• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočky zo snažiliek - "stará partia" :)

30. januára 2010 
ahojte :slight_smile:
ja tu dnes som, strasne sa mi nechcelo ist do prace, som sa premahala :frowning2: ...ale uz je nastastie piatok :wink:
zajtra asi skocim k rodicom na otocku, lebo manzelik je zasa do poobedia v praci - ma nejako vela tych vikendov v poslednej dobe :angry: - ale potom ked sa vratime este budeme od nejakej stvrtej spolu, tak asi pojdeme niekam papat a na korcule mozno... :wink: , a v nedelu rozmylsam ze sa pojdeme niekam kupat, a prave rozmyslam kam :confused: ...a vikend je fuc :rolling_eyes:
11. júl 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji - ako sa mas? uz si si dohodla tu kontrolu? :confused: a naozaj ti uz nevolnosti pominuli? :confused:
bubatenko - je to tusim spachtosko maly, ale to je len dobre, lebo vtedy su kludne a pekne rastu, tak nech mu spinkanie zostane aj po narodeni :wink:
11. júl 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pracujem ale myslienkami som urcite uz niekde inde .... teda to som cely tyzden :slight_smile: bubatenko tak si uzite s manzelikom vikend a davaj na seba pozor. ale pekne rastiete, ved 11tt je neuveritelne cislo pre mna, v podstate nedosiahnutelne ako keby .....
11. júl 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiež si hovorím, nech tak pekne spinká aj keď sa narodí, mangel hovorí, že to potom bude po mne, lebo on taký určite nebol..... :wink:

dakujeme inač za podporu... budeme si dávať pozor, tato na nás dáva pozor.... ideme na chatu grilovať a po návštevach a lenosiť..... ničoho moc, tak akurát.

Ja tiež už čakám na poobedenie, lebo sa mi moc nechce robiť, keď je také pekné počasie vonku...
11. júl 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee :slight_smile:
prave som dofrcala z roboty - bola som zasa zaucat... :rolling_eyes: vonku je hrozne horuco a nejako dusno, takze to bola ozaj "super" prechadzka :confounded: ale co narobim...

na kontrolu som sa dohodla na utorok... dovtedy hadam nejako este vydrzim... :sweat_smile:
jablonka - no neda sa povedat, ze by nevolnosti pominuli - akurat uz nevraciam, ale zle od zaludka mi je stale... :rolling_eyes: a sem-tam ma aj natahuje, ale to ja nazyvam len taky "suchy nacvik" :grinning: ale aj vcera vecer mi bolo dost pod psa, tak je hadam vsetko v poriadku... :fearful:

moj mangel ide tiez zajtra do roboty :rolling_eyes: tak rozmyslam, ze tiez pojdem k nasim... aspon si trochu posedime na zahrade...
11. júl 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata moje ja prchám, prajem vam pekný víkendík a oddychnite si :wink:
11. júl 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude tu dnes niekto?
ako sa mate mile moje? :dizzy_face:
14. júl 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ ALEX,
dobré sa mame.... pekný víkend za nami, len mi je teraz za mužíkom veľmi smutno, to vždy keď sme po víkende spolu a teraz musím dva týždne čakať kým budeme mať pekný víkend :wink: A ty? Ako dopadla opekačka?
14. júl 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dievcata... :slight_smile:
aj u vas je take "paradne" pocasie? :rolling_eyes: tu prsi od rana... ale az tak ma to netrapi, kedze sme doma aj s manzelikom az do stvrtka :dizzy_face: chceli sme ist sice cosi povybavovat do mesta, ale pockame do poobedia, mozno sa to trochu umudri...
aky ste mali vikend?
14. júl 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, len na kratko. vikend ok, aj ked sme sa venovali celej rodine len nie nam dvom, ale raz za cas sa to patri a musi ze ? :slight_smile: ale uprimne uz sa tesim na dalsi vikend, este sice neviem uplne co budeme robit ale nieco vymyslime .... tak tahulky uzivajte si to a sem tam si na nas spomente :slight_smile:
14. júl 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee... a tu dnes nikoho...? :confused: vy to tu nejako flakate...! :frowning2:
tak dufam, ze ked si najdete chvilku, tak sa ozvete, co mate nove... :wink:
15. júl 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tu sme, weji už si vrátila, alebo kedy ideš k Dr.?
15. júl 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vcera som sa tu neukazala, lebo bolo toho dost v praci :wink:
no, iste je to, ze najneskor v septembri v tejto praci koncim, tak si hladam nieco nove, a je to hrozny pocit, ked si predstavim co ma caka...pohovory, novy kolektiv...a ktovie aky :confused: :sweat_smile:
a najviac ma desi to, aby to bola praca popri v ktorej sa bude koncit v normalnom case/koli Dianke/ - to bude velky problem !!! :frowning2:
inak mame od nedele vecere doma maleho psika - fenku, je velmi rozkosna, bola najdena na ulici, a predsa ju v burke nenechame, ved nevyzera na viac ako 8 tyzdnov, tak ju zatial mame doma a hladame jej nejakych dobrych ludi :wink: ...je fakt nadherna a dobrucka :slight_smile:
este jedna vec - surne zhanam nejake pouzite listky z divadla, kina...inych kulturnych a sportovych podujati, permanentky do fitka, plavaren, lanovky, vleky...a pod. ...prosim Vas kto nieco mate pooosliteee mi :slight_smile:
weji - drzim palce u lekara a prosim ozvi sa cim skor co je nove :slight_smile:
15. júl 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takze po dlhsom case sa hlasim, dnes som posledny den v praci, od zajtra som na PN :grinning: taaaaaaak sa tesim ze si konecne oddychnem :sunglasses: :slight_smile:
dnes som bola na kontrolny uzv a uz som videla aj srdiecko, krasne nam bilo, tak sa vytesujem, na konkrolu idem az o tri tyzdne, lebo maju dovolenku a potom mi uz spravi vsetky vysetrenia, da tehu knizku a bude robit velky uzv s tymi meraniami, musim si to nastudovat :slight_smile:
v praci uz tyzden zaucam novu holku, ale nemam na to nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: stale jej dookola vysvetlovat to iste, ale hadam to uz dnes poobede nejako vydrzim :wink:
a vy ako sa mate?
weji ty mas ist tiez dnes k dr?
15. júl 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čítam, čítam a Jablonka ak chceš hoď adresu a pošlem ti lístky z kina. Sú z piatka 11.7.2008. Bola som aj s partiou na Bathory lenže mám ich z Trenčína tak neviem či by si ich chcela. Ak nie tak nič, to len keď som čítala tvoju prosbu, tak ma napadli lebo ich mám ešte v penaženke. Je ich 5 a hodnota jedného je 139Sk. :wink:
15. júl 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bardott, si velmi zlata :dizzy_face: , dakujem :slight_smile:
ozvem sa cez IP :wink:
15. júl 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jablonka....no zatiaľ som zohnala ženský zákon s februára za 300Sk.....ja už som si naplnila fondy, takže som švorc, ale toto mi dala teraz kolegyňa.

maja ka wejka je dnes u lekárky... čakam kedy sa ozve a oznámi news.......bože jak vam závidim, všetky na PN. Ja som si dnes potykala skoro s dlážkou v autobuse, začína mi byť zle v MHD. Som bola za mojim chefom, aby mi vybavil povolenie parkovať u nás v areali, lebo by som musela začať chodiť do práce na 6,00, aby som tu niekde zaparkovala a to odmietam, tak som zvedava, čo z toho bude.... ale ked vidím ti e nevyužíté parkovné miesta, lebo to je len pre chefov a oni to nevyužívajú, tak ma srdce bolí :unamused:

maja.ka a to ides na PN dokonca, alebo iba na určitý čas?
15. júl 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak uz sme spat z kontroly... :slight_smile: bola som s dr. dohodnuta az na 13,30, ale od rana ma skoro zozrali mrle :sweat_smile:
tak vsetko je zatial v najlepsom poriadku, konecne som videla bit srdieckoooo :dizzy_face: malinke ma 1,76 cm a zodpovedame velkostou takmer na chlp presne tyzdnu a dnu, v ktorom mame byt podla ms... :slight_smile: ja som taka STASTNAAAAA.... :grinning: :dizzy_face: :grinning: aj ked mi stale byva zle ako konovi a naposledy som si pokecala s wc misou len vcera vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tak som mala obavu, aby bolo vsetko ok...
o 2 tyzdne mam ist na krv a dostanem aj tehu knizkuuu :dizzy_face: a v 12tt potom na 1.screening...
fuuu... no spadol mi obrovsky kamen zo srdca... :slight_smile:

jablonka - a to si uz dala vypoved...? :confused: a nenaslo sa tam u vas ziadne miesto, ktore by ti vyhovovalo? a uz si nieco hladas, ci to nechas az po dovolenke?
jeeej, steniatko vam zavidim, len aby ste si na neho tak nezvykli, ze sa ho este nebudete chciet vzdat... :wink:

majka - no vidim, ze sme na tom podobne :slight_smile: tak gratulujem, ze ste zatial ok... tiez ma to zaujima, ci chces zostat na PN az do materskej, ked uz zaucas na svoje miesto...? :confused:

bubatenko - to ti bolo tak na odpadnutie, ci na vracanie? :fearful: no to teda nie je nic moc, ked pride na teba cosi take... a ako to dopadlo s tym parkovanim?
15. júl 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj weji som rada, že je všetko ok...... vytešuj sa, lebo za chvílu ťa začnú zase mrle žirať... mna už teraz a to mam lekára až vo štvrtok poobede :wink:

Weji naodpadnutie, začala som sa potiť, zahmlievať pred očami, tak som sa obesila na tyč, kolena sa mi začali podlamovať a všetci sa radše pozerali do stropu, ako by ťa sadnúť mali pustiť. Ked vidím tie tváre, ktoré premyšlajú typu:" hmm, ta ja tehotná, ale ešte nemá veľké bruško, tak to sa ešte nemusím postaviť", otočia sa a pozerajú do blba.... do hrúza, čo sme za ľudia.

Neviem ako to dopadne s tým parkingom.... musím čakať, čo mi šef vybaví, ale nevidím to ružovo. :unamused:

Musím utekať, mam nejaké nákupy, ale príde pre mna kamaratka,a by som nemusela isť MHD. Pekný deň ešte.
15. júl 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte,

jablonka mam dalsí blok......by sme sa mohli na budúci týždeň stretnúť, aby som ti ich mohla dať :slight_smile:
16. júl 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko, dakujem za tie listky, stretnutie mame dohodnute s Alex na pondelok alebo stredu buduci tyzden, dufam ze by sa niektory den hodil aj drobcovi a mohli by sme sa stretnut vsetky styri, co vy na to? hmm...?
bubatenko - pozerali ste s drahym TW? :confused:
inak s tym cestovanim to muselo byt hrozne :frowning2: , ale je to naozaj tak, mna casto nepustili sadnut ani s obrovskym bruskom :frowning2: ...ale verim ze uz bude len lepsie, ze vcera to bol ten vrchol :wink:
weji - velmi sa tesim ako malinke rastie a ze mu pekne bije srdiecko :dizzy_face: , dufam ze doplnis fotku :wink:
16. júl 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, este jedna novinka k nasej povodnej teme :wink: ...v piatok idem na komplet odbery a coskoro ked budu vysledky pojdeme do toho Gin-Fivu...sme sa rozhodli ze nebudeme na nic cakat a kedze je mozne ze budem mat novu pracu potom by sa mi po vysetreniach chodilo tazko...celkom sa tesim a som zevdava co mi odbornici povedia :wink:
16. júl 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, hlasim sa z prace... :confounded: kolegyna, ktoru som zaucala mi dnes rano volala, ze dostala kiahne, takze do roboty nebude chodit... takze vsetko, co som jej vysvetlovala, si urobim teraz aj tak sama :sweat_smile: :rolling_eyes: no na porazenie...
jablonka - uz som fotocku pridala... :wink: drobcek krasne narastol... :dizzy_face:
16. júl 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji, to je teda dobry rozdiel za dva tyzdne :slight_smile: , je to super ten viditelny pokrok, fakt sa mu dobre dari a je urcite stastne ze je prave v tvojom brusku :dizzy_face:
ach, snad sa aj ja dockam :frowning2: ...ani si to neviem predstavit ako to budem prezivat :fearful:
16. júl 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jablonka - tak to je dobra sprava, ze ste sa rozhodli nakoniec necakat... asi mas pravdu, potom by sa ti z novej prace odchadzalo tazsie...
tak budem drzat palce, nech vsetko dobre dopadne a nech ti povedia same dobre spravy...! :dizzy_face:
16. júl 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata :dizzy_face:
weji, gratulujem, babenko je prekrasne :dizzy_face: :dizzy_face: . len tak dalej :dizzy_face:
jablonka, tebe tiez blahozelam ku Gin-fivu, podla mna ste sa rozhodli spravne a strasne moc vam drzim palce. inak nasla som pre teba tie listky z lennyho.
bubatenko, zlatinko, tie nevolnosti v mhd musia byt hruza, vobec ti nezavidim a ludia su fakt bezohladni a bezcitni. tak drzim palce nech sa to podari vybavit s tym parkovanim.
ja zatial vysledok z pohovoru neviem, mali by sa mi ozvat v piatok, tak na mna myslite :wink: .
16. júl 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj aleeex :slight_smile:
dakujeme za pochvalu, aj my sa z krpceka vytesujeme... :dizzy_face: :dizzy_face:
ani neviem, ze si bola na dalsom pohovore... ale jasne, ze drzime palce, aj na nohach... potom daj vediet ako si dopadla... :wink:
16. júl 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejka krásna fotečka, ja si tiež zajtra vypýtam, už by som tam mala mať celého človeka , ktorý bude na mna z úžasom kukať :slight_smile:

jablonka, nech ten GIN-fiv navštevujete, čo najkratšie a ide to ako po masle :wink: Držíme palčoky na nohách, rukách :wink: Pokúsim sa prísť na budúci týždeň a dam ti vedieť aj s TW, manžel študuje, ešte to chce zobrať do práce chefovi.

alex, detto, na rukách, na nohach budem držať všetky palce, tfuj, tfuj, tfuj , aby to vyšlo... budeš môcť potom viac koníkovať :slight_smile:
16. júl 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto sem dnes nakukne? :confused:
bubatenko je dnes u lekara? :confused:
17. júl 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som vcera prisla domov, isla som vybrat postu do schranky a skoro som ODPADLA !!!! alex, jablonka, tak toto prekvapko vam teda ozaj vyslo... :grinning: :wink: aj manzel bol z toho na makko, ze ako na nas myslite... :slight_smile: dakujem velmi pekne za darcek, uz sa neviem dockat, kedy ho budeme moct vyskusat... :dizzy_face:
jablonka - drzim palce na tie zajtrajsie odbery :wink:
17. júl 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok