Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
9. jún 2008

cozeeee...? ☹ a to dokedy ma byt take ochladenie? 😖
alex - jeeeej, a co budete robit v Prahe? 🙂 tiez by som sa tam isla rada pozriet, ale mangel take vylety nema moc rad 😝 som sa mu vyhrazala, ze si najdem nejakeho ineho partaka, aby isiel so mnou, tak spozornel a povedal, ze "uvidime" 😀 Co v mojom preklade znamena ano 😀 😉 Uz to len musime niekedy zorganizovat... 🙂

jablonka
9. jún 2008

😀 weji, ono je to niekedy s chlapmi tak 😀
ja sa chystam do Prahy zasa za kamaratkou, ale skor ako na jesen to nevidim 🙄

alexa27
9. jún 2008

weji, svokor tam ma este do jula pracovnu zmluvu, je tam vyslany zo svojej firmy, robia na nejakom projekte a ma v centre prenajaty byt, takze to chceme vyuzit. zaroven pozrieme kamaratov a pochodime trosku po prahe 😉 .
jablonka, neboj, jesen tu je ani sa nenazdas, ved ten cas neskutocne leti 😝

weja
autor
9. jún 2008

alex - super vymyslene... 🙂 uz sa tesim na fotky...
jablonka - alex ma pravdu, jesen je tu za chvilu... jaaj, normalne zavidim.... skoda, ze ja tam nikoho nepoznam 😅

ja som taky "cestovatelsky" typ - ja by som toho pochodila co najviac a je hrooozne vela miest, kde by som sa chcela pozriet a kde som este nikdy nebola - Pariz, Rim, Praha... len skoda, ze moj mangel nezdiela so mnou toto nadsenie 😀 jeho to dost nudi... 😖 uz som aj rozmyslala, ze by mozno bolo lepsie, keby som isla s nejakou kamaratkou, ale vsetky su momentalne vo faze, kedy riesia vlastne byvanie, takze na nejake vylety penazi moc nezvysi a na druhej strane ma aj tak manzel nechce pustit, ze sa nam moze nieco stat, ked pojdeme len same baby... 😖
tak mi zostane asi len on... tak uz to len zorganizovat a nejako predychat jeho otravenost... 😅

alexa27
9. jún 2008

weji, podstatne je, ze niekam spolu vypadnete, spravte taky kompromis, nemusite nejak sialene behat po pamiatkach. a mozno sa mu to zapaci, co ty vies, ked uvidi aka si ty spokojna, tak bude poto msam od seba organizovat vylety 😉 .

weja
autor
9. jún 2008

no ved to, uz sa len musim spoliehat na to, ze snad sa mu to potom zapaci, ked uz ho tam dotiahnem 😅
inak minuly vikend, co som vam spominala, ze sme boli na Spisskom hrade, to navrhol sam od seba prave manzel... skoro som odpadla... 🤐 a nakoniec bolo ozaj super, vyslo nam krasne pocasie, takze to stalo za to 😵
joj, ozaj... este sa musim pozriet na tie fotky, co som vam odtial slubila... 🙂 dnes sa k tomu hadam dostanem, lebo priznam sa, ze som zabudla... 😔 😅

alexa27
9. jún 2008

no vidiiiis, tak nie je uplne strateny pripad, este z neho bude cestovatel 😀 😀
a fotecky rozhodne posli, sa tesime 😀

weja
autor
10. jún 2008

dobre ranko 🙂
este tu nikto nie je...? 😕
tak ake bolo vcerajsie stretko? jablonka, co robi teplotka? 🙂

bubatenko
10. jún 2008

ahojte, ako sa máte? Aké bolo stretko? Ja som mala včera celý deň školenia, takže som vám nemohla prispievať. Už mi je lepšie, len kašel ma trápi, ale mám pocit, že aj ten ustupuje. Dnes mi je nejak divno od žalúdku, ale až potom, čo som sa najedla, pokiaľ som bola na lačno bolo fajn, ale teraz des a hrúza. Dnes je aspoň pekné počasie, takže sa nám črtá pekný deň. Weji u vás je ako?

weja
autor
10. jún 2008

ahoj bubatenko 🙂 no tehu nevolnosti sa uz hlasia, co narobis... 😀
u nas je dnes tiez ukazkove ranecko... 😎 slnko svieti, tak snad to tak aj vydrzi 🙂
bubatenko este sa chcem spytat - kolky DPO si testovala, ked sa ti uz ukazali //? vies to aspon priblizne?

bubatenko
10. jún 2008

weji +- 10 dní - ja som mala ovulku 12-14.5. a prvý pozitívny test so slabučkou čiaročkou sa mi ukázal už 24.5., ale test 26.5. už bol jednoznačný.

alexa27
10. jún 2008

dobre ranko 🙂
stretko bolo vyborne ako vzdy, tentokrat sice v komornejsej atmosfere, kedze sme boli len dve ale dobre sme si pokecali a bolo velmi prijemne 🙂. Dufam, ze jablonka potvrdi 🙂 .
Vecer som mala aj manzelika doma, takze som toho moc nenaspala, ale bolo super 😵 .
bubatenko a aky si mala test? myslim aku znacku?

alexa27
10. jún 2008

weji a tvoja teplotka sa zacala drzat dneska pozeram 😉 , tak nech jej to vydrzi 😵

bubatenko
10. jún 2008

rapidclear.... ten drahší a posledný som si kúpila mamatest.....ukáyala sa mi druhá čiaročka okamžiť do 1 minuty, tak ako je to tam napísané....
Som rada, že ste sa mali fajn, ale ja som išla domof do postele, lebo ja bz som stále iba spala.....

alexa27
10. jún 2008

jasne bubatenko, to je pochopitelne, hlavne, ze ti je uz trosku lepsie 🙂 . ale nabuduce je uz ucast povinna, chceme si pochytat brusko 😀 😵

weja
autor
10. jún 2008

bubatenko 🤐 waw, 10.DPO je teda dost skoro, ale hlavne je, ze sa tam ta druha ciarka objavila 🙂 a este jedna otazka (dnes som nejaka zvedava, co? 😀 ) - to ta len tak napadlo, ze si skusis spravit test? alebo sa testujes kazdy cyklus? mozno naozaj plati, ze niektore zeny podvedome vycitia, ze su tehu este skor, ako sa to potvrdi...
alex - no zatial sa drzi... 😵 mohlo by to tak aj zostat, ale ktovie... blizia sa kriticke 2 dni... 😅

weja
autor
10. jún 2008

alex - este som zabudla... dufam, ze ty si uz tiez dnes 1.den tehotna... 😀 😉

alexa27
10. jún 2008

weji 😀 , radsej to ani nebudem tento mesiac riesit, netusim kedy bola ovu a ci vobec bola. ale zrejme uz bolo vcera neskoro a vo stvrtok, ked budeme zase spolu uz bude uplne neskoro, ale nevadi, tento mesiac som s tym zmierena.
inak smejko, tiez vravela, ze sa jej // ukazali uz 10dpo.

bubatenko
10. jún 2008

weji ja som si robila test kvôli tomu, že ja som vôbec netušila, ani žiadny vnútorný pocit nemala, ale keď som sa učila na štátnice som brala ginko biloba a to je zakázané užívať tehotným a dojčacím maminám a pila som tri kávz denne, tak som si jedno poobede urobila len tak z recesie a bola tam. Ešte som volala kamarátké, že mám chybný test, že mi ukázal dve čiarky 😀

weja
autor
10. jún 2008

alex 😀 asi mas pravdu, netreba to riesit... ako mne bolo dobre ten prvy krat, ked som netusila ani to, kedy bola ovu, ani kolky DPO som a uz vobec nejaku BT... len som skusila testnut a - bolo to tam 😵 mali by sme sa asi vsetky navratit do blazenej nevedomosti... 😵 len teraz uz asi tazko..., lebo uz vieme toho primoc 😅
inak mne smejko pisala, ze testla 12.DPO ako kazdy mesiac, tak neviem... 😕
bubatenko - tak to sa vsetko udialo fakt za uplne necakanych okolnosti 😅

alexa27
10. jún 2008

12dpo? aha, tak mozno som to poplietla, pardon ale kazdopadne necakala dokym neprisla mrcha a testla skor.

weja, presne, normalne niekedy lutujem, ze som sa o to zacala tak zaujimat a nenechala radsej vsetko na matku prirodu, aspon prvy rok, mozno neskor by som sa tomu tak ci tak nevyhla, ale sledovat sa hned od zaciatku...skoda tej spontanosti, nuz ale uz je to tam, teraz len musime dufat, ze sa nam to podari aj nespontanne 😅

weja
autor
10. jún 2008

alex - uz to lutujem aj ja 😅 no co uz, ako pises, naspat sa to vratit neda... tak uz len dufajme, ze otehotnieme aj s touto nasou preinformovanostou ... 😉

alexa27
10. jún 2008

😅 ved hej, treba verit, na koniec, ved uz sa to tu odstartovalo, takze uz to pojde jedna radost 😵

smejko ma novu fotecku v albume, ma uz krasne brusko a je ostrihana a velmi jej to svedci 😉

....a este som nieco chcela, ale teraz neviem co, do kelu, hm 😠

inak kukala som pocko aj dneska a v prahe to pohorsili cez vikend na dazd a zimuuuuuuu 😕 😖

jaaaaaj, uz viem, weji, nechces nam poslat tie fotky zo Spisa? nas drzis v napati 😀

weja
autor
10. jún 2008

no ved na kazdeho raz pride, sme v poradi, to nam musi momentalne stacit 😀
smejkovu fotku som uz videla, uz som ju aj pochvalila, velmi jej to pristane ako tehulke 🙂
inak od stvrtka hlasili nejake ochladenie aj tu... to co ma byt...? 😠 ved je leto, nie?
aleeeex - sa hanbim ako pes, ale zabudla som dnes pre istotu doma USB, na ktorom som tie fotky mala... 😔 som dufala, ze sa na to neopytate 😅 ale zajtra ich poslem hned rano, ked zapnete PC, uz vas budu cakat 😀

alexa27
10. jún 2008

ty si ina betarka, dostanes sankcie, ked ich zajtra nebudeme mat 😀

to pocko je uchvatneeeee 😠 , zatial je tu teda celkom fajn, ale ta predpoved je hroza.

dneska idem zubarke po robote ☹ , sa bojiiiiiiiiiiiiim 😔

drobec123
10. jún 2008

ahojte 🙂 tak som si vas precitala aj dozadu, mam chvilku teraz pokial sa pustit do niecoho dalsieho noveho. no ja tento mesiac ani nemeriam - tiez som zvolila ten pristup ze to musi prist aj samo ! a ked nepride tak tomu nejako pomozeme ..... aky mate den ?

jablonka
10. jún 2008

ahojte, ja som az teraz dorazila do roboty, bola som sluzobne mimo od rana...no alex som aj ja rada ze sme sa stretli, fakt by sme sa mohli castejsie stretavat 😉
moja teplota zasa klesla, tak je to jasne ☹
weji, ked sa ti zajtra bude tak pekne teplotka drzat, uz testnes? ...uz by to mohlo ukazat 😵
inak aj ja som uz rozmyslala ze nebudem merat teplotu, ale aspon kazdy mesiac neminam zbytocne testy a vidim ci vobec mam ovulaciu, lebo to je moj problem....ja asi pri tom merani este zostanem 😉

weja
autor
10. jún 2008

alex - ok, beriem aj sankcie 😀
zubara ti nezavidim, mna to caka takto o 2 tyzdne 🤐 a tiez bojim, bojim... 😅

drobec - no to ste tento mesiac uz dve - alex ma k tomu podobny salamovy pristup 😀 baby, ale ak vam to teraz vyjde, tak vyhadzujem vsetky teplomery, ktore doma najdem... 😝

alexa27
10. jún 2008

weja 😀 😀 ty zena cinu 😀

drobec, vitaj v klube 😉

a jablonka, ty este nezufaj, nikdy nevies, teplotka moze skakat, hlavne, ze je stale nad ciarou, ked pojde zajtra zase hore, tak je to fajn 😉

weja
autor
10. jún 2008

jablonka 😒 ale to este nic neznamena, dolezite je, kde sa bude teplotka pohybovat 13.-14.DPO 😉
no nad tym testovanim dooost uvazujem, preto som sa aj bubatenka vypytovala, kedy testovala 😅 aspon nebudem musiet este 2 dni polemizovat, ci mrcha pride alebo nie... tak to asi skusim, pokial sa udrzi samozrejme... 😉
s tym meranim mas tiez pravdu - ja mam akosi kazdy mesiac ovu v iny den, takto aspon viem, kedy dojde ms... 🙂