Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
5. dec 2007

uz si brnkla tej svojej znamej? Som zvedava, co z toho nakoniec vypali... 😕

bubatenko
5. dec 2007

ahojte babeny,,,
len tak narýchlo... mam strasne vela robotky a vôbec nestíham.... dnes idem zase na ústnu skúšku... takže asi tak... popri robote sa učím a behám od skúšky na skúšku a este vas popri tom aj čítam, ale nestíham odpisovať.
K jonašovi - nechaj te to tak..... to nema zmysel... ja som si teraz uvedomila, že ked som taka busy, nemam čas rozmýšlať nad babom.... a som o dosť kľudnejšia... prestala som merať BT a nechavam tomu voľný priebeh... mam teraz dva dni voľna... lebo musím učiť na dalšiu skúsku , čo mam v pondelok dosť veľký brutus....

weja
autor
5. dec 2007

ahoj bubatenko 🙂
asi tu uz nie si, chcela som vediet, ako dopadla skuska... 😕 Dnes drzime palce na ustnu a potom aj na dalsiu a dalsiu... 🙂
ono je asi fakt uplne najlepsie nechat tomu volny priebeh... ved uvidime, kedy sa nad nami maticka priroda zlutuje 😀

bobess
6. dec 2007

dobré ránko,
včera som sa nestihla k Vám ani pozrieť. nejak nestíham. zajtra ideme do tých Piešťan takže tu asi tiež nebudem.
dúfam ale že ste dnes dostali nejakého mikulášika a že ten deň bude o čosi krajší ...
bubatenko-držíme palečky na skúške.
wejka-matička príroda ma asi moc nemá rada, mojej mame sme museli povedať že sa snažíme (potrebovala som sa niečo spýtať, takže to prekukla) keď sme jej povedali že sa nedarí tak zostala taká smutná a včera keď M došla tak volala (každý deň si voláme) a zase som ju urobila len smutnejšou. moja mama totiž urobila malý prieskum a z našej rodiny sa všatkým podarili mimčá na 1x alebo u krsných aj na nultý (bez svadby a bez randenia), takže je to pre mamu šok. žiaľ aj pre mňa a pre manžela ... to už ani nehovorím.
drobec - ak zistíš toho urológa daj mi vedieť.

weja
autor
6. dec 2007

dobre ranko,
dufam, ze Mikulas bol stedry 🙂 Ja som bola vcera zasa sama ☹ drahy isiel na sluzobku do NR, vrati sa dnes, tak si to hadam vynahradime 🙂
bobess - odkedy sa vlastne tak intenzivne snazite? Od leta? Ale medzi tym si mala aj skusky, same stresy... ani to urcite nerobilo dobrotu... 😒 No mozno naozaj nebude na skodu, ak sa da vysetrit aj manzel, zasa budete o cosi mudrejsi... Ale hlavu hore, raz to pride, urcite 🙂

drobec123
6. dec 2007

Doc. MUDr. Ján Vrabec, CSc Inštitút lekárskej sexuológie, Budovateľská 6, Bratislava urológ - sexuológ 02/55960088 je jeden kontakt.
inac dobre ranko. moj drahy bol z toho vysetrenia taky vystresovany, ze som ho az nespoznavala ... och ti chlapi, vsetkeho sa boja 🙂 ale vysledky ma velmi dobre, takze asi to bude len mojim stresom a nahananim sa ... tento vikend alebo zaciatkom buduceho by som mala mat ovu, takze zaciname sa tomu venovat naplno, lebo uz citim ze to naaaaaozaj chcem velmi ! uz nechcem pracovat !!! 🙂

drobec123
6. dec 2007

bobess neboj sa, aj na nas sa usmeje stastie. ja tomu verim, skoda len ze to trva dlhsie ako som si myslela ☹

jablonka
6. dec 2007

bobeees , nebojkaj, treba len trpezlivost, som si ista ze nebude dlho trvat a zadari sa 😉
drobec - nechapem toho urologa, ved doc. Vrabec uz nezije 😕 ...inak je asi fajn tie testy dat poloviciakom spravit...no u nas uz neaktualne, ked sa nam nedari chybu mozem hladat jedine vo mne 😅
juuj, mali ste vidite dnes tie Diankine rozziarene ocka, ked pribehla k cizmickam 😵

jablonka
6. dec 2007

drobec - nejako mi to uniklo - od kedy sa snazite 😕
ale mala by si trochu pracovne polavit, to neustale cestovanie a hodiny stravene v strese ti velmi nepridavaju 😒

bobess
6. dec 2007

weja-včera sme to presne rátali. úplne bez prepočtov výpočtov a nejakého sledovania to bolo 1x presne pred rokom. do marca. počas svadby sme sa tomu "nevenovali" až do júla. a od augusta zase. takže teraz je to 9x.
drobec-ďakujem. super že výsledky sú super. tak hor sa budúci týždeň do toho ...

bubatenko
6. dec 2007

dobré ránko...mám dovču, ale nedalo mi prísť nepozrieť vas. Skúšky sú v pohode, zatial úspešne... klop, klop... dakujem za podporu, ste zlaté.... a btw. prajem vam krasneho mikuláááááááša.
My s mangelíkom sme sa dnes ráno prvý krát stretli od nedele... takže dostal odo mna krásneho mikulášika... takého sladkého to on ma rád, ale trocha som zostala smutná, lebo stále ničo hľadal v čizmičke, vytriasal ju a ked som sa ho spýtala , čo robí, že tam už nič nie je... povedal, či bocian k námm už nepriletel 🙂 on tam hladal nejaké oznámenie, že budeme mama a tata.... jooj ludkovia... bolo to pekné, ale zároveň smutné 😒

weja
autor
6. dec 2007

babyyyy, nestresujte sa prosim vas, raz to urcite pride, ja tomu verim, musime len pozitivne mysliet 🙂
bobess - a co hovori na to tvoj dr.? Podla neho je to v poriadku? Nenavrhol ti este nejake odborne vysetrenia? Dost vela bab, ktore mali problem otehotnelo napr. po laparke (aj ked neviem presne, co to obnasa, viem len, ze sa to praktizuje napr. pri nepriechodnosti vajecnikov... 😕 )
U nas su testy tiez zbytocne, keby ze sa nedarilo (musim zaklopat, aby som to neuriekla), viem, ze za vsetko by mohla jedine moja psychika... Ale tak snazim sa byt nad vecou, tesim sa, ze sa uz mozme znova snazilkovat, ale neupinam sa na to prilis...
holky, ved idu Vianoce, cas pokoja a radosti, budeme si uzivat klud s nasimi milacikmi a oddychovat... mali by sme sa zamerat skor tymto smerom 😉

weja
autor
6. dec 2007

bubatenko - gratulujem k skuskam, si riadna sikovnica 🙂
To s tym Mikulasom bolo presne ako si napisala, take sladko-smutne... 😒 Tak aspon mas motivaciu, aby ste sa tomu zacali venovat uz naplno 😵

bobess
6. dec 2007

to je milo smutné. ale je zvláštne ako na to tí chlapi myslia. mi o tom kecáme ale oni nie sú o nič lepší.

bubatenko
6. dec 2007

však to bobess... ja som mala dojem, že to tiež necháva na náhodu, on sa nikdy takto neprejavil, preto ma to zaskočilo.... ale nemvadí..... hlavne, že sa ľúbime najviac na svete a to je základ pre bábenko, ktoré raz itak príde.... jojj rada by som s vami vykecávala , ale musím sa ísť učiť.... strašne sa mi nechce... ale musím... do nedele to musím zmáknúť, potom ešte jedna a možno sa začnem zaujímať aj o vianoce, okolo 18. decembra...... 😀
Prajem Vám krásni dnik, ale ako sa poznám ja sem itak prídem ešte hodiť očkom 😉

bobess
6. dec 2007

weji - veď do februára ak sa nepodarí tak práveže začíname s vyšetreniami a neviem čím možným. to bude 12x - čo už je veľa ale pred sviatkami ani on nemal chuť sa do toho púšťať. takže dúfam že po sviatkoch už nebudeme musieť.
je mi jasné že psychika a stres sú najhoršie, ale nemyslieť a nestresovať v dnešnom svete? máme síce to najdôležitejšie - dobrých manželov, relatívne zdravie, rodinu - takže vlastne všetko, stresujeme kvôli práci, peniazom ... a podobne - ibaže keby sme nestresovali kvôli tomu, tak kvôli onomu ... neviem si predstaviť život alebo len jeden deň bez nejakých vecí na vyriešenie. veď už len cesta do práce je niekdy o nervy, nehovoriac, ustavičné telefonatý ... čo sa mám odsťahovať na pustý ostrov bez signálu s vrecom jedla a manželom aby sme splodili dieťa? tak to robia ostatní?

weja
autor
6. dec 2007

bubatenko - tak prajem prijemne ucenie, urcite este dojdi, budeme sa tesit 😉
bobess - ved prave, ze tento svet je uz cely prestresovany... 😖 aj preto trvam na tom, ze ked budem znova tehu, chcem aspon tie prve mesiace zostat doma... je mi uuuplne jedno, ako sa v robote zariadia, ale ja uz svoje dieta nemienim ohrozit ziadnymi stresmi, virusmi a nahananim sa...
bobess, tak drzim palce, aby ste uz tie vysetrenia v novom roku nepotrebovali 😉

bobess
6. dec 2007

to určite weji. nikdy by som neverila že je toľko MA. možno tie prvé mesiace sú pre nás vystresovancov a vedomé snažilky najdôležitejšie. však si budú na naše vynechanie práce po pôrode zvyknúť, tak nech začnú hneď len čo sa mimčo v brušku usadí. alebo ešte pred tým-lebo môj dnešný výkon v práci ... zase to dotiahnem večer. ja doobeda moc toho nenarobím, ale večer by som mohla aj do rána ...

drobec123
6. dec 2007

bobess to som mala kontakt od kolegu .... ale zistujem od mojeho draheho, on mi ho uz daval, ale ja som bola teraz dva dni na sluzobke na cestach takze som to meno zabudla ... no co ti poviem, starnem 🙂

drobec123
6. dec 2007

jablonka, no my sa nesnazime nejako velmi dlho, v podstate od augusta, aj ked tie prve dva mesiace sme sa vobec netrafili, ale ani nahodou 🙂 teraz sa snazime aspon v tie prave dni 🙂

lyzenka
6. dec 2007

joj, baby, drzim vam vsetkym palceky...urcite sa to raz podari, len tomu treba verit a nestracat nadej.....my sme snazilkovali rok aj pol...takze vas aj chapem...zatial si uzivajte vas dvoch co najviac, nic nemerat - ziadne BT, ovulacie a fertility testre a Jonasa - nic take!!! robila som to tiez - ale bolo to fakt zbytocne a zbytocne stresujuce - zahodte to a zite naplno pre kazdeho okolo vas...a ono to pride... 🙂

weja
autor
6. dec 2007

bobess, ja som to aj vedela, ze MA "postihne" kazdu piatu tehulku (aspon podla statistiky) a to je teda hrozne cislo... ale nikdy som neverila tomu, ze sa to moze tykat aj mna... no bohuzial, asi by to bolo az moc idealne, keby nam to vyslo hned na prvy krat... 😔 Tak si hovorime, ze generalku mame za sebou a teraz uz naostro 🙂
lyzenka, gratulujem, ze vam to vyslo, aj ked ste si na ten zazrak tiez museli pockat 😉

drobec123
6. dec 2007

www.cuimed.sk je to kde bol moj drahy ..... a lekar: MUDr. Marian Hladík
- urológ
robia tam do vecera do nejakej 8.00 co je super .... ale musis si zaplatiti za vysetrenie.

drobec123
6. dec 2007

lyzenka, aj ja gratulujem, je to skvele vediet ze sa netreba vzdat ! keby sa nam nedarilo tak to asi ale budem riesit este skor. davam tomu cas tak do jari a potom uz zacnem byt asi netrpezliva a nieco vymyslat ....

bobess
6. dec 2007

drobec ďakujem. sme asi vzhľadom k našej práci dosť netrpezlivé, že jo? ja som z Vás asi najhoršia ... ale keďže som skúšky zvládla vždy na 1x, manžela som si našla na 1x, prácu na 1x ... tak sa mi ťažko zmieruje s tým že niečo na 1x nevychádza. budem sa musieť trpezlivosti asi učiť ... 😀

weja
autor
6. dec 2007

bobess, tak o tom mi hovor... tiez nie som zvyknuta na to, ze nieco nevychadza tak ako chcem, doteraz som mala to stastie, ze sa nam darilo a vsetko islo podla nasich predstav... a potom prisla rana pod pas... 😔
tak ale clovek nemoze mat vsetko, a uz vobec nie hned, ked si to zmysli, to mi je jasne... ale s tym znamym "clovek mieni..." sa tiez zmierujem len tazko... 😔

drobec123
6. dec 2007

no bobess ja som asi taka ista ..... ak nie horsia ! dolezitejsie ako trpezlivost je asi pozitivna energia ... ja stale verim ze to klapne 🙂

drobec123
6. dec 2007

musim povedat, ze som netrpezliva ale moj drahy je nejaky nesvoj ze stale nic ... preto siel na to vysetrenie. teraz uz je kludnejsi ...

bobess
6. dec 2007

čo s tou pozitvínou energiou máte, jasné že sme happy brušká pre zdravé miminušká. veď aj nervozita je pozitívna vec, veď sa tešíme že to "raz" príde, a to že to príde to je 99,99999%.

weja
autor
6. dec 2007

baby, chcela som si objednat tehu testy z lacnetesty.sk, a nejde mi ta stranka otvorit 😕 stale mi naskakuje len ceska verzia... 😠 to mam chapat akoze tak, ze na Slovensku to uz nefunguje??? to je teda riadny bordel... 😠 😠 😠