9. jún 2008

weji, no to je katastrofa, aj s jednym clovekom je kolkokrat nemozne sa zosuladit, nie to este vacsia skupina 😝 , no co uz, snad nabuduce 🙂
babka sla do nemocky uz druhy krat teraz. zacala mat asi pred rokom velke problemy s pokozkou. po celom tele ma take cervene flaky skoro az ako ekzem, najprv sme mysleli, ze sa mozno viac spotila v lete a z toho sa jej to spravilo, no ale neprechadzalo to a navyse sa jej zacali robit aj v ustach take fistuly a po perach herpesy. sla ku koznej a ta ju liecila kadecim ale nezabralo, tak ju poslala do nemocnice na testy. tam bola asi dva tyzdne, no ale dokopy nic nezistili, vymenili jej akurat jeden liek co berie na reumu, ze mozno z toho. troch usa jej to aj zacalo zlepsovat, tak sme sa tesili, ale za posledny mesiac sa to zase hrozne zhorsilo, takze ju poslala doktorka zase naspat do nemocky. tak ja neviem, sme z toho zufali, lebo nikto netusi co to moze byt. posielali jej z toho vzorku do konca aj na onkologiu, ale to na stastie vyslo negativne.

inak tu svieti slniecko 😵

jablonka
9. jún 2008

ahojte, no skoda ze to nevyslo zo stretkom...ked to nevyslo ked sme skoro mesiac o tom vedeli tak neviem ako sa dame niekedy dokopy ☹
inak som mala fajn vikendik, dokonca ani neprsalo, bolo fajn 🙂
a moj graf sa asi zblaznil 😕 😅
http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480

weja
autor
9. jún 2008

alex - tak drzim palce, nech sa to babke zlepsi 😉
to ozaj vsade svieti slnko, len tu nie...? 😠
jablonka - no pekne, nech sa takto teplotka drzi este dalsi tyzden a bude to v suchu... 😅 😉

alexa27
9. jún 2008

jeeej jablonk,a tvoj graf vyzera uzasne, tusim by tam mohol byt aj implantacny pokles 😉 ...tfuj tfuj tfuj, nech sa teplotka drzi pekne hore 😵
a ked chces, tak sa mozme stretnut aspon my dve na kavicku, ak ti nevadi, ze by som mohla az 18.30, hm?
weji, dakujem, snad konecne pridu na to, co jej je.

jablonka
9. jún 2008

ozaj, dnes rano som mala taky trosku krvavy hlienik - iba malicko - neviete co by to mohlo znamenat? 😕
Alex- nech teda babke skoro zistia co jej je, ono to zistenie je najtazsie, tatinovi po dvoch mesiacoch nasadili spravne lieky a je uplne bez poziazi a konecne aj trochu pribera...tak dufam ze sa to aj tvojej babke spravne urcia a nasadia spravnu liecbu a bude bez potiazi 🙂
a mozme sa potom vecer stretnut...len sa musime dohodnut kde 😉

weja
autor
9. jún 2008

jablonka - neviem, co by to mohlo znamenat, ale ja to mavam skoro kazdy druhy cyklus 😅 😕
alex - pozerala som aj tvoj graf, ty tento cyklus nemerias? 😕

jablonka
9. jún 2008

weji - no ja to nemavam, tak neviem 😕
a ty ako s grafikom? drzi sa hore, dufam 🙂

alexa27
9. jún 2008

jablonka, no hovorim ,ze mozno to je implantacny pokles a hlienik moze byt uhniezdovanie 😵
a mozme sa stretnut, ja idem do statnej nemocnice za tou babkou, tak co keby sme sa stretli pred tescom? musim tam ist kupit rychlovarnu kanvicu lebo sa nam pokazila cez vikend 😠 , ale aj tak dlho vydrzala, takze sa na nu moc nehnevam 🙂
weji, nemeram, nema vyznam tento mesiac kedze sa muzik uci, tak tu ani nebol cez vikend a ja som ovu asi niekedy teraz mala, alebo budem mat kazdu chvilu, takze to jednoznacne prepasieme.

weja
autor
9. jún 2008

no ktovie, mozno to nejako suvisi s implantaciou 😵
no ja sa zatial relativne drzim http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d aj ked ktovie, ci to nezacne kazdym dnom klesat... 😒 ale zatial bojujem 😀

weja
autor
9. jún 2008

inak objednala som si ten Feminan elixir, ci ako sa to vola... na upravu cyklu a vraj napomaha aj otehotneniu... ale co je hlavne, tak pomaha pri bolestivej ms, co je teda moj pripad 😝 tak uvidime, co to bude za zazrak a ci to pomoze... 🙂
od vcera ma nejako boli cele podbrusko 😖 ale s tehu to nema asi nic spolocne, toto je dost neprijemne, mam pocit, ako by som mala brucho nafuknute ako balon, aj ked na pohlad nic nevidno a hocikedy ma pichne v boku... 😅 ked som bola tehu, tak si tie bolesti pamatam trochu inak... dufam, ze som nikde neprechladla, alebo ze to nie je taky skory PMS... ved som len 10.DPO...! 🙄

alexa27
9. jún 2008

no baby neuverite, ale manzel mi prave volal, ze pride vecer domov, lebo ze uz to nevie bezo mna vydrzat a ze citi v kostiach ze mam dnes plodny den 😀 ...no ina haluska.......ale v prvom rade sa chce odreagovat od skusky, neviem ci to je az taky odbry napad, ze pride lebo skuska je v stredu, no ale snad mu to neuskodi.

jablonka, takze moze byt pred tym tescom? muzik pride az o deviatej, takze mame cas 😉

jablonka
9. jún 2008

no mna v sobotu velmi pichalo nalavo v podbrusku - ako keby lavy vajecnik, keby som nemala uz ovu myslela by som si ze prave prebieha...bolo to asi tri hodiny doobeda a teda pichalo to dost, uz som aj drzala v roke telefon ze zavolam svojmu doktorovi ci nahodou nema sluzbu ze pridem ...ale potom to prestalo...teda neviem co to bolo, ale ked ma bolelo brucho pri Di tak sa mi mari, ze to nebolo tak sustredene do jedneho bodu...ale zase tam rano bol aj ten pokles teploty, tak moozno by to aj teoreticky mohla byt implantacia....no bodaj by 😵 , ale velmi tomu neverim 😅
weji - vies, v suvislosti aj s tvojim bruskom ma napada, ze to vobec dvakrat nemusi byt to iste, ak uz raz maternica mimi zazije, druhykrat sa nemusi spravat rovnako a tak to u teba moze byt dobry priznak 😵
alex - ak sa ti to hodi pred tescom - v meste asi myslis - tak moze byt o tej 18.30 😉

jablonka
9. jún 2008

jeej, alex, no zlaty muzik 😵 ...tak sa ti vlieva naaadej...tesim sa 🙂 ...to je skvele ze sa takto trafite na ovu 🙂

weja
autor
9. jún 2008

jablonka - no tak u teba to vyzera ozaj nadejne 😵 a trafili ste sa do ovu na den presne?
no ved ktovie, nevyspekulujeme nic, musime len pockat... 🙄 ale bolo by uzasne, keby sa to tu konecne rozbehlo... 😵
alex - 😀 no vidis, aky je zlaty ten tvoj drahy... 😉 tak tfuj, tfuj, tfuj, nech je dnes ten den D 😉

alexa27
9. jún 2008

no to neviem ci sa trafime, ale plus minus by sme mohli, dnes by som mala byt 13dc 😉
a sef mi prave vravel, ze mozem odist aj skor za tou babkou, tak na koniec mozno stihnem prist aj o siestej k tescu, ja ti este zavolam, dobre? 😉

jablonka
9. jún 2008

OK Alex zavolame si, lebo chcem pockat manzela kedy pride aby bol s Di, nechcem ju brat, lebo by sme si dobre pri nej nezbednici nepokecali 😀 ...tak nejako 18.00 - 18.30 by mi to mohlo vychadzat 😉
weji - no myslim ze sme sa snazilkovali v sobotu okolo polnoci, celu noc som spinkala s nimi v brusku 😀 a v nedelu mi to vyznacilo ovu....tak asi 😉

alexa27
9. jún 2008

jablonka, to znie uplne genialne 😵 😵 , juuuj no uz nech je takto o tyzden, to uz by si mohla vediet, nie? 😵

weja
autor
9. jún 2008

no kde ste zmizli...? 😕
ja uz som aj naobedovana, ale vooobec mi ten obed nesadol... 😝 bleee... idem si uvarit bylinkovy caj, snad mi to prejde... 😖
a kde je drobec...? uz ani v piatok tu nebola... 😕

jablonka
9. jún 2008

ja som zjedla polievku...
no drobec to tu flaka...weji, uz mate tam hore lepsie pocasie? 😕 ...tu je celkom teplo 🙂

drobec123
9. jún 2008

ahojte, ja som teraz na chvilu tu, ale som dost rozlietana a aj budem tento tyzden, takze sem tam sa mi podari nakuknut ale nie casto. drzim palceky nech to pichanie, bolenie a cokolvek ma uuuspesny koniec u kazdej !!!

weja
autor
9. jún 2008

jablonka - ano, uz sa celkom vycasilo 🙂 ale este kde tu pride taky hrozivy mrak, ale inak je to ok, aj slnko uz presvecuje 😀 a teplo je aj tu nastastie...
drobec - tak mas perno... aspon ti to v praci rychlejsie ubehne 😉

alexa27
9. jún 2008

drobec, tak sa drz a ked budes mat trosku casu, tak tu na nas mrkni.
inak ja mam v piatok volno, ideme na vikend do Prahy 🙂 , sa tesim moc 🙂 . zase budu fotky 😀

jablonka
9. jún 2008

ahoooj droebc 🙂
inak neviem ci ste pozerali pocasie, ale ma prist celkom riadna kosa, v piatok a cez vikend len nejakych 17 stupnov 😠 ...zasa uzasny vikend 😠
a nasa tehulka co robi? bubatenko je uz v praci? 😕

jablonka
9. jún 2008

alex - to som nepisala o tom pocasi v suvislosti s Prahou, ale je predpoklad, ze na zapade uz bude to zle pocasie fuc 😉

alexa27
9. jún 2008

prave som pozerala, vychadza to tam zatial okolo 20 a polooblacno, to by bolo celkom v pohode na chodenie po meste a pamiatkach. tak uvidime, snad nebude liat ako z krhle.