Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
6. dec 2007

🙂 spravne bobess !!! ja sa uz na to taaaaaaaaaaaaaakto tesim !!!
dnes mam tazky den, som tu dva dni nebola a idem sa zblaznit od prace ! ale nech, ved raz bude lepsie ...

drobec123
6. dec 2007

weji neviem, ja som pisala ze mne po mesiaci ziadne testy neprisli tak som im napisala e-mail ze sa obohacuju a uz ich potom poslali. ale vtedy ta stranky fungovala. podla mna nestihaju a preto ju radsej deaktivovali.

weja
autor
6. dec 2007

no tak to "potesi" 😠
dnes mam nejaky blby den, chyta sa ma depka, to sa mi uz dlho nestalo... to asi z tolkych reci o pozitivnom mysleni 😀 ale snazim sa ju vyhnat, svinu jednu 😠
este k tomu mi dnes volali, ze parfem, ktory som drahemu objednala z netu na Vianoce, uz nemaju na sklade, tak teraz to musim vymysliet inak...
chcela som si zlepsit naladu aspon tym, ze si objednam tehu testy ako predzvest niecoho pozitivneho a este ani to sa neda... no proste ked sa asi dari, tak sa dari... 😖 🙄

drobec123
6. dec 2007

weji aky parfem ? mozem ti poslat zoznam parfemov co predava jedna kocka za lepsie peniaze, normalne original ..

drobec123
6. dec 2007

aby som ta potesila a zdvihla ti naladu !

weja
autor
6. dec 2007

Zuzi, to by si bola velmi zlata... 😵 bo tie parfemy z netu su drahe ako slak a este aj tak ich nemaju 😠 ale tak co uz, ked by mu to spravilo radost... 🙂
poslem ti mail do IP 😉

drobec123
6. dec 2007

weji, poslala som ti to ... ved sa pozri a uvidis ...

weja
autor
7. dec 2007

krasny piatok vam zelam.... 🙂
Zuzi uz som ti odpisala, dufam, ze to vyjde a budes mat pre mna dobre spravy 🙂
Ako sa inak mate? Ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiim, ze je piatok 😵 V meste su od vcera vianocne trhy, tak sa poobede chystame s kolegynami, ze sa tam pojdeme pozriet... nahovorili ma na varene vinko 🙂 ja sice take miesta s masami ludi moc neoblubujem, ale tak sa snad aspon trochu odreagujem a vianocne naladim 🙂
co planujete na vikend?

bobess
7. dec 2007

ahojte
ja som ešte musela do práce, takže som sem kukla.
mňam varené vínko!!! dala by som si hneď.
včera som skoro skončila na pohotovosti-už od štvrtka ma príšerne bolí hlava (spomínala som na stretnutí) a včera sa k tomu pridalo snáď všetko čo len mohlo. aj tých 10 vlasov čo mám na hlave. dúfam že dnes to bude lešpie. ale zatiaľ to nevyzerá veľmi ružovo. chudák manžel bol hrať bowling a musela sa vrátiť, lebo som nedokázala ísť ani na WC a stále ma napínalo. no to bol večer. fakt by som sa nesťažovala keby to boli tehu bolest ale takto??? ble
prajem pekný víkendík - veľa oddychujte a kto ovulkuje tak snažilkuje !!!

drobec123
7. dec 2007

dobre ranko ... weji zavolam tej babe ale az okolo 9.00, vsak vies Blava 🙂 dam potom vediet. inac mna boli hlava tiez od pondelka, tak trosku ale picha ma na jednom mieste. co je cudne, lebo mna hlava skoro nikdy neboli .... dufam ze nie je nic vo vzduchu ...

drobec123
7. dec 2007

a vikend ? neviem, ja by som sla rada niekam von do prirody, potrebujem predychat niektore veci a nabrat dych na buduci tyzden, to bude pre mna velmi tazky tyzden.

weja
autor
7. dec 2007

bobess - tak to musi byt riadne neprijemne 😖 a nezaberaju ti ani lieky od bolesti? No snad pomoze, ze si cez vikend poriadne oddychnes, take perlickove kupele a manzel po boku robia zazraky 😵 😉 Dokedy tam vlastne budete, do pondelka?
drobec - ok, vdaka, som zvedava... 😉
K tym bolestiam hlavy - mozno je nieco aj vo vzduchu, ale mne sa skor zda, ci nie ste holky prepracovane... 😒 Tak na vikend si naordinujte povinny relax! 😉

drobec123
7. dec 2007

rozkaz weji 🙂 no snad to nejako dnes prezijem, organizujem jeden training pre nas top manazment, tak som zvedava co povedia a kolko budu hundrat ....

bobess
7. dec 2007

rozkaz weji-odchádzam, telefóny vypnuté, plavky zbalené ... len mi je blbě ale zachvíľu je tu stíhačka neterka-takže si užijeme ... a možno aj tie bolesti pominú....z toho jej rapotania

weja
autor
7. dec 2007

bobess, krasny vikend prajem, uzite si to 😉
drobec, drzim palce, aby to dobre dopadlo, niecim ich tresni, ked budu frflat 😉

drobec123
7. dec 2007

weji, poslala som ti e-mail
no ked budu zli tak im nieco poviem, prisli o 15 min neskor ako mali, to je uroven manazerov !

weja
autor
7. dec 2007

jaaaj Zuzi, diky, no uvidime, co z toho bude 😉 To by bolo ine stastie, keby to mala, tie sady su uz totiz vsade vypredane, vsetci su tohto roku akysi ryhclejsi ako ja 😒
tak aj u nas manazeri pravidelne meskavali na porady, kym sef nezaviedol pokladnicku a za kazdu minutu, ktoru meskali, museli zaplatit 10sk... odvtedy pokladnicka ziva prazdnotou a vsetci chodia nacas 😀

drobec123
7. dec 2007

dobry system .... no len to by museli zaviest nasi sefovci, ktori maju sami problem s meskanim 🙂 to by sa im urcite nepacilo ....
no ale zase az take zle to nie ... ako dnes v praci ? kde je jablonka a alex ?

weja
autor
7. dec 2007

na to ze je piatok, mam aj celkom dost roboty... ale konika popritom stiham, tak este to nie je najhorsie 😀
alex mala ist do Pariza na sluzobku, ktovie, ci sa uz vratila...?
a jablonka neviem kam zmizla 😕 mozno uz vikenduje...
a co mas buduci tyzden, ked si spominala, ze bude tazky???

drobec123
7. dec 2007

no dva a pol dna som mimo office, mam stretnutia kvoli jednemu projektu co robim. okrem toho musime zacat distribuovat xmas darceky a pohladnice a to je nocna mora ! uz treti rok to tu zazivam a je to z roka na rok horsie zorganizovat to a logisticky zabezpecit ...

weja
autor
7. dec 2007

jaj tak toto ja nastastie nepoznam... ja inak celkovo nerada cestujem, dovolenka alebo take vikendove vylety, to je ine... ale pracovne... 😝 takze som stastna, ze som klasicka kancelarska mysicka, ktora nikam nemusi 😀
manzelovi nie je smutno, ked ho tak casto nechavas sameho? 😉

drobec123
7. dec 2007

no ja zase rada celkom vybehnem aj mimo kancelarie, ale ked je to moc casto tak to zase tiez nemusim. manzel tiez sem tam cestuje sluzobne, takze sme na to zvyknuty. jasne ze nam je smutno, ale snazime sa to planovat tak aby to bolo co najmenej. napr. minuly tyzden sme boli spolu na sluzobke, co bolo super ! 🙂

weja
autor
7. dec 2007

tak uz som aj napapana 🙂
ako to ze ste boli spolu na sluzobke, myslis len v rovnakom case alebo aj na rovnakom mieste? 😕 Vy pracujete spolu?
U nas cestuje viac manzel, nastastie vacsinou su to len jednodnove sluzobky, ale aj tento tyzden bol prec 2 dni ☹ A uplny extrem to bol v oktobri - to bol prec cele 4 tyzdne v NR, domov chodil iba na vikendy... 😠

drobec123
7. dec 2007

boli sme spolu 🙂 obidvaja sme mali ist do ZA a tak sme si to zorganizovali na jeden den, co bolo super ! ma vylozil na jednom mieste a potom sme sa streli a sli spolu domov. ja mam tiez nastastie len jednodnove sluzobky. napr. v stredu idem do KE a kedze ma letenka stoji 1200 SK tak sa tam nepoplati ist ani autom co je super ! inac poslala som ti e-mail

weja
autor
7. dec 2007

Zuzi odpisane 😉
tak to je super, ze sa viete takto "zladit" co sa tych sluzobiek tyka 🙂
Chystam sa ja uz pomalicky z prace, ideme s kolegynami na tie trhy, ale vyzera to, ako keby kazdu chvilu malo zacat prsat... 😖 uz len dufam, ze nezmokneme... 🙄
Zuzi, krasny vikend prajem a aj ostatnym holkam, ak sa nahodou ukazu 🙂

bobess
10. dec 2007

dobré ráno,
boli sme až na druhej strane. skoro som našu tému nenašla. tak aký bol víkend? náš bol super. vyrochnili sme sa v bahne, pomasírovali nás docela dobre a úžasne sme sa vykúpali von aj dnu, vysaunovali vo všetkých saunách a geniálne sme sa napapkali. no proste super. na rok si to zopakujeme, ale už aj s 3 mesačným mimi!!! a dobrovoľne sa vznám všetkých bahien, masážií ... 😀 ovulka bude bud. týždeň tak do nej vkladám všetky nádeje.

drobec123
10. dec 2007

dobre ranko vsetkym .... no my sme mali trosku snazilkovsky vikend, ale nebolo nic nasilu 🙂 tak uvidime ci sa budeme moct tesit na Vianoce ... bobess bola si v PN, dobre si pamatam ?

weja
autor
10. dec 2007

dobre ranko 🙂
bobess, tak to je super, ze ste si tak oddychli...
Ja by som mala mat ovulku niekedy tento tyzden, doteraz som to vzdy citila, ked prisla, ale teraz sa bojim, ci ju nejak "neprehliadnem" prave ked ju budem cakat... tak sa radsej snazilkujeme kazdy den 😀 Moj drahy je vo vytrzeni, len neviem, dokedy bude vladat 😀
drobec, my to tiez zistime niekedy na Vianoce 🙂 dufam teda, ze budeme vsetky uspesne 😵

drobec123
10. dec 2007

no ja som tiez prekvapena ale moj drahy sa uz az boji ked mu spomeniem ze sa ideme snazit 🙂 ale som prekvapena ze nas to chytilo cez vikend bez toho aby sme si museli povedat ze sa musime snazit .... to by bol krasny darcek pod stromcek pre vsetkych ! 🙂 ja uz mam po ovu, vcera som ju citila cez den. takze nedokazem odhadnut ako sme ju trafili/netrafili.

maja.ka
10. dec 2007

ahojte 😉
weji, takze vy uz naplno snazilkujete, neviem ci som spravne pochopila co sme si pisali, ale ty si po MA mala este len prvu menstruaciu? a uz teraz snazite? 😉
silno ti budem drzat palca, aby sme mali ten najkrajsi darcek pod stromcekom a to 2// 😉
drobec aj tebe prajem 2// pod stromcekom 😉