Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
16. jún 2008

a o kolkej ides? hned rano? srdiecko uz bude urcite riadne bit 😵 drzim palce, aby bolo vsetko v najlepsom poriadku... a nezabudni si pytat fotku 😉
ja tiez dufam, ze uvidim aspon nejaku bodocku... 😵

jablonka
16. jún 2008

ahojte tehulky 🙂
zajtra mate obe velky den pred sebou, tesim sa s vami a dajte nam cim skor vediet co je nove 🙂
zasa pondelok 😠 ...vikend bol ale kratky...v sobotu som bola u rodicov s Di - manzel zasa pracoval a vecer sme isli domov aby sme stravili aspon nedelu s tatinom, ale zmenili mu sluzbu a isile o pol tretej zasa do prace ☹ ...tak sme s Di upratovali a urobili jahodovu tortu 🙂 ...a bolo po vikende 🙄

bubatenko
16. jún 2008

weji idem hneď ráno tak na ôsmu... kým prídem na radu a porozprávame sa..... však uvidíme......

ahoj jablonka celkom fajn víkend, aj keď bez tatina, ale s tvojou princezníčkou 🙂 .... a tortu ste robili len tak, alebo k nejakej príležitosti?

jablonka
16. jún 2008

torta len taka nepecena - smotanovo-jahodova, z poslednych jahod, urcite poznate ake je to osviezujuce 🙂

weja
autor
16. jún 2008

ahoj jablonka 🙂 a aka bola torta?
my sme mali vikend tiez taky v pohodicke, pocasie nic moc, takze sa ani nikde nedalo ist... ale asi by som ani nevladala... 😅
akurat v sobotu sme uz nechali Richarda u nasich... ☹ lebo ked uz sa to tehu stalo realitou, manzel povedal, ze to nemozme odkladat... ☹ aj ked si nemyslime, ze by ten nas zaockovany chlpac mohol mat na mna alebo tehu zly vplyv, ale dost sme sa napocuvali uz prvy krat, ze ci si ho mienime nechat aj ked som tehu... no a potom sa nasli aj taki mudri ludia, ktori to MA pripisovali jemu... 😠 hlavne svokra bola proti nemu...
ale musim povedat, ze to znasal nad ocakavanie dobre... 🙂 zobrali sme ho v sobotu "na skusku" k nasim, ako sa bude spravat... po uvodnych otukavackach sa mu tak zapacilo, ze nas mal uplne na haku a lietal po zahrade ako sialeny 😀 tak mu manzel doniesol vsetky pelechy, misky a hracky a uz zostal... a mamina mi potom povedala, ze to vyzera aj po 2 dnoch tak, ze on nam chyba viac ako my jemu... 😀 opica jedna!!!

ja idem k dr. az o 13,30, takze bud dam vediet vecer alebo v stredu rano 😉

jablonka
16. jún 2008

weji - este sme tortu nepapali, ono sa to robi den dopredu...ale ved dobehni, dostanes velky kus! 😀
no ja neviem s tymi mackami, ale tiez sa priklanam dat macku v tehu z domu, moja mamina by mi to dovolila jedine cez jej mrtvolu, bohuzial ma osobne tragicke skusenosti s tehu a mackami ☹

weja
autor
16. jún 2008

juuuj, tu nepecenu tortu zboznujem 😵 tak mi kusok odlozte, ja sa niekedy zastavim 😀 my sme tiez piekli jahodovy kolac, ale ta torta ma nenapadla...
no ktovie ako to je s tymi mackami... cudzich by som sa bala aj ja, ale tento bol bytovy a zaockovany... toxo chytilo viac ludi zo zle umytej zeleniny alebo masa ako od maciek... ale pre pokoj duse sme to aj my vyriesili takto... aj ked to bolo tazke, bol uz clenom nasej mini rodiny 😒

jablonka
16. jún 2008

kde ste vsetky? 😕
alex, ako bolo v Prahe? 😕

weja
autor
16. jún 2008

ja som bola na obede... 🙂 ale akosi mi nic nechuti... 😖
neviem, kde sa vsetky podeli... 😕 bobess dovolenkuje, drobec sa uz asi na to pripravuje, alex sem nemoze chodit v praci ☹ no sme dopadli... 😅

weja
autor
17. jún 2008

dobre ranko,
no dufam, bude tu dnes niekto? 😕
bubatenko - drzim palce u dr. 😉

jablonka
17. jún 2008

ahojte, tehulkam dnes zelam len tie najlepsie spravy od lekara - a sup rychlo nam potom napiste 🙂
vcera som si pisala s Alex, v Prahe im bolo uzasne a boli aj na Karlsejne, posle nam fotky 😵

drobec123
17. jún 2008

ahojte, mam dnes posledny den pred dovolenkou takze si to viete predstavit ako mi je v praci. este nam k tomu konci aj financny rok takze nudit sa nebudem 🙂 ale zvladnem to kedze viem ze zajtra mam volno !!!! drzim vam vsetkym palceky, pozitivne spravy. tesim sa na vas v juli ked sa vratim. ak sa mi podari, tak sa tu dnes este ukazem. papa

weja
autor
17. jún 2008

alex - budeme sa tesit na fotky 🙂
drobec - no neviem, ci sa tu este ukazes, ale kazdopadne kraaasnu dovolenku ti prajem 😎 uzite si volno, oddych, jeden druheho a budeme sa na teba tesit v juli - opalenu a plnu zazitkov 🙂

bubatenko
17. jún 2008

nooo tak už fungujeme,

úfam, že ste dostali mailika...... veľmi som šťastná..... zajtra idem na odbery a povedala, že mi vystavia už aj tehuknižku tak uvidíme.... taká mala machulka to je, ale som myslela, že umriem, keď som ju videla na tom monitore.... som chcela vybozkávať celý ten monitor....a to male srdiečko...... juuuuuuuuuuj všetkým Vám to prajem... je to neskutočný zážitok 🙂

weja
autor
17. jún 2008

bubatenko - tesim sa s tebou, fantasticke, ze je vsetko ok 😵 tak mozno sa ti posunie aj TP, ked ste vacsi a rodit nakoniec budes v januari 😉
este raz gratulujem 🙂

jablonka
17. jún 2008

bubatenko gratulujem a velmi sa tesim 🙂 😵
ale nedosiel mi ziadny mail - posliteeee mi!

weja
autor
17. jún 2008

jablonka - tak ti asi este pride, lebo pozerala som, a si uvedena medzi adresatmi mailu...
ale pre istotu kopirujem to najhlavnejsie, co nam bubatenko chcela oznamit 🙂

"My hlásime, že sme v poriadku, srdiečko nám bije ako zvon, máme 1,23cm a sme väčší ako by sme mali byť - podľa uzv sme 7+5, tak som veľmi šťastná, prešťastná 🙂

Fotku mam len v mobile, lebo oni nerobia fotky, takže asi tak, ale ked sa mi podarí, večer to prenesiem do compu. "

ja uz pomaly prchaaaam... idem este na obed a potom do nemocky, ozvem sa, paaaa... 🙂

jablonka
17. jún 2008

dakujem weji a drzim palce este dnes tebe, a netrpezlivo cakam na spravy od teba 🙂

bardott
17. jún 2008

Weja máš veľmi milý a hlavne pozitívne naladený fotoalbum. Držím ti veľmi palčeky aby sa všetko vyvíjalo ako má a hlavne bez problémov. Podobne aj všetko dobnré bubatenku. Trošku som sa začítala do vaších predchádzajúcich mailíkov a trošku som si aj zaslzičkovala. Je to veľmi dojímavé ako sa navzájom podporujete. Sta fasa parta. Všetko dobré. 😵 papa

drobec123
17. jún 2008

tak mile snazilky a tehulky, ja sa s vami lucim. budte veselo naladene aj nadalej. "vidime" sa 7.7. ak sa rozhodnem vratit, ak nie tak sa ozvem z nejakej plaze 😀 bubatenko+weji davajte na seba pozor. alex a jablonka nevzdavajte sa. krasny zvysok juna vam prajem ....

weja
autor
18. jún 2008

ahojte, vcera som sa sem uz nedostala...

bardott - dakujem 🙂 aj ja dufam, ze tentokrat bude vsetko uz len dobre...
mas pravdu, zisli sme sa tu v dobrom zlozeni, s babami sme uz spolocne prezili lepsie aj tie horsie chvilky, ale dolezite je, ze sa za kazdych okolnosti podporujeme 😵 aj tebe vsetko dobre 😉

no k tej mojej navsteve u dr. - dokina bola strasne zlata... ako sa dalo cakat, nebolo este nic vidno 😅 len taku malinku bublinku... ale sestricka mi zobrala krv na Hcg a vo stvrtok rano mam prist znova na krv, ci Hcg stupa tak ako ma... a ak to bude ok, hned mam zacat uzivat Duphaston... + kyselinu listovu a vit. E... a na kontrolny UTZ o 10 dni, cize buduci piatok, ze nech uz je tam cosi poriadne vidno... 😵
ale ozaj bola zlata, aj ked dokopy nic nevidela, nestrasila ma ziadnym mimomaternicovym tehu, ako moj ex-dr. 😠 Hrubka sliznice vraj zodpoveda tomu 4-5tt, takze predpoklada, ze pojde o normalne tehu, vraj sa nemam strachovat 🙂
Takze dnes mame celkom dobre spraaavyyyyy.... 😵 😵 😉

bubatenko
18. jún 2008

ahooojte...... weji opätovne gratulujem a ako som už povedala o desať dni bude už aj srdiečko a budeš tááák šťastná ako ja včera 🙂

drobec.... poriadne si oddýchni a peknú dovolenku a 7.7. sa už na teba tešíme 🙂

weja
autor
18. jún 2008

dakujem bubatenko 😉 tiez sa uz neviem dockat... 😵
a kde mas fotocku...? chceme vidieeeeet male bubatenko.... 🙂

bubatenko
18. jún 2008

weji nevládala som prišla som domov z práce o 19,30 a nevládala som ani maliček na ruke zdvihnúť.... hodila sprchu a išla spať.... ja to vidím tak na víkend....... 😒 musíte byť trpezlivé trošička, lebo fakt ja som večer KO

weja
autor
18. jún 2008

bubatenko - plne chapem 😀 tiez sa mi oci zatvaraju este len pridem z roboty... 🙄
tak jo, do pondelka pockame... 😉

dnes sme tu asi len my dve... 😕 jablonka je s Di u lekara, alex sem nemoze a zvysok uz dovolenkuje... 😎

weja
autor
19. jún 2008

dobre ranko 🙂
ja posledna koncim, prva zacinam... 😒 dufam, ze sa dnes ukazete... 😉

bola som rano znova na krvi - kontrolny odber o kolko narastlo Hcg... ale sestricka mi hned vo dverach hlasila, ze predchadzajuce vysledky som mala pozitivne, ze gratuluje 😀 takze toto je uz len tak pre istotu, vysledky budu na obed, ale Duphaston uz mozem zacat uzivat... 🙂

jablonka
19. jún 2008

ahoj weji 🙂 ...dnes tu budeme len my dve? 😕
prave som prisla od lekarky, pytala sa ma ci do toho centra chceme ist hned...ale nakoniec sme sa dohodli ze teraz mi da Duphaston, uvidime co to spravi a ked nic tak po dovolenkach - v septembri pridem, urobi mi vsetky vysterenia a odbery a potom pojdeme do toho Gin-Fivu ☹
takze zacinam od 17.DC s Duphastonom, aspon sa mi skrati ten nekonecny cyklus a odsledujem si co to spravi s ovulkou...a hormonlany profil som dokonca mala v poriadku 😕 ...tak ja uz fakt nechapem kde je chyba ☹
weji gratulujem a dufam ze poobede nam povies ako pekne HCG rastie 😉
a ako sa citis? 😕

weja
autor
19. jún 2008

ahoj jablonka 🙂
tak drzim palce, nech ti Duphaston pomoze... niektorym ho dokonca predpisovali, aby rychlejsie otehotneli, tak drzim palce, nech je to aj tvoj pripad... 😉
no hlavna vec, ze HP je v poriadku... mozno to bude len otazka casu ako u nas... 🙂 ked som mala vysledky z HP v poriadku, tiez som nevedela, ci sa tesit, ci byt smutna, ze chyba je mozno niekde inde... ale povedala som si, ze niekedy je to fakt len o stasti a clovek to neovplyvni... ved kazdy mesiac sme ovu trafili, ale vyslo to az teraz... a preco? to nikto nevie - jednoducho tentokrat sme mali asi stastie... inac to vysvetlit neviem...
tak drzim palce, nech v tom septembri to uz nemusite riesit... 😉 ved bude leto, dovolenky... trosku sa odreagujete, zrelaxujete a mozno to bude ta spravna doba... 🙂

ja sa citim zatial ok 🙂 (klop-klop), ale tentokrat sa potesim aj tomu grcaniu 😀 zatial sa mi akurat dviha zaludok po ranu, ale ked sa najem, prejde to... 🙂

jablonka
19. jún 2008

tak to je super ze ti zatial nie je velmi zle 🙂 ...dufam ze to tak aj ostane 🙂
no ja uz dost zijem dovolenkou, uz pozeram priebezne hotely a miesta...neviem, najradsej by som chcela ten Egypt, ale asi fakt zalezi na konkretnej ponuke co bude v tom case kedy budeme chciet ist, mozno z toho bude nakoniec aj Grecko...ale zacina mi to zaplnat myslienky, ktore inak venujem "analyzam", preco stale nic ☹
inak vcera som bola u rodicov, a my tam mame v nasej izbe uskladnene veci po Dianke, a chcela som nejake znackove pekne veci vybrat a predat...ved uz ma toho Di strasne vela, uz to nie je kam davat a dokonca uz aj moda sa meni...tak som nieco vybrala, a potom som sa dostala k najmensim novorodeneckym vecickam, uplne som z toho zostala hotova, slzy do oci, ci ma to este niekedy postretne 😢 ...nakoniec som vsetko zbalila spat a rozhodla som sa, ze nic este nepredam, bolo by mi za tym hrozne luto, pre mna to ma citovu hodnotu, ked si spomeniem kedy mala niektore veci oblecene a co sme zazili 😵 , a pre niekoho by to malo hodnotu 50 sk ☹

weja
autor
19. jún 2008

jablonka - dobre si urobila, nic zatial nepredavaj, este sa ti to urcite zide 🙂 v nasej rodine sa tiez nic nevyhadzuje, len sa to presuva od jednej rodiny k druhej, ktora to prave potrebuje, medzitym sa nepouzitelne vytriedi, nove doplni a kolobeh ide dalej... 🙂 a niektore uplne nemoderne alebo uz nenositelne nosia babiky a plysaky 😀 a este navyse ak mas k tym veciam citovy vztah, tak uz duplom by som sa ich nezbavovala 😉

ale urcite nie je dovod na slzicky, ja verim tomu, ze na kazdeho raz dojde 😉 urcite sa bruska dockas este tohto roku, ja tomu verim, bud pridete z dovolenky styria 😵 alebo cosi vyhutaju v centre 😉 hlavne nevesaj hlavu, teraz sa pekne venujte dovolenke, pripravam, jeden druhemu a verim, ze sa dockate 😵