• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočky zo snažiliek - "stará partia" :)

30. januára 2010 
autor
no ja som to tiez uz vykecala mamine :grinning: tiez sa tomu velmi potesila :dizzy_face: chcela som jej trosku spravit radost, preziva dost smutne obdobie - mojej tete (teda jej sestre) diagnostikovali rakovinu :cry: a dost nas to vsetkych vzalo... tak som dufala, ze jej to trosku zlepsi naladu... :slight_smile: ale zatial to vie len ona, svokra a ta kamoska, ostatni este maju cas... :slight_smile:
23. jún 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dakujem za gratulacie, oslavovat budeme na buduci vikend, lebo teraz mame meniny vsetci - ja, manzel, Dianka, tatino, mamina...tak to spojime a budeme mat grilovacku... :wink:
ale cez vikend sme oba dni po veeelmi dlhej dobe behali po obchodoch, a aj to tak dopadlo, manzelik si kupil super kapsacove gate v HundM, aj bielu koselu do obleku, Di take rozkosne bodkovane elsaticke gatusky po kolena, a ja som obisla najlepsie :grinning: ...dvoje topanocky, kabelku, saty, kolieskove korculeeee...ale vraj mam dovolene az po promocii, aby som nesla pre diplom s rukou alebo nohou v gypse :grinning:
a vybrala som si aj darcek od manzela za promociu :wink:
inak krasnu temu ste tu zacali, vzdy mam lepsiu naladu ked citam vase tehulkovske novinky :slight_smile:
23. jún 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jablonka, no to si veru dobre obisla :grinning: mna tiez sem-tam pokusa daco kupit, ale teraz budem mat hluche obdobie na nakupy - oblecenie na terajsiu velkost uz velmi kupovat nechcem a tehu veci tiez este nie... radsej ani popri obchodoch nebudem chodit, aby mi nebolo luto :grinning:
a aky darcek si si vybrala na promociu? prezrad nam... :wink:
23. jún 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablonka super...... prezraď.... my sme zvedavé baby, nemôžeš nás takto napínať :wink:

Ja idem tento týždeň na nákupy s maminou...to mám odložený darček k narodeninám. lebo keď som sa učila na štátnice som odmietala behať po obchodoch. Ja si budem kupovať už teraz také voľné blúzsky, lebo na mne je to strašne vidieť vzhladom na to, že som na začiatku tretieho mesiaca. Všetci sa na mne v práci smejú, že sa zväčšujem zo dňa na deň a si mám overiť, či nečakám dvojičky, lebo ja mám fakt už bruško :slight_smile: Sa veľmi teším.

Kvôli môjmu zväčšovaniu mám teaz problémy so šatami na promócie, uvidím tento piatok ich ešte raz vyskúšam a vyzerá to tak, že budem musieť začať niečo zhánať, lebo v okolí pŕs ich nezapnem :unamused:
23. jún 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubatenko - to vazne...? :dizzy_face: odfot brusko, nech aj my pozrieme, ako rastie... :slight_smile:
a cez vikend si chcela zalozit album, ak si dobre pamatam... :wink:
uz si to oznamila aj v praci? a co sefovci, ako to zobrali?
23. jún 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko - fakt? teda to je dost skoro, ked si spominam, mne zacalo byt vidiet brusko ovela neskor :confused: ...odfot sa nam teda!
no ja som dostala za narodenie Dianky prsten a nausnice z bieleho zlata s ciernou perlou, potom za Bc. promociu od rodicov naramok s ciernou perlou k tomu, uz mi chybalo len nieco na krk...takze je to retiazka z bieleho zlata s priveskom s ciernou perlou...tymto na dlhe obdobie so zlatom koncim, nakolko velmi sa v tom nevyzivam, ale som rada, ze sadu uz mam komplet a na slavnostnejsiu prilezitost sa mozem ozdobit :grinning:
iba za toho syna by som chcela prsten s diamantom :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, tak fakt sa budem snažiť tento týždeň niečo už založiť a vyfotím sa, aby ste videli môj malý kotlík :slight_smile:

weja nestíhala som - zabudla som , že budeme taký vyťažený a to teplo ma včera večer už odrovnalo. Musím priznať, že som strašne zlenivela, ale fakt strašne - ja sa neviem vôbec prinútiť nič spraviť :unamused:

Ale sľubujem, že tento týždeň už niečo poriešim :wink:
23. jún 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jablonka - fiiiiha, tak sa ides zasa skraslit :dizzy_face: ale taky syn by stal aj za dva diamantove prstene :grinning:
bubatenko - ok, sme zvedave :wink:
23. jún 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co tehulky, napapane? :confused: :slight_smile:
ja som si z domu doniesla cestovinovy salat co som vecer robila :slight_smile:
kedy mate najblizsiu kontrolu u lekara? :confused:
23. jún 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no napapane... :confounded: v polovici obeda mi dako prestalo chutit, tak som to musela nechat tak... :sweat_smile: momentalne som v obdobi, ked mi absolutne nic nechuti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co uz... dako predychame... :slight_smile:
ja idem na UTZ tento piatok :dizzy_face:

a s cim si robila cestovinovy salat? to neznie mojmu zaludku protivne, tak mozno spravim tento tyzden aj aj nejaky... :slight_smile:
23. jún 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa lúčim, ja idem v stredu , ale musím si zavolať, či už sú výsledky z krvi... tak uvidíme... ale idem meniť lekárku - našla som si lepšiu a bližšie k môjmu bydlisku... takže ma nič príjemné nečaká..... vysvetlovať prečo, začo.... ja nemám rada takého veci.......

papa babenky a ak sa dá v tomto teple, prajem ešte pekný deň :wink:
23. jún 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :sunglasses:
to je teda pocasie - 30 stupnov uz takmer hned zrana... :sweat_smile: :sunglasses: ako to znasate?
bubatenko - tak to ti nezavidim, tiez nemam rada taketo veci... :confounded: tato moja nova dokina povedala, ze nepotrebuje kartu od byvaleho doktora, vraj ju mam nechat tam a ona si zalozila novu s novymi vstupnymi vysetreniami... tak mam kartu tam aj tam... :confused: co je teda divne, ale ked povedala, ze netreba ju odtial brat, tak netreba... aspon mi usetrila neprijemne vysvetlovanie :slight_smile:
24. jún 2008 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,

no dufam, že dnes už bude lepšie ako včera... noc bola hrozna, vôbec som sa nevyspala....trikrát som sa ráno prezliekala, lebo stále mi bolo teplo, už som myslela, že pôjdem holáí :grinning:

však uvidím ako dopadnem zajtra a potom chcem isť navštíviť hned toho nového, ja sa ozvem ako som dopadla, len mi držte palčoky :wink:
24. jún 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne, ze budeme drzat palce, a toho noveho si sa uz pytala, ci ta vezme?
24. jún 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám aj papierik na vyžiadanie karty, teraz to tak funguje... nová lekárka ti vystaví taký papierik na vydanie karty od starého, iba vtedy ti vydajú kartu. Ja mam takú iniciatívnu naj kamarátku, ona u nej bola prvý krát minulý piatok - tiež chodila k tej mojej a s tou novou bola veľmi spokojná a hlavne, že mala všetky uzv v ordinácii, že nemusíš nikam chodiť na dvakrát a veľmi starostlivá bola a hlavne milá :wink:
24. jún 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :slight_smile:
v prvom rade vas alex pozdravuje a odkazuje, ze na vas mysli a referujem jej, ze sa mate dobre :slight_smile:
weji - aj ja som to tak mala, ti nemocnicni lekari vobec nepotrebuju staru kartu, a vyhoda bola, ze som tam chodila velmi casto, aj som mala ovela castejsie ako normal UZV...proste v tej nemocnici to bola maximalna starostlivost :wink:
24. jún 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my pozdravujeme alex, to tu uz nemoze ani nazriet? :frowning2:
jablonka - aj ty si mala kartu aj tam aj tam? a ako si to potom riesila - isla si sa od stareho odhlasit, ci si skratka k nemu len prestala chodit a hotovo?
24. jún 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji - ja som si aj pre kartu isla, ze si ju necham, ale nechcel mi ju dat, tak som mu ju nechala...oni v nemocnici kartu nepotrebuju...vies, oni na teba beru ako na poistenca kazdy mesiac nejake peniaze, aj ked neurobia vykon, tak asi preto su taki uzkostlivi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
alex zatial z roboty nemoze :slight_smile: ...inak sa mame stretnut na buducu stredu - bubatenko pojde uz konecne s nami? :confused:
weji - jasne ze aj teba chceme vidiet, ale asi to mas treosku od ruky :frowning2: ...ale manzel mi vcera hovoril, ze stretol toho kamarata co ma drevenicu na Liptove a povedal mu, ze na jesen by sme tam na par dni isli, dufam ze nam to vyjde!...potom sa na teba straaasne tesim!...a uz budes mat aj brusko! :dizzy_face: :slight_smile:
vcera som ti napislala recept na ten cestovinovy salat, ale sa mi neodoslal prispevok :angry: , tak este raz: uvaris si cestoviny, v druhem hrnic - hlbsej panvici - si orestujes na cibulke kuracie prsia - osolene a okorenene grilovacim korenim. ked uz su skoro hotove, pridas jeden sacok mrazenej zeleniny . ja pouzivam Fitness, ale v nedelu som dala cerstvu zeleninu - paradajky, uhorku, papriku, cinsku kapustu - nakrajane na kocky - a spolu s masko dusis. Potom nakoniec pridam cervenu fazulku z konzervy, a nakoniec dve kysle smotany rozrobene s trochou mileka. Necham na minime zovriet a zmiesam s cestovinami. Najlepsie je to hned cerstve, lebo je to velmi stavnate, neskor tu stavu cestoviny vpiju.
Co povies? Vyskusas? :confused:
24. jún 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to mi povedala aj dokina, ze ambulantni doktori su velmi uzkostlivi, ked im nemocnicni dr. preberaju pacientov... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak preto ju tam mam nechat... len mi to pride zvlastne, ze ma bude stale evidovat ako svoju pacientku, aj ked tam uz nebudem chodit ani na prehliadky... :confused: nieze ma nahlasi niekde do poistovne :grinning:
no veru skoda, ze som od vas tak daleko :frowning2: ale bola by som velmi rada, keby sme sa mohli na jesen stretnut :dizzy_face: hadam plany vyjdu... dufam aj ja, ze to uz budem mat brusko, ale mozno uz aj ty... :wink:
ten salat vyzera dobre... :dizzy_face: priznam sa, ze este som nedavala kyslu smotanu do zeleninovych salatov, ale moze to byt ozaj dobre... teraz v lete by taky salatik akurat bodol... :slight_smile:
24. jún 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablonka, 2.7.? Ak hej ta nie je problém a dúfam, že nič mi dotoho neskočí . Rada prídem - konečne sa uvidíme. Bubatenko zatiaľ potvrdzuje účasť :wink:
24. jún 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji - jasne ze budem mat brusko, ja mam uz aj teraz :grinning:
inak aj ja som bola na pochybach s tou kyslou smotanou, ale je to fakt super :wink:
bubatenko, tesim sa a hned pisem alex, ze sa vsetky tri stretneme :slight_smile:
24. jún 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste dnes vsetky? :confused:
25. jún 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jablonka, tu som.... nešla som dnes k lekárovi, lebo nema ešte všetky krvné výsledky.....takže pôjdem až koncom týždňa.

Aký máš dnes deň, ja mám nejakú smutnú náladu a neviem prečo, ako keby som bola bez ducha. Už vieme,kam pôjdeme na budúcu stredu, už ste sa rozprávali s Alex?
25. jún 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tehuliatko :grinning:
vraj sa mame dohodnut a ona pride kam povieme...aky mas teda navrh? :confused:
25. jún 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, kde ste boli naposledy? Niekde v centre, alebo auparka, fakt neviem, ale teraz by sme mohli ísť niekam do centra, keď nám slniečko svieti, čo povieš. Prosím vyber ty, lebo ja nemam ani potuchy, lebo odkedy sme sa vrátili som bola v meste asi tri krát... a nepoznám okrem starých známych kaviarni, niečo iné. Čo by si odporúčala ty?
25. jún 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som bola rano na alergo a az teraz som dokvitla...
fuuuha, ale uz teraz som unavena a to je este len rano... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bubatenko - a preco si smutna? inak mna manzel vola "maly hormon" :grinning: lebo vraj mavam take vykyvy nalad... ja si to ani nejako neuvedomujem... :slight_smile:
25. jún 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co, ja ponesiem Alex nejake veci co sme dohodnute - potom ti povieme co to je, a je to aj dost rozmerne, tak bude najlepsie ked pojdeme autom, aby sme si to mohli do auta prehodit a potom si íst sadnut, tak navrhujem Aupark a mozeme si posediet vonku v Leberfingerovi - moze byt? :confused: ..o takej 18.00?
a kde je weja? nespominala ze nieco dnes ma...ci ano? :confused: zacinam sa o nu bat :confounded:
25. jún 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejiii, tu siiii, ma uz viac nedes, ze tu nie si, uz ma brucho rozbolelo ci sa ti nieco nestalo :sweat_smile:
musis sa nam pravidelne hlasit a ked nebudes na koniku tak dopredu avizovat, OK? :wink:
25. jún 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jablonkaaaa... to je mile, ze sa o mna bojis... :slight_smile: ospravedlnujem sa, nabuduce budem hlasit, ze sa niekam chystam, aby som vas nestrasila... :wink:
jaaaj, ako vam zavidim to stretko... :unamused: ale verim, ze este bude prilezitost, aby som vas znova videla... :slight_smile:

inak kolegyna, ktora bola asi v nejakom 11tt mala vcera krvavy vytok, tak isla dnes k dr... :frowning2: este sa neozvala, ze ci je ok... som z toho nejaka na nervy, ale snazim sa tym prilis nestresovat, znie to sice hnusne, ale nechcem si to nejako pripustat... :pensive:
v takychto chvilach som pre PN rozhodnuta na 200%...
25. jún 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné jablonka, to znie celkom fajn..... s mojej strany súhlas :wink:

Weji dúfam, že u kolegyni bude všetko ok. Mala ona nejaké problémy predtým? Ja som mala včera také bolesti v podbrušku, si krpec vytváral priestor,ale normálne som mala strach a dnes zase pohoda... ja som jeden deň hore, druhý deň dole.

Weji, prečo smutná - asi aj ja som chodiaci hormón..... jeden deň som ako slniečko, druhý deň sa mi ani dýchať nechce.... asi tak :unamused:
25. jún 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok